Λιγκ 1 Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΑΓΓΛΙΑ: Λιγκ 1 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
14 | 29 | 8 | 5 | 1 | 28:12 | |
| 2 |
|
14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 26:14 | |
| 3 |
|
13 | 26 | 7 | 5 | 1 | 22:11 | |
| 4 |
|
14 | 24 | 7 | 3 | 4 | 27:21 | |
| 5 |
|
14 | 23 | 7 | 2 | 5 | 21:19 | |
| 6 |
|
14 | 22 | 6 | 4 | 4 | 25:15 | |
| 7 |
|
13 | 22 | 6 | 4 | 3 | 10:8 | |
| 8 |
|
14 | 21 | 5 | 6 | 3 | 21:21 | |
| 9 |
|
13 | 20 | 5 | 5 | 3 | 22:14 | |
| 10 |
|
13 | 19 | 5 | 4 | 4 | 22:19 | |
| 11 |
|
13 | 19 | 5 | 4 | 4 | 20:18 | |
| 12 |
|
13 | 18 | 4 | 6 | 3 | 22:20 | |
| 13 |
|
13 | 18 | 4 | 6 | 3 | 21:23 | |
| 14 |
|
13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 19:14 | |
| 15 |
|
14 | 17 | 4 | 5 | 5 | 18:21 | |
| 16 |
|
12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 17:13 | |
| 17 |
|
12 | 14 | 3 | 5 | 4 | 13:14 | |
| 18 |
|
13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 9:21 | |
| 19 |
|
12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 17:21 | |
| 20 |
|
13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 14:22 | |
| 21 |
|
14 | 11 | 3 | 2 | 9 | 11:22 | |
| 22 |
|
13 | 10 | 2 | 4 | 7 | 11:23 | |
| 23 |
|
12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 12:22 | |
| 24 |
|
13 | 9 | 2 | 3 | 8 | 13:33 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Χάντερσφιλντ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 12:3 | |
| 2 | Λούτον | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 10:4 | |
| 3 | Μίλτον Κέινς Ντονς | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | |
| 4 | Όξφορντ Γιουνάιτεντ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 6:2 | |
| 5 | Λέστερ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 12:5 | |
| 6 | Στόκπορτ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | |
| 7 | Μάνσφιλντ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:4 | |
| 8 | Γουίκομ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | |
| 9 | Λέιτον Όριεντ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:3 | |
| 10 | Στίβενεϊτζ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | |
| 11 | Νοτς Κάουντι | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | |
| 12 | Ρέντινγκ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 3:4 | |
| 13 | Πλίμουθ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:8 | |
| 14 | Μπράντφορντ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 2:3 | |
| 15 | Σέφιλντ Γουένσντεϊ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:6 | |
| 16 | Μπέρτον | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | |
| 17 | Πιτέρμπορο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:10 | |
| 18 | Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:10 | |
| 19 | Γουίγκαν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | |
| 20 | Μπλάκπουλ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | |
| 21 | Ντονκάστερ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:13 | |
| 22 | Μπάρνσλεϊ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5:10 | |
| 23 | Μπρόμλεϊ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4:13 | |
| 24 | Γουίμπλεντον | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3:13 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Collins Aaron |
Μίλτον Κέινς Ντονς
|
13 | 1 |
| Taylor Joe |
Χάντερσφιλντ
|
10 | 1 |
| Wootton Kyle |
Στόκπορτ
|
9 | 0 |
| Marriott Jack |
Ρέντινγκ
|
8 | 0 |
| Sanches Fernandes Derensili |
Χάντερσφιλντ
|
7 | 0 |
| Wells Nahki |
Λούτον
|
7 | 2 |
| Smith Michael |
Μάνσφιλντ
|
6 | 0 |
| Harris Mark |
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
|
6 | 0 |
| Wareham Jayden |
Γουίκομ
|
6 | 0 |
| Jakobsen Emil Riis |
Λέστερ
|
6 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Harvie Daniel |
Γουίκομ
|
5 |
| Gilbey Alex |
Μίλτον Κέινς Ντονς
|
5 |
| O'connor Paudie |
Ρέντινγκ
|
5 |
| Gray Charlie |
Γουίγκαν
|
5 |
| Slattery Callum |
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
|
5 |
| Carragher James |
Γουίγκαν
|
5 |
| Rinomhota Andy |
Ρέντινγκ
|
5 |
| Sarcevic Antoni |
Μπράντφορντ
|
5 |
| Krubally Sulyman |
Μπέρτον
|
5 |
| Connolly Callum |
Μπράντφορντ
|
5 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Ashby Harrison |
Λούτον
|
1 |
| Sarcevic Antoni |
Μπράντφορντ
|
1 |
| Skipp Oliver |
Λέστερ
|
1 |
| O'donkor Gatlin |
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
|
1 |
| Swinkels Sil |
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
|
1 |
| Connell Luca |
Μπάρνσλεϊ
|
1 |
| Lundstram John |
Λέστερ
|
1 |
| Mumba Bali |
Χάντερσφιλντ
|
1 |
| Kioso Peter |
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
|
1 |
| Cumming Jamie |
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χάντερσφιλντ
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
Στόκπορτ
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Λούτον
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
Πλίμουθ
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Ρέντινγκ
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Μπράντφορντ
|
15% 2/13 |
85% 11/13 |
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Λέστερ
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Μάνσφιλντ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Μίλτον Κέινς Ντονς
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Γουίκομ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Λέιτον Όριεντ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Μπέρτον
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
Στίβενεϊτζ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Νοτς Κάουντι
|
25% 3/12 |
75% 9/12 |
Γουίμπλεντον
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Μπλάκπουλ
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Ντονκάστερ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Γουίγκαν
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Πιτέρμπορο
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Μπάρνσλεϊ
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Μπρόμλεϊ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Χάντερσφιλντ
|
7% 1/14 |
64% 9/14 |
29% 4/14 |
0% 0/14 |
Στόκπορτ
|
29% 4/14 |
36% 5/14 |
29% 4/14 |
7% 1/14 |
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
|
15% 2/13 |
62% 8/13 |
23% 3/13 |
0% 0/13 |
Λούτον
|
7% 1/14 |
57% 8/14 |
21% 3/14 |
14% 2/14 |
Πλίμουθ
|
14% 2/14 |
57% 8/14 |
29% 4/14 |
0% 0/14 |
Ρέντινγκ
|
29% 4/14 |
36% 5/14 |
29% 4/14 |
7% 1/14 |
Μπράντφορντ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
0% 0/13 |
0% 0/13 |
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
|
7% 1/14 |
64% 9/14 |
29% 4/14 |
0% 0/14 |
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
|
23% 3/13 |
54% 7/13 |
15% 2/13 |
8% 1/13 |
Λέστερ
|
8% 1/13 |
54% 7/13 |
31% 4/13 |
8% 1/13 |
Μάνσφιλντ
|
23% 3/13 |
46% 6/13 |
23% 3/13 |
8% 1/13 |
Μίλτον Κέινς Ντονς
|
23% 3/13 |
31% 4/13 |
38% 5/13 |
8% 1/13 |
Γουίκομ
|
8% 1/13 |
46% 6/13 |
46% 6/13 |
0% 0/13 |
Λέιτον Όριεντ
|
23% 3/13 |
54% 7/13 |
23% 3/13 |
0% 0/13 |
Μπέρτον
|
21% 3/14 |
43% 6/14 |
36% 5/14 |
0% 0/14 |
Στίβενεϊτζ
|
33% 4/12 |
42% 5/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
Νοτς Κάουντι
|
8% 1/12 |
83% 10/12 |
8% 1/12 |
0% 0/12 |
Γουίμπλεντον
|
31% 4/13 |
54% 7/13 |
15% 2/13 |
0% 0/13 |
Μπλάκπουλ
|
8% 1/12 |
50% 6/12 |
42% 5/12 |
0% 0/12 |
Ντονκάστερ
|
23% 3/13 |
46% 6/13 |
23% 3/13 |
8% 1/13 |
Γουίγκαν
|
43% 6/14 |
29% 4/14 |
29% 4/14 |
0% 0/14 |
Πιτέρμπορο
|
15% 2/13 |
54% 7/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
Μπάρνσλεϊ
|
17% 2/12 |
58% 7/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
Μπρόμλεϊ
|
15% 2/13 |
38% 5/13 |
38% 5/13 |
8% 1/13 |
| Συνολικά | 20% | 50% | 27% | 3% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χάντερσφιλντ
|
71% 10/14 |
29% 4/14 |
Στόκπορτ
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Λούτον
|
79% 11/14 |
21% 3/14 |
Πλίμουθ
|
43% 6/14 |
57% 8/14 |
Ρέντινγκ
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Μπράντφορντ
|
15% 2/13 |
85% 11/13 |
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
|
86% 12/14 |
14% 2/14 |
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Λέστερ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Μάνσφιλντ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Μίλτον Κέινς Ντονς
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Γουίκομ
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Λέιτον Όριεντ
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Μπέρτον
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
Στίβενεϊτζ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Νοτς Κάουντι
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Γουίμπλεντον
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Μπλάκπουλ
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Ντονκάστερ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Γουίγκαν
|
36% 5/14 |
64% 9/14 |
Πιτέρμπορο
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Μπάρνσλεϊ
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Μπρόμλεϊ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
| Συνολικά | 57% | 43% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 37% | 63% |
| Goals κατά | 37% | 64% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.97 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.03 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 441 | 2.79 |
| Εντός | 241 | 1.53 |
| Εκτός | 200 | 1.27 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 13.9% (22/158) | |
| 2 - 1 | 11.4% (18/158) | |
| 2 - 0 | 8.2% (13/158) | |
| 0 - 0 | 8.2% (13/158) | |
| 1 - 0 | 7.6% (12/158) | |
| 2 - 2 | 7.0% (11/158) | |
| 1 - 2 | 6.3% (10/158) | |
| 0 - 2 | 5.1% (8/158) | |
| 0 - 1 | 4.4% (7/158) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 27.2% (43/158) | |
| 3 | 22.8% (36/158) | |
| 4 | 15.2% (24/158) | |
| 1 | 12.0% (19/158) | |
| 0 | 8.2% (13/158) | |
| 5 | 8.2% (13/158) | |
| 6 | 3.2% (5/158) | |
| 7 | 2.5% (4/158) | |
| 9 | 0.6% (1/158) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 41.8% (66/158) | |
| X | 29.7% (47/158) | |
| 2 | 28.5% (45/158) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 24.1% (38/158) | |
| 1/X | 7.0% (11/158) | |
| 1/2 | 1.3% (2/158) | |
| X/1 | 14.6% (23/158) | |
| X/X | 16.5% (26/158) | |
| X/2 | 9.5% (15/158) | |
| 2/1 | 3.2% (5/158) | |
| 2/X | 6.3% (10/158) | |
| 2/2 | 17.7% (28/158) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 441 | 2.79 |
| Εντός | 241 | 1.53 |
| Εκτός | 200 | 1.27 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).