«Ο Κάκος να ασχοληθεί με την πυγμαχία και την αλητεία»

«Ο Κάκος να ασχοληθεί με την πυγμαχία και την αλητεία»



Εξοργισμένοι με τη διαιτησία του Τάσου Κάκου είναι στον Ολυμπιακό, καθώς οι άνθρωποι της πειραϊκής ΠΑΕ κάνουν λόγο για ανικανότητα του Κερκυραίου διαιτητή τον οποίο κατηγορούν ότι «έφτασε στο σημείο να βρίζει διεθνείς ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού» ενώ τον καλούν «να ασχοληθεί με την πυγμαχία και την αλητεία».

Πυρ και μανία κατά της διαιτησίας του Τάσου Κάκου στο ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ είναι οι άνθρωποι της διοίκησης του Ολυμπιακού για την φάση που ο Ινσαουράλδε ρίχνει γροθιά στον Εντιγκά και όχι μόνο.

Μάλιστα καλούν τον Κερκυραίο διαιτητή, τον οποίο χαρακτήρησαν «ανίκανο και εμπαθή», να «ασχοληθεί με την πυγμαχία και την αλητεία».

Η επίσημη θέση της ΠΑΕ:


«Η ιστορία επαναλαμβάνεται και στην θέση του Ντιόγκο είναι ο Εντινγκά. Για δεύτερη φορά ο κύριος Κάκος αποδεικνύει ότι είναι ανίκανος διαιτητής και γεμάτος εμπάθεια για τον Ολυμπιακό.

Φυσικά δεν ήταν το μόνο εσκεμμένο λάθος της τριάδας. Έγιναν πολλά και επηρέασαν το αποτέλεσμα. Επειδή η κοροϊδία έχει και τα όρια της δεν θα μείνουμε απαθείς σε όλα όσα βλέπουμε να συμβαίνουν.

Για όλα αυτά αλλά κυρίως για το ότι ο κύριος Κάκος έφτασε στο σημείο να βρίζει διεθνείς ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού, καλά θα κάνει να αφήσει το ποδόσφαιρο και να ασχοληθεί με την πυγμαχία και την αλητεία»

Η μπουνιά του Ινσαουράλδε:





Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
1Χ2X2
1.354.505.252.42

Σχολιασμός

36 σχόλια:

στις 09/03/2014 23:32
sostos

στις 09/03/2014 23:32
Έβγαλε και η μύγα καλό και εχεσε τον κόσμο όλ. .άντε θυμηθείτε για να μην πω να γαμηθειτε που μιλάει και ο Ολυμπιακός για την διαιτησία..

στις 09/03/2014 23:34
mono me thn diaithseia mporei na nikaei o pousths o paok... na etoimastoune ta mpaokia gia megalh psola sto kupello

στις 09/03/2014 23:39
Και μιλάει ο Ολυμπιακός για τη διαιτησία..... Χα χα χα...

στις 09/03/2014 23:44
XA00AX0AX0AX0AX0AX0AX0AX0AX0AX00AX0AX0AX0AX0AX0AX0AX00AX0AX0AX0XA0AX0AX00AX0AX0 MILAEI GIA DIAITISIA GAUROS TRAVA GAMISOU MEZZOX ME DIATISIA ZEIS TOSO KAIRO!

στις 09/03/2014 23:46
sex k via

στις 09/03/2014 23:47
axaxaxaxxaaxaxax kaimena gavrakia molis niosate ti tha pi toumpa ..opios katalave katalave..kalo taksidi na mas grafete gavrakia mi klete de pirazi more ..

στις 09/03/2014 23:52
ΑΦΟΥ ΑΡΠΑΞΕΣ ΤΑ ΝΤΟΡΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΕΣΤΙ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ,ΕΡΧΕΣΑΙ ΜΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟΥΜΠΑ...ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΚΑΤΕΒΕΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΚΙΜΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΜΠΑ ΠΑΛΙ...Α ΡΕ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΜΕ ΣΤΡΙΓΚ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!!

στις 09/03/2014 23:53
Το ζησαμε και αυτο...ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΑΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 09/03/2014 23:54
o GAY-ros gia diaithsia xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaax

στις 09/03/2014 23:56
poutsa kai xylo stn pethameno hthele kai fiesta xaxaxaxax h poutana ths eurwphs

στις 10/03/2014 00:00
εγω ειμαι παοκ και παραδεχομαι πως επρεπε να φαμε οχι μια κοκκινι αλλα 2 και ο λουκας στο τελος αλλα παιξαμε καλυτερο...αλλα οχι και να παραπονιουνται κιολας οι γαυροι...στα 34 ματς της super leagu τα 20 εχουν ευνοηθη στα 2 εχουν αδικηθη και στα αλλα ο διατητης ειναι 60-40 και μιλαν,,,ο ολυμπιακος εχει την καλυτερη ομαδα στην ελλαδα με βασει λεφτον ονοματων και λιπα αλλα τωρα φαγατε την ψwλ@ και συνεχιζεται και μιλατε???

στις 10/03/2014 00:02
τοσο κομπλεξικοι τοσο μικροι μπροστα στον θρυλο που αρκει να δεις το προσωπο του αλητη την στιγμη που κτυπα τον εντιγκα, μια ζωη μικροι και ασημαντοι μπρος στο μεγαλειο του γαυρου ειτε το θελετε ειτε οχι

στις 10/03/2014 00:08
βρε coco αληθεια να μου θυμισεις τα 20 παιχνιδια που εχει ευνοηθει φετος ο γαυρος και τα υπολοιπα που τον επαιξαν 60-40? Πες μου τα ενα ενα , αντε μονο οτι σαν ταιζουν οι προεδροι σας για να κρυψουν τις οποιες αδυναμιες τους τα τρωγετε,και κατι αλλο αν το 2-1 και με τον τροπο που εγινε ειναι ψωλη οπως γραφεις μπορεις να μου πεις το 4-0 τι ειναι ?

στις 10/03/2014 00:10
γαθροι μ.νια γραυροι μο....νια γ...μω τον κοκοπειραια και την 7 και την 8 γ.μω τον ολουμπουτιακο

στις 10/03/2014 00:11
OPOTE THELOUME SAS GAMAME VOULGARIKES MPOUGATSES

στις 10/03/2014 00:11
ουτε να σας ονομασω σωστα δεν θελω βρομιαριδες

στις 10/03/2014 00:13
OlympiakosFC7

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΛΕΒΕΝΤΗ " ΒΛΑΚΑ"

στις 10/03/2014 00:14
Εγώ έχω ένα να πω: αν χάνετε και τρώτε τις γνωστές ψωλές, σας φταίει ΕΣΑΣ η διαιτησία. Όταν νικάτε και φωνάζει ο άλλος, η διαιτησία είναι ΟΚ! Κι ένα τελευταίο: Πάρτε τι κάναμε εμείς στη Μπενφίκα και τι ΕΣΕΙΣ μπουγατσοκιμάδες, που έχετε μούτρα και μιλάτε ζώα! ΟΚ,την πήρατε την νίκη όπως και τα βαζέλια. Άντε, πάρτε τώρα τα κυάλια να δείτε που βρισκόμαστε και να κλάψετε στο μαξιλάρι σας κάφροι του κερατά!

στις 10/03/2014 00:23
επειδη εμεις ειμαστε αντικοιμενικοι και λεμε τα πραγματα οπως ειναι ο ινσαουραλδε πρεπει να ειχε δει την κοκκινη(οπως και ο ζε ελιας με τον οκκα),αλλα σε καμια περιπτωση ο γαυρος δεν επρεπε να κερδισει το παιχνιδι,ουτε χ δεν αξιζε!τωρα σε αυτα που εχετε κανει εσεις και μιλατε για αδικια:ριχνετε ηρακλη επειδη ετσι θελετε,ριχνετε αεκ και της παιρνετε πρωταθλημα στα χαρτια,μην μιλησουμε για πεναλντυ και οφφσαιτ γκολ...επεισης εδω στην ελλαδα εχουμε 1 βοηθο που σε ντερμπυ οσφπ-ΠΑΟΚ στο 89' εχει δει οφφσαιτ πισω απο την σεντρα,εχει παιξει με 2 τερματοφυλακες σε τελ.κυπελλου και εχετε παρει πεναλντυ εξω απο την περιοχη.αδικηθηκατε αλλα ΔΙΚΑΙΑ.αρπαξτε τα μπαλακια και αντε γεια.ΠΑΞΑΡΕ ΜΠΙΝΕ ΣΑΡΕΣΕ ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΣΗΜΕΡΑ?

στις 10/03/2014 00:26
μας κλανετε τα αρχιδια αθηναικα καλαμακια!!!σας καλαμακωσαμε οπως καλαμακωσαν τον ΔΙΑΚΟ(σεβασμος).τωρα καντε φιεστα σε αδιο γηπεδο με τν πανθρακικο γτ ετσι σας αξιζει!!!

στις 10/03/2014 00:33
Ποσο λιγοι μπορει να ειστε ρε γαυροι? 1ον ακομη και στημενο να ειναι ενα ματς αν το βλεπε αυτο θα εδινε καρτα εννοειται και ειμαι κ γω υπερ αν και παοξης. 2ον ΜΗ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΛΑΙΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ Η ΠΟΥΤΣΑ..

στις 10/03/2014 00:58
siga mhn pesoume sto epipedo sas na miksoklaime gia th diaitisia... kai kakos o olimpiakos diamartiretai ..duo straboklotsies kai sas kaname omada na xerestai thn omada sas

στις 10/03/2014 00:59
Kλαίνε οι χήρες κλαινε κι οι παντρεμένες. Αααα ρε σκροφα ελλάδα ποτέ δε θα γίνεις σοβαρό κράτος.

στις 10/03/2014 01:06
poutsa kai xylo ston pethameno dafnwpoutsotsimpoukwmeno

στις 10/03/2014 01:17
dafnwpoutsotsimpoukwmeno...zalistikes agori mou apo thn agamia kondeyeis 30 xronia xwris prwtathlima !

στις 10/03/2014 01:27
original eisai se lathos site ...pliktrologise anazhthsh topika nea

στις 10/03/2014 01:42
Μη τσατίζεστερε με τους γαύρους.Τα παιδάκια είναι από μικρά εκπαιδευμένα στο ΠΟΥΣΤΡΗΛΙΚΙ

στις 10/03/2014 01:51
papapapaaaaa den to synexyzw giati xanw thn sobarotita mou mazi sas

στις 10/03/2014 08:35
ειτε το θελουν ειτε οχι ολες οι ομαδες που ειναι στις 3 πρωτες θεσεις ευνοουντε αναλογα με τις διασυνδεσεις αναλογα με το μπατσετ τησ ομαδας κτλ, καποτε ειταν ο παο,για λιγο και η αεκ και με παρα πολλες φορες οπως ειταν φυσικο ο οσφπ και μιλαμε παντα για την κατακτηση του πρωταθληματος, τωρα ο σαββιδης υποσχεθηκε να αλλαξει τα δεδομενα, για μενα για να ειναι σωστα ολα αυτα που λεει πρεπει μεσα στα επομενα 2-3 χρονια να κανει ομαδα πρωταθλητρια και οχι για εναν μονο χρονο διαφορετικα θα ειναι και αυτος μια φουσκα και αυτα γινοντε μονο με οργανωση, προπονητη και παικτες,δεν λεω φιλαθλους γιατι απο αυτους εχει να φαν και οι κοτες...

στις 10/03/2014 11:46
Στη συγκεκριμένη φάση ο Insaurralde έχει σπρωχτεί 2-3 φορές και μετά είδε κ απόειδε και του έχωσε φούσκο. Ναι εκεί κανονικά θα έπεφτε κόκκινη. Αλλά επίσης ΝΑΙ, καλά έκανε και δεν την έδωσε, γιατί τότε θα έπρεπε να μοιράσει και τις άλλες τόσες που δε μοίρασε. Παραδείγματα αυθάδειας η χειρονομία του Σαλίνο, οι τσαμπουκάδες του Μανωλά, ένα τάκλιν του Κάτσε που άξιζε δεύτερη κίτρινη, ένα σπρώξιμο στον Αθανασιάδη που ήταν πέναλτυ και κάρτα... θα μπορούσαμε να συνεχίσουμε γιατί χτες τα αίματα ήταν αναμμένα από την αρχή.

Ε, ήμαρτον. Ο Κάκος εδώ επέλεξε να κάνει στην άκρη, να παριστάνει τον κινέζο και να αφήσει το παιχνίδι να εξελιχθεί χωρίς να προκαλέσει περαιτέρω αψιμαχίες.

Εγώ δεν έχω κάτι ενάντια στον Ολυμπιακό ως σύνολο παιχτών, εκτός του ότι πήγαιναν γυρεύοντας με προκλήσεις και φασαρίες, ενώ οι δικοί μας συγκρατήθηκαν όσο μπορούσαν. Εμείς βλέπετε δεν έχουμε εφεδρικές 2 ακόμη εντεκάδες. Κατά την άποψή μου και εφόσον ο Ολυμπιακός διαθέτει το καλύτερο σύνολο στο Ελληνικό πρωτάθλημα... αν δ

στις 10/03/2014 11:48
(*συνέχεια)...αν δεν υπήρχε η παράγκα και το παρασκήνιο, θα μπορούσαμε να παρακολουθήσουμε ένα πολύ πιο ανταγωνιστικό και δίκαιο ελληνικό πρωτάθλημα.

στις 10/03/2014 13:44
mia zwh paokakos tha eimai alla mia zwh apo emena tha trwws tsimpoukia kai meta tha les ftaiei h diaithsia poutanes axaxaxaxaxax!pou ligo prin elege o xontros mn asxoleiste me diaithtes kai ftiaxte omada na mas kerdiseteai kai twra diamartyretai aytos pou exei gamhsei to podosfairo gelane kai oi petres re zwa karioles olumpiakoi mia zwh poutsa kai xylo tha trwte poutanes ths eurwphs

στις 10/03/2014 15:06
MIA ZWH POUTSA STN POUTANA TOU DHMOSIOU GAMHMENA GAURAKIA AMERIKANAKIA APOGONOI TOU STOLOU GAMWSPITOI

στις 10/03/2014 15:29
O-XAROS-VGHKE alakse to nik den sou paei kan to O MALAKAS BGHKE !

στις 10/03/2014 19:43
ενα κουνουπι ειχε στο μαγουλο και πηγε να του το σκοτωσει, ετσι το κανουν στη χωρα του, εδω θα φαινοταν σαν χαστουκι.ετσι και αλλιως δεν επαθε τιποτα οπως ακριβως δεν χτυπηθηκε και ο αναστασιου, 50-50 παιδια.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.