Χέρενφεν - Χέρακλες

18/3/2022 21:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 138
2 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 770 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Χέρακλες - Χέρενφεν στις 14/4/2024

• Θεατές: 17980
90+6'

90+6'

17980 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+6'

Κατοχή: Χέρενφεν: 48%, Χέρακλες: 52%.

90+5'

Ο Milan van Ewijk σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Koen Bucker ελέγχει την φάση

90+5'
Απόκρουση

Ο Mats Knoester απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'

Ο Thom Haye από την ομάδα Χέρενφεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90+4'
Απόκρουση

Ο Mats Knoester απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

90+4'

90+4'

Ο Nicolas Madsen από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

90+3'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

Καλή ενέργεια από τον Ibrahim Dresevic ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+2'
Σέντρα

Ο Rami Kaib κάνει τη σέντρα

90+2'
Απόκρουση

Ο Marco Rente απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+2'

90+2'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90+2'

Ο Anthony Musaba από την ομάδα Χέρενφεν βλέπει μία κάθετη πάσα, αλλά ένας αντίπαλος τη σταμάτησε.

90+2'

Ο Anthony Musaba από την ομάδα Χέρενφεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

90+1'

Η ομάδα Χέρενφεν εκδηλώνει επίθεση

90+1'

Η ομάδα Χέρενφεν κατάφερε να σκοράρει το αποφασιστικό γκολ στα τελευταία λεπτά του παιχνιδιού!

90+1'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Χέρενφεν μετράει κανονικά.

90'

Ο Tibor Halilovic δίνει τη θέση του στον Nicolas Madsen

90'

Ο Amin Sarr δίνει τη θέση του στον Arjen van der Heide

89'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

88'

Ο Thom Haye έδωσε την ασίστ για το γκολ.

88'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Nick Bakker της ομάδας Χέρενφεν «τσιμπάει» την μπάλα με το δεξί! Εύκολο τελείωμα για τον Nick Bakker

88'
Γέμισμα

Ο Thom Haye από την ομάδα Χέρενφεν εκτελεί ένα φάουλ, αλλά ο συμπαίκτης του έφτασε λίγο καθυστερημένα και δεν πρόλαβε να την εκμεταλλευτεί.

87'

Ο Noah Fadiga είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Navajo Bakboord

87'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Noah Fadiga από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Amin Sarr

87'

Η ομάδα Χέρενφεν ξεκινάει αντεπίθεση

87'

Η ομάδα Χέρακλες εκδηλώνει επίθεση

87'

Ο Justin Hoogma από την ομάδα Χέρακλες κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

86'

Η ομάδα Χέρενφεν έχει την κατοχή της μπάλας

85'

85'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

84'

84'

Ο Sinan Bakis από την ομάδα Χέρακλες είναι σε θέση οφσάιντ

83'

Ο Noah Fadiga «κόβει» την αντίπαλη άμυνα με μία τρομερή πάσα

83'

83'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

82'

Ο Sydney van Hooijdonk δίνει τη θέση του στον Anthony Musaba

82'

Ελεύθερο για την ομάδα Χέρενφεν

82'

Ο Emil Hansson από την ομάδα Χέρακλες πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

81'
Σέντρα

Ο Kasper Lunding κάνει τη σέντρα

81'

Κατοχή: Χέρενφεν: 50%, Χέρακλες: 50%.

81'

80'
Σέντρα

Ο Orestis Kiomourtzoglou από την ομάδα Χέρακλες κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

80'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

79'

78'

Ο Anas Ouahim δίνει τη θέση του στον Emil Hansson

78'

Ο Ruben Roosken είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Justin Hoogma

78'

Ο Bilal Basacikoglu δίνει τη θέση του στον Samuel Armenteros

77'

77'

77'

Καλή ενέργεια από τον Amin Sarr ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

77'

Ο Rami Kaib από την ομάδα Χέρενφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

76'

Ο Rami Kaib από την ομάδα Χέρενφεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

76'

76'

Ο Kasper Lunding από την ομάδα Χέρακλες κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

75'

Ο Nick Bakker τιμωρείται για σπρώξιμο στον Sinan Bakis

75'

Κατοχή: Χέρενφεν: 52%, Χέρακλες: 48%.

75'

74'

74'

73'

73'

72'

Ο Koen Bucker κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

72'

Ο Milan van Ewijk από την ομάδα Χέρενφεν είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

72'

Η ομάδα Χέρενφεν έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

71'

71'

Ο Kasper Lunding έκανε φάουλ στον Rami Kaib

71'
Απόκρουση

Ο Sven van Beek απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

70'
Σέντρα

Ο Luca de la Torre κάνει τη σέντρα

70'
Σέντρα

Ο Ruben Roosken από την ομάδα Χέρακλες κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

69'

69'

Κατοχή: Χέρενφεν: 56%, Χέρακλες: 44%.

69'

Η ομάδα Χέρακλες έχει την κατοχή της μπάλας

68'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

68'

67'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

67'
Απόκρουση

67'
Γέμισμα

Ο Thom Haye εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

66'

Ο Bilal Basacikoglu έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

66'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Sydney van Hooijdonk

66'

66'

65'

Κατοχή: Χέρενφεν: 57%, Χέρακλες: 43%.

65'
Απόκρουση

Ο Mats Knoester της ομάδας Χέρακλες απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

65'
Σέντρα

64'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

64'

63'

62'

62'

Ο Joost van Aken είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Ibrahim Dresevic

62'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Joost van Aken να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

61'

Ο Joost van Aken είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

61'

59'

Ο Sydney van Hooijdonk έδωσε την ασίστ για το γκολ.

59'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Amin Sarr σκοράρει με το αριστερό πόδι!

59'
Σέντρα

Ο Erwin Mulder κάνει τη σέντρα

59'

Ο Sydney van Hooijdonk από την ομάδα Χέρενφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

59'

59'

Ο Erwin Mulder κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

59'

Το σουτ του Sinan Bakis μπλοκάρεται

59'

Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

59'

58'

Το σουτ του Orestis Kiomourtzoglou μπλοκάρεται

58'

57'
Κακό κοντρόλ

Ο Sinan Bakis από την ομάδα Χέρακλες έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

57'

Ο Luca de la Torre κάνει το σουτ, ο Erwin Mulder αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

57'

57'

56'

Κατοχή: Χέρενφεν: 61%, Χέρακλες: 39%.

56'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

56'

Ελεύθερο για την ομάδα Χέρακλες

55'

Ο Tibor Halilovic αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

55'

Ο Amin Sarr από την ομάδα Χέρενφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

55'

55'

Κατοχή: Χέρενφεν: 62%, Χέρακλες: 38%.

55'

54'

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

54'

53'

53'

52'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

52'

52'

51'

Ο Ruben Roosken από την ομάδα Χέρακλες κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

51'

51'

Η ομάδα Χέρακλες ξεκινάει αντεπίθεση

51'

Ο Sydney van Hooijdonk κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Koen Bucker μπλοκάρει εύκολα

51'

Ο Thom Haye από την ομάδα Χέρενφεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

51'

Ο Rami Kaib από την ομάδα Χέρενφεν είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

51'

Ο Tibor Halilovic από την ομάδα Χέρενφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

50'

49'

49'

Ο Mats Knoester τιμωρείται για σπρώξιμο στον Milan van Ewijk

49'

Ο Sinan Bakis από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

49'

Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

49'
Γέμισμα

Ο Bilal Basacikoglu εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

48'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Nick Bakker ανέτρεψε τον Sinan Bakis από πίσω και δόθηκε φάουλ

47'

47'

46'

46'

46'

Ο Nikolai Laursen δίνει τη θέση του στον Kasper Lunding

46'

45+4'

45+4'

Κατοχή: Χέρενφεν: 63%, Χέρακλες: 37%.

45+4'

45+3'
Γέμισμα

45+3'

Ο Thom Haye έκανε φάουλ στον Bilal Basacikoglu

45+3'

45+3'
Σέντρα

Ο Thom Haye από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

45+2'
Απόκρουση

Ο Luca de la Torre απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45+2'
Σέντρα

45+2'
Απόκρουση

45+2'
Σέντρα

Ο Thom Haye κάνει τη σέντρα

45+2'

Ο Amin Sarr από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

45+2'
Γέμισμα

45+2'

Ο Orestis Kiomourtzoglou τιμωρείται για σπρώξιμο στον Sydney van Hooijdonk

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

45'

45'

Ο Tibor Halilovic τιμωρείται για σπρώξιμο στον Luca de la Torre

44'

44'

Ο Sven van Beek από την ομάδα Χέρενφεν προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

44'
Γέμισμα

Ο Rami Kaib εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

43'

Ο Luca de la Torre υποπίπτει σε χέρι

43'

42'

Ο Anas Ouahim επιστρέφει στο γήπεδο.

42'

42'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χέρακλες στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

42'

41'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Anas Ouahim να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

41'

Ο Anas Ouahim είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

41'

41'
Σέντρα

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

40'

40'

Κατοχή: Χέρενφεν: 68%, Χέρακλες: 32%.

40'
Απόκρουση

Ο Marco Rente από την ομάδα Χέρακλες είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

40'
Σέντρα

Ο Milan van Ewijk κάνει τη σέντρα

39'

39'

39'

38'

37'

37'

Καλή ενέργεια από τον Sinan Bakis ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

37'
Σέντρα

Ο Noah Fadiga κάνει τη σέντρα

36'

36'

36'

36'

35'

35'

Κατοχή: Χέρενφεν: 66%, Χέρακλες: 34%.

34'
Απόκρουση

34'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χέρενφεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

33'

Η ομάδα Χέρενφεν παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

32'

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες είχε προσπάθεια εκτός στόχου

32'

Ο Orestis Kiomourtzoglou από την ομάδα Χέρακλες πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

32'

31'

31'

VAR - ΠΙΘΑΝΗ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανή κόκκινη κάρτα.

30'

Κατοχή: Χέρενφεν: 69%, Χέρακλες: 31%.

30'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Sven van Beek για την ομάδα Χέρενφεν. Ο Anas Ouahim σταματάει την φάση.

30'

Ο Tibor Halilovic από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

30'

Το σουτ του Thom Haye μπλοκάρεται

29'

Ο Koen Bucker έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Sydney van Hooijdonk βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Koen Bucker του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

29'

29'

Ο Amin Sarr από την ομάδα Χέρενφεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

29'

28'

28'
Σέντρα

28'

28'

28'

27'

27'

27'

26'

26'

26'

Ο Tibor Halilovic από την ομάδα Χέρενφεν κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

25'

25'

25'

24'
Απόκρουση

Ο Ruben Roosken απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

24'

24'
Απόκρουση

23'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Milan van Ewijk από την ομάδα Χέρενφεν «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

23'

23'

Ο Rami Kaib από την ομάδα Χέρενφεν κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

23'

23'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

21'

Το παιχνίδι είναι σε αναμονή λόγω βεγγαλικών στο γήπεδο

21'

Ο Milan van Ewijk από την ομάδα Χέρενφεν κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

21'

Ο Milan van Ewijk από την ομάδα Χέρενφεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

20'

Κατοχή: Χέρενφεν: 67%, Χέρακλες: 33%.

20'

20'

Ο Noah Fadiga πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

20'
Απόκρουση

Ο Erwin Mulder απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

20'
Σέντρα

Ο Orestis Kiomourtzoglou κάνει τη σέντρα

20'

Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

19'
Απόκρουση

Ο Rami Kaib απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

19'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

19'

19'

19'

18'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Amin Sarr για την ομάδα Χέρενφεν. Ο Orestis Kiomourtzoglou σταματάει την φάση.

18'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Milan van Ewijk

17'

Ο Milan van Ewijk από την ομάδα Χέρενφεν έκανε την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μπλόκαρε.

16'

16'

15'

14'
Απόκρουση

14'

Ο Koen Bucker βγαίνει από την εστία του αλλά δεν καταφέρνει να μπλοκάρει τη μπάλα

14'

14'
Απόκρουση

Ο Koen Bucker απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

13'

13'

13'

12'

12'
Απόκρουση

Ο Noah Fadiga απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

12'

11'
Απόκρουση

11'
Σέντρα

Ο Sven van Beek κάνει τη σέντρα

11'

11'

11'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anas Ouahim από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Thom Haye

10'

10'
Απόκρουση

10'
Σέντρα

Ο Bilal Basacikoglu κάνει τη σέντρα

10'

10'

10'

10'

Κατοχή: Χέρενφεν: 58%, Χέρακλες: 42%.

10'
Απόκρουση

Ο Nick Bakker απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

9'
Σέντρα

9'

9'

8'

8'
Απόκρουση

8'
Σέντρα

8'
Απόκρουση

8'

7'

7'

7'
Απόκρουση

7'
Σέντρα

6'

6'

5'

5'

Κατοχή: Χέρενφεν: 55%, Χέρακλες: 45%.

4'

4'

4'

Το σουτ του Thom Haye βρίσκει σε σώματα, αλλά ο γκολκίπερ αντιδρά σωστά

4'

3'

Η ομάδα Χέρακλες παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

3'

Ο Nick Bakker από την ομάδα Χέρενφεν πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

3'

2'
Απόκρουση

Ο Ruben Roosken απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

2'

2'

1'

1'

1'

Ο αγωνιστικός χώρος δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση, αλλά ποδόσφαιρο παίζεται.

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Χέρακλες είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Πριν ξεκινήσουμε, οι παίκτες και οι θεατές κρατούν ενός λεπτού σιγή.

0'

Καλησπέρα σας από το Abe Lenstra Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Χέρενφεν δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.58 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Χέρενφεν έχασε στους τελευταίους 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 2 με απόδοση 3.30 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Χέρενφεν έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 3.60 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε