2η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
6 | 16 | 5 | 1 | 0 | 13:4 | |
| 2 |
|
6 | 14 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | |
| 3 |
|
6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 15:6 | |
| 4 |
|
6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 14:6 | |
| 5 |
|
6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 10:4 | |
| 6 |
|
6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 15:12 | |
| 7 |
|
5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13:7 | |
| 8 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 6:6 | |
| 9 |
|
6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 9:12 | |
| 10 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 10:14 | |
| 11 |
|
6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:12 | |
| 12 |
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 5:9 | |
| 13 |
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 9:14 | |
| 14 |
|
5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 8:14 | |
| 15 |
|
6 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4:13 | |
| 16 |
|
6 | -1 | 0 | 0 | 6 | 6:18 | |
Ασάνε *
-1 βαθμούς
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Στάμπαεκ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | |
| 2 | Οντ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 9:4 | |
| 3 | Κόνγκσβινγκερ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:6 | |
| 4 | Στρομσγκόντσετ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 12:5 | |
| 5 | Ρανχάιμ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13:7 | |
| 6 | Έγκερσουντ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:4 | |
| 7 | Χάουγκεσουντ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 11:10 | |
| 8 | Σογκντάλ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | |
| 9 | Χοντ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | |
| 10 | Λιν | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:8 | |
| 11 | Μος | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:10 | |
| 12 | Μπρίνε | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 9:11 | |
| 13 | Σάντνες Ουλφ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | |
| 14 | Στρόμεν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 8:14 | |
| 15 | Ράουφος | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3:10 | |
| 16 | Ασάνε | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4:15 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Diarra Sory |
Χάουγκεσουντ
|
9 | 2 |
| Hellum Andreas |
Λιν
|
5 | 0 |
| Job Daniel |
Κόνγκσβινγκερ
|
5 | 0 |
| Pingel Sebastian |
Στρομσγκόντσετ
|
5 | 0 |
| Pippola Tuomas |
Σογκντάλ
|
4 | 0 |
| Hanstad Jacob |
Στάμπαεκ
|
4 | 0 |
| Lankhof-dahlby Magnus |
Στάμπαεκ
|
4 | 1 |
| Johnsen Mikael Toerset |
Ρανχάιμ
|
4 | 0 |
| Tewelde Faniel Temesgen |
Οντ
|
4 | 0 |
| Bojadzic Sanel |
Οντ
|
4 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Kvale William |
Μος
|
3 |
| Leite Bruno |
Χάουγκεσουντ
|
3 |
| Nsoni Zifarlino |
Σάντνες Ουλφ
|
3 |
| Musbaudeen Jamiu |
Μος
|
3 |
| Beck Simen Heggdal |
Στρόμεν
|
3 |
| Barmen Kristoffer |
Ασάνε
|
2 |
| Bruseth Aadne Gikling |
Σάντνες Ουλφ
|
2 |
| Langrekken Ludvig |
Κόνγκσβινγκερ
|
2 |
| Pippola Tuomas |
Σογκντάλ
|
2 |
| Oeregaard Gullbrandur |
Σάντνες Ουλφ
|
2 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Kurtovic William |
Λιν
|
1 |
| Rossi Leonardo |
Ασάνε
|
1 |
| Musbaudeen Jamiu |
Μος
|
1 |
| Balatoni Maximilian |
Στρόμεν
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Οντ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Κόνγκσβινγκερ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Στάμπαεκ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Στρομσγκόντσετ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Έγκερσουντ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Χάουγκεσουντ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ρανχάιμ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Χοντ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Μος
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Σογκντάλ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Λιν
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σάντνες Ουλφ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Μπρίνε
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Στρόμεν
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Ράουφος
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ασάνε
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
| Συνολικά | 70% | 30% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Οντ
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Κόνγκσβινγκερ
|
0% 0/6 |
67% 4/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Στάμπαεκ
|
17% 1/6 |
17% 1/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Στρομσγκόντσετ
|
0% 0/6 |
83% 5/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Έγκερσουντ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Χάουγκεσουντ
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Ρανχάιμ
|
0% 0/5 |
40% 2/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Χοντ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Μος
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Σογκντάλ
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Λιν
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Σάντνες Ουλφ
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Μπρίνε
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Στρόμεν
|
0% 0/5 |
60% 3/5 |
20% 1/5 |
20% 1/5 |
Ράουφος
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Ασάνε
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
| Συνολικά | 15% | 47% | 36% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Οντ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Κόνγκσβινγκερ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Στάμπαεκ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Στρομσγκόντσετ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Έγκερσουντ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Χάουγκεσουντ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ρανχάιμ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Χοντ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Μος
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σογκντάλ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Λιν
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Σάντνες Ουλφ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Μπρίνε
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Στρόμεν
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Ράουφος
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ασάνε
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 37% | 63% |
| Goals κατά | 34% | 66% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.9 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.83 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 157 | 3.34 |
| Εντός | 87 | 1.85 |
| Εκτός | 70 | 1.49 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 49 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 12.8% (6/47) | |
| 3 - 0 | 8.5% (4/47) | |
| 1 - 0 | 8.5% (4/47) | |
| 4 - 0 | 6.4% (3/47) | |
| 2 - 3 | 6.4% (3/47) | |
| 1 - 1 | 6.4% (3/47) | |
| 0 - 3 | 6.4% (3/47) | |
| 0 - 1 | 6.4% (3/47) | |
| 5 - 1 | 4.3% (2/47) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 31.9% (15/47) | |
| 4 | 17.0% (8/47) | |
| 1 | 14.9% (7/47) | |
| 2 | 14.9% (7/47) | |
| 6 | 10.6% (5/47) | |
| 5 | 8.5% (4/47) | |
| 9 | 2.1% (1/47) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 48.9% (23/47) | |
| X | 12.8% (6/47) | |
| 2 | 38.3% (18/47) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 34.0% (16/47) | |
| 1/X | 4.3% (2/47) | |
| 1/2 | 4.3% (2/47) | |
| X/1 | 14.9% (7/47) | |
| X/X | 6.4% (3/47) | |
| X/2 | 12.8% (6/47) | |
| 2/1 | 0.0% (0/47) | |
| 2/X | 2.1% (1/47) | |
| 2/2 | 21.3% (10/47) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 157 | 3.34 |
| Εντός | 87 | 1.85 |
| Εκτός | 70 | 1.49 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 49 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).