ΤΣΣΚΑ 1948 - Άρντα

1/11/2021 18:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1605
2 - 3
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 920 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: ΤΣΣΚΑ 1948 - Άρντα στις 29/4/2024

• Θεατές: 20
90+4'

90+4'

Κατοχή: ΤΣΣΚΑ 1948: 58%, Άρντα: 42%.

90+4'

Ο Ivailo Chochev αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

90+4'
Απόκρουση

Ο Alex Petkov απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'
Σέντρα

Ο Deyan Lozev κάνει τη σέντρα

90+4'

90+3'

Ελεύθερο για την ομάδα Άρντα

90+3'

Πως το έχασε αυτό; Ο Galin Ivanov έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

90+2'

Η ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+2'

Ο Rumen Rumenov δίνει τη θέση του στον Slobodan Rubezic

90+2'

Πως το έχασε αυτό; Ο Ivan Kokonov έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

90+2'

Ο Aleksandar Georgiev από την ομάδα Άρντα πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+2'
Σέντρα

Ο Spas Delev από την ομάδα Άρντα σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

90+2'

Η ομάδα Άρντα έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+1'

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Deyan Lozev από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 ανατρέπει τον Iliya Yurukov

89'

Η ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

89'

88'

Ο Rumen Rumenov έδωσε την ασίστ για το γκολ.

88'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Μία υπέροχη λόμπα από τον Spas Delev της ομάδας Άρντα με το αριστερό πόδι.

86'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

86'

85'

85'

Η ομάδα Άρντα έχει την κατοχή της μπάλας

84'

Κατοχή: ΤΣΣΚΑ 1948: 59%, Άρντα: 41%.

84'

Η ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 έχει την κατοχή της μπάλας

84'

Η ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 εκδηλώνει επίθεση

83'

83'

Ο Galin Ivanov αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

83'

82'

82'

Η ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

81'

81'

Ο Emil Martinov από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

81'
Σέντρα

81'
Απόκρουση

81'

Ο Galin Ivanov από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

81'
Σέντρα

Ο Deyan Lozev από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

80'

80'

Η ομάδα Άρντα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

79'

Κατοχή: ΤΣΣΚΑ 1948: 57%, Άρντα: 43%.

79'

79'

Η ομάδα Άρντα εκδηλώνει επίθεση

79'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emil Martinov από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 ανατρέπει τον Spas Delev

78'

78'

78'

77'

Η ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

77'

Η ομάδα Άρντα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

77'

76'

Ο Galin Ivanov έδωσε την ασίστ για το γκολ.

76'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Simeon Petrov της ομάδας ΤΣΣΚΑ 1948 σκοράρει με κεφαλιά

76'

75'

Ο Simeon Petrov παίρνει την κεφαλιά αλλά ο διώχνει σε κόρνερ!

75'
Σέντρα

Ο Mario Topuzov κάνει τη σέντρα

75'

75'
Σέντρα

75'

74'

74'

74'

Η ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

74'
Γέμισμα

Ο Spas Delev από την ομάδα Άρντα εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

73'

Ο Ivaylo Klimentov δίνει τη θέση του στον Emil Martinov

73'

Κίτρινη κάρτα για τον Deyan Lozev

73'

Ο Deyan Lozev από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Spas Delev

73'

72'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alex Petkov από την ομάδα Άρντα ανατρέπει τον Valentin Yoskov

72'

72'

71'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

70'

70'

70'

Η ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

70'

69'
Σέντρα

69'

69'

68'

68'

68'

67'

67'

67'

Ο Lachezar Kotev από την ομάδα Άρντα στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

67'

66'

Ο Ivan Karadzhov κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

66'

Ο Lazar Marin από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

66'

66'

66'

65'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Ivailo Chochev από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

65'
Γέμισμα

Ο Galin Ivanov εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

65'

65'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Plamen Krumov από την ομάδα Άρντα ανατρέπει τον Angel Bastunov

64'

Ο Juninho δίνει τη θέση του στον Tonislav Yordanov

64'

Ο Aleksandar Georgiev από την ομάδα Άρντα είναι σε θέση οφσάιντ

64'

Ο Juninho από την ομάδα Άρντα βλέπει την προσπάθεια του να χτυπάει στο δοκάρι μετά την απόκρουση του τερματοφύλακα.

63'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Juninho , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

63'

63'

Ο Rumen Rumenov από την ομάδα Άρντα κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

63'

Ο Milen Zhelev από την ομάδα Άρντα κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

62'

62'

62'
Σέντρα

Ο Lazar Marin κάνει τη σέντρα

62'
Απόκρουση

62'
Γέμισμα

61'

Κίτρινη κάρτα για τον Lachezar Kotev

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lachezar Kotev από την ομάδα Άρντα ανατρέπει τον Galin Ivanov

60'

60'

60'

Η ομάδα Άρντα παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

60'

60'

59'

Το παιχνίδι σταμάτησε

59'

59'
Σέντρα

Ο Mario Topuzov από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

58'

58'

Ο Denislav Angelov δίνει τη θέση του στον Valentin Yoskov

57'

Ο Angel Bastunov έδωσε την ασίστ για το γκολ.

57'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Ivailo Chochev σκοράρει με το αριστερό πόδι!

57'

Ο Angel Bastunov από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 βρίσκει τον συμπαίκτη του με τακουνάκι.

57'
Απόκρουση

Ο Iliya Yurukov αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

57'
Σέντρα

57'

56'

56'

56'

Ο Ivan Tilev δίνει τη θέση του στον Iliya Yurukov

56'

Η ομάδα Άρντα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

55'

Ο Denislav Angelov της ομάδας ΤΣΣΚΑ 1948 σουτάρει έξω από την περιοχή, αλλά ο - μάζεψε την μπάλα.

55'

Ο Galin Ivanov από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

55'

55'

55'

55'

Ο Simeon Petrov από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

54'
Γέμισμα

Ο Mario Topuzov εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

54'

Ο Milen Zhelev υποπίπτει σε χέρι

53'

53'

52'
Σέντρα

Ο Ivaylo Klimentov από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

52'
Απόκρουση

Ο Aleksandar Georgiev της ομάδας Άρντα απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

52'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Lazar Marin , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

52'

51'

51'

51'

50'

50'

Κατοχή: ΤΣΣΚΑ 1948: 55%, Άρντα: 45%.

49'

49'

48'

48'
Σέντρα

Ο Galin Ivanov από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

48'

47'

47'

47'
Σέντρα

46'
Απόκρουση

Ο Milen Zhelev απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

46'
Σέντρα

Ο Galin Ivanov κάνει τη σέντρα

46'

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lachezar Kotev από την ομάδα Άρντα ανατρέπει τον Angel Bastunov

46'

Ο Georgi Angelov δίνει τη θέση του στον Simeon Petrov

46'

Ο Georgi Rusev δίνει τη θέση του στον Mario Topuzov

46'

45+2'

45+2'

Κατοχή: ΤΣΣΚΑ 1948: 50%, Άρντα: 50%.

45+2'

Τι σουτ! Απευθείας φάουλ από τον Angel Bastunov τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι

45+1'

Ο Ivan Tilev τιμωρείται για σπρώξιμο στον Lazar Marin

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

Ο Ivan Tilev τιμωρείται για σπρώξιμο στον Angel Bastunov

45'
Απόκρουση

Ο Dimitar Pirgov απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45'
Σέντρα

Ο Juninho κάνει τη σέντρα

45'

45'

45'

44'

44'

Ο Spas Delev από την ομάδα Άρντα είχε προσπάθεια εκτός στόχου

44'

Ο Ivan Tilev από την ομάδα Άρντα πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

44'

44'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

44'

43'

Ο Ivan Kokonov από την ομάδα Άρντα είναι σε θέση οφσάιντ

43'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Spas Delev από την ομάδα Άρντα «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

43'

42'

42'

42'

42'

Ελεύθερο για την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948

41'

Ο Spas Delev επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

40'

Κατοχή: ΤΣΣΚΑ 1948: 48%, Άρντα: 52%.

40'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ivailo Chochev από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 ανατρέπει τον Juninho

40'

40'

40'

39'
Σέντρα

Ο Spas Delev από την ομάδα Άρντα προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

39'

39'

39'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Spas Delev , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

39'

37'

Ο Spas Delev έδωσε την ασίστ για το γκολ.

37'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Alex Petkov της ομάδας Άρντα σκοράρει με κεφαλιά

37'

Ο Spas Delev από την ομάδα Άρντα εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

37'

Ο Juninho αναγκάζει τον σε μία καλή απόκρουση και η μπάλα φεύγει κόρνερ!

37'
Σέντρα

Ο Aleksandar Georgiev κάνει τη σέντρα

37'
Απόκρουση

37'
Σέντρα

Ο Milen Zhelev κάνει τη σέντρα

36'

36'

Ο Ivaylo Klimentov τιμωρείται για σπρώξιμο στον Rumen Rumenov

36'

35'

Κατοχή: ΤΣΣΚΑ 1948: 51%, Άρντα: 49%.

35'

Κίτρινη κάρτα για τον Juninho

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Juninho από την ομάδα Άρντα ανατρέπει τον Ivailo Chochev

34'

34'

32'

ΑΥΤΟΓΚΟΛ! Ο Lazar Marin στέλνει τη μπάλα στην εστία της ομάδας του!

32'
Σέντρα

Ο Spas Delev από την Άρντα κάνει ωραία σέντρα

32'

32'

32'

Ο Georgi Rusev από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 είχε προσπάθεια εκτός στόχου

32'

31'

31'

31'

30'

30'

Το παιχνίδι έχει χαμηλό ρυθμό καμία από τις δύο πλευρές δεν έχει πάρει την πρωτοβουλία

30'

29'

Κατοχή: ΤΣΣΚΑ 1948: 52%, Άρντα: 48%.

29'

29'

28'

28'

Ο Georgi Rusev αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

28'

27'
Απόκρουση

Ο Lazar Marin απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

27'
Σέντρα

27'

27'

Ο Juninho από την ομάδα Άρντα είναι σε θέση οφσάιντ

26'

26'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Ivailo Chochev από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

26'

Το σουτ του Ivaylo Klimentov μπλοκάρεται

26'

26'
Απόκρουση

Ο Juninho απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

25'

Ο Georgi Rusev από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

25'

Ο Ivailo Chochev εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

25'

Κατοχή: ΤΣΣΚΑ 1948: 49%, Άρντα: 51%.

24'

24'

24'

23'

23'

Η ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 ξεκινάει αντεπίθεση

23'

22'

Η ομάδα Άρντα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

22'

22'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ivailo Chochev από την ομάδα ΤΣΣΚΑ 1948 ανατρέπει τον Lachezar Kotev

21'
Σέντρα

Ο Spas Delev από την ομάδα Άρντα κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

21'

21'

20'

Κατοχή: ΤΣΣΚΑ 1948: 54%, Άρντα: 46%.

20'

Ο Ivaylo Klimentov κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

20'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Ivaylo Klimentov υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Milen Zhelev

19'

Ο Rumen Rumenov από την ομάδα Άρντα προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

19'
Σέντρα

19'

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ivan Tilev από την ομάδα Άρντα ανατρέπει τον Georgi Rusev

18'

18'

17'

17'

16'

16'

16'

16'

Ο Angel Bastunov αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

16'

15'

14'
Σέντρα

Ο Spas Delev από την ομάδα Άρντα εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

14'
Ντρίμπλα

14'

14'

13'

13'

13'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

12'
Σέντρα

Ο Aleksandar Georgiev από την ομάδα Άρντα εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

12'

Ο Aleksandar Georgiev από την ομάδα Άρντα προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

12'

12'

12'

12'

11'

11'

11'

11'

10'

10'

10'

9'

9'
Σέντρα

Ο Angel Bastunov κάνει τη σέντρα

9'

8'

Ο Daniel Naumov κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

8'

8'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Ivaylo Klimentov υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Lachezar Kotev

8'

7'

7'
Απόκρουση

Ο Deyan Lozev απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

7'
Σέντρα

Ο Lachezar Kotev κάνει τη σέντρα

7'
Απόκρουση

Ο Georgi Angelov απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

7'

Ο Spas Delev από την ομάδα Άρντα εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

6'
Απόκρουση

Ο Lazar Marin απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

6'
Σέντρα

Ο Spas Delev κάνει τη σέντρα

6'

Το αμυντικό λάθος του Deyan Lozev μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

5'

5'

5'

5'

4'

4'

4'

3'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

3'

2'

2'

2'

2'
Απόκρουση

1'
Σέντρα

1'

1'

1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Aleksandar Georgiev από την ομάδα Άρντα ανατρέπει τον Georgi Rusev

1'

Η ομάδα Άρντα είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί με περιορισμένο αριθμό θεατών στις εξέδρες, εξαιτίας των μέτρων κατά της εξάπλωσης του κορωνοϊού.

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Vasil Levski, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Άρντα, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.54 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Άρντα έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 2.77 στον ΟΠΑΠ

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα