Χέρενφεν - Τσβόλε

22/1/2022 21:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 319
0 - 1
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 825 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Χέρενφεν - Τσβόλε στις 3/3/2024

• Χωρητικότητα: 26100
90+6'

90+6'

Κατοχή: Χέρενφεν: 53%, Τσβόλε: 47%.

90+5'

Ο Siem de Jong από την ομάδα Χέρενφεν είναι σε θέση οφσάιντ

90+5'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+5'

Ο Gervane Kastaneer τιμωρείται για σπρώξιμο στον Lucas Woudenberg

90+5'

Ο Oussama Darfalou από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

90+4'
Απόκρουση

Διάβασε την φάση ο Rami Al Hajj από την ομάδα Χέρενφεν και έκοψε μία υποσχόμενη επίθεση του αντιπάλου.

90+4'

Η ομάδα Τσβόλε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lucas Woudenberg από την ομάδα Χέρενφεν ανατρέπει τον Gervane Kastaneer

90+3'
Απόκρουση

Ο Siemen Voet απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+3'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χέρενφεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

90+2'

Ο Filip Stevanovic τιμωρείται για σπρώξιμο στον Siemen Voet

90+2'

Η ομάδα Χέρενφεν εκδηλώνει επίθεση

90+1'

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

90'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90'

89'

89'
Απόκρουση

Ο Xavier Mous απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'
Σέντρα

Ο Sai van Wermeskerken κάνει τη σέντρα

88'

87'

Η ομάδα Χέρενφεν έχει την κατοχή της μπάλας

87'
Κακό κοντρόλ

Ο Oussama Darfalou από την ομάδα Τσβόλε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

87'

86'

Ο Mees de Wit έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

86'

Ο Mees de Wit από την ομάδα Τσβόλε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Milan van Ewijk

86'

Η ομάδα Χέρενφεν ξεκινάει αντεπίθεση

86'
Σέντρα

86'

86'

Ο Oussama Darfalou επιστρέφει στο γήπεδο.

86'

Ο Mustafa Saymak δίνει τη θέση του στον Maikel van der Werff

85'

Κατοχή: Χέρενφεν: 54%, Τσβόλε: 46%.

85'

85'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Oussama Darfalou να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

85'

Ο Nick Bakker δίνει τη θέση του στον Rami Al Hajj

84'

Ο Oussama Darfalou είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

84'

84'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Lucas Woudenberg για την ομάδα Χέρενφεν. Ο Oussama Darfalou σταματάει την φάση.

84'
Απόκρουση

Ο Yuta Nakayama απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

84'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χέρενφεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

83'

83'

82'

Ελεύθερο για την ομάδα Χέρενφεν

82'

Ο Sai van Wermeskerken από την ομάδα Τσβόλε κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

81'

Ο Mustafa Saymak τιμωρείται για σπρώξιμο στον Lucas Woudenberg

81'

81'

Ένας παίκτης από την ομάδα Τσβόλε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

81'

80'

80'

80'
Σέντρα

Ο Oussama Darfalou από την ομάδα Τσβόλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

80'

Η ομάδα Τσβόλε εκδηλώνει επίθεση

80'

79'

Ο Filip Stevanovic τιμωρείται για σπρώξιμο στον Dean Huiberts

79'
Απόκρουση

Ο Dean Huiberts απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

78'
Σέντρα

Ο Tibor Halilovic κάνει τη σέντρα

78'

77'

76'
Απόκρουση

Ο Nick Bakker απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

76'
Σέντρα

Ο Thomas van den Belt κάνει τη σέντρα

76'

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Benjamin Nygren από την ομάδα Χέρενφεν ανατρέπει τον Mustafa Saymak

75'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

75'

Κατοχή: Χέρενφεν: 55%, Τσβόλε: 45%.

75'

Ο Nicolas Madsen δίνει τη θέση του στον Benjamin Nygren

74'

Ο Kostas Lamprou κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

74'
Σέντρα

Ο Nicolas Madsen κάνει τη σέντρα

73'

Ο Sai van Wermeskerken από την ομάδα Τσβόλε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

73'

73'
Σέντρα

72'

Ο Nicolas Madsen από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

72'

Ο Henk Veerman από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

72'
Σέντρα

Ο Lucas Woudenberg κάνει τη σέντρα

72'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

71'

Ο Siem de Jong από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

70'

70'

70'

Τι ευκαιρία! Ο Gervane Kastaneer έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

70'
Σέντρα

Ο Dean Huiberts κάνει τη σέντρα

69'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

69'

68'

Ελεύθερο για την ομάδα Τσβόλε

67'

Ο Pelle Clement δίνει τη θέση του στον Dean Huiberts

67'

Ο Tibor Halilovic από την ομάδα Χέρενφεν δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

67'
Σέντρα

Ο Filip Stevanovic κάνει τη σέντρα

67'

67'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

66'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

65'

Ο Gervane Kastaneer από την ομάδα Τσβόλε είναι σε θέση οφσάιντ

65'
Σέντρα

Ο Mustafa Saymak κάνει τη σέντρα

65'

Η ομάδα Τσβόλε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

65'
Σέντρα

Ο Henk Veerman από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

64'

64'

63'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

63'

63'

Ο Ibrahim Dresevic από την ομάδα Χέρενφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

62'

Ο Nicolas Madsen από την ομάδα Χέρενφεν προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

62'
Σέντρα

Ο Milan van Ewijk κάνει τη σέντρα

61'

Ο Daishawn Redan δίνει τη θέση του στον Gervane Kastaneer

61'

Ο Eliano Reijnders από την ομάδα Τσβόλε είναι σε θέση οφσάιντ

61'

Ο Eliano Reijnders αποχωρεί και δίνει τη θέση του στον Sai van Wermeskerken

61'
Απόκρουση

Ο Sven van Beek απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

61'
Σέντρα

Ο Eliano Reijnders κάνει τη σέντρα

60'

60'
Σέντρα

60'
Απόκρουση

Ο Mees de Wit απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

60'

60'

59'
Απόκρουση

Ο Eliano Reijnders απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

59'
Γέμισμα

Ο Siem de Jong εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

58'

Το παιχνίδι έχει επισκιαστεί από κάποια πολύ σκληρά μαρκαρίσματα

58'

Κίτρινη κάρτα για τον Mustafa Saymak

58'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Mustafa Saymak υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Nicolas Madsen

57'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Pelle Clement για την ομάδα Τσβόλε. Ο Sven van Beek σταματάει την φάση.

57'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Tibor Halilovic ανέτρεψε τον Mees de Wit από πίσω και δόθηκε φάουλ

57'

56'

Ο Siem de Jong από την ομάδα Χέρενφεν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

56'

Ο Milan van Ewijk από την ομάδα Χέρενφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

56'
Σέντρα

56'

Κατοχή: Χέρενφεν: 52%, Τσβόλε: 48%.

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Thomas van den Belt από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Filip Stevanovic

55'

54'

Η ομάδα Τσβόλε ξεκινάει αντεπίθεση

54'
Απόκρουση

54'

Ο Henk Veerman έχει μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθεια του απομακρύνεται από τον τερματοφύλακα!

54'

Ο Tibor Halilovic από την ομάδα Χέρενφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

54'

Η ομάδα Χέρενφεν έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

54'
Απόκρουση

54'

53'

53'

Το παιχνίδι σταμάτησε

53'

52'
Γέμισμα

Ο Ibrahim Dresevic εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

52'

Ο Bram van Polen από την ομάδα Τσβόλε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Filip Stevanovic

51'

Ο Pelle Clement υποπίπτει σε χέρι

51'

51'

51'

Ο Siem de Jong τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mustafa Saymak

50'

50'
Σέντρα

Ο Thomas van den Belt από την ομάδα Τσβόλε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

50'
Απόκρουση

50'

Ο Mustafa Saymak από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

50'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Mustafa Saymak έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Xavier Mous

49'

Ο Mustafa Saymak από την ομάδα Τσβόλε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

49'
Απόκρουση

49'

49'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Oussama Darfalou έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Xavier Mous

49'

Ο Oussama Darfalou από την ομάδα Τσβόλε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

48'

47'

Ο Nicolas Madsen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Kostas Lamprou ελέγχει την φάση

47'
Απόκρουση

47'
Σέντρα

47'

46'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

46'

Ο Daishawn Redan από την ομάδα Τσβόλε είναι σε θέση οφσάιντ

46'

Ο Rami Kaib δίνει τη θέση του στον Lucas Woudenberg

46'

Ο Anas Tahiri δίνει τη θέση του στον Ibrahim Dresevic

46'

Ο Anthony Musaba δίνει τη θέση του στον Filip Stevanovic

46'

45+2'

45+2'

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

Ο Rami Kaib από την ομάδα Χέρενφεν προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

45'
Απόκρουση

Ο Thomas van den Belt απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45'

Ο Anas Tahiri από την ομάδα Χέρενφεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

45'
Απόκρουση

Ο Bram van Polen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

45'
Σέντρα

Ο Siem de Jong από την ομάδα Χέρενφεν κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

44'

43'

Η ομάδα Χέρενφεν παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

43'

43'

43'

Ο Anas Tahiri από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

43'

43'

Ο Sven van Beek τιμωρείται για σπρώξιμο στον Oussama Darfalou

42'

42'

Ο Oussama Darfalou σουτάρει τη μπάλα προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ το βγάζει

42'
Σέντρα

41'
Απόκρουση

41'
Σέντρα

Ο Thomas van den Belt από την ομάδα Τσβόλε σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

40'

Ο Eliano Reijnders από την ομάδα Τσβόλε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

40'

40'

Η ομάδα Τσβόλε έχει την κατοχή της μπάλας

39'

38'

38'

Ο Nick Bakker έχει μια καταπληκτική ευκαιρία να σκοράρει, αλλά με κάποιο τρόπο η κεφαλιά του δεν πέρασε τη γραμμή!

38'

Ο Anas Tahiri από την ομάδα Χέρενφεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

38'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Anthony Musaba έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Kostas Lamprou

37'

Ο Siem de Jong από την ομάδα Χέρενφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

37'

37'

Ο Oussama Darfalou από την ομάδα Τσβόλε είναι σε θέση οφσάιντ

36'

Ο Mustafa Saymak από την ομάδα Τσβόλε είναι σε θέση οφσάιντ

36'

Ο Mees de Wit από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

35'

Κατοχή: Χέρενφεν: 49%, Τσβόλε: 51%.

35'

35'

Ο Tibor Halilovic από την ομάδα Χέρενφεν προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

35'

34'

34'

33'
Σέντρα

Ο Eliano Reijnders από την ομάδα Τσβόλε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

33'

Ο Oussama Darfalou από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

32'

32'

31'
Απόκρουση

31'
Σέντρα

31'
Απόκρουση

Ο Henk Veerman απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

31'
Σέντρα

31'

Ο Mustafa Saymak από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

31'

Ο Eliano Reijnders από την ομάδα Τσβόλε είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

30'

30'

Κατοχή: Χέρενφεν: 51%, Τσβόλε: 49%.

30'

30'

Τι ευκαιρία! Ο Nick Bakker έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

30'
Γέμισμα

Ο Anas Tahiri εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

29'

Ο Eliano Reijnders από την ομάδα Τσβόλε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Siem de Jong

29'

29'

ΔΟΚΑΡΙ! Αγγίζει το γκολ ο Siem de Jong αλλά το τελείωμα του βρίσκει στο δοκάρι!

28'
Σέντρα

Ο Rami Kaib κάνει τη σέντρα

28'

27'

Ο Siemen Voet από την ομάδα Τσβόλε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Anthony Musaba

27'

26'

Ο Yuta Nakayama τιμωρείται για σπρώξιμο στον Anthony Musaba

26'

25'

25'

25'

24'

Ο Eliano Reijnders σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Xavier Mous ελέγχει την φάση

24'

Ο Eliano Reijnders από την ομάδα Τσβόλε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

24'

23'

23'

22'

21'

21'

20'

Κατοχή: Χέρενφεν: 44%, Τσβόλε: 56%.

20'

19'

Ο Daishawn Redan από την ομάδα Τσβόλε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

19'

19'

19'
Σέντρα

19'

Ο Siem de Jong από την ομάδα Χέρενφεν προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

19'

18'
Σέντρα

Ο Rami Kaib από την ομάδα Χέρενφεν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

18'

17'

17'

Ο Pelle Clement από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

17'

16'

Ο Anthony Musaba από την ομάδα Χέρενφεν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

16'

Ο Rami Kaib από την ομάδα Χέρενφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

15'

Ο Eliano Reijnders από την ομάδα Τσβόλε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

15'
Σέντρα

Ο Mees de Wit κάνει τη σέντρα

15'

Κατοχή: Χέρενφεν: 38%, Τσβόλε: 62%.

15'

Ο Henk Veerman από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Kostas Lamprou βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

14'

Ο Anthony Musaba τιμωρείται για σπρώξιμο στον Yuta Nakayama

14'

13'
Απόκρουση

13'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Mees de Wit από την ομάδα Τσβόλε «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

13'

12'

12'

Κατοχή: Χέρενφεν: 37%, Τσβόλε: 63%.

11'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Bram van Polen της ομάδας Τσβόλε ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Xavier Mous επέλεξε τη λάθος γωνία.

11'

11'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

10'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Rami Kaib κάνει χέρι εντός περιοχής. Έντονες διαμαρτυρίες από τον Rami Kaib αλλά ο διαιτητής δε συγκινείται

10'
Σέντρα

10'

Ο Thomas van den Belt από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

10'

9'

Ο Mustafa Saymak της ομάδας Τσβόλε σουτάρει έξω από την περιοχή, αλλά ο - μάζεψε την μπάλα.

8'

Ο Xavier Mous έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Mees de Wit βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Xavier Mous του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

8'

Ο Daishawn Redan από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

8'

7'

Ο Mees de Wit τιμωρείται για σπρώξιμο στον Anthony Musaba

7'

6'

Ο Daishawn Redan πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

6'
Σέντρα

6'

Κατοχή: Χέρενφεν: 36%, Τσβόλε: 64%.

6'
Απόκρουση

6'

6'
Απόκρουση

Ο Nick Bakker απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

6'

Ο Mustafa Saymak από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

5'

Ο Mustafa Saymak από την ομάδα Τσβόλε είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

5'

Ο Eliano Reijnders από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

5'

Καλή ενέργεια από τον Siem de Jong ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

4'
Απόκρουση

4'
Σέντρα

4'

Ο Eliano Reijnders από την ομάδα Τσβόλε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Tibor Halilovic

4'

3'

2'

1'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών, εξαιτίας των μέτρων προστασίας για την πανδημία του κορωνοϊού.

1'

1'

1'

Ο Mustafa Saymak από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

1'

1'

Τι κακό γήπεδο. Το χορτάρι λείπει σε πολλά μέρη.

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Χέρενφεν είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Abe Lenstra Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Τσβόλε δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.40 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Τσβόλε έχασε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.22 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Τσβόλε, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε).
    Σημείο: Under με απόδοση 2.05 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε