teoulis555
Μέλος από 23/12/2023- Points
- 74.73
- Yield*
- -4%
- 30 ημερών
- -3%
- Κατάταξη
- 283ος
- Προβλέψεις
- 16984
- Μέση απόδοση
- 1.38
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 71% (12104 από 16984)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10013 | 70.9% | -271.97 | -2.7% | 1.40 |
| X | 1 | 100.0% | +2.35 | +235.0% | 3.35 |
| 2 | 3849 | 69.4% | -114.46 | -3.0% | 1.44 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | 3118 | 74.7% | -241.90 | -7.8% | 1.24 |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | 2 | 50.0% | -0.29 | -14.5% | 1.56 |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.67 |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | - | - | - | - | - |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 533 | 71.3% | -5.70 | -1.1% | 1.41 | |
| 377 | 78.8% | +6.69 | +1.8% | 1.32 | |
| 342 | 73.4% | -11.25 | -3.3% | 1.34 | |
| 340 | 68.2% | -0.45 | -0.1% | 1.49 | |
| 337 | 73.9% | +7.35 | +2.2% | 1.41 | |
| 335 | 65.4% | -36.38 | -10.9% | 1.42 | |
| 317 | 68.8% | -15.40 | -4.9% | 1.41 | |
| 279 | 71.0% | -2.41 | -0.9% | 1.44 | |
| 263 | 71.9% | -13.08 | -5.0% | 1.36 | |
| 262 | 69.1% | -0.48 | -0.2% | 1.49 | |
| 259 | 69.9% | -14.74 | -5.7% | 1.40 | |
| 253 | 71.5% | -15.85 | -6.3% | 1.34 | |
| 249 | 75.9% | -2.79 | -1.1% | 1.33 | |
| 229 | 66.4% | -29.00 | -12.7% | 1.35 | |
| 218 | 71.1% | +2.93 | +1.3% | 1.45 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 12582 | 75.4% | -521.06 | -4.1% | 1.28 |
| 1.50 - 1.99 | 4182 | 60.2% | -123.26 | -2.9% | 1.62 |
| 2.00 - 2.99 | 192 | 43.8% | +2.50 | +1.3% | 2.33 |
| 3.00 - 5.00 | 17 | 52.9% | +14.70 | +86.5% | 3.76 |
| 5.01+ | 11 | 18.2% | -0.15 | -1.4% | 7.09 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 88 | 72.7% | -4.35 | -4.9% | 1.32 |
| 1 - 3 | 367 | 77.4% | +7.98 | +2.2% | 1.35 |
| 3 - 6 | 2704 | 70.7% | -131.06 | -4.8% | 1.37 |
| 6 - 12 | 10434 | 71.3% | -374.70 | -3.6% | 1.38 |
| 12 - 24 | 3307 | 71.1% | -108.62 | -3.3% | 1.40 |
| 24 - 48 | 75 | 58.7% | -17.01 | -22.7% | 1.37 |
| 48+ | 9 | 77.8% | +0.49 | +5.4% | 1.40 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
17093 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/5/26 05:00 | - |
Κρουζ Αζούλ
Γουαδαλαχάρα Τσίβας
|
1 | 2.12
| - |
| 14/5/26 05:00 | - |
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
Ερεντιάνο
|
12 | 1.33
| - |
| 14/5/26 03:30 | - |
Τζακουιπένσε
Παλμέιρας
|
2 | 1.26
| - |
| 14/5/26 03:30 | - |
Ρίβερ Πλέιτ
Χιμνάσια Λα Πλάτα
|
1 | 1.53
| - |
| 14/5/26 03:00 | - |
Μπολίβαρ
Νασιονάλ Ποτόσι
|
1 | 1.23
| - |
| 14/5/26 02:00 | - |
Καραμπόμπο
Εστουντιάντες Μέριντα
|
1 | 1.47
| - |
| 14/5/26 02:00 | - |
Ντεπορτίβο Πάστο
Τολίμα
|
12 | 1.36
| - |
| 14/5/26 01:00 | - |
Βάσκο Ντα Γκάμα
Παϊσαντού
|
1 | 1.33
| - |
| 13/5/26 22:30 | - |
Αλαβές
Μπαρτσελόνα
|
2 | 2.02
| - |
| 13/5/26 22:15 | - |
Άκρανες
Γρίνταβικ
|
1 | 1.36
| - |
| 13/5/26 22:15 | - |
HK Κοπάβογκουρ
Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ
|
2 | 1.31
| - |
| 13/5/26 22:00 | - |
Μάντσεστερ Σίτι
Κρίσταλ Πάλας
|
1 | 1.21
| - |
| 13/5/26 22:00 | - |
Λανς
Παρί Σεν Ζερμέν
|
12 | 1.25
| - |
| 13/5/26 22:00 | - |
Λάτσιο
Ίντερ
|
2 | 1.72
| - |
| 13/5/26 22:00 | - |
Ρέιντζερς
Χιμπέρνιαν
|
1 | 1.57
| - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.