kaff
Μέλος από 2/11/2012- Points
- 91.52
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- -9%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 3689
- Μέση απόδοση
- 1.21
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 80% (2948 από 3689)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 364 | 82.1% | -1.22 | -0.3% | 1.23 |
| X | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 3.78 |
| 2 | 66 | 69.7% | -8.40 | -12.7% | 1.34 |
| 1X | 2760 | 82.1% | -149.85 | -5.4% | 1.17 |
| 12 | 79 | 62.0% | -17.15 | -21.7% | 1.26 |
| X2 | 162 | 85.8% | -2.04 | -1.3% | 1.16 |
| Over | 144 | 62.5% | -12.46 | -8.7% | 1.47 |
| Under | 9 | 77.8% | +1.92 | +21.3% | 1.54 |
| Ημ.1 | 3 | 33.3% | -1.43 | -47.7% | 2.01 |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 82 | 52.4% | -14.83 | -18.1% | 1.55 |
| No Goal | 4 | 50.0% | +0.73 | +18.3% | 2.10 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 13 | 46.2% | -1.32 | -10.2% | 2.00 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 419 | 77.8% | -31.75 | -7.6% | 1.23 | |
| 225 | 84.0% | -4.37 | -1.9% | 1.18 | |
| 209 | 80.4% | -8.29 | -4.0% | 1.21 | |
| 183 | 80.3% | -12.58 | -6.9% | 1.20 | |
| 182 | 81.3% | -6.12 | -3.4% | 1.21 | |
| 136 | 75.0% | -12.58 | -9.3% | 1.23 | |
| 124 | 77.4% | -11.05 | -8.9% | 1.21 | |
| 115 | 66.1% | -13.58 | -11.8% | 1.37 | |
| 112 | 81.3% | -5.99 | -5.3% | 1.21 | |
| 94 | 80.9% | -5.14 | -5.5% | 1.17 | |
| 85 | 80.0% | -4.80 | -5.6% | 1.20 | |
| 75 | 89.3% | +1.02 | +1.4% | 1.14 | |
| 74 | 87.8% | +2.89 | +3.9% | 1.20 | |
| 69 | 81.2% | -3.24 | -4.7% | 1.19 | |
| 66 | 86.4% | +1.48 | +2.2% | 1.18 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3435 | 82.0% | -180.68 | -5.3% | 1.16 |
| 1.50 - 1.99 | 224 | 52.7% | -30.10 | -13.4% | 1.65 |
| 2.00 - 2.99 | 24 | 58.3% | +7.73 | +32.2% | 2.29 |
| 3.00 - 5.00 | 6 | 0.0% | -6.00 | -100.0% | 3.76 |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 299 | 78.9% | -15.40 | -5.2% | 1.25 |
| 1 - 3 | 514 | 77.4% | -31.15 | -6.1% | 1.24 |
| 3 - 6 | 534 | 79.2% | -25.73 | -4.8% | 1.24 |
| 6 - 12 | 443 | 78.3% | -29.24 | -6.6% | 1.22 |
| 12 - 24 | 420 | 78.3% | -33.77 | -8.0% | 1.21 |
| 24 - 48 | 713 | 80.8% | -43.60 | -6.1% | 1.17 |
| 48+ | 766 | 83.4% | -30.16 | -3.9% | 1.16 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 1
3703 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 17/10/26 19:30 | 676 |
Μπάγερν Μονάχου
6
Λειψία
1
|
1 | 1.18 | +0.18 |
| 17/10/26 18:00 | 656 |
Ίντερ Τούρκου
1
Ούλου
2
|
1X | 1.05 | -1.00 |
| 17/10/26 17:15 | 645 |
Βιγιαρεάλ
0
Έλτσε
0
|
1X | 1.09 | +0.09 |
| 10/10/26 19:00 | 639 |
Ρόζενμποργκ
1
Σάντεφιορντ
1
|
1X | 1.06 | +0.06 |
| 10/10/26 14:30 | 474 |
Άρσεναλ
2
Λιντς
1
|
1X | 1.07 | +0.07 |
| 10/10/26 14:30 | 474 |
Άρσεναλ
2
Λιντς
1
|
2-3 Goals | 1.91 | +0.91 |
| 9/10/26 21:30 | 424 |
Ντόρτμουντ
2
Βέρντερ Βρέμης
2
|
1X | 1.07 | +0.07 |
| 9/10/26 21:00 | 404 |
Μονπελιέ
2
Γκρενόμπλ
0
|
1X | 1.12 | +0.12 |
| 9/10/26 21:00 | 412 |
Άλμερε Σίτι
3
ΦΚ Αϊντχόφεν
0
|
1X | 1.07 | +0.07 |
| 8/10/26 19:00 | 176 |
Κουόπιο
0
Ούλου
1
|
1X | 1.07 | -1.00 |
| 8/10/26 18:00 | 175 |
Ελσίνκι
6
VPS Βάσα
0
|
1X | 1.10 | +0.10 |
| 6/10/26 21:45 | 142 |
Αγγλία
3
Τσεχία
0
|
1 | 1.10 | +0.10 |
| 6/10/26 21:45 | 146 |
Κροατία
1
Ισπανία
2
|
2 | 1.27 | +0.27 |
| 5/10/26 21:45 | 385 |
Βόρεια Ιρλανδία
0
Γεωργία
0
|
1X | 1.27 | +0.27 |
| 5/10/26 21:45 | 387 |
Γαλλία
4
Βέλγιο
1
|
1X | 1.12 | +0.12 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.