bobkikola
Μέλος από 17/9/2024- Points
- 15.09
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- +10%
- Κατάταξη
- 558ος
- Προβλέψεις
- 6779
- Μέση απόδοση
- 2.83
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 40% (2717 από 6779)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1929 | 56.4% | -142.67 | -7.4% | 1.91 |
| X | 3518 | 27.6% | -270.18 | -7.7% | 3.57 |
| 2 | 1189 | 49.3% | -58.46 | -4.9% | 2.28 |
| 1X | 5 | 40.0% | -2.02 | -40.4% | 2.49 |
| 12 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.27 |
| X2 | 5 | 60.0% | -0.13 | -2.6% | 1.84 |
| Over | 50 | 58.0% | -0.23 | -0.5% | 1.74 |
| Under | 11 | 54.5% | -0.10 | -0.9% | 1.75 |
| Ημ.1 | 6 | 50.0% | -0.71 | -11.8% | 3.93 |
| Ημ.X | 4 | 50.0% | -0.04 | -1.0% | 1.98 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 60 | 45.0% | -10.77 | -18.0% | 1.82 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 11.50 |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 267 | 34.1% | -17.88 | -6.7% | 2.79 | |
| 212 | 33.5% | -26.32 | -12.4% | 2.87 | |
| 179 | 38.0% | -42.69 | -23.8% | 3.16 | |
| 157 | 38.9% | -18.21 | -11.6% | 2.54 | |
| 151 | 39.1% | -15.52 | -10.3% | 2.76 | |
| 143 | 35.7% | -10.52 | -7.4% | 2.76 | |
| 127 | 37.0% | -18.49 | -14.6% | 2.77 | |
| 117 | 41.9% | +2.65 | +2.3% | 2.81 | |
| 102 | 25.5% | -24.97 | -24.5% | 3.67 | |
| 100 | 38.0% | -11.12 | -11.1% | 2.79 | |
| 90 | 41.1% | +1.29 | +1.4% | 2.80 | |
| 89 | 32.6% | -23.02 | -25.9% | 2.81 | |
| 89 | 41.6% | +10.24 | +11.5% | 3.06 | |
| 84 | 42.9% | +1.07 | +1.3% | 2.59 | |
| 83 | 38.6% | -11.10 | -13.4% | 2.53 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 842 | 73.8% | -31.08 | -3.7% | 1.31 |
| 1.50 - 1.99 | 1332 | 55.4% | -70.17 | -5.3% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 1670 | 37.3% | -82.99 | -5.0% | 2.59 |
| 3.00 - 5.00 | 2603 | 26.5% | -263.37 | -10.1% | 3.44 |
| 5.01+ | 332 | 13.9% | -39.70 | -12.0% | 7.63 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 588 | 42.3% | -50.62 | -8.6% | 2.67 |
| 1 - 3 | 932 | 42.8% | -52.89 | -5.7% | 2.62 |
| 3 - 6 | 984 | 42.1% | -81.11 | -8.2% | 2.83 |
| 6 - 12 | 1747 | 38.2% | -166.68 | -9.5% | 2.88 |
| 12 - 24 | 1924 | 39.6% | -79.90 | -4.2% | 2.93 |
| 24 - 48 | 457 | 37.2% | -55.15 | -12.1% | 2.93 |
| 48+ | 147 | 38.8% | -0.96 | -0.7% | 2.77 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
6806 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 12/5/26 03:00 | 1557 |
Παλεστίνο
3
Ντεπόρτες Λιμάτσε
2
|
X | 3.15 | -1.00 |
| 11/5/26 23:00 | 1526 |
Ρενεσάνς Ζεμάμρα
0
Ολιμπίκ Ντίτσιρα
0
|
1 | 1.70 | -1.00 |
| 11/5/26 04:15 | 572 |
Πούμας
3
Κλαμπ Αμέρικα
3
|
X | 3.35 | +2.35 |
| 10/5/26 05:30 | 399 |
Σαν Χοσέ Έρθκουεικς
1
Βανκούβερ Γουάιτκαπς
1
|
X | 3.65 | +2.65 |
| 10/5/26 05:30 | 400 |
Σιάτλ Σάουντερς
1
Σαν Ντιέγκο
1
|
1 | 1.64 | -1.00 |
| 8/5/26 05:00 | 994 |
Ατλέτικο Τζούνιορ
0
Σέρο Πορτένιο
1
|
X | 3.20 | -1.00 |
| 7/5/26 05:00 | 1521 |
Κακαουατίκε
1
Φας
1
|
X | 3.35 | +2.35 |
| 7/5/26 04:30 | 971 |
Τολούκα
4
Λος Άντζελες
0
|
X | 4.00 | -1.00 |
| 6/5/26 22:00 | 958 |
Μπάγερν Μονάχου
1
Παρί Σεν Ζερμέν
1
|
2 | 4.00 | -1.00 |
| 6/5/26 05:00 | 937 |
Ντεπορτίβο Κουένκα
0
Σαν Λορέντζο
0
|
X | 2.90 | +1.90 |
| 6/5/26 03:00 | 932 |
Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
1
Μπόκα Τζούνιορς
0
|
2 | 2.05 | -1.00 |
| 6/5/26 01:00 | 926 |
Ροσάριο Σεντράλ
1
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
0
|
1 | 1.30 | +0.30 |
| 5/5/26 22:00 | 925 |
Άρσεναλ
1
Ατλέτικο Μαδρίτης
0
|
X | 4.00 | -1.00 |
| 5/5/26 20:00 | 1549 |
Ριτεριάι
0
Μπάνγκα Γκαργζντάι
4
|
X | 3.85 | -1.00 |
| 5/5/26 03:30 | 608 |
Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο
0
Ινστιτούτο Κόρδοβα
2
|
2 | 2.22 | +1.22 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.