VALOUF
Μέλος από 17/10/2021- Points
- 110.65
- Yield*
- -3%
- 30 ημερών
- +3%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 2827
- Μέση απόδοση
- 2.12
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 54% (1515 από 2827)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1509 | 60.2% | -61.90 | -4.1% | 1.79 |
| X | 294 | 28.2% | -9.74 | -3.3% | 3.49 |
| 2 | 850 | 49.8% | -21.56 | -2.5% | 2.31 |
| 1X | 2 | 50.0% | -0.35 | -17.5% | 1.77 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | 24 | 66.7% | +2.22 | +9.3% | 1.69 |
| Under | 122 | 58.2% | +6.75 | +5.5% | 1.83 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | 1 | 100.0% | +1.00 | +100.0% | 2.00 |
| Goal | 23 | 43.5% | -6.41 | -27.9% | 1.70 |
| No Goal | 2 | 50.0% | +0.10 | +5.0% | 2.34 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 357 | 56.9% | +13.79 | +3.9% | 2.11 | |
| 320 | 49.4% | -12.25 | -3.8% | 2.28 | |
| 320 | 54.7% | -4.14 | -1.3% | 1.99 | |
| 258 | 55.8% | +7.46 | +2.9% | 2.20 | |
| 258 | 48.4% | -19.29 | -7.5% | 2.25 | |
| 208 | 51.9% | -6.44 | -3.1% | 2.16 | |
| 186 | 55.4% | +8.52 | +4.6% | 2.09 | |
| 169 | 58.0% | -9.18 | -5.4% | 1.99 | |
| 124 | 54.0% | -16.55 | -13.3% | 2.06 | |
| 104 | 50.0% | -2.42 | -2.3% | 2.22 | |
| 54 | 48.1% | -13.67 | -25.3% | 1.92 | |
| 53 | 50.9% | -4.72 | -8.9% | 2.28 | |
| 41 | 51.2% | -6.01 | -14.7% | 2.16 | |
| 34 | 58.8% | -2.29 | -6.7% | 1.72 | |
| 32 | 56.3% | -0.81 | -2.5% | 2.09 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 787 | 78.1% | +11.30 | +1.4% | 1.31 |
| 1.50 - 1.99 | 939 | 55.3% | -58.97 | -6.3% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 595 | 43.7% | -0.58 | -0.1% | 2.34 |
| 3.00 - 5.00 | 446 | 24.0% | -69.94 | -15.7% | 3.52 |
| 5.01+ | 60 | 23.3% | +28.30 | +47.2% | 6.72 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 226 | 50.0% | -20.73 | -9.2% | 2.19 |
| 1 - 3 | 595 | 50.6% | -20.57 | -3.5% | 2.19 |
| 3 - 6 | 682 | 51.8% | -39.30 | -5.8% | 2.18 |
| 6 - 12 | 831 | 57.8% | +7.44 | +0.9% | 2.07 |
| 12 - 24 | 228 | 53.5% | -17.09 | -7.5% | 1.98 |
| 24 - 48 | 192 | 57.8% | +5.43 | +2.8% | 2.02 |
| 48+ | 73 | 47.9% | -5.07 | -6.9% | 2.25 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
2832 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 1/11/26 19:00 | - |
ΠΑΟΚ
2
Αστέρας Τρίπολης
1
|
1 | 1.30
| +0.30 |
| 1/11/26 18:30 | - |
Λίβερπουλ
0
Άρσεναλ
1
|
2 | 2.52
| +1.52 |
| 1/11/26 18:30 | - |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
3
Αμβούργο
1
|
1 | 1.54
| +0.54 |
| 1/11/26 18:15 | - |
Λυών
2
Ανζέ
0
|
1 | 1.41
| +0.41 |
| 1/11/26 17:15 | - |
Σανταντέρ
0
Ρεάλ Μαδρίτης
3
|
2 | 1.21
| +0.21 |
| 1/11/26 16:00 | - |
Λάτσιο
2
Κάλιαρι
1
|
1 | 1.50
| +0.50 |
| 31/10/26 22:30 | - |
Πόρτο
4
Εστορίλ
0
|
1 | 1.17
| +0.17 |
| 31/10/26 22:00 | - |
Μπαρτσελόνα
6
Αλαβές
1
|
1 | 1.11
| +0.11 |
| 31/10/26 19:45 | - |
Αϊντχόφεν
7
Βίλεμ
0
|
1 | 1.07
| +0.07 |
| 31/10/26 19:30 | - |
Μπέτις
2
Μάλαγα
1
|
1 | 1.30
| +0.30 |
| 24/10/26 22:00 | - |
Ατλέτικο Μαδρίτης
1
Λα Κορούνια
0
|
1 | 1.25
| +0.25 |
| 24/10/26 19:30 | - |
Τσέλσι
0
Τότεναμ
2
|
1 | 1.92
| -1.00 |
| 24/10/26 19:30 | - |
Βαλένθια
1
Βιγιαρεάλ
2
|
2 | 2.08
| +1.08 |
| 24/10/26 17:00 | - |
Άρσεναλ
2
Έβερτον
0
|
1 | 1.45
| +0.45 |
| 24/10/26 16:30 | - |
Λειψία
4
Έλβερσμπεργκ
0
|
1 | 1.44
| +0.44 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.