gnektarios
Μέλος από 12/3/2014- Points
- 121.44
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- 0%
- Κατάταξη
- 20ος
- Προβλέψεις
- 14808
- Μέση απόδοση
- 1.48
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 68% (10034 από 14808)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6775 | 70.6% | -282.27 | -4.2% | 1.40 |
| X | 19 | 47.4% | +8.15 | +42.9% | 3.35 |
| 2 | 3931 | 60.6% | -283.08 | -7.2% | 1.65 |
| 1X | 1261 | 78.5% | -38.49 | -3.1% | 1.25 |
| 12 | 4 | 75.0% | -0.49 | -12.3% | 1.17 |
| X2 | 1774 | 74.0% | -51.03 | -2.9% | 1.35 |
| Over | 536 | 56.9% | -68.21 | -12.7% | 1.60 |
| Under | 7 | 28.6% | -3.60 | -51.4% | 1.64 |
| Ημ.1 | 10 | 70.0% | +0.56 | +5.6% | 1.67 |
| Ημ.X | 127 | 44.1% | -22.90 | -18.0% | 1.89 |
| Ημ.2 | 8 | 62.5% | +2.25 | +28.1% | 2.36 |
| Goal | 221 | 56.6% | -14.61 | -6.6% | 1.68 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 106 | 41.5% | -28.09 | -26.5% | 1.77 |
| 4-6 Goals | 26 | 46.2% | +1.56 | +6.0% | 2.34 |
| 7+ Goals | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 22.83 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 692 | 68.8% | -2.19 | -0.3% | 1.52 | |
| 692 | 69.4% | -44.20 | -6.4% | 1.47 | |
| 638 | 60.2% | -71.12 | -11.1% | 1.63 | |
| 621 | 67.3% | -32.25 | -5.2% | 1.44 | |
| 611 | 70.5% | -4.58 | -0.7% | 1.48 | |
| 555 | 78.9% | +9.70 | +1.7% | 1.32 | |
| 531 | 62.7% | -48.69 | -9.2% | 1.56 | |
| 459 | 71.5% | -7.75 | -1.7% | 1.44 | |
| 431 | 69.6% | -17.30 | -4.0% | 1.44 | |
| 428 | 57.7% | -43.01 | -10.0% | 1.74 | |
| 419 | 66.1% | -26.88 | -6.4% | 1.49 | |
| 368 | 72.6% | +5.55 | +1.5% | 1.44 | |
| 362 | 72.7% | -20.44 | -5.6% | 1.34 | |
| 335 | 78.2% | -8.16 | -2.4% | 1.27 | |
| 306 | 66.7% | -29.07 | -9.5% | 1.42 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 9768 | 76.2% | -321.63 | -3.3% | 1.28 |
| 1.50 - 1.99 | 3949 | 55.5% | -328.55 | -8.3% | 1.67 |
| 2.00 - 2.99 | 945 | 38.5% | -125.76 | -13.3% | 2.28 |
| 3.00 - 5.00 | 125 | 30.4% | +3.19 | +2.6% | 3.54 |
| 5.01+ | 21 | 9.5% | -10.50 | -50.0% | 8.53 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1136 | 63.4% | -72.97 | -6.4% | 1.58 |
| 1 - 3 | 2112 | 65.2% | -130.68 | -6.2% | 1.53 |
| 3 - 6 | 3833 | 66.6% | -252.67 | -6.6% | 1.48 |
| 6 - 12 | 6481 | 69.3% | -282.99 | -4.4% | 1.45 |
| 12 - 24 | 1055 | 71.5% | -49.35 | -4.7% | 1.40 |
| 24 - 48 | 130 | 75.4% | +8.29 | +6.4% | 1.49 |
| 48+ | 61 | 70.5% | -2.88 | -4.7% | 1.34 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
14858 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/10/26 22:00 | - |
Λίνκολν Σίτι
0
Γουέστ Χαμ
6
|
X2 | 1.19
| +0.19 |
| 14/10/26 21:45 | - |
ΚΠΡ
4
Ντέρμπι
1
|
1X | 1.20
| +0.20 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Άρσεναλ
3
Λιλ
0
|
1 | 1.23
| +0.23 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Ίντερ
3
Κλαμπ Μπριζ
4
|
1 | 1.28
| -1.00 |
| 12/10/26 20:00 | - |
Λουντογκόρετς
5
Άρντα
0
|
1 | 1.47
| +0.47 |
| 12/10/26 20:00 | - |
Έλφσμποργκ
4
Χάλμσταντ
0
|
1 | 1.34
| +0.34 |
| 12/10/26 19:30 | - |
Ρεάλ Οβιέδο
3
Εϊμπάρ
1
|
X2 | 1.57
| -1.00 |
| 11/10/26 20:00 | - |
Μπενφίκα
2
Βιτόρια Γκιμαράες
0
|
1 | 1.22
| +0.22 |
| 11/10/26 19:00 | - |
Σασσουόλο
1
Μίλαν
1
|
X2 | 1.25
| +0.25 |
| 11/10/26 17:30 | - |
Σεντ Γκάλεν
1
Λωζάνη
0
|
1 | 1.53
| +0.53 |
| 11/10/26 17:00 | - |
Μπρόντμπι
5
Λίνγκμπι
2
|
1X | 1.25
| +0.25 |
| 11/10/26 14:00 | - |
Μάδεργουελ
0
Σέλτικ
2
|
X2 | 1.22
| +0.22 |
| 10/10/26 22:00 | - |
Άγιαξ
1
Ναϊμέγκεν
1
|
1 | 1.34
| -1.00 |
| 10/10/26 21:45 | - |
Παρί Σεν Ζερμέν
3
Λε Μαν
1
|
1 | 1.10
| +0.10 |
| 10/10/26 21:00 | - |
Σεντ Ετιέν
2
Ροντέ
0
|
1 | 1.42
| +0.42 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.