ΠΑΟΚ: «Διαμαρτύρεται ο Ολυμπιακός; Θα γκρεμιστεί κάνας φούρνος…»

ΠΑΟΚ: «Διαμαρτύρεται ο Ολυμπιακός; Θα γκρεμιστεί κάνας φούρνος…»

Αφορά τον αγώνα ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ


Ειρωνική ανακοίνωση για τις διαμαρτυρίες του Ολυμπιακού στην διαιτησία του Τάσου Κάκου εξέδωσε η ΠΑΕ ΠΑΟΚ, κάνοντας λόγο για «δίχως ορίων επίδειξης θράσους».

Δεν άφησαν ασχολίαστές στον ΠΑΟΚ τις διαμαρτυρίες του Ολυμπιακού για τη διαιτησία του Τάσου Κάκου, κάνοντας λόγο για θράσος των «ερυθρόλευκων», ενώ αναφέρονται σε γεγονότα του ντέρμπι που πιστεύουν πως αδικήθηκαν.

Αναλυτικά:

«Διαμαρτύρεται ο Ολυμπιακός; Όπως λέει ο λαός, θα γκρεμιστεί κάνας φούρνος… Ο ΠΑΟΚ με τη μορφή επίσημης ανακοίνωσης εκφράζει την αδυναμία να κατανοήσει πόσα παραπάνω πράγματα απειλεί να κάνει ο Ολυμπιακός με τους διαιτητές και πόσα επίσημα όργανα να αντικαταστήσει, καθώς σήμερα γίναμε μάρτυρες ακόμη μιας πρωτοφανούς και δίχως ορίων επίδειξης θράσους!

Ο Ολυμπιακός που δεν είχε δει παίκτη του να αποβάλλεται για δυόμισι χρόνια και δεν το είδε φυσικά ούτε σήμερα στην περίπτωση της χειρονομίας του Σαλίνο, ο Ολυμπιακός που δεν έχει δει διαιτητή να καταλογίζει εις βάρος του πέναλτι για δυόμισι χρόνια και δεν το είδε ούτε σήμερα στη φάση που γκρεμίστηκε ο Αθανασιάδης (περιπτώσεις που αξίζει να ερευνηθούν αν είναι… παγκόσμιο ρεκόρ), ξεπερνά τον εαυτό του διαρρέοντας υπό μορφή επίσημης θέσης ότι θα επιληφθεί της κατάστασης.

Προφανώς μόνο με τρεις φάσεις υπέρ του σε ντέρμπι στην Τούμπα δεν είναι ικανοποιημένος… Δική μας υποχρέωση, είναι να μην του ξαναδώσουμε αγωνιστικά την ευκαιρία να πάρει τρεις αποφάσεις υπέρ του».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ
1Χ2OverUnder1X12
5.253.651.451.851.602.151.14
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
5.002.151.851.751.70
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.701.753.5020.00

Σχολιασμός

70 σχόλια:

στις 10/03/2014 01:29
Ρίξτες τους ρε originaltw 4 μπαλάκια μεθαύριο να ησυχάσουμε γιατί αυτοί δεν βάζουν μυαλό!

Θλεουν κι άλλοοοοοοοοοοοο........

στις 10/03/2014 01:30
XA00AX0XA0AX00AXAX0AX00AX0 3 FASHS MONO KANANE UPER TOU AKRIVWS...! KAI DEN THA TOUS UPETRIPSOUME NA EXOUN ALLES 3 ME TA ZWA VGALANE GLWSSA MONOTERMA TOUS EPAIZE O P.A.O.K....!

στις 10/03/2014 01:32
KAI MILANE GIA DIATISIA POU PANTA TA MISA PAIXNIDIA TA PERNANE H ME PENALTY H ME DIATISIA A RE VLAKES!

στις 10/03/2014 01:33
Κοίτανα δεις που στο τέλος ο Αλαφουζ θα βγει καλύτερος καπετάνιος από το βαγγέλα.

Ο χοντρός θα τους κλάσει εν μια νυκτί όταν δει ότι φράγκα γιοκ και μετά θα κλαίνε τα γαυράκια.

Και θα γελάω και με την αιτιολογία παραίτησης.."Η διιτησία χτυπάει το Γαύρο και εγώ σιχάθηκα γι αυτο τα παρατάω"

στις 10/03/2014 07:38
θα μας κλασετε τα αρχιδια. θα δεις ποσα θα φας στο κυπελλο μουνι

στις 10/03/2014 08:09
Πολυ ωραια η ανακοινωση...! Εκει στο Πειραια πως την ειδατε????? ο περες ηταν για κοκκινη με τον τραμπουκισμο στο μπολ-μποη....! ο Σαλινο με την χειρονομια του ηταν για Κοκκινη... και εσεις μιλατε για το χτυπημα του Παοκ?? Ναι οντως ειναι ΚΟΚΚΙΝΗ... Αλλα μην κλαιτε εσεις... αν ειναι να κλαψει ο γαυρος για ρεφερι πηγαινετε να αυτοκτονησετε καλυτερα....... Επρεπε η δεν επρεπε να παιξετε με αδειο γηπεδο στο κυππελο??? Επρεπε τι εγινε τελικα?? Ο Σαρρης σας ξελασπωσε.... επρεπε η δεν επρεπε να εχετε φαει 3 κοκκινες στο πρωταθλημα?? Επρεπε,,.. επρεπε η δεν επρεπε να εχει φαει κατα σας τουλαχιστον 3 πεναλτι?? Επρεπε.... Επρεπε η δεν επρεπε να δωσει το χερι του μανιατη στο κυπελο?? επρεπε 5 ρεφερι αετο πετουσαν και καλα κανεις δεν το ειδε... ο κοσμος σας ομως το ειδε....! Επρεπε η δεν επρεπε να μετρησει το γκολ του κατσουρ στο καραισκακη με τον βαζελο με 3 μετρα να τον καληπτουν? Επρεπε.... επρεπε ο χοντρος με τις κασετε να μπει μεσα??? Επρεπε.....! Επρεπε να λογοδοτησει που ελεγε στο μπεο να

στις 10/03/2014 08:10
Επρεπε να λογοδοτησει που ελεγε στο μπεο να προστατευσουν τον ρεφερι μετα το ματς με τον παναθηναικο?? Επρεπε....! Επρεπε να εχει ενα οριο η δανεικοι στην Ελλαδα?? Επρεπε...! Επρεπε το 2008 προτου γινει το ματς τις Καλαμαριας να κανει ενσταση?? και την κανατε αφου φαγατε την παπαρα και το πειρατε στα χαρτια απο την Αεκ?? γιατι η ΑΕΚ ηταν πρωτη κανατε ενσταση και το πηρατε στα χαρτια εσεις... Η ΤΟ ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΚΙΟΛΑΣ??? Ποσο Καφροι μπορειτε να ειστε λοιπον???????

στις 10/03/2014 08:13
Ο ΚΑΝΩΝΙΣΜΟΣ ΛΕΕΙ Η ΔΕΝ ΛΕΕΙ?? ΟΤΙ ΠΑΡΑΓΩΝΤΑΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟ ΡΕΦΕΡΙ.... ΠΟΥ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ...!

ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΠΟΙΝΗ ΕΣΕΙΣ???

ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ.. Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΑ ΕΛΕΓΧΕΙ ΟΛΑ ΜΩΡΑΛΗΣ ΚΑΙ ΣΑΡΡΗΣ ΚΟΛΛΗΤΑΡΙΑ ΕΓΙΝΑΝ... ΘΑ ΒΑΛΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΙΝΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ? ΧΑΧΑΧ!! ΞΕΦΤΙΛΑ ΑΠΛΑ.....

στις 10/03/2014 08:38
ειτε το θελουν ειτε οχι ολες οι ομαδες που ειναι στις 3 πρωτες θεσεις ευνοουντε αναλογα με τις διασυνδεσεις αναλογα με το μπατσετ τησ ομαδας κτλ, καποτε ειταν ο παο,για λιγο και η αεκ και με παρα πολλες φορες οπως ειταν φυσικο ο οσφπ και μιλαμε παντα για την κατακτηση του πρωταθληματος, τωρα ο σαββιδης υποσχεθηκε να αλλαξει τα δεδομενα, για μενα για να ειναι σωστα ολα αυτα που λεει πρεπει μεσα στα επομενα 2-3 χρονια να κανει ομαδα πρωταθλητρια και οχι για εναν μονο χρονο διαφορετικα θα ειναι και αυτος μια φουσκα και αυτα γινοντε μονο με οργανωση, προπονητη και παικτες,δεν λεω φιλαθλους γιατι απο αυτους εχει να φαν και οι κοτες...

στις 10/03/2014 08:56
ο οσφπ οταν χανει μια ζωη φωναζει για την διαιτησια και οπως ειναι φυσικο ολοι σας τσιμπατε και αρχινατε και βριζεστε μεταξυ σας και οι μικροι αντε δεν το καλαβαινετε οι μεγαλοι ομως; σιγα το πραγμα τωρα, 20 βαθμους μπροστα ειναι ειταν λογος να φωναξει; οχι βεβαια δεν το χανει το πρωταθλημα αλλα ομως ερχετε η ωρα του κυπελου οποτε λεει ας δημιουργισουμε το απαραιτητο κλιμα για τον επομενο αγωνα, αυτα βεβαια ειναι δουλεια του εκαστοτε μπιζνεμαν που τον ενδιαφερει μονο η κονομα και τιποτα αλλο και λεμε μονο η κονομα γιατι αν τον ενδιεφερε η ομαδα δεν θα πουλουσε τον παικταρα του αλλα θα τον κρατουσε, τωρα εχει το παιγνιδι με την μαντσεστερ, ο οσφπ για να περασει πρεπει να ριξουν τρεξιμο οσο δεν εχουν τρεξει μεχρι τωρα γιατι στο χαλαρο θα φανε 3 αν αντεξουν στο πρωτο μερος τοτε πιστευω οτι θα περασουν πανηγυρικα στην επομενη φαση. Παιδια μην τσιμπατε στον καθε μαλακα παραγοντα ομαδας παντα να βαζετε στην ζυγαρια τα μεν και τα δε και να κανετε φραμπαλα δεν αξιζει να σκοτωθει καποιο παιδι γ

στις 10/03/2014 09:02
για τον καθε μαλακα παραγοντα που κοιταει πως θα επιβιωσει καλυτερα και χωρις να φανει οτι φταιει αυτος ο ιδιος..

στις 10/03/2014 10:32
Θα μας χαζεψουν ρε...δεν ντρεπονται λιγο εκει στον ολυμπιακο? Η ομαδαρα τους αδικηθηκε γελανε και οι πετρες μαζι τους.

στις 10/03/2014 10:51
wx panagia mou tha kapsw ta matia mou me ton vagela.vapsou mauros

re kai pida sthn thalassa na se perasoun gia falaina

στις 10/03/2014 10:59
Cuba sorry φιλε αλλα εισουν σε τελειως αλλο γηπεδο.....! ολες τις μονομαχιες τις κερδισε ο Παοκ κατα κρατος....

Μια φαση ηταν αυτοι που εγινα το ξυλο... οπου ναι ηταν κοκκινη!

Αλλα λυστε μου μια απορια.... Γιατι κανετε γαργαρα την χειρονομια του σαλινο στις εξεδρες γιατι? δεν ειναι για κοκκινη? ειστε σε αυτο το πλανητη???! κοιτα οτι σας συμφερει? ο Περεζ δεν ειναι για κοκκινη που εκανε τραμπουκισμο στον μπαλ-μποη??? ε ΦΥΣΙΚΑ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΑΥΤΑ.... ΚΟΙΤΑ <<ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΤΟΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ>> ΑΔΗΚΙΘΗΚΕ Ο ΟΛ

στις 10/03/2014 11:00
Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΧΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ.... ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΜΟΝΟ Ο ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ... ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ UFO ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΠΛΑΝΗΤΗ! ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΗΜΕΝΤΑ ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ! ΠΑΔΑΡΕΧΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΚΑΤΩΤΕΡΗ ΤΟΝ ΠΕΡΙΣΤΑΣΕΩΝ 3 ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ 2 ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ.... ΚΑΛΟΦΑΓΟΤΑ!!

στις 10/03/2014 11:04
«Διαμαρτύρεται ο Ολυμπιακός; Όπως λέει ο λαός, θα γκρεμιστεί κάνας φούρνος… !!! a0x0ax0ax0

στις 10/03/2014 11:11
milan oi poustogauroi gia diaitisia xaxaxaxaxa klaiooo

στις 10/03/2014 11:17
cuba ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΑΒΒΙΔΗ ΠΟΥ ΛΑΔΩΣΕ ΤΟΝ ΚΑΚΟ???? ΕΛΕΟΣ!!! ΠΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΕΧΑΣΕΣ ΔΙΚΑΙΑ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ!!! Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΗΤΑΝ ΤΡΑΓΙΚΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 2 ΟΜΑΔΕΣ. Ο ΠΑΟΚ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ 8-9 ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΜΕ 10!!! ΣΥΝ ΕΝΑ ΠΕΝΑΛΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ

στις 10/03/2014 11:20
ΤΟΥΡΚΟΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΓΩΓΟΙ.ΤΟΥΡΚΟΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΑ ΠΑΟΚΙΑ...ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΦΑΡΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΙΚΗ...ΠΑΟΚ ΙΝΣΤΑΜΠΟΥΛ BAY ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΧΑΧΧΑΧΑΑΑ

στις 10/03/2014 11:20
ΚΑΤΑΓΩΓΗ*

στις 10/03/2014 11:23
ΥΠΟΜΟΝΉ το λιμάνι ειναι βαθυ!!!! Ξέρετε εσεις..σας περιμένουμε φέρτε καιτον κακο...

στις 10/03/2014 11:32
Σιγα να μην ασχοληθουμε με τους μπουγατσο κεφαλους-καφρους-βουλγαρους.αυτοι οικαφροι αοτον που ερικσε την μπουνια τον κανανε θεο.τι με λες τωρα ρε

στις 10/03/2014 11:34
ΛΑ ΛΑ ΛΑ ΛΑ ΛΑ ΛΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΑΘΑΝ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΛΑ ΛΑ ΛΑ ΛΑ ΛΑ ΛΑ ΛΑ ΤΑ ΤΟΥΡΚΙΚΑ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ ΠΙΟ ΚΑΛΑ.ΛΑ!

στις 10/03/2014 11:35
Να πας να πνιγείς ανορθόγραφε που θα πεις Τουρκία την Κωνσταντινούπολη. Καλός [email protected] είσαι κ εσύ κ οι άλλοι, για μία ποδοσφαιρική ομάδα να γυρίζετε την πλάτη στους Έλληνες της Μικρασίας. Τι άλλο θα δούμε ρε γμτ...

στις 10/03/2014 11:41
ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΟΜΑΔΕΣ.ΣΕ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΜΙΛΑΩ.ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ Η ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ?ΠΟΙΑΝΗΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΕΙΝΑΙ?ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ...ΙΝΣΤΑΜΠΟΥΛ ΛΕΩ...ΙΜΑΜ ΜΠΑΛΝΤΙΔΕΣ ΘΑ ΠΑΤΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ...

στις 10/03/2014 11:47
imperator21 ΜΕ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ.ΕΡΧΕΣΑΙ.ΑΚΟΜΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΜΠΟΔΙΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΞΟΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΕΚΑΚΙ

στις 10/03/2014 11:49
....Πρωτεύουσα της Τουρκίας είναι η ΑΓΚΥΡΑ. Ανιστόρητοι.

στις 10/03/2014 11:53
Kai οταν αυτο το αρχιδι ογκαρσια χτυπησε το ντιογο παλι αυτο το μουνι το κακο ειχατε διαιτητη.

στις 10/03/2014 11:55
ΚΡΙΜΑ ΣΑΣ ΛΥΠΑΜΕ ΑΠΛΑ.

στις 10/03/2014 11:58
ΟΤΑΝ ΓΙΕΝΝΙΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΓΑΥΡΟΣ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΕΥΤΙΧΙΑ...ΟΤΑΝ ΓΙΕΝΝΙΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΑΕΚΤΣΗΣ ΟΔΗΓΕΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΕΡΓΕΙΑΣ...ΟΤΑΝ ΓΙΕΝΝΙΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΒΑΖΕΛΟΣ ΟΔΗΓΕΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΙΕΝΝΙΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΟΚΤΣΗΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ

στις 10/03/2014 11:58
Καλό κωλόπαιδο όμως να σπρώχνει τον Ινσαουράλδε 3 φορές και να περιμένει να τον... χαϊδέψουν κ όχι να το βαρέσουν. Αυτό στην εικόνα του άλλου άρθρου που ανέβηκε, παραλείφθηκε.

Τεσπα, βαριέμαι να λέω τα αυτονόητα... και ακόμα δεν πιστεύω ότι υπάρχουν Έλληνες που θεωρούν την Κων/πολη πρωτεύουσα της Τουρκίας.

Άντε καλημέρα λέμεεε.

στις 10/03/2014 12:02
Παιταχτηκε και το imperator το μουνι της εξαρας που δεν ξερω για πιο λογο βλεπει ποδοσφαιρο αφου δεν υπαρχει γι αυτον κατι ναδει αλλα μας εχουν σπασει τα αρχιδια με αυτον το μελλισανιδη που τους κατεστρεψε παλια και τωρα ηρθε να τους αποτελιωσει.μεχρι και οι τσεχοι καταλαβαν τι λαμογιο ειναι και του δωσαν το πουλο απο τον οπαπ

στις 10/03/2014 12:03
ΜΑΤΙΑΣΜΕΝΕ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΙ ΑΚΟΜΑ ΑΧΧΑΧΧΑΧΑΑ

στις 10/03/2014 12:06
Μαλλον ερχονται με κλαρκ γι αυτο αργουνε

στις 10/03/2014 12:07
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΧΑΧΧΑΑ ΧΑΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

στις 10/03/2014 12:08
Μην τους παρεξηγηται καποια στιγμη θα ερθουνε να φανε αλλα εξι

στις 10/03/2014 12:11
ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΔΕΝ ΤΑ ΓΛΙΤΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΩ ΟΕ ΟΕ ΕΟΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

στις 10/03/2014 12:45
Τι διαβαζουν τα ματια μου χααχαχα!! Κωνσταντινουπολη πρωτευουσα Τουρκιας?? αυτα σας μαθαινουν εκει κατω?? χαχααχα!!!!

Ο Παοκ ειναι Προσφυγικη ομαδα οπως και η ΑΕΚ αλλα εσεις οι ανιστοριτοι ουτε αυτο δεν ξερετε......! ο ΠΑΟΚ Η ΑΕΚ Η Ο ΠΑΟ....... ΔΕΝ ΕΚΛΕΨΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΕΣΥ ΓΑΥΡΕ.. ΤΟ 2008 ΕΝΩ ΣΤΟ ΧΟΡΤΑΡΙ ΗΤΑΝ ΤΙΣ ΑΕΚ.....! ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.. ΔΕ ΚΑΤΕΒΑΣΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΕΔΡΟ ΣΤΟΥΣ ΡΕΦΕΡΙ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΠΕΛΟ ΚΥΡΙΕ ΜΕΓΑΛΕ ΣΥΛΛΟΓΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ... ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΣΕ ΚΑΣΕΤΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΟΥΝ ΡΕΦΕΡΙ ΚΥΡΙΕ ΜΕΓΑΛΕ ΣΥΛΛΟΓΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ... ΟΙ ΑΛΛΕ ΔΕΝ ΛΗΣΤΕΨΑΝΕ ΤΟ ΚΥΠΠΕΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΚΥΡΙΕ ΣΥΛΛΟΓΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ........

στις 10/03/2014 12:45
ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΠΟΙΝΙΚΗ ΔΙΩΞΗ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ΚΥΡΙΕ ΜΕΓΑΛΕ ΣΥΛΛΟΓΕ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ.... ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΙΣ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΥΡΙΕ ΜΕΓΑΛΕ ΣΥΛΛΟΓΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ.... ΘΕΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ Η ΣΕ ΕΚΑΝΑ ΡΕΖΙΛΙ ΑΡΚΕΤΑ?? ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΕΙΝΑΙ.... ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕΙΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΥΣ,ΑΡΑΒΕΣ ΚΙΝΕΖΟΥΣ,ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΙΝΟΥΣ... ΑΥΤΟΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΖΟΥΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΙΓΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΟΝ ΠΑΡΤΕΝΕΡ ΣΑΣ!!

στις 10/03/2014 13:20
να παέι να γ.....ει ολυμπιακός που διαμαρτύρεται κιόλλας καλά τους κάναμε παοκάρα εκέι τους γάφαμε λάχανο ήθελαν να κάνουν και φιέστα μες την τούμπα πρέπει να ήταν πολύ ντιπ για ντιπ για να το πέστευαν αυτό. Μπράβο πακάρα τους «ξεσκίσαμε»

στις 10/03/2014 13:38
prwton o sansan einai ena agmhro 30 dn exei aggixei gomena kai mpainei edw kai leei malakies kai xairetai pidi me eidikes anagkes einai dn asxoloumaste!imperator exeis polu dikio gia ayta pou elege autoi h poutana o thewdoridhs kai armenos eisai wraios

στις 10/03/2014 13:38
paidi

στις 10/03/2014 14:58
Ρε υπομονή θα κατέβουν οι τζάμπα μάγκες του βορρά.. να θυμηθούν λιγο τον περασμένο Νοέμβριο.

στις 10/03/2014 15:09
RE POUTANOSPERMATA AKOMA MILATE H PSOLH EXEI FTHASEI STO STOMAXI KAI AKOMA MILATE POUTANES AXAXAXAXAXAX AYTOI OI GAY-ROI EINAI SAN TOUS KLOOUN POLU GELIO DIAMATYRONTE KIOLAS!0-3 2-1 5-1 SCOR TSIMPOUKIAAAAAA POLLA!A KAI XEXASA KAI MATSESTER 6-0 ARA PAME 11-1 POUTANES THS EURWPHS

στις 10/03/2014 15:17
ενα εχω να πω 2-1 με ανατροπη τα υπολοιπα δικα σας! ;)

στις 10/03/2014 15:25
Ade figete oloi rr mlkes otan xanei i omada mas oada pliromenos o dietitis peite ta allou afta malakes miamzoi o dietitis molis xaneis asto dialo varethik na akouo ta ida

στις 10/03/2014 15:37
ELATE STON NAO NA FATE POUTSA STO KIPELO PERIMENOUME MOUNIA

στις 10/03/2014 15:44
perimene erxontai kai alla tsimpoukia

στις 10/03/2014 16:13
sansan eisai gia ton poutso kavala malakismeno ilithio paidaki.mono pisw apo to pliktrologio na ta les afta giati ama ta peis paraexw exei fapes kai maxairwmata.wraios o imperator kai o armenos,ta eipate ola den xreiazetai na pw kati allo.

στις 10/03/2014 16:34
MPAOK TO PIO GELIO SWMATIO STON KOSMO...TETOIES ANAKOINWSEIS MAS KANOUN NA PEFTOUME AP TIS KAREKLES ME TO GELIO POU MAS PROSFEROUN....XAXAXAXAXAXAXAX DILADH TI THELOUN NA MAS POUN AYTOI OI PARAGONTES TOU MPAOK DILADH????OTI H DIAITISIA KAI O OLYMPIAKOS FTAINE POU PARAMENOUN KAI THA SINEXISOUN NA PARAMENOUN GIA AKOMI 10000000 XRONIA ATITLOI KAI GENIKA APOUTSOI????KAI KALA STHN ELLADA FTAINE AYTA STHN EYRWPI TI SYMVAINEI KAI KATHE XRONO TON PINOUNE KANONIKA??KALA POU YPARXOUN KATI OMADOULES AP TON KAZAKSTAN KAI TO ISTRAEL GIA NA XERESTE KI ESEIS KAMIA FORA...ETSI???

στις 10/03/2014 16:36
XYPNISTE PROVATAAAAAAAAA ETSI OPWS EISTE MIA ZWI APOTYXIMENOI KAI KLAMENOI THA SAS TE REEEEEE....KAI SOI KAI KALA XERESTE TWRA POU NIKHSATE THN OLYMPIAKARAA....XAXAXAXAXAXAXAXA ENW EISASTE ΣΤΟΝ -16 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧA EISTE GIA TON POUTSO MAGKES...EGW AN EIXA TETOIA OMADA THA EKLEGA KATHMERINA...GI AYTO SAS KATALAVW....EINAI AYTO POU LEME ASE ME STHN TRELA MOU...STON KOSMO TON DIKO MOU...XEXEXEXEXEXE

στις 10/03/2014 17:01
ante re vlaka skase milas kiolas vlakanara zwaki to megalytero provato eisai esu allo dn yparxei!mn kaneis etsi ena tsimpouki htan sou eipa tha erthioun kai alla

στις 10/03/2014 17:02
erthoun

στις 10/03/2014 17:41
cuba2013

στις 10/03/2014 10:14

ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΦΤΑΙΕΙ ΠΑΝΤΑ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕ Ο ΚΑΚΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΙΔΗ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΧΑΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΜΑΣ.ΕΣΕΙΣ Ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΚΗΣΕΙ ΕΠΑΙΖΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΕΙ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΠΩΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΡΑΒΗ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΠΛΗΡΗΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΚΑΙ ΠΡΟΚΡΙΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΥΦΤΕΙΤΑΙ.ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ Η ΕΝΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΔΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΑΒΒΙΔΗ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΣΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΜΠΩΡΕΙΤΕ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΑΧΡΗΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΟΛΑ ΣΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

Ελπιζω να μην ψηφιζεις εσυ για το μελλον της χωρας γιατι αν κρινω το μυαλο σου με τις αρλουμπες που γραφεις θα πας και θα ζητας ψηφοδελτια που να εχει τον Μαρινακη υποψηφιο....

στις 10/03/2014 17:42
ma sen htan podosfairo ayto mposta sta matia toy siaithth rixnh mpoynia kai kanh to gyrv toy kosmoy oi pygmaxoi sto poaosfairo.2] mporh namaw ph o kyriow skondraw apo poy eine kalyterow o paok apo thn tessara toy karairkakh. oso gia ton k.poikhlhdh eine ajiow thw tyxhw toy rxh pah o paok pote stoyw 15 thw eyrophw.ante gia

στις 10/03/2014 17:48
kamariza μα το Χριστο τιποτα δεν καταλαβα απο αυτα που ειπες... Σε ποια γλωσσα ηταν??

στις 10/03/2014 17:54
ma sen....tou siaithth...to gyrv sto poaosfairo, namaw kyriow oso gia to poion???poikilidi? poios einai autos? astronautis?! Sorri file den xerw ti glosa su

στις 10/03/2014 17:58
ne re armeni makari na htnan ypopsifios o vaggelas...me tin oxiderkeia,tin ypethinotita, eythikrisia kai me tin dioratikothta pou ton xaraktirizoun auti i xwra tha vasileue twra kai den tha vriskotan s auta xalia...poly kalyteros se tha themata hgesias ap olous o vaggelas

στις 10/03/2014 18:03
και δε μου λες Παλικαρε... πως θα διοικουσε το κρατος?? θα εβαζε καποιον να του βουλωσουν το στομα οπιον δε κανει το θελημα του και μετα θα περνει τον δενδια τηλ. και θα λεει προστατευσε τον για 5-10 μερες??? ( δε ξερω εαν σου θυμιζει τιποτα κασετε αυτο )

στις 10/03/2014 19:46
loipon....to na ypostirizeis mia omada kai ena atomo den simainei aparaitita oti eise provato eidika otan ta tekmiriwneis tin apopsi sou me epeixirimata pou einai karfomena se ogkolithous gia auto ta provatometra asta stin akri i xrhsimopoihseta esy na doume epitelous pou vriskete i diki sou provatila...oso gia bravous pou eisvaloune sthn voulh mallon exeis berdepsei atoma kai katastaseis...oso gia tis kasetes armeni pragma pou den exei katadikasei i dikaiosyni den mporeis na to krineis...kaneis den exei katadikastei se fylakisi apo kasetes pou periexoun mono logia apo tin stigmi pou den yparxei egklima..eidika otan pisw ap auti tin ypothesi kryvontai diafora lamogia opws gia paradeigma o kougias...pezontai simferonta...valte to mialo sas na leitourgisei epitelous...

στις 10/03/2014 19:57
.kaneis den exei katadikastei se fylakisi apo kasetes pou periexoun mono logia apo tin stigmi pou den yparxei egklima..

η ποινικη διωξη που ελαβε ο μαρινακης και αλλοι 28 ουρανοκατεβατοι ηταν??!!

Τι να πεις.. το μυαλο μερικων εδω μεσα ειναι σας τις τσεπες των Ελληνων!!! ΑΔΕΙΑ

στις 10/03/2014 20:03
ΜΑΝΓΚΑΣ1! ΤΟ ΧΕΡΙ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΟΛΟΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΜΑΝΙΑΤΗ ΚΑΙ 5 ΡΕΦΕΡΙ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΝ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑ??? ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΛΥΠΤΑΝ 3 ΜΕΤΡΑ......ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΓΚΛΙΜΑ?? ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ.. ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΠΡΑΞΕΙΣ......!! ΠΑΝΕ ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΑΝΤΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΣ ΠΩΣ ΒΙΔΩΝΕΤΑΙ? ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Η ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ... ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΒΙΔΩΝΕΤΑΙ ΒΙΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΣΚΑ....!

στις 10/03/2014 20:15
to oti vrisketai anamesa stous kathgoroumenous den simainei kai polla pragmata...einai auto pou leme fysixe kai opoion phre o anemos...an thymamai kala i teleutaia diki htan gyro ston oktovri opou o vaggelas arnithike tin kathe anamixh tou...mexri to dikastirio na vgalei tin apofasi na ton xwsei mesa...polloi kathgoroumenoi stin poreia mporoun na apalagoun file armeni..

στις 10/03/2014 20:29
εσυ τι περιμενες να το αποδεχθει??? δηλαδη μου λες οτι η εισαγγελεας δεν ειχε ποιο να βαλει και λεει κατσε να βαλω και τον μαρινακη... γνωριζωντας οτι αυτο χαλαει την εικονα στις μπιζνες που κανει??? οχι.. δεν βγαζεις ποινικη διωξη για ψιλοπηδημα.. ειδικα εαν εχεις το ονομα καιτις μπιζνες που εχει ο μαρινακης.......! Γνωριζεις οτι απο τον συνδεσμο του Ολυμπιακου μινιμουμ 10.000 ατομα ψηφιζουν ΝΔ?! ΕΞΑΓΟΡΑ ΨΗΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ???!! φερε εναν βουλευτη και πεστου ο συνδεσμος μου ειναι 10.000 και θα σε στιριξουνε... απο ΙΣΟΒΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΣ ΘΑ ΒΓΕΙΣ........! Αυτα που σου λεω... δεν ειναι απο το κεφαελι μου.. αλλα εχουν γινει....... Γιαυτο εαν δεις καποιον παραγοντα ποδοσφαιρο να μπαινει φυλακη (σπανος για αλλο μπηκε) ελα πες το μου.....! ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΙΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΓΩΝΤΑΣ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ.. ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΑΚΡΕΣ ΤΟΥ.....! Ο ΜΟΝΟΣ ΠΑΠΑΡΑΣ ΗΤΑΝ Ο ΜΠΕΟΣ.. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!

στις 10/03/2014 21:14
akiros.gr gia ton vazelo posa legate oti tha fortosete????? 4?5?? ti fagate sto telos??? ara loipon o ka8isterimenos allos einai...

στις 10/03/2014 22:08
Ο Ολυμπιακός που δεν είχε δει παίκτη του να αποβάλλεται για δυόμισι χρόνια και δεν το είδε φυσικά ούτε σήμερα στην περίπτωση της χειρονομίας του Σαλίνο, ο Ολυμπιακός που δεν έχει δει διαιτητή να καταλογίζει εις βάρος του πέναλτι για δυόμισι χρόνια και δεν το είδε ούτε σήμερα στη φάση που γκρεμίστηκε ο Αθανασιάδης (περιπτώσεις που αξίζει να ερευνηθούν αν είναι… παγκόσμιο ρεκόρ), ξεπερνά τον εαυτό του διαρρέοντας υπό μορφή επίσημης θέσης ότι θα επιληφθεί της κατάστασης.

στις 10/03/2014 22:19
χαχαχα ελεος 2,5 χρονια δεν εχει δεχτει κοκκινη?? η φετινη κοκκινη του χολεβας τι ηταν? http://www.superleaguegreece.net/statistics/teams/31 τα παοκακια να προσεχουν περισσοτερο τις δηλωσεις τους

στις 10/03/2014 22:23
1 αποβολη 2013-2014

1 αποβολη 2012-2013

στις 10/03/2014 22:24
ριξτε και αλλη λασπη.σας κοροιδευει η διοικηση για την υποτιθεμενη παραγκα επειδη δεν μπορει να φερει πρωταθλημα και την πιστευετε

στις 10/03/2014 22:24
δειτε καλυτερα ποσο εχει ευνοηθει ο παοκ στα περισσοτερα ματς φετος

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.