Οντ : Στατιστικά για 2η Κατηγορία 2026
Ιστορικό Αγώνων
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
29 | 65 | 21 | 2 | 6 | 84:48 | |
| 2 |
|
29 | 63 | 19 | 6 | 4 | 79:34 | |
| 3 |
|
29 | 59 | 18 | 5 | 6 | 83:47 | |
| 4 |
|
29 | 58 | 18 | 4 | 7 | 68:35 | |
| 5 |
|
29 | 46 | 13 | 7 | 9 | 57:46 | |
| 6 |
|
29 | 43 | 13 | 4 | 12 | 43:41 | |
| 7 |
|
29 | 41 | 12 | 5 | 12 | 73:69 | |
| 8 |
|
29 | 38 | 10 | 8 | 11 | 48:57 | |
| 9 |
|
29 | 38 | 11 | 5 | 13 | 49:59 | |
| 10 |
|
29 | 36 | 10 | 6 | 13 | 50:62 | |
| 11 |
|
29 | 34 | 10 | 4 | 15 | 46:59 | |
| 12 |
|
29 | 30 | 8 | 6 | 15 | 48:63 | |
| 13 |
|
29 | 30 | 8 | 6 | 15 | 42:58 | |
| 14 |
|
29 | 29 | 8 | 5 | 16 | 41:62 | |
| 15 |
|
29 | 25 | 7 | 5 | 17 | 41:65 | |
| 16 |
|
29 | 20 | 6 | 2 | 21 | 31:78 | |
Ασάνε *
-1 βαθμούς
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 22:17 | 3.9 | 2.2:1.7 |
| Ημίχρονο | 13:11 | 2.4 | 1.3:1.1 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 54% | 46% |
| Goals κατά | 52% | 48% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 44.91 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 43.24 λεπ. | |
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 72.4% (21/29) | 27.6% (8/29) |
| Ημίχρονο | 27.6% (8/29) | 72.4% (21/29) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 20.7% (6/29) |
| 2-3 | 27.6% (8/29) |
| 4-6 | 48.3% (14/29) |
| 7+ | 3.4% (1/29) |
| Failed to score | 13.8% (4/29) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 10.3% (3/29) | |
| 2 - 1 | 10.3% (3/29) | |
| 3 - 3 | 6.9% (2/29) | |
| 1 - 2 | 6.9% (2/29) | |
| 2 - 3 | 6.9% (2/29) | |
| 5 - 1 | 6.9% (2/29) | |
| 0 - 0 | 6.9% (2/29) | |
| 1 - 3 | 6.9% (2/29) | |
| 2 - 2 | 6.9% (2/29) | |
| 2 - 0 | 3.4% (1/29) | |
| 1 - 1 | 3.4% (1/29) | |
| 3 - 5 | 3.4% (1/29) | |
| 4 - 1 | 3.4% (1/29) | |
| 3 - 0 | 3.4% (1/29) | |
| 3 - 1 | 3.4% (1/29) | |
| 4 - 2 | 3.4% (1/29) | |
| 1 - 0 | 3.4% (1/29) | |
| 4 - 0 | 3.4% (1/29) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 20.7% (6/29) | |
| 4 | 20.7% (6/29) | |
| 6 | 17.2% (5/29) | |
| 1 | 13.8% (4/29) | |
| 5 | 10.3% (3/29) | |
| 2 | 6.9% (2/29) | |
| 0 | 6.9% (2/29) | |
| 8 | 3.4% (1/29) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 31.0% (9/29) | |
| 1/X | 3.4% (1/29) | |
| 1/2 | 10.3% (3/29) | |
| X/1 | 6.9% (2/29) | |
| X/X | 13.8% (4/29) | |
| X/2 | 6.9% (2/29) | |
| 2/1 | 3.4% (1/29) | |
| 2/X | 6.9% (2/29) | |
| 2/2 | 17.2% (5/29) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 57 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 46 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 46 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 57 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.97 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.59 γκολ σε κάθε αγώνα . |
14/7/2016 14:41
Γράφει ιστορία ο ΠΑΣ Γιάννινα
- Per Frandsen
- Προπονητής 56 χρ.
Tερματοφύλακες
- Idar Nordby Lysgaard
- Νορβηγία 32 χρ.
#12
Aμυντικοί
- Jacob Buus
- Δανία 29 χρ.
#2
- Josef Brian Baccay
- Φιλιππίνες 25 χρ.
#3
- Nikolas Walstad
- Νορβηγία 29 χρ.
#4
- Hans Christian Bonnesen
- Δανία 25 χρ.
#5
- Jakob Vadstrup Larsen
- Δανία 23 χρ.
#6
- Samuel Skree Skjeldal
- Νορβηγία 23 χρ.
#13
- Julian Gunneroed
- Νορβηγία 22 χρ.
#14
- Godwill Ambrose
- Νορβηγία 20 χρ.
#17
Mέσοι
- Filip Roenningen Joergensen
- Νορβηγία 24 χρ.
#7
- Daniel Soederberg
- Σουηδία 29 χρ.
#8
- Villads Rasmussen
- Δανία 24 χρ.
#10
- Syver Aas
- Νορβηγία 22 χρ.
#18
- Gard Simenstad
- Νορβηγία 27 χρ.
#20
- Noah Kojo
- Νορβηγία 20 χρ.
#23
Eπιθετικοί
- Sanel Bojadzic
- Νορβηγία 28 χρ.
#9
- Casper Glenna Andersen
- Νορβηγία 21 χρ.
#11
- Zakaria Mugeese
- Γκάνα 24 χρ.
#26