21+

Άαλμποργκ - Μπρόντμπι

20/3/2022 15:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 1141
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 781 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Μπρόντμπι - Άαλμποργκ στις 30/10/2022

• Θεατές: 11083
90+4'

90+4'

90+3'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+2'

Το απευθείας φάουλ του Josip Radosevic κατέληξε στα χέρια του γκολκίπερ, ο οποίος δίνει συνέχεια στο ματς

90+1'

Κίτρινη κάρτα για τον Daniel Granli

90+1'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Daniel Granli υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Mathias Kvistgaarden

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anosike Ementa από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Frederik Alves Ibsen

90'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 56%, Μπρόντμπι: 44%.

90'

Το σουτ του Anosike Ementa μπλοκάρεται

89'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

88'

Ο Anis Ben Slimane δίνει τη θέση του στον Christian Cappis

87'

Ο Iver Fossum στέλνει με απευθείας φάουλ τη μπάλα προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ σώζει

87'

Ο Kristoffer Pallesen δίνει τη θέση του στον Anders Noshe

87'

Ο Louka Prip δίνει τη θέση του στον Anosike Ementa

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Andreas Maxsoe από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Iver Fossum

85'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 61%, Μπρόντμπι: 39%.

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Louka Prip

84'

Η ομάδα Μπρόντμπι παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

84'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

83'

83'

Ο Iver Fossum αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

83'
Απόκρουση

Ο Frederik Alves Ibsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

82'
Σέντρα

Ο Casper Gedsted κάνει τη σέντρα

81'

Κίτρινη κάρτα για τον Carl Bjoerk

81'

Ο Carl Bjoerk από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Mathias Ross

81'

Ελεύθερο για την ομάδα Μπρόντμπι

81'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Mathias Ross από την ομάδα Άαλμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

81'
Σέντρα

Ο Kristoffer Pallesen κάνει τη σέντρα

81'
Απόκρουση

Ο Andreas Bruus απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

80'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kristoffer Pallesen από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Blas Riveros

79'
Απόκρουση

Ο Andreas Maxsoe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

79'

Ο Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

79'

11083 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

79'

Ο Louka Prip σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Mads Hermansen ελέγχει την φάση

78'

Η ομάδα Άαλμποργκ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

78'

Ο Kasper Kusk δίνει τη θέση του στον Oliver Ross

78'

Ο Milan Makaric δίνει τη θέση του στον Kasper Waarts Hoegh

76'

76'

Ο Anders Hagelskjaer από την ομάδα Άαλμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

76'
Σέντρα

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Louka Prip

75'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 60%, Μπρόντμπι: 40%.

75'

Ο Marko Divkovic δίνει τη θέση του στον Frederik Alves Ibsen

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Anders Hagelskjaer

74'

Η ομάδα Μπρόντμπι ξεκινάει αντεπίθεση

73'

Ο Casper Gedsted τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mathias Kvistgaarden

73'

73'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Anders Hagelskjaer από την ομάδα Άαλμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

72'
Γέμισμα

Ο Kasper Kusk εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

72'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Casper Gedsted

70'

Ο Kasper Kusk έδωσε την ασίστ για το γκολ.

70'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Milan Makaric της ομάδας Άαλμποργκ «τσιμπάει» την μπάλα με το δεξί! Εύκολο τελείωμα για τον Milan Makaric

70'
Σέντρα

Ο Kasper Kusk από την Άαλμποργκ κάνει ωραία σέντρα

69'

69'

Ο Louka Prip πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

69'

Ο Iver Fossum από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

68'

Ο Jakob Ahlmann δίνει τη θέση του στον Casper Gedsted

68'

Ο Daniel Granli τιμωρείται για σπρώξιμο στον Andreas Maxsoe

67'
Γέμισμα

67'

Κίτρινη κάρτα για τον Anis Ben Slimane

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Magnus Christensen

66'

Ο Mathias Kvistgaarden τιμωρείται για σπρώξιμο στον Anders Hagelskjaer

66'

65'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

65'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Magnus Christensen

64'

64'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

63'

Ο Jakob Ahlmann από την ομάδα Άαλμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Anis Ben Slimane

63'
Απόκρουση

Ο Anis Ben Slimane της ομάδας Μπρόντμπι απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

63'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Kasper Kusk , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

62'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jakob Ahlmann από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Mathias Kvistgaarden

62'

61'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Louka Prip της ομάδας Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα από το σημείο του πέναλτι με το αριστερό πόδι! Ο Mads Hermansen λίγο έλειψε να αποκρούσει.

61'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Άαλμποργκ!

60'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

59'
Κόκκινη κάρτα

ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ! Ο Henrik Heggheim βλέπει κόκκινη κάρτα! Έντονες διαμαρτυρίες από τους συμπαίκτες του!

59'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Henrik Heggheim κάνει χέρι εντός περιοχής. Έντονες διαμαρτυρίες από τον Henrik Heggheim αλλά ο διαιτητής δε συγκινείται

59'

Το σουτ του Iver Fossum μπλοκάρεται

59'

Ο Mathias Ross από την ομάδα Άαλμποργκ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

59'

58'

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Magnus Christensen από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Anis Ben Slimane

58'

57'

57'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

57'

Ο Joe Bell δίνει τη θέση του στον Mathias Kvistgaarden

57'

Ο Mathias Greve δίνει τη θέση του στον Carl Bjoerk

56'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαλμποργκ

56'
Απόκρουση

Ο Iver Fossum απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

55'
Σέντρα

Ο Josip Radosevic κάνει τη σέντρα

55'

55'

54'

54'
Απόκρουση

Διάβασε την φάση ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι και έκοψε μία υποσχόμενη επίθεση του αντιπάλου.

54'

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

52'

Ο Sigurd Rosted σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jacob Rinne ελέγχει την φάση

52'

Το σουτ του Marko Divkovic μπλοκάρεται

51'

51'

Ο Louka Prip τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mads Hermansen

51'
Σέντρα

Ο Kasper Kusk κάνει τη σέντρα

50'

50'

Ο Mads Hermansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

50'
Σέντρα

50'
Απόκρουση

50'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

49'

48'

48'
Απόκρουση

Ο Mads Hermansen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

48'

47'

Φράγμα από τον Mathias Ross, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Mads Hermansen. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

47'

46'

46'

Η ομάδα Άαλμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

46'

45+3'

45+2'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

45+2'

45+1'
Γέμισμα

Ο Iver Fossum εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

45+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Henrik Heggheim από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Jakob Ahlmann

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45'

44'

44'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

44'

43'

43'

Ο Marko Divkovic έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Jacob Rinne βγαίνει δυνατά και σώζει!

43'

Ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

43'
Σέντρα

42'

41'

41'
Απόκρουση

Ο Kristoffer Pallesen από την ομάδα Άαλμποργκ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

41'
Σέντρα

Ο Joe Bell από την ομάδα Μπρόντμπι σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

41'
Απόκρουση

Ο Daniel Granli απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

41'
Σέντρα

Ο Andreas Bruus κάνει τη σέντρα

41'

41'
Σέντρα

Ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

40'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 65%, Μπρόντμπι: 35%.

40'

Η ομάδα Άαλμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jakob Ahlmann από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Josip Radosevic

38'

38'

38'

37'

37'
Σέντρα

Ο Anders Hagelskjaer από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

37'

36'

36'

Το σουτ του Joe Bell μπλοκάρεται

35'

34'

34'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Joe Bell από την ομάδα Μπρόντμπι υποπίπτει σε πέναλτι για επικίνδυνο παιχνίδι στον Magnus Christensen.

33'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Άαλμποργκ!

32'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 66%, Μπρόντμπι: 34%.

32'

31'
Σέντρα

Ο Jakob Ahlmann κάνει τη σέντρα

31'
Απόκρουση

Ο Henrik Heggheim απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

31'
Σέντρα

Ο Iver Fossum κάνει τη σέντρα

31'
Απόκρουση

31'
Γέμισμα

30'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Kasper Kusk

30'

30'

Ο Marko Divkovic πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

29'
Σέντρα

Ο Andreas Bruus από την Μπρόντμπι κάνει ωραία σέντρα

29'

Κίνδυνος! Ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

29'

28'

Το παιχνίδι είναι πολύ μονόπλευρο τώρα. Η ομάδα Άαλμποργκ κυριαρχεί στην κατοχή της μπάλας

28'

Το σουτ του Magnus Christensen μπλοκάρεται

28'
Σέντρα

28'

Το σουτ του Mathias Ross μπλοκάρεται

28'

Το σουτ του Kasper Kusk μπλοκάρεται

28'
Απόκρουση

Ο Andreas Maxsoe αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

28'

28'

27'

Το σουτ του Louka Prip μπλοκάρεται

27'
Απόκρουση

Ο Sigurd Rosted απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

27'

26'

25'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 63%, Μπρόντμπι: 37%.

25'

25'

Ο Andreas Maxsoe από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά αυτός δεν μπορεί να επωφεληθεί.

25'

Ο Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

24'
Απόκρουση

Ο Anders Hagelskjaer απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

24'
Σέντρα

23'

23'

23'

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

23'

22'

Πως το έχασε αυτό; Ο Magnus Christensen έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

22'

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

22'
Απόκρουση

Ο Joe Bell απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

22'

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

21'
Σέντρα

Ο Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

21'

Καλή στιγμή καθώς ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ βρήκε ωραία τον συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή...

21'

19'

19'

19'
Απόκρουση

19'
Σέντρα

19'
Κακό κοντρόλ

Ο Mathias Greve από την ομάδα Μπρόντμπι έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

19'

Καλή στιγμή καθώς ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε ωραία τον συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή...

18'

Αυτή είναι μία τρομερή πάσα από τον Henrik Heggheim της ομάδας Μπρόντμπι. Την πέρασε στην πλάτη της άμυνας αλλά η ευκαιρία πήγε χαμένη

17'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joe Bell από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Louka Prip

16'

Ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

15'

15'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 64%, Μπρόντμπι: 36%.

15'

15'

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

15'

Το σουτ του Anis Ben Slimane μπλοκάρεται

14'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Anis Ben Slimane , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

14'

14'

Ο Kristoffer Pallesen από την ομάδα Άαλμποργκ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

14'
Σέντρα

13'

12'
Απόκρουση

12'
Σέντρα

Ο Anders Hagelskjaer κάνει τη σέντρα

12'

11'

Ο Milan Makaric από την ομάδα Άαλμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

10'

10'

10'
Γέμισμα

9'

9'

Η ομάδα Άαλμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

7'

7'

Ο Mathias Greve από την ομάδα Μπρόντμπι είναι σε θέση οφσάιντ

6'

Κίνδυνος! Ο Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

6'

6'

6'

5'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 67%, Μπρόντμπι: 33%.

5'

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

5'

Το σουτ του Jakob Ahlmann μπλοκάρεται

5'

4'

4'

4'

3'

3'
Σέντρα

2'

2'
Απόκρουση

Διάβασε την φάση ο Andreas Maxsoe από την ομάδα Μπρόντμπι και έκοψε μία υποσχόμενη επίθεση του αντιπάλου.

2'

O Jacob Rinne στέλνει τη μπάλα μακριά.

2'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Η ομάδα Άαλμποργκ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Aalborg Portland Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Άαλμποργκ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.42 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 αγώνες της ομάδας Μπρόντμπι, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.67 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα