betkiller
Μέλος από 25/11/2022- Points
- 71.74
- Yield*
- -3%
- 30 ημερών
- +15%
- Κατάταξη
- 384ος
- Προβλέψεις
- 817
- Μέση απόδοση
- 2.01
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 54% (438 από 817)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 243 | 55.1% | -19.14 | -7.9% | 1.84 |
| X | 35 | 20.0% | -12.11 | -34.6% | 3.31 |
| 2 | 160 | 51.3% | +7.32 | +4.6% | 2.55 |
| 1X | 20 | 55.0% | -3.58 | -17.9% | 1.54 |
| 12 | 2 | 50.0% | -0.80 | -40.0% | 1.20 |
| X2 | 23 | 47.8% | -5.21 | -22.7% | 1.77 |
| Over | 168 | 55.4% | -7.17 | -4.3% | 1.76 |
| Under | 15 | 53.3% | -0.18 | -1.2% | 1.79 |
| Ημ.1 | 3 | 33.3% | -1.25 | -41.7% | 2.57 |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | 3 | 66.7% | +0.89 | +29.7% | 2.06 |
| Goal | 115 | 65.2% | +15.91 | +13.8% | 1.75 |
| No Goal | 3 | 66.7% | +0.52 | +17.3% | 1.79 |
| 0-1 Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.67 |
| 2-3 Goals | 18 | 38.9% | -4.20 | -23.3% | 1.98 |
| 4-6 Goals | 8 | 50.0% | +1.74 | +21.8% | 2.38 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 51 | 45.1% | -7.92 | -15.5% | 2.08 | |
| 43 | 58.1% | -2.08 | -4.8% | 1.86 | |
| 42 | 52.4% | +0.35 | +0.8% | 2.06 | |
| 38 | 57.9% | +0.08 | +0.2% | 1.94 | |
| 38 | 39.5% | -9.67 | -25.4% | 2.41 | |
| 34 | 70.6% | +12.02 | +35.4% | 1.97 | |
| 32 | 56.3% | +5.74 | +17.9% | 2.23 | |
| 28 | 53.6% | -3.15 | -11.3% | 1.87 | |
| 27 | 74.1% | +6.78 | +25.1% | 2.02 | |
| 27 | 33.3% | -12.18 | -45.1% | 1.65 | |
| 25 | 44.0% | -4.78 | -19.1% | 2.96 | |
| 25 | 52.0% | -1.56 | -6.2% | 1.89 | |
| 23 | 39.1% | -6.58 | -28.6% | 2.06 | |
| 20 | 60.0% | +3.91 | +19.6% | 2.14 | |
| 19 | 47.4% | -1.54 | -8.1% | 2.15 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 172 | 72.1% | -7.24 | -4.2% | 1.34 |
| 1.50 - 1.99 | 370 | 58.6% | +3.86 | +1.0% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 191 | 41.9% | -7.83 | -4.1% | 2.29 |
| 3.00 - 5.00 | 74 | 20.3% | -18.35 | -24.8% | 3.60 |
| 5.01+ | 10 | 20.0% | +1.30 | +13.0% | 7.12 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 179 | 48.6% | -26.27 | -14.7% | 2.01 |
| 1 - 3 | 254 | 55.5% | +13.00 | +5.1% | 2.02 |
| 3 - 6 | 234 | 59.8% | +17.72 | +7.6% | 1.93 |
| 6 - 12 | 80 | 43.8% | -21.30 | -26.6% | 1.95 |
| 12 - 24 | 43 | 48.8% | -8.70 | -20.2% | 2.18 |
| 24 - 48 | 14 | 57.1% | -1.20 | -8.6% | 1.78 |
| 48+ | 13 | 46.2% | -1.51 | -11.6% | 3.52 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
817 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 3/11/26 22:00 | 158 |
Ατλέτικο Μαδρίτης
0
Μπάγερν Μονάχου
2
|
X | 3.65 | -1.00 |
| 3/11/26 22:00 | 161 |
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
3
Ρόμα
2
|
1 | 2.20 | +1.20 |
| 3/11/26 22:00 | 163 |
Μπόντο Γκλιμτ
0
Λιλ
0
|
2 | 4.50 | -1.00 |
| 3/11/26 22:00 | 164 |
Φέγενορντ
0
Ίντερ
3
|
2 | 1.90 | +0.90 |
| 3/11/26 19:45 | 123 |
Γαλατασαράι
2
Στουτγκάρδη
0
|
1 | 1.97 | +0.97 |
| 3/11/26 19:45 | 124 |
Σαχτάρ Ντόνετσκ
0
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
1
|
1 | 3.20 | -1.00 |
| 2/11/26 19:30 | 829 |
Καλαμάτα
1
Ηρακλής
1
|
X | 3.15 | +2.15 |
| 2/11/26 18:00 | 820 |
Ατρόμητος
3
Βόλος Elabet
0
|
2 | 4.15 | -1.00 |
| 4/7/26 04:30 | 115 |
Κολομβία
1
Γκάνα
0
|
2 | 7.15 | -1.00 |
| 4/7/26 01:00 | 114 |
Αργεντινή
1
Πράσινο Ακρωτήριο
1
|
2 | 17.50 | -1.00 |
| 3/7/26 21:00 | 113 |
Αυστραλία
1
Αίγυπτος
1
|
2 | 2.47 | -1.00 |
| 3/7/26 02:00 | 111 |
Πορτογαλία
2
Κροατία
1
|
1 | 1.82 | +0.82 |
| 2/7/26 22:00 | 110 |
Ισπανία
3
Αυστρία
0
|
1 | 1.31 | +0.31 |
| 27/6/26 03:00 | 163 |
Ουρουγουάη
0
Ισπανία
1
|
1 | 5.75 | -1.00 |
| 26/6/26 05:00 | 159 |
Παραγουάη
0
Αυστραλία
0
|
1 | 2.65 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.