ΠΑΕ ΠΑΟΚ: «Το ελέγχει ο Μαρινάκης»

ΠΑΕ ΠΑΟΚ: «Το ελέγχει ο Μαρινάκης»

Αφορά τον αγώνα ΠΑΟΚ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


Σκληρή ανακοίνωση εναντίον του Μαρινάκη, του Σαρρή και του Μώραλη εξέδωσε η ΠΑΕ ΠΑΟΚ με αφορμή τη διαιτησία του Κομίνη στο ντέρμπι με τον Άρη.

Εξοργισμένοι με την διαιτησία του Κομίνη στο ντέρμπι με τον Άρη είναι στον ΠΑΟΚ, οι οποίοι μέσω ανακοίνωσης χαρακτήρισαν τον διαιτητή από τη Θεσπρωτία ως «ανθρωπάκι του συστήματος» το οποίο «ελέγχει ένας και λέγεται Μαρινάκης».

H ΠΑΕ εξαπέλυσε επίθεση και στον πρόεδρο της ΕΠΟ, Γιώργο Σαρρή χαρακτηρίζοντας τον ανίκανο, ενώ έριξε τα βέλη της και στον πρόεδρο της Σούπερ Λιγκας, Γιάννη Μώραλη.

Μάλιστα η διοίκηση του ΠΑΟΚ έκανε λόγο για «πρωτάθλημα-καρναβάλι» και πως η ΠΑΕ θα παραμείνει «έξω από τον βόθρο»

Αναλυτικά:

«Το καρναβάλι “Superleague 2014″ έχει βασιλιά καρνάβαλο και επίσημα, έχει και άρματα καρναβαλιστών, που δυστυχώς δεν θα είναι όλα μαζί μας του χρόνου μετά τη σημερινή παρέλαση.

Το σύστημα είναι συγκεκριμένο και οι ρίζες του πολύ βαθιές. To ελέγχει ένας και λέγεται Μαρινάκης. Μας αηδιάζει κάθε ένας ο οποίος εντάσσεται σ’ αυτό και το συντηρεί. Μας αηδιάζει η ΕΠΟ και συγκεκριμένα ο Σαρρής και ο προστάτης του και υποβολέας (λόγω ανικανότητας) Μώραλης.

Η ανικανότητα δεν είναι η μόνη αρετή του Σαρρή, είναι και η σκοπιμότητα. Η πολιτεία αγρόν αγοράζει συντηρώντας την ηθική κρίση που στο ποδόσφαιρο την βλέπουμε στην χειρότερη μορφή της.

Επενδύουμε στην συντριπτική πλειοψηφία του υγιώς σκεπτόμενου φιλάθλου κόσμου. Το γεγονός οτι δεν κουραζόμαστε να διεκδικούμε το αυτονόητο έχει όρια και συναίσθηση της πραγματικότητας και του ρόλου μας.

Οι προτάσεις μας υπάρχουν και αποτελούν βάση.

Ήμαστε, είμαστε και θα παραμείνουμε έξω από τον βόθρο.

ΥΓ. Ο Κομίνης είναι ακόμη ένα ανθρωπάκι του συστήματος.»




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΟΚ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
1Χ2OverUnderX2
1.185.759.001.701.753.51
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.453.007.001.901.55
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.201.803.0015.00

Σχολιασμός

91 σχόλια:

στις 17/03/2014 01:00
ετσι να γουσταρουμε!!!!

στις 17/03/2014 01:00
ετσι να γουσταρουμε

στις 17/03/2014 01:17
Karkinos loipon ston karkino-olympiako. Ta legame, ta leme kai tha ta ksanaleme

στις 17/03/2014 01:18
Πωωω πωωωωωωωωωω μιλάνε κάποιοι με ονόματα??????? ΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨ Ωραίος ο ΠΑΟΚ!!!!!!!!

στις 17/03/2014 01:31
ti egine bre paidia den mporoun na kerdisoune ton pethameno arh kai ta balane me ton marinaki xaxaxaaaaaaaa

στις 17/03/2014 01:33
milane gia bothro ayth pou thn perasmenh kyriakh spagane ta tsimenta kai ta petousane sto gypedo

στις 17/03/2014 02:16
ΡΕ ΣΑΒΒΙΔΗ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥΜΠΕΚΙ???

ΓΙΑ ΕΛΑΤΕ ΚΑΤΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΑΣΣ

στις 17/03/2014 02:20
PES MOU LIGO GAURE...GIATI KAMOIA OMADA FETOS OTAN EPAIZE MAZI SOU....DEN EXEI PARI PENALTY...? KAMOIA OMWS...? OMADA PWS GINETE AUTO? A NAI O MARINAKHS LADONEI KALA...!

στις 17/03/2014 02:29
Ma8ete mplalitsa re asxetoi paokitshdes..Moy poylas ta mats gia to stoixhmA sABBIDH mpine ,kai soy ftaiei o Marinakhs...Alla kalh gamiola einai kai aytos kai den mporei na bgalei axna...Sabbidh emeis deimaste omws paokitshdes...gamiolia poytanakia royfianoi toy sabbidh...

στις 17/03/2014 02:30
den eimaste*

στις 17/03/2014 02:34
Καλά ο barcaa4ever με το μυαλό κουκούτσι που έχει πέταξε την μαλακια του αιώνα...

στις 17/03/2014 02:34
8eloyn kai diaithsia gia na kerdisoyn ton arh...ANTE GAMHSOY RE ALHTH PALI EGINAN PLOYSIES OI STOIXMATIKES...KOMPINADWRE PSOMIADH NO2....

στις 17/03/2014 03:42
βασικά δεν ήταν αγώνας αυτός αλλά πόλεμος με κροτίδες μπουκάλια και σκληρά μαρκαρίσματα... αυτό που κάνανε ήταν να χαλάσουν το παιχνίδι του ΠΑΟΚ που είναι καλύτερη ομάδα...

στις 17/03/2014 07:11
Και ελεγα δεν θα βγει μπροστα καποια ΠΑΕΙ ΝΑ ΞΕΦΤΙ΄ΛΙΣΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ??!!!

Ολοι σας μιλατε για το ματς του ολυμπιακου... που επρεπε να παρει κοκκινη...! Θελετε να ξεκνησουμε να δουμε αναδρομικα ποσες κοκκινες επρεπε να παρει ο ολυμπιακος????? και ποιο προσφατη ο σαλινο? ο περες?? ο Μαρινακης.... τα γκολ οφσιτε του βαλντες και δεν σιμαζευεται?? η κοιτατε μονο την καμπουρα του αλλουνου?? αλλα θα μου πεις ολυμπιακος και να κοιταει το δικο του σπρωξιμο ειναι δυνατον??? αυτη η σουπερ ομαδα που εφαγε 3 μεσα στο σπιτι του απο τα πιτσιρικια του παναθηναικου να παραδεχτουν κατι τετιο??? Οχι οχι προς θεου....! Επιτελους βγηκε μια ΠΑΕ και ειπε τα πραγματα οπως ειναι και πλεον αρχιζουν να εχουν συμπαικτες παοκ παναθηναικος ξανθη απολλων αγρινιο.. ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΟΚ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΕΤΕ ΘΕΛΕΙ Ο ΒΕΛΛΗΣ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ...! για το αγρινιο τι θα πειτε??? και αυτος ονειροπαλμενος ειναι??!!!!

ο Παοκ σαν ομαδα δεν μου αρεσει αυτο που εχει φτιαξ

στις 17/03/2014 07:20
αλλα η ανακοινωση ειναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ!..... δεν πιστευα τοσο ευθεως να ξεφτιλισουν το αφεντικο του συστηματος..... βεβαια θα υπαρξουν ποινικες διωξες και δε ξερω τι........ αλλα βγηκε καποιος - του βελλη που ειπε τα πραγμτα με το ονομα τους.....! ο Ρεφερι πηγε να αναστησει τον Αρη δεν τα καταφερε....!!! ξερω οτι το 80% εδω μεσα ειστε κομπλεξικοι.. φανατικοι με την αυδια του πρωταθληματος... ξερω οτι χεραιστε το 41 πρωταθλημα...... αλλα αν γουσταρετε τετιου ειδους τροπαια....ψευτικα κυππελα Ελλαδος... παρτε τα μεγαλωνετε τον συλλογο σας.....!!! Περιμενα σπρωξιμο απο τον Ρεφερι για τον ΑΡΗ αλλα οχι ετσι.... η ξεφτιλα σας δεν εχει ορια.....ο βαλντες να βαζει γκολ οφσιτε... και εκει να γινετε ο χαμος......! να πρεπει να παιξετε στο κυππελο χωρις κοσμο και να το παιζετε με κομοτηνη......! χαρειτε την προστασια σας και την Αυδια σας και τα ψευτικα πρωταθληματα..! για να πω την αληθεια ΚΑΠΟΤΕ ΗΜΟΥΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.. ΠΡΙΝ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ.. ΕΠΙ ΕΠΟΧΗ ΚΟΚΚΑΛΗ.. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΕ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΕ

στις 17/03/2014 07:21
ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΕΙ ΤΟΥΣ ΡΕΦΕΡΙ ΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΦΥΡΙΞΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ......! ΟΤΙ ΕΛΕΓΧΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟ ΤΗΝ ΚΕΔ....... ΕΓΩ ΤΟ ΕΠΑΙΖΑ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ? ΦΤΙΑΞΤΕ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΗΣΤΕ ΓΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΤΕΤΙΕΣ ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ... ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ......! ΜΕΧΡΙ ΧΘΕΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ... ΑΛΛΑ Η ΑΥΔΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ.. ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΤΟΣ........!!!

ΒΑΖΕΤΕ 7 ΓΚΟΛ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΟΝ.... ΣΩΝΕΤΕ ΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΜΕ 10 ΠΑΙΚΤΕΣ ΝΑ ΒΑΖΕΙ 3 ΓΚΟΛ... ΜΕ ΠΕΝΑΛΤΙ ΠΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΔΕ...! ΕΝΑΣ ΒΛΑΚΑΣ ΜΟΝΟ ΔΕ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΕΝΑΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΒΛΑΚΑΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΜΟΝΟ Ν ΑΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΠΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΟΙ....

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΞΑΝΘΗ!!

στις 17/03/2014 08:30
βρε παιδια αυτο ειναι χρονια τωρα, τι να λενε εκατο φορες, το ιδιο γινοταν και στην ισπανια με την ρεαλ και στην βρετανια και παντου, ο οπαδος δεν τον ενδιαφερει πως θα παρει τον αγωνα η ομαδα του ουτε το πρωταθλημα ουτε το κυπελο, την μια βγαινει και λεει το κυπελακι δεν το θελουμε και οταν το περνουνε με οποιον τροπο και να ειναι πανυγιριζουν σαν τρελοι, ολοι ετσι ειναι, και εμενα ο κουμπαρος μου αγοραζε διαρκειας καθε χρονο στον οσφπ και εδω και 6 χρονια ουτε παταει στο γηπεδο και αλλοι πολλοι, εγω εχω να παω να δω μπαλα πανω απο 10 χρονια, τι να δω το καθε ρεμαλι παραγοντα που κανει οτι θελει χωρις συνεπειες; να δωσω τα λεφτα μου γιατι; για να κανω μαγκα τον κοκκαλη και τωρα τον μαρινακη;και να με βριζουν και απο επανω, δεν καταλαβαν καλα τα αποβρασματα...ολοι στην φυλακη μαζι με τον τσοχατσοπουλο ουστ απο εδω...

στις 17/03/2014 08:30
Η γη γυρίζει...ναι κυριες και κύριοι. .και σαυτο ο Μαρινακης κ ο Ολυμπιακός ευθύνεται...υπομονή έρχεται το κύπελλο...

στις 17/03/2014 09:26
Άντε ρε μουνοπανα πουτανες του βορρά στη τούμπα που σας πήγε καρότσι δεν μιλήσατε; έτσι μουνοπανα και έρχονται νέες πουτσες στο κύπελλο γιατί απλά θα σαι πάντα η πουτανα του βορρά τη μαλαματινα θα χεις πάντα χορηγό γύφτο παοκακι μια ζωή θα σε γαμώ....

στις 17/03/2014 09:38
οταν ελεγα κομπλεξικους.... αυτο εδω ενοουσα χαχαχα!! ΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ....! ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΝΕ ΑΥΤΗ Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΟΥ ΒΟΡΑ ΣΕ ΠΕΤΑΞΕ 2 ΜΠΑΛΑΙΑ.. ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ 3 ΣΕ ΕΡΙΞΕ.... ΔΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΝΑΤΟΛΥ ΚΑΙ ΔΥΣΗ??

στις 17/03/2014 09:38
ΔΕΣ=ΘΕΣ*

στις 17/03/2014 11:24
RE magkes ok....as poume oti den axize to prwtathlima o olympiakos....e tote poios axize ta to parei????ante peste mas eseis oi eidikoi..

στις 17/03/2014 11:44
Σε μια χώρα που το χρήμα ήταν, είναι και θα είναι αυτό που καθορίζει τα πάντα, ζητάτε διαφάνεια από το πρώτο άθλημα του κόσμου, που ξεπλένει χρήμα την όποια διαφάνεια πιάνοντας πάντα σαν αρχή την διαιτησία και όλα τα παράγωγα που έχουμε δημιουργήσει ως λαός πληρώνοντας έστω το μικρότερο αντίτιμο για τις ομάδες μας...Που είναι το άθλημα που όσοι έπαιξαν σε αλάνα αγάπησαν.. ποιος είναι αυτός που πάει στο γήπεδο σπάει βρίζει και εθελοτυφλεί όταν οι παίκτες των ομάδων τα πίνουν ως καλά φιλαράκια...σαφώς το δούλεμα πάει σύννεφο!

στις 17/03/2014 13:06
Ρε κολογαυρε περσι αξιζες το κυπελλο καραγκιοζη? Πληρωμενα πρωταθληματα και Κυπελα σηκωνετε ρεεεε τα αγοραζεται δεν τα κερδιζετε αλλα ειστε τοσο ζωα που νομιζετε οτι τα κερδιζετε γιδια !!!!!!!!

στις 17/03/2014 13:31
esy re vlaka mourtzouna xaivani karnavali esena epepe na kapspoun stn patra vazeis kai to shma tou nioniou kwlogaure!eides to paixnidi re geloio ypokeimeno kai milas!gamhmena ola vgainetai kai lete oti na nai!kala gia ta gavrakia dn tha milhsw einai axeia ths moiras tous

στις 17/03/2014 13:36
Αν ο Αρης ηταν στο συστημα δεν θα επεφτε στην Β.Η καραμελα καθε φορα που χανω τα ριχνω στους αλλους ειναι η ευκολη λυση για να ριξεις τα αιτια αλλου και οχι στο χαλι σου,ομως δεν ειναι ουσιαστικο και δεν λυνει το θεμα σου!

στις 17/03/2014 13:50
swsta ta leei o digital...epitelous enas anthropos me krisi...apo tin stigmi pou yparxoun provata tsimpane giati na min to kanoun auto diladi na rixnoun ta xalia tous allou...kai auto pou rwtisa gia to pios pistevete axize to prwtathlima den vlepw na apantate...profanws den exete apantisi giati xerete oti tha gelasoun kai tsimenta m auto pou tha peite...

στις 17/03/2014 14:01
digital ante re vlaka pane kane kamia douleia provato orthios koimasai vlhma!les o pethamenos mporei na exei diaithsia dn diavazeis ti leei h anakoinwsh alla me tetoious san kai esas hrthe edw pou hrthe h ellada

στις 17/03/2014 14:13
savvidi stin toumpa me ton olumpiako vgikes kai eipes oti oi paixtes sou peksane san antres......exthes ti egine;;;;epaiksan san aderfes e;;;;fovithikan ta sklira markarismata;;;;me ton olumpiako ta mpouketa ta ksexases....gamw to mouni pou se petage palio karioli savidi...kai gamw tin toumpa oloi vromo voulgaroi

στις 17/03/2014 14:15
giorgakis7777...respect file eipes megali kouventa

στις 17/03/2014 14:19
ti grafeis re 15 imperato21...thes na sou vrizw synexeia tin mana;;;

στις 17/03/2014 14:26
nanajo skase morh loulou kai sou eipa voulgara einai h poutana h mana sou palio gufte

στις 17/03/2014 14:27
giorgaki eisai akuros astw

στις 17/03/2014 14:30
ΡΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΛΑΤΕ ΠΙΟ ΚΟΣΜΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ, ΟΧΙ ΚΑΡΚΙΝΟΥΣ, ΟΧΙ ΓΑΜΗΣΙΑ ΜΑΝΑΔΩΝ/ΑΔΕΡΦΩΝ!!! ΟΧΙ ΚΑΡΚΙΝΟΥΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΞΥΠΝΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!! ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΚΑΤΑΡΓΙΩΝΤΑΣ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ!!!

στις 17/03/2014 14:34
Η μάρθα βουρτση του βορρά :")

στις 17/03/2014 14:41
eiste ilithioi den anoigeis den kaneis anoixto polemo me olumpiako

στις 17/03/2014 15:02
kala beckam ti na sou pw re dn exw logia na sou pw ti eisai dn mporw na to ekfrasw!twra ti mas deixneis tis dhlwseis re tis eidame

στις 17/03/2014 15:10
ρε giorgakis7777 εισαι εντελως αχρηστος η το παιζεις ρε παλιο παπαρα?βγαινεις και λες βρε παλιο βρωμο ζωο οτι ο γαυρος σας επειξε καλα μεσα στην τουμπα ενω εκανε μονο μια φαση και αυτη ηταν το γκολ?ρε μηπως εβλεπες αλλο ματσ?η εισαι τοσο αχρηστο που δεν ξερεις τι σου γινεται

στις 17/03/2014 15:35
gt ftaei o marinakis re magkes;;;;epidis efere x o mpaok me ton ari;;;;

στις 17/03/2014 15:41
giorgakis7777 eisai mpoufos?exei h AEK thn voh8eia ths diaithsias autoi ftaine pou oi antipaloi einai ksulokopoi den pisteuw na ennoeis oti thn AEK thn esmprwksan gia na anevei sthn b.e8nikh

στις 17/03/2014 15:42
re olumpiake tous exeis trelanei olous.........re savidi pou einai o ronalntinio;;;;pou einai o drogba;;;;pou einai o berbatov;;;;;

στις 17/03/2014 15:43
mpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...mpaokiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

στις 17/03/2014 15:50
imperator21 min sviseis ton logorasmio sou re tha stenoxorithoume polu re

στις 17/03/2014 15:57
xaxaxaxaxaxaaxaxaxaxa....imperato 21 meine reeeeeeee....min mas to kaneis auto

στις 17/03/2014 16:12
nanajo teleiwneis filara ola teleiwnoun gia sena kai ton karkino sou filia sti mitera sou sto nosokomeio. Euxomai na ta paei kala me tis ximeiotherapeies

στις 17/03/2014 16:26
re giorgaki ama einai penalti na to dwsoun kai ston GAY-ro den lew oxi alla na einai

στις 17/03/2014 16:36
GAMISETON TON VLAKA TON MEZZOX ILITHIO KATHISTERIMENO PAIDAKI....EINAI EGW SAS LEW PWS E3IGEITE OTI KAMOIA OMADA FETOS STO PROTATHLIMA OTAN EPAIZE ME TON GAURO...DEN EXEI PARI PENALTY? KAI PERNATE MONO ESEIS... TA ZWA EEE PWS ALLIOS LADONATE KALA DIATITH...AKOU TI EIPE O VLAKAS O ALLOS OTI O SAVVIDIHS LADONEI XA0A00AX0AX0A0AX0A0X0AX0AX

στις 17/03/2014 16:59
se auto eisai swstos file giorgaki

στις 17/03/2014 17:31
giorgakis swsta auta pou les gia ta vrisidia pou peftoun edw.oso gia ta podosfairika themata pali ta idia tha leme?osoi stisan i stinoun mats na PESOUN GAMIMENI KATIGORIA apla pragmata.apli dikaiosyni zita o kosmos alla den tin vlepei gi auto exagriwnetai.ama prostheseis kai tin krisi se ola auta tote katalavaineis ti ginetai..

στις 17/03/2014 17:32
Koyklitsa eee kouklizo se doyleyei o proedros soy re pesane dyo mapes kai kala gia ksekarfwma na fanei oti yphrxe pa8os sto mats kai kala ntermpi...Kai o iban sthmenaki ta xrhmata sthn banka...edwse kai fetos X ston arh...ALLA OXI GIA TON ARH!!!OXI POTE...GIA THN TSEPOYLA TOY....BLAKES PAOKITSHDES...O NIONIOS SOY XEI KANEI THN TRYPA SWOYROTYRI APOIRES FORES KOYKLITSA EEE KOUKLIZO...KAI KOYKLIZO KAI TRAYLIZO AMA PAN8HRA STO DROMO ANTIKRIZO...ANTE TRABA GIA KATOYRIMA TWRA...

στις 17/03/2014 17:36
kala esu eisai gia psyxiatreio trava pane na swthoune oi alloi dipla sou karagkiozh milas esu gia paok petameno anthrwpaki

στις 17/03/2014 17:36
ΞΥΠΝΑΤΕ ΧΑΙΒΑΝΙΑ Χ ΤΟ ΕΙΧΕ ΡΙΞΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ Ο ΙΒΑΝ..ΜΙΛΗΜΕΝΟΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝ ΤΙΣ ΦΑΣΑΡΙΕΣ(ΟΙ ΔΥΟ),,..ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕ ΑΡΗ ΠΑΙΖΕΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ...ΠΑΡΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΚΑ...ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΠΑΟΚΙΤΣΗΔΕΣ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΧΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΟΙ ΚΑΙ ΕΥΦΥΕΙΣ ΕΚΕΙ ΣΤΟΝ ΒΟΡΡΑ...

στις 17/03/2014 17:47
Ο ΟΣΦΠ οταν δεν μπορει να παιζει καλη μπαλα ας φερνει ισοπαλια η ας χανει, ξερουμε ΟΛΟΙ οι φιλαθλοι ΟΛΩΝ των ομαδων οτι ελεγχει καμμια δεκαρια ομαδες στο πρωταθλημα (διαφημιζουν το Τζοκερ στη φανελα τους), οταν τα "παραρτηματα" παιζουν την μπαλα της ζωης τους με ΠΑΟ και ΠΑΟΚ και τους κοβουν βαθμους σιγουρα ο ΟΣΦΠ θα ειναι μπροστα με 20 ποντους διαφορα. Επισης μια ζωη προεδρος στη Super League ειναι εκπροσωπος του, σε ολα τα γηπεδα (σχεδον) εχει οπαδους και οταν κανει επεισοδια μενει ατιμωρητος, αλλα νομιζω πως εχουν και οι ΠΑΟ-ΠΑΟΚ οπαδους εκτος εδρας. Να στηριχτουν οι μεγαλες ομαδες πριν απο ευρωπα'ι'κα παιχνιδια οχι ομως να νικας με το ετσι θελω ακομα και οταν δεν χρειαζεσαι τους βαθμους. Ο ΟΣΦΠ καλως η κακως δεν θα παιξει ποτε τελικο Champions-Europa οπως ο ΠΑΟ λογω κακης οργανωσης. Και κατι τελευταιο οταν στερεις απο καποιο εσοδα και Ευρωπη οπως περυσι με τον Τελικο του Κυπελου εισαι εσυ πρωτα ανθελληνας και μετα εγω που θα υποστηριζω παντα τον αντιπαλο σου οπως μεθαυριο. Ελπιζω να

στις 17/03/2014 17:50
RANGER O MARINAKHS MPOREI NA EINAI LERA,ALLA PISTEPSE ME DEN EINAI MIKROTERH LERA APO ALLOYS PROEDROYS TOY PAO PAOK AEK...ENTW METAKSY EPESES SE OLA MESA TROMERH KRITIKH!!!SYGKLONISTHKA!!EMA8A PRAGMATA SHMERA MAZI SOY!!!

στις 17/03/2014 17:51
παψει η χολερα του Κοκκαλη και του Μαρινακη και οχι να βγει καποιος αλλος και να κανει τα ιδια η και χειροτερα.

στις 17/03/2014 17:51
MONO O OFI HTAN EINAI KAI 8A EINAI ANEKSARTHTO SWMATEIO XAXAXAXAXAXAXAXAXA!!ETSI PESTA KSEDWSE!!!XAXAXAXAXAXAXAXAAXAXAXA SE ALLH XWRA ZHTE RE MAGKES...

στις 17/03/2014 17:56
Μην σε χαλαει το Τζοκερ φιλαρακι μου, του χρονου θα ξεχωριζεται επειδη θα εχετε ολοι σημα τη Unicef χαχαχαχα.

στις 17/03/2014 17:59
giorgaki plaka sou kana re <3

στις 17/03/2014 17:59
to nanajo thelw

στις 17/03/2014 18:00
kai mhn brizeste boylgaroi toyrkoi kai paparies...Exei xasei ennoia to brisidi, toso syxna poy brizeste...Pleon edw mesa 8ewreite tropos epoikinwnias..ksekolate me toys ante8nikoys xarakthrismoys...ksypnate yparxei kai h omorfh plaka...balte epipedo sthn zwh sas...

στις 17/03/2014 18:00
RANGER-4 ΟΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΟ ΤΙΣ ΟΔΗΓΕΙΕΣ ΤΟΥ ΑΦΕΝΤΙΚΟΥ ΣΑΣ ΤΟΥ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ Ε? Ε?

στις 17/03/2014 18:05
Με τη διαφορα οτι εγω εβαλα και καποιες φορες απο κατω τον ΠΑΟ, τον πεταξα εκτος ευρωπης και βγηκα Ευρωπη, εσεις αδερφε 18-20 χρονια τωρα βρισκεστε σε τρομερη φορμα καθε κυριακη. Στα πετρινα παντως χρονια ματωνατε τη φανελα, τωρα ουτε καν ιδρωνει.

στις 17/03/2014 18:06
ΕΣΥ Querty ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΓΑΜΗΜΕΝΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΚΑΙ ΜΙΛΛΑΣ ΠΑΛΙΟΚΑΡΙΟΛΗ,ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΧΑΠΑΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΝΕΑΝΤΕΡΛΑΝΤ!

στις 17/03/2014 18:09
ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΟ ΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΟΦΗ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΒΑΖΕΛΟ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΟΥΣΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΕΝ ΑΛΑΖΕ ΡΕ ΦΙΛΛΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!

στις 17/03/2014 18:15
Ακριβως αυτο λεω και εγω, απλα δεν καταλαβαινω γιατι οταν δεν σου βγαινει ενας αγωνας πρεπει οπωςδηποτε και με καθε τροπο να τον κερδισεις. Εφοσον εχεις την καλυτερη ομαδα μπορεις να κερδισεις και μονος σου και να μην σε νοιαζει η καζουρα αν τυχει και κανεις ομαδα τον ΟΦΗ η καποια αλλη ομαδα επειδη δεν κερδισες. Επισης δεν τελειωνει ποτε το πρωταθκημα στις 5 πρωτες αγωνιστικες!

στις 17/03/2014 18:26
Οικογενειακο μου προσωπο παραλιγο να πεθανει απο καρκινο και η ξαδερφουλα μου (ΕΤΩΝ 6) εφυγε απο την γαμημενη αυτη ασθενεια... Οποιος λεει αυτες τις μαλακιες - τις καταρες του - ευχομαι να μην δει το προσωπο του καρκινου ουτε για πλακα...Μαγκες ξεκολατε γαμω τα μυαλα σας . Πεθαινουν παιδακια καθε μερα απο αυτη τη γαμημενη αρρωστια και σεις τον ευχεστε ? ΞΕΚΟΛΑΤΕ ...

στις 17/03/2014 18:26
ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΛΛΑ ΕΧΟΥΝΕ ΓΙΝΕΙ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ , ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΖΑΜΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΝΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΕΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΤΑΙΕΙ,ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΤΩΡΑ Ο ΒΕΛΛΗΣ ΠΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ Ο ΑΠΟΛΩΝΑΣ ΕΙΤΑΝΕ ΜΑΡΙΟΝΕΤΑ ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΒΓΑΛΑΝΕ ΜΙΛΙΑ, ΤΟΥΛΑΧΕΙΣΤΟΝ ΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΟΦΗ ΚΑΝΑΤΕ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΙΜΑ ΑΥΤΟ!

στις 17/03/2014 18:27
Δεν αποκλειεται να εχεις δικιο, αλλα δεν θα το μαθουμε ποτε, ασε που μπορει να ειχε και λιγο ενδιαφερον το πρωταθλημα...

στις 17/03/2014 18:29
Τζιοβαννι συμφωνο το τσαμπιονς τα εχει ξεκολωσει ολα, αλλα σκεψου ρε φιλε να βγαινατε 3 δυνατες ομαδες στο τσαμπιονς και εμεις οι αλλοι 3-4 γιουροπα τι βαθμοι και οικονονικα εσοδα θα ειχαν ολοι!!!

στις 17/03/2014 18:31
Και πιστευω επισης οτι πρεπει να καταργηθουν τα play-off

στις 17/03/2014 18:43
paidia thelete prwtathlima gamato;;;stil belgio oi 8 prwtoi mparaz san to kipello kai sto telos enas prwtathlitis...atrimitos asteras giati oxi;;kathe xrono trelo endiaferon.osoi xeroun mpala me niwthoun

στις 17/03/2014 18:49
sumfwnw re file mazi sou ama re karagkiozhdes ths epo thelete prwtathlima me play off oi 6 prwtoi paizoun gia tn prwtatlhth kai oxi san kai emas edw tn malakia alliws katerghste ta

στις 17/03/2014 18:56
δεν ηθελα να ξεκινησω ετσι αλλα για αρχη αλλα καρκινο σε ολη τη γαμημενη διοικηση του παοκ που βγαζει τετοιες ανακοινωσεις.αν δεν μπορεις να κερδισεις τον αρη και φερνεις ισοπαλια με ενα αυτογκολ δεν εχετε δικαιωμα πουτανας γιοι εσεις που βγαζετε τισ ανακοινωσεις να αναφερεστε σε στημενα,παραγκες και αλλα

στις 17/03/2014 18:59
ο καρκινιαρης σαββιδης νομιζετε νοιαζετε για τον παοκ??? ο αλαφουζος δεν ειναι μεσα στα κολπα??? ολοι οι αλλοι προεδροι δεν στηνουν για να κερδισουν λεφτα απο στοιχηματικες εταιριες??? μα βεβαια μονο τον μαρινακη βλεπετε πισω απο αυτα γι αυτο και σας κοροιδευει η διοικηση που πρωταθλημα δεν θα φερει ποτε

στις 17/03/2014 19:02
Η ανικανότητα δεν είναι η μόνη αρετή του Σαρρή, είναι και η σκοπιμότητα. Η πολιτεία αγρόν αγοράζει συντηρώντας την ηθική κρίση που στο ποδόσφαιρο την βλέπουμε στην χειρότερη μορφή της.

Επενδύουμε στην συντριπτική πλειοψηφία του υγιώς σκεπτόμενου φιλάθλου κόσμου. Το γεγονός οτι δεν κουραζόμαστε να διεκδικούμε το αυτονόητο έχει όρια και συναίσθηση της πραγματικότητας και του ρόλου μας.

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΑΗΔΙΑΖΕΙ Η ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΑ ΚΛΕΓΕΤΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.

στις 17/03/2014 19:02
Emfylios Twra. Na pethanoun oi olympiakoi.

στις 17/03/2014 19:02
*****

Το σύστημα είναι συγκεκριμένο και οι ρίζες του πολύ βαθιές. To ελέγχει ένας και λέγεται Μαρινάκης. Μας αηδιάζει κάθε ένας ο οποίος εντάσσεται σ’ αυτό και το συντηρεί. Μας αηδιάζει η ΕΠΟ και συγκεκριμένα ο Σαρρής και ο προστάτης του και υποβολέας (λόγω ανικανότητας) Μώραλης.

στις 17/03/2014 19:03
FAIL POUSTI SAVIDI

στις 17/03/2014 19:08
Trava pare kana tsimpouki tou beou esy sti fylaki ekei pou tha kataliksei kai o megalyteros karkinos olwn twn epoxwn o proedras sou

στις 17/03/2014 19:10
Tha pate aklaftoi. O karkinos tha eksafanistei apo proswpou gis.

στις 17/03/2014 19:21
ΡΕ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΒΟΥΛΓΑΡΟΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΣΑΣ ΟΤΑΝ ΦΑΓΑΤΕ ΤΑ 4 ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΑΡΜΑ; ΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΒΟΣΚΟ ΤΟΝ ΣΑΒΙΔΗ ΤΟ ΑΡΧΙΔΙ

στις 17/03/2014 19:32
ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΈΒΓΑΛΕΣ ΤΟ ΛΕΞΙΚΟ

στις 17/03/2014 19:40
Teleiwnoun ola eruthroleuka karkinopaida. I paraga allazei xeria. Oti xarikate xarikate. MIA NEA DYNASTEIA KSEKINA. I NEA KYVERNISI TOU SYRIZA THA DWRISEI SE OLOUS TOUS POLITES ASPROMAURA GYALIA KAI SE OLA TA GIPEDA O PAOK THA PAIRNEI DIAITISIA 90-10. OLES OI OMADES TIS LIGDAS THA EINAI PARARTIMATA TOU PAOK KAI THA PAIZOUN OLA GIA NA NIKISOUN TON OLYMPIAKO KAI NA XASAPOKOPSOUN TO PODOSFAIRO APO TOUS PAIXTES TOU. POLITEIA, OMOSPONDOIES, DIKAIOSYNI, MEDIA OLA ELEGXOMENA APO SAVIDI. Tha vgazete karkino kai tha ksernate aids. Ola tha pane anapoda stis zwes sas. O xronos sas teleiwnei

στις 17/03/2014 19:50
Querty grafetai skoupidi.

στις 17/03/2014 20:01
ΣΚΑΤΟquerty να λιώσεις στο κρεβάτι παλιό έξωμητριο καρκίνομα Πουτανας μουνοσκυλο

στις 17/03/2014 20:14
re gamhmenoi gayroi gamo thn toyrkia sas mhn milate mounopana

στις 17/03/2014 20:16
ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΓΑΥΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΟΛΟΙ ΓΑΥΡΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙ

στις 17/03/2014 22:15
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ..ΘΕΛΑΤΕ ΚΑΙ ΤΙΤΛΟ ΑΠ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ Ε ΒΟΥΛΓΑΡΟΙ??? ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ Η ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ!

στις 17/03/2014 22:18
digital και ο ολυμπιακος βολου στο συστημα ηταν μην λετε βλακειες και ψαχνετε να βγαλετε το κωλαρακι σας απ'εξω.απλα τον αρη και να ηθελε να τον κρατησει δεν μπορουσε!

στις 17/03/2014 22:19
παξαρε παρε τα 2 μπαλακια και ερχετε το κυπ. παλιοκαλαμακι!αμερικανακι γαμω τον ομπαμα!

στις 18/03/2014 09:52
Mhn brizete me xarakthrismoys boylgaroi kai toyrkoi ksypnhste saw trwne ta lefta o Marinakhs o sabbidhs (poy einai filarakia 100%) sas rixnoyne mia anakoinwsh gia na sas 8olwsoyn to myalo kai exoyn aklonhto alw8i ka8e bdomada na sas ''masane'' ta fragka apo to stoixhma alla kata ta alla paizame me ton ARH ton aiwnio ex8ro mas.KATALABETE TO PERASANE OI EPOXES TOY BARDINOGIANNH KAI TOY NTAIFA PLEON 8A PAIZEI OSFP - PAO KAI O MARINAKHS 8A KA8ETAI NA XANEI APO TON BAZELO GIA NA BAZEI MAROYLI STHN TSEPH..OPWS KAI TO ANAPODO AN POTE O BAZELOS BRE8EI SE 8ESH ISXYOS APENANTI STO PANTOKRATORA OMOLOGOYMENWS OLYMPIAKO...NIWSTE THN NEA EKSELIKSH KAI KSYPNHSTE MHN PARAMY8IAZESTE APO DHLWSEIS POY STOXEYOYN SE PLYSH EGKEFALOY KAI SYGXYSHS TOY KOSMOY....

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.