Σούπερ Λιγκ: Ο Ολυμπιακός τη νίκη, ο Ατρόμητος τις «φωνές»

Σούπερ Λιγκ: Ο Ολυμπιακός τη νίκη, ο Ατρόμητος τις «φωνές»



Ο Ολυμπιακός τα βρήκε «σκούρα» κόντρα στον Ατρόμητο, ωστόσο με γκολ του Ιντέγε (54’) πέρασε με 1-0 από το Περιστέρι και πλέον ετοιμάζεται για τα δύο κρίσιμα παιχνίδια με Αστάνα και Παναθηναϊκό. Φωνάζουν για ακυρωθέν γκολ του Λε Ταλέκ οι γηπεδούχοι.

Έστω και δύσκολα, ο Ολυμπιακός κέρδισε με 1-0 τον Ατρόμητο στο Περιστέρι και συνέχισε το νικηφόρο σερί του στο πρωτάθλημα, έχοντας ως μοναδική απώλεια την ήττα στη Λάρισα. Οι «ερυθρόλευκοι» δεν ήταν καλοί στο πρώτο μέρος, γλίτωσαν ένα γκολ από λανθασμένη απόφαση του βοηθού, ωστόσο στην επανάληψη ανέβασαν την απόδοση τους και με γκολ του Ιντέγε (54’) έφτασαν τους 18 βαθμούς, όντας προσωρινά στο +7 από Παναθηναϊκό και ΑΕΚ.

Ο Ατρόμητος μπήκε πολύ δυνατά στο παιχνίδι και στο 5ο λεπτό διαμαρτυρήθηκε στον Δελφάκη για λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ του Βασιλείου, ο οποίος ήταν έτοιμος να μπει στη μεγάλη περιοχή. Τρία λεπτά μετά, οι γηπεδούχοι ζήτησαν πέναλτι για χέρι του Ντα Κόστα, ωστόσο είχε προηγηθεί οφσάιντ του Στόιτσεφ.

Μετά το πρώτο δεκάλεπτο ο Ολυμπιακός κατάφερε να ισορροπήσει και είχε δύο σουτ με τον Ελιονούσι (13’, 18’) ωστόσο στο 19’ ο Ατρόμητος «άγγιξε» το 1-0. Μετά από λάθος του Ντα Κόστα, ο Στόιτσεφ, έκανε το σουτ μέσα από την περιοχή, με τη μπάλα να περνά πάνω από το δοκάρι. Στο 25’ ο Μαυροβούνιος έφτασε ξανά κοντά στο γκολ, καθώς βρέθηκε απέναντι από τον Καπίνο, αλλά το πλασέ του μέσα από την περιοχή πέρασε δίπλα από το δεξί δοκάρι.

Δύο λεπτά μετά ο Λε Ταλέκ κατάφερε να σκοράρει με πλασέ μέσα από την περιοχή, όμως το γκολ ακυρώθηκε λανθασμένα για οφσάιντ, αφού ο Γάλλος δεν ήταν εκτεθειμένος. Η καλή ανασταλτική λειτουργία των γηπεδούχων δεν επέτρεπε στην ομάδα του Πάουλο Μπέντο να απειλήσει με αξιώσεις την εστία του Γκορμπούνοφ. Αντίθετα, ο Ατρόμητος συνέχιζε να βάζει προβλήματα στους «ερυθρόλευκους», με τον Βασιλείου στο 43’ να πιάνει μόνος του την κεφαλιά μέσα στην περιοχή, στέλνοντας τη μπάλα άουτ.

Η εικόνα του αγώνα ήταν διαφορετική στην επανάληψη. Ο Ολυμπιακός ανέβασε την απόδοση του και στο 53’ κατάφερε να ανοίξει το σκορ με τον Ιντέγε. Ο Φορτούνης έβγαλε τη σέντρα από δεξιά, ο Νιγηριανός σηκώθηκε αφύλαχτος και με εξαιρετική κεφαλιά άνοιξε το σκορ, φτάνοντας τα 6 γκολ στο πρωτάθλημα (πρώτος σκόρερ).

Μετά το γκολ ο Κορακάκης προσπάθησε να κάνει πιο επιθετικό τον Ατρόμητο, γυρνώντας το σύστημα σε 4-3-3 με την είσοδο του Μπρίτο αντί του Μπάγκα. Σε αντίθεση με το πρώτο μέρος, οι Περιστεριώτες δυσκολεύονταν να βγάλουν φάσεις και στο 70’ ο Ιντέγε έφτασε κοντά στο 2-0, όμως ο Γκορμπούνοφ έπεσε σωστά, κρατώντας το 1-0.

Η μοναδική μεγάλη φάση του Ατρόμητου στην επανάληψη ήρθε στο 81’. Ο Λε Ταλέκ νίκησε τον Μποτία στον αέρα, η μπάλα πήγε στον Στόιτσεφ, ο οποίος έκανε το σουτ μέσα στην περιοχή, αλλά ο Καπίνο μπλόκαρε. Το 1-0 έμεινε τελικά μέχρι το φινάλε και ο Ολυμπιακός θα πάει… τουλάχιστον με +4 στο εντός έδρς ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό.



Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Σχολιασμός

63 σχόλια:

[+]  stasoumugdala στις 29/10/2016 21:41

στις 29/10/2016 21:45
"Ανθρωπινα λαθη" για αλλη μια φορα.. ετσι χτιζονται οι διαφορες... να χαιρεστε τον ολυμπιακο σας

[+]  FORTOUNHS-17 στις 29/10/2016 21:52

[+]  lazo1 στις 29/10/2016 21:53

στις 29/10/2016 21:55
Σιχαμααααααααταααα τισ μαναααδες σααασ τισ γαμουσανεε. Κατι ναυτικοι αμερικανοι για λιγο ψωμι..

[+]  lazo1 στις 29/10/2016 21:56

στις 29/10/2016 21:56
Den peirazei re paidia exete ginei perigelos kai eseis to kamarwnete kiolas. Opws eipe kai o kyr savvas den to eide kai poly offside. Mono o olympiakos na kerdaei re malakes. StasoyFortouni akoma na voutikseis apo kana gkremo ?

[+]  lazo1 στις 29/10/2016 21:59

[+]  lazo1 στις 29/10/2016 22:01

[+]  mpamiass στις 29/10/2016 22:02

[+]  lazo1 στις 29/10/2016 22:03

στις 29/10/2016 22:28
Κοιταξτε πως χαιρονται οι γελοιοι ...

[+]  mangas01 στις 29/10/2016 22:30

στις 29/10/2016 22:36
Κατακοκκινα δυτικα προαστια??? Χαχαχα γελανε και τα τσιμέντα μαζι σας, τα δυτικα προαστια γεματο βαζελους και χανουνια ειναι

στις 29/10/2016 22:42
Ολα οριακα ειναι παιδια!!! Χαχαχαχαχχαχαχαχαχα

στις 29/10/2016 22:43
Εχουμε σιχαθει το ποδοσφαιρο ρε μουνοπανα

στις 29/10/2016 22:45
Αυτος ειναι ο ολυμπιακος με τα 40τοσα πρωταθληματα

και τα προβατα απο πισω ακολουθανε ΜΠΕΕΕΕΕ!!!!

στις 29/10/2016 22:46
Δεν είναι σιχαματα ρε Πάμπλο είναι απλά νεοελληνες βουτηγμενοι στο ψέμα και στη λαμογια που θέλουν να υσχιουν οι νόμοι αλλά μόνο για τους άλλους που είναι μάγκες όταν είναι 10 απέναντι σε έναν και όχι ένας εναντίον ενός που τους αρέσει να μεγαλώνουν τα παιδιά τους μέσα σ αυτή τη βρωμα αλλά όταν αυτά τους λένε ότι θα φύγουν στο εξωτερικό στεναχωριουνται αυτοί είναι νεοελληνες αλλά άμα θες πες τους και σιχαματα το ίδιο είναι

[+]  stasoumugdala στις 29/10/2016 22:47

[+]  stasoumugdala στις 29/10/2016 22:49

[+]  mangas01 στις 29/10/2016 23:34

[+]  mangas01 στις 29/10/2016 23:38

στις 29/10/2016 23:45
Και στο καραισκακη οριακο ηταν και εδω οριακο τζαμπα τους κατηγορουμε τους καημενους "ανθρωπινα λαθη" ηταν

στις 29/10/2016 23:45
Οριακες φασεις και ανθρωπινα λαθη , ετσι χτιζονται οι διαφορες και χαιρεστε.

Μετα φταιμε εμεις οι αλλοι που σας βριζουμε και γαμανε τις μανες σας;

στις 29/10/2016 23:48
ναι ρε μαγκα,αλλά πως γινεται σε καθε δυσκολη φαση να ευνοειται πάντα ο ΟΛυμπιακός?

[+]  stasoumugdala στις 29/10/2016 23:54

στις 29/10/2016 23:57
Πως γινεται το γκολ υπερ του γαυρου που ηταν οριακα οφσαιτ να μετρησει και το γκολ κατα του γαυρου που ηταν οριακα οφσαιτ να μην μετρησει

στις 30/10/2016 00:16
Τα 12 ζωδια και οι ημερομηνιες τους:

Κριος=21 Μαρτιου-20 Απριλιου

Ταυρος=21 Απριλιου-20 Μαιου

Διδυμοι=21 Μαιου-21 Ιουνιου

Καρκινος=22 Ιουνιου-22 Ιουλιου

Λεων=23 Ιουλιου-23 Αυγουστου

Παρθενος=24 Αυγουστου-23 Σεπτεμβριου Ζυγος=24 Σεπτεμβριου-23 Οκτωβριου Σκορπιος=24 Οκτωβριου-22 Νοεμβριου Τοξοτης=23 Νοεμβριου-21 Δεκεμβριου Αιγοκερως=22 Δεκεμβριου-20 Ιανουαριου Υδροχοος=21 Ιανουαριου-19 Φεβρουαριου Ιχθεις=20 Φεβρουαριου-20 Μαρτιου

στις 30/10/2016 00:16
ο χρυσος ειναι πολυτιμο μεταλλο η σιωπη ειναι χρυσος αρα η σιωπη ειναι πολυτιμο μεταλλο.

[+]  stasoumugdala στις 30/10/2016 00:22

στις 30/10/2016 00:53
οσο δεν καθαριζει η αλητεια, θα συνεχιζεται αυτη η κατασταση.. οι πουστιδες θα περνουν τσαμπα πρωταθλημα...

[+]  mpamiass στις 30/10/2016 01:51

στις 30/10/2016 07:46
Δεν την εχετε σιχαθει ρε την ομαδα σας που περνετε τα πρωταθληματα ετσι;

στις 30/10/2016 09:33
Stasoy agori moy min to skeftesai pare tin apofasi pare agkalia ton kyr savva kai voytikste poythena mpas kai glitwsoyme soy lew. Meta apo ola ayta ta sxolia na pw kai egw pws itan mia megali nikis tis thrylotas opws mas exei synithisei ola ayta ta xronia poystika kai peiraiwtika. Pantws na kserete den vrexei......Oi 3 megaloi ftaine poy den travane tis omades toys apo ayto to sixama....

στις 30/10/2016 11:08
αφου ρε παιδια το ξερετε οτι μια ζω στα 4 θα ειμαστε αφου εχουν μαρινακη η διαιτησια θα ειναι παντα υπερ τους!!

στις 30/10/2016 11:31
Και καπως ετσι η πουτανα της ευρωπης ξεφυγε.....Οπως ειπε και ο φιλος μου t4sos καπως ετσι με 50αρισια διαιτησια και <ανθρωπινα λαθη> χτιστηκε αλλη μια διαφορα...Αυτοι ειστε ρε,για αλλον ενα χρονο παμε τρενο μαζι με ρεφερι..Οσο για το ματς σημερα της ομαδος μου ΠΑΟΚ-ΑΕΚ οτι και να βγει ή 1 ή 2 θα ειμαι χαρουμενος και θα εξηγησω γιατι.Αν ερθει 1 θα χαρω για τον ΠΑΟΚ διοτι παμε προς τα πανω.Αν ερθει 2 θα χαρω για την ΑΕΚ διοτι θα φτασει εστω και στο -4 τουτο το συχαμερο μπουρδελο που λεγεται πουτανα της ευρωπης.Καλο ματς να εχουμε και του χρονου παλι τετοιες διαιτησιες..ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΟΟΟΟΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΟΟΟΟΟ ΕΙΝΑΙ ΟΟΟΟΟΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΟΟΟΟΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ..Χαρειτε προβατα και παμε για NO LIKE..

στις 30/10/2016 14:07
ANTE RE POUTANOSPORI TO MONO POU UELETE NA XANI O OLIMPIAKOS METAJISAS ALILOGAMIOSASTE LAGOTOURKOBOULGRI

στις 30/10/2016 14:13
βουλγαροι και λοιπες πουτανες..καντε γαργαρα με τα χυσια μας βρε μαλακες που εχετε βγαλει και συμπερασματα μπας και καλυψετε την ανυπαρξια των ομαδων σας στο φτωχο μυαλουδακι σας... ΘΡΥΛΕ ΓΑΜΑΤΟΥΣ ΑΣΑΛΙΩΤΑ...

ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΑΑΑΑΣ... ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΑΣ...

στις 30/10/2016 15:19
ναι ναι γαμα τους με ξενη πουτσα. και γω εχω γαμησει την ατζελινα τζολι και την τζενιφερ ανιστον με την πουτσα του μπραντ πιτ

στις 30/10/2016 15:54
ποια ξενη πουτσα βρε μαλακες.. σοβαρα τωρα..; οι οπαδοι της κουλας ακομα να χωνεψουν το τριμπαλο και παραμιλανε.. οι βουλγαροι μιλανε για μια πεντακαθαρη φαση του ιντεγε που βαζουν καμια 300ρα ληψεις απο 200 διαφορετικες γωνιες μπας και βαφτισουν το αυτογκολ οφσαιτ, και το χθεσινο που μας εχετε ζαλισει τον πουτσο μετα την 100στη φορα βγαζει ο καθενας και οτι συμπερασμα γουσταρει επειδη ειναι οριακοτατο.. αν ησασταν στην θεση του διαιτητη που επρεπε να αποφασισετε σε κλασματα του δευτερολεπτου να σας εβλεπα ρε επιστημονες..που ο καθενας την εχει δει κολινα..

στις 30/10/2016 15:59
Πλάκα κάνουμε τώρα; Εδώ έχει καταντήσει ο Ολυμπιακός, ο μέγας διαιτητής -οφ-σάιντ-από-πλάγιο- Αρετόπουλος να έχει πιο πολλές συμμετοχές στα παιχνίδια του κι από τον Φορτούνη, κι εσείς παραμυθιάζεστε ακόμη για το πόσο "καλύτεροι" είσαστε από τους ανύπαρκτους που απαρτίζουν το τσίρκο του ελληνικού ποδοσφαίρου. Και είναι τσίρκο με ευθύνη ΟΛΩΝ, αλλά κυρίως του Ολυμπιακού, που ευνοείται όσο παραμένει αυτό το άναρχο χάρχαλο. Βγάλτε τα οπαδικά γυαλιά. Το πρόβλημα δεν είναι ούτε ο Ολυμπιακός, ούτε τα "ανθρώπινα λάθη" που παραδόξως γίνονται πάντοτε ΥΠΈΡ ΤΟΥ. Το πρόβλημα πλέον ξεφεύγει από το ποδόσφαιρο, ακόμη και από την δήθεν κόντρα μεταξύ των "επιχειρηματιών" ιδιοκτητών των ΠΑΕ.

Διαπαιδαγωγείται εδώ και είκοσι χρόνια ένας ολόκληρος κόσμος στο να ανέχεται την αδικία, την δικαιολογία και την αιτιολόγηση της, την ανισότητα, την βρωμιά, και την σαπίλα. Δεν έχει να κάνει, το ξαναλέω, με τίτλους ομάδων και τέτοιες ανούσιες μαλακίες. Προσέξτε καλά όλοι, γιατί εδώ και δύο δεκαετίες ταΐζουμε το τέρας

στις 30/10/2016 16:21
ΡΕ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΓΥΦΤΟΙ ΚΑΙ ΚΙΤΡΙΝΟΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ;ΡΕ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΥ ΤΡΩΤΕ ΤΙΣ ΣΑΡΚΕΣ ΣΑΣ ΚΑΘΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ ΚΑΚΟΜΟΙΡΙΔΕΕΕΕΕΣ!ΕΧΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΑΛΑΚΕΕΕΕΕΕΣΣ!ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ ΣΤΕΡΗΜΕΝΟΟΟΙ!ΤΣΙΓΚΑΝΟΓΥΦΤΑΡΑΔΕΕΕΕΣ!

στις 30/10/2016 16:34
Αεκ Παοκ τα αγαπημένα αδερφάκια. Βαρεθήκαμε τις κλάψες σας, κόφτε το μπάφο και τα κλαρινοτσουλούφια σας και μη κάνετε σα κορίτσια πια.

στις 30/10/2016 16:34
Ereynes deixnoyn pws to iq toy mesoy gayroy einai idio me to iq mias patatas.....An den eiste osoi sxoliazete edw 15xrona pragmatika allakste kati stin zwi sas....

στις 30/10/2016 16:36
ΡΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΕ ΜΙΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΣΕ ΛΥΠΟΥΝΤΕ ΤΗΝ ΞΕΡΕΤΕ;ΕΕΕ ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΗΤΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ!

στις 30/10/2016 16:39
Κλαψιάρηδες, ρημαγμένοι από το μπάφο και τα τρέντι μπαράκια, οπαδοί της δεκάρας και της ψευτομαγκιάς, τσαμπουκάδες του κώλου, φόρμα, σκουλαρίκι και βρισιά για τον Ολυμπιακό. Αυτά κάνετε μια ζωή, απολίτιστοι, έχουμε γεμίσει χαζεμένα παιδιά, άσχετα από μπάλα που την ειδαν δικαστές του ποδοσφαίρου και παρακαλάνε για ένα 10ρικο για βενζίνα στο αμάξι και ''πέσιμο'' σε γαύρους.

στις 30/10/2016 16:44
ΟΛΟΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΙΛΗΣΕ Ο ΣΙΜΟΕΝΣΟΝ21ΠΑΠΑΡΙΑ

στις 30/10/2016 16:44
Re malaka stasoy posa accounts exeis re ?

στις 30/10/2016 16:53
ΠΟΙΟΣ ΣΤΑΣΟΥ ΒΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΣΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΣΚΑΤΟΒΛΑΚΑ!

στις 30/10/2016 17:20
Wraia agori moy pare agkalia ton fantastiko soy eayto kai voytixte se kana gkremo.

στις 30/10/2016 17:35
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΦΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΦΟΥΝΤΑΡΩ

στις 30/10/2016 17:50
Σιμοενσον επειδη σας γλενταω τοσα χρονια εδω μεσα ολους, δεν παει να πει πως οποιος σε ξεφτιλιζει ειμαι και εγω πισω απο τον λογαριασμο.. σιγα μην καθομαι να κανω 2-3 λογαριασμους για να σχολιαζω στο αγωνες σαν κατι αλλους καμμενους.. παλι σας ξεβρακωσαν αποτι βλεπω και τους οπαδους της κουλας..και τους γυφτους απο τα νοτια σκοπια..αδικη ζωη..χαχαχαχα μονο γλεντια πουταναρες

στις 30/10/2016 17:51
ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕ!!!!

στις 30/10/2016 17:51
Εσυ που εχεις υψηλοτερο iq πηγαινε να πανηγυρισεις για την αεκαρα σου που την ριξανε γ και β εθνικη επειδη την υπεραγαπουσε ο προεδραρας σου και παρτου κ ενα τσιμπουκι να βγαλεις το μεροκαμματο..ησασταν ειστε και θα ειστε μια τριχα απο τα αρχιδια μας..χωνεψτετο

στις 30/10/2016 17:55
Κλάψαααααααααααα!

στις 30/10/2016 17:55
ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΡΑΒΟΨΩΛΙΔΗΣ ΑΑΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ!

στις 30/10/2016 17:59
ΡΕ ΤΡΑΒΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΑ ΦΩΝΑΞΕΙΣ ΜΠΑΟΥΚ ΡΕ!Α ΡΕ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΚΟΦΙΝΟ!

στις 30/10/2016 18:02
Και ΠΑΟΚ θα φωναξει και γαμω τις μανες σας και τι μας κανετε θα φωναζετε εσεις..Βουλωνε ρε αμερικανα βουλο

στις 30/10/2016 18:06
Μαγκια ο μπαουγκ ναουμ... ψψψψψψψψψ ανατριχιασα ψηλε.. σε λεω με λες ναουμ...κατσε καλα ναουμ.. χαλλλλλαρα.. σαν την βοθριλλλα του θερμαικου δεν εχει..κτλπ κτλπ

στις 30/10/2016 18:14
ΟΠΑ ΟΠΑ ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΒΟΥΛΩΝΕ ΡΕ ΑΜΕΡΙΚΑΝΑΒΟΥΛΟ.ΤΙ ΓΛΩΣΣΑ ΜΙΛΑΣ ΡΕ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΓΥΦΤΙΚΗ;

στις 30/10/2016 18:45
Ρήμαγμα ψυχής ρε αντιολυμπιακοί ψευτοοπαδοί.

στις 30/10/2016 19:24
Ρε γαυροι κι εσεις, ασχολειστε με τους κυμαδες ρε? Ολοι τους ρε φιλε, ειδικα οι χανουμηδες και γυφτοι του θερμαικου ειναι για λυπηση. Ολοι μοιαζουν μεταξυ τους. Λενε τα ιδια κι ενω ξερουν οτι πολλα νικνειμς εχουν καποιοι που ειναι οπαδοι των ομαδων τους. Σε λιγη ωρα παιζουν ΠΑΟΚ-ΑΕΚ κι αυτοι γραφουν τον αντιολυμπιακισμο τους στους αγωνες.gr...

στις 31/10/2016 11:34
ΣΙΜΟΝΣΕΣΝ ΑΔΕΡΦΑΡΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ ΞΑΝΑ?

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.