antreas26
Μέλος από 23/2/2020- Points
- 70.53
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -4%
- Κατάταξη
- 363ος
- Προβλέψεις
- 15442
- Μέση απόδοση
- 2.53
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 43% (6676 από 15442)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5932 | 53.0% | -232.06 | -3.9% | 2.03 |
| X | 4640 | 27.7% | -356.09 | -7.7% | 3.44 |
| 2 | 3358 | 46.0% | -215.07 | -6.4% | 2.42 |
| 1X | 24 | 33.3% | -10.09 | -42.0% | 2.10 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 27 | 55.6% | +3.00 | +11.1% | 2.25 |
| Over | 157 | 49.0% | -35.03 | -22.3% | 1.66 |
| Under | 91 | 52.7% | -10.19 | -11.2% | 1.78 |
| Ημ.1 | 58 | 37.9% | -19.87 | -34.3% | 2.30 |
| Ημ.X | 466 | 38.6% | -65.59 | -14.1% | 2.30 |
| Ημ.2 | 35 | 31.4% | -6.64 | -19.0% | 4.56 |
| Goal | 633 | 52.0% | -78.79 | -12.4% | 1.73 |
| No Goal | 19 | 31.6% | -8.80 | -46.3% | 1.74 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 2 | 100.0% | +1.82 | +91.0% | 1.91 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1267 | 41.0% | -66.27 | -5.2% | 2.71 | |
| 1252 | 44.8% | -8.16 | -0.7% | 2.64 | |
| 1163 | 44.0% | -47.59 | -4.1% | 2.53 | |
| 1162 | 39.7% | -97.58 | -8.4% | 2.56 | |
| 1139 | 43.5% | -69.81 | -6.1% | 2.52 | |
| 1001 | 41.7% | -72.99 | -7.3% | 2.64 | |
| 892 | 38.9% | -51.06 | -5.7% | 2.64 | |
| 851 | 45.4% | -108.16 | -12.7% | 2.59 | |
| 743 | 42.7% | +12.28 | +1.7% | 2.81 | |
| 706 | 41.9% | -42.05 | -6.0% | 2.50 | |
| 517 | 44.3% | -54.92 | -10.6% | 2.42 | |
| 350 | 37.4% | -32.36 | -9.2% | 2.55 | |
| 327 | 52.3% | -23.83 | -7.3% | 2.19 | |
| 290 | 51.7% | -20.84 | -7.2% | 2.21 | |
| 290 | 41.7% | -6.97 | -2.4% | 2.46 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 2026 | 73.9% | -55.93 | -2.8% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 3858 | 54.7% | -211.62 | -5.5% | 1.74 |
| 2.00 - 2.99 | 4600 | 39.2% | -319.36 | -6.9% | 2.41 |
| 3.00 - 5.00 | 4550 | 26.4% | -425.19 | -9.3% | 3.50 |
| 5.01+ | 408 | 16.2% | -21.30 | -5.2% | 6.56 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 4021 | 43.5% | -280.08 | -7.0% | 2.53 |
| 1 - 3 | 4731 | 42.5% | -339.73 | -7.2% | 2.58 |
| 3 - 6 | 2685 | 43.7% | -209.88 | -7.8% | 2.48 |
| 6 - 12 | 1075 | 43.0% | -84.80 | -7.9% | 2.55 |
| 12 - 24 | 2366 | 43.2% | -103.67 | -4.4% | 2.52 |
| 24 - 48 | 452 | 45.8% | +1.23 | +0.3% | 2.50 |
| 48+ | 112 | 42.9% | -16.47 | -14.7% | 2.35 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
15464 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 2/11/26 15:00 | 794 |
Τενερίφη
ΦΚ Ανδόρα
|
X | 3.20 | - |
| 2/11/26 15:00 | 816 |
Μαρκό
Απόλλων Καλαμαριάς 1926
|
1 | 1.18 | - |
| 1/11/26 22:30 | 796 |
Μπράγκα
3
Φαμαλικάο
0
|
1 | 1.57 | +0.57 |
| 1/11/26 22:00 | 793 |
Αθλέτικ Μπιλμπάο
2
Ρεάλ Σοσιεδάδ
1
|
1 | 1.90 | +0.90 |
| 1/11/26 21:45 | 791 |
Μαρσέιγ
2
Τουλούζ
0
|
1 | 1.87 | +0.87 |
| 1/11/26 21:45 | 792 |
Γιουβέντους
2
Νάπολι
0
|
1 | 2.15 | +1.15 |
| 1/11/26 19:30 | 776 |
Παναθηναϊκός
2
ΑΕΚ
0
|
X | 3.20 | -1.00 |
| 1/11/26 19:30 | 777 |
Έλτσε
0
Βαλένθια
1
|
1 | 2.27 | -1.00 |
| 1/11/26 19:30 | 778 |
Μπούργος
1
Καστεγιόν
1
|
2 | 2.07 | -1.00 |
| 1/11/26 19:00 | 768 |
ΠΑΟΚ
2
Αστέρας Τρίπολης
1
|
1 | 1.28 | +0.28 |
| 1/11/26 19:00 | 769 |
Λέτσε
1
Τζένοα
2
|
X | 3.05 | -1.00 |
| 1/11/26 19:00 | 772 |
Μποέμιανς 1905
0
Σπάρτα Πράγας
0
|
2 | 1.74 | -1.00 |
| 1/11/26 19:00 | 1820 |
Τεράσα
2
Ρέους Ρέντις
1
|
1 | 1.87 | +0.87 |
| 1/11/26 19:00 | 1990 |
Αλ Κάντσια
0
Αλ Αράμπι Κουβέιτ
3
|
1 | 2.12 | -1.00 |
| 1/11/26 19:00 | 1992 |
Καρταχίνες
3
Ντεπορτ. Σαν Κάρλος
0
|
1 | 1.72 | +0.72 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.