Χέρακλες - Τσβόλε

26/2/2022 17:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 334
2 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 791 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Τσβόλε - Χέρακλες στις 28/4/2024

• Θεατές: 6788
90+4'

90+4'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί με περιορισμένο αριθμό θεατών στις εξέδρες, εξαιτίας των μέτρων κατά της εξάπλωσης του κορωνοϊού.

90+4'

Κατοχή: Χέρακλες: 42%, Τσβόλε: 58%.

90+4'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

90+3'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Nikolai Laursen έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Kostas Lamprou

90+3'
Σέντρα

Ο Elias Sierra κάνει τη σέντρα

90+3'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+2'

Ελεύθερο για την ομάδα Χέρακλες

90+2'

Πως το έχασε αυτό; Ο Oussama Darfalou έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

90+2'

Ο Daishawn Redan από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+2'

Η ομάδα Τσβόλε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+1'

Η ομάδα Χέρακλες εκδηλώνει επίθεση

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90+1'

Ο Samuel Armenteros υποπίπτει σε χέρι

90+1'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χέρακλες στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

90'

Ο Elias Sierra χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

90'

Η ομάδα Χέρακλες έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90'

Ο Janis Blaswich κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90'
Γέμισμα

Ο Djavan Anderson εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90'

Ο Elias Sierra τιμωρείται για σπρώξιμο στον Kenneth Paal

89'

Η ομάδα Τσβόλε έχει την κατοχή της μπάλας

88'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

87'

Ο Maikel van der Werff έκανε φάουλ στον Samuel Armenteros

86'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

85'

Καλή ενέργεια από τον Oussama Darfalou ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

85'

Ο Djavan Anderson από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

85'
Απόκρουση

Ο Mats Knoester απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

84'
Σέντρα

Ο Bram van Polen κάνει τη σέντρα

84'

84'

Ο Luca de la Torre είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Elias Sierra

83'

Η ομάδα Τσβόλε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

83'

83'

Ο Luca de la Torre είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

82'

82'

Η λόμπα του Samuel Armenteros από την ομάδα Χέρακλες φεύγει πλάγια.

82'

82'

Ο Eliano Reijnders από την ομάδα Τσβόλε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

81'

Ο Luka Adzic δοκιμάζει τον Janis Blaswich με ένα μακρινό σουτ το οποίο όμως αποκρούεται!

81'

Ο Max De Waal από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

81'

Η ομάδα Τσβόλε εκδηλώνει επίθεση

80'

Ο Samuel Armenteros από την ομάδα Χέρακλες είναι σε θέση οφσάιντ

80'

Κατοχή: Χέρακλες: 44%, Τσβόλε: 56%.

80'

80'
Σέντρα

79'

Ο Nikolai Laursen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Yuta Nakayama

78'

78'

Ο Yuta Nakayama της ομάδας Τσβόλε παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

78'

Ο Luka Adzic από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

78'

Το σουτ του Gervane Kastaneer μπλοκάρεται

78'

Ο Bram van Polen από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

77'

77'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

76'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Djavan Anderson από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Samuel Armenteros

76'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

76'

75'

Ο Sinan Bakis δίνει τη θέση του στον Samuel Armenteros

75'

75'

Ο Orestis Kiomourtzoglou σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Kostas Lamprou ελέγχει την φάση

75'

Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

75'

74'

Ο Luka Adzic από την ομάδα Τσβόλε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Noah Fadiga

74'

73'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

73'

72'
Απόκρουση

Ο Orestis Kiomourtzoglou απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

72'

Ο Janis Blaswich βγαίνει από την εστία του αλλά δεν καταφέρνει να μπλοκάρει τη μπάλα

72'

Ο Luka Adzic από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

72'
Απόκρουση

Ο Orestis Kiomourtzoglou απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

72'
Κακό κοντρόλ

Ο Gervane Kastaneer από την ομάδα Τσβόλε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

71'

71'
Απόκρουση

Ο Giacomo Quagliata απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

71'

71'

Ο Eliano Reijnders δίνει τη θέση του στον Gervane Kastaneer

71'

Ο Pelle Clement δίνει τη θέση του στον Luka Adzic

70'

Ο Pelle Clement από την ομάδα Τσβόλε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

70'

Κατοχή: Χέρακλες: 47%, Τσβόλε: 53%.

70'
Απόκρουση

Ο Marco Rente απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

70'
Σέντρα

Ο Yuta Nakayama κάνει τη σέντρα

69'

68'

68'

68'

67'

Ελεύθερο για την ομάδα Τσβόλε

67'

Ο Giacomo Quagliata πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

67'
Απόκρουση

Ο Yuta Nakayama απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

67'
Σέντρα

Ο Emil Hansson κάνει τη σέντρα

67'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

66'
Σέντρα

Ο Giacomo Quagliata από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

66'

65'

65'

64'

64'

Ο Luca de la Torre πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

64'

Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

64'

64'

63'

Ο Noah Fadiga από την ομάδα Χέρακλες έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

63'

63'

63'

Τι ευκαιρία! Ο Sinan Bakis έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

63'
Σέντρα

Ο Giacomo Quagliata από την Χέρακλες κάνει ωραία σέντρα

63'

62'

62'

Ο Bilal Basacikoglu δίνει τη θέση του στον Justin Hoogma

62'

Ο Anas Ouahim δίνει τη θέση του στον Emil Hansson

61'

Ο Sinan Bakis έχει μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθεια του απομακρύνεται από τον τερματοφύλακα!

61'

60'

60'

Κατοχή: Χέρακλες: 45%, Τσβόλε: 55%.

60'

59'

59'

59'

Ο Thomas van den Belt δίνει τη θέση του στον Max De Waal

58'

58'
Απόκρουση

58'
Σέντρα

57'

57'

Ο Orestis Kiomourtzoglou τιμωρείται για σπρώξιμο στον Djavan Anderson

57'

55'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Sinan Bakis στέλνει με το αριστερό πόδι την μπάλα στα δίχτυα!

55'

Ο Sinan Bakis από την ομάδα Χέρακλες είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

55'

Ο Orestis Kiomourtzoglou από την ομάδα Χέρακλες πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

55'

Ο Orestis Kiomourtzoglou από την ομάδα Χέρακλες προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

55'

55'

Ο Oussama Darfalou τιμωρείται για σπρώξιμο στον Orestis Kiomourtzoglou

55'

55'

55'

54'

53'

53'

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

53'

53'

52'

52'

Ο Sinan Bakis από την ομάδα Χέρακλες είχε προσπάθεια εκτός στόχου

52'
Σέντρα

Ο Giacomo Quagliata κάνει τη σέντρα

52'

Ο Sinan Bakis από την ομάδα Χέρακλες στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

52'

Ο Sinan Bakis από την ομάδα Χέρακλες προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

52'

51'

Η ομάδα Χέρακλες παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

50'

Κατοχή: Χέρακλες: 46%, Τσβόλε: 54%.

50'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Thomas van den Belt από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Orestis Kiomourtzoglou

49'

49'

48'

48'

48'

Ο Anas Ouahim από την ομάδα Χέρακλες κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

48'

47'

47'

Ο Kenneth Paal από την ομάδα Τσβόλε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

47'

46'

46'

Ο Mustafa Saymak δίνει τη θέση του στον Djavan Anderson

46'

Ο Siemen Voet δίνει τη θέση του στον Maikel van der Werff

46'

45+1'

45+1'

Κατοχή: Χέρακλες: 48%, Τσβόλε: 52%.

45+1'
Απόκρουση

45+1'
Σέντρα

Ο Eliano Reijnders κάνει τη σέντρα

45'

45'

45'

44'

44'
Απόκρουση

Ο Nikolai Laursen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

44'

Ένας παίκτης από την ομάδα Τσβόλε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

44'

Ο Pelle Clement από την ομάδα Τσβόλε βλέπει μία κάθετη πάσα, αλλά ένας αντίπαλος τη σταμάτησε.

44'

Ο Pelle Clement από την ομάδα Τσβόλε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

43'

Ο Orestis Kiomourtzoglou από την ομάδα Χέρακλες το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mustafa Saymak

42'

42'

41'

41'

41'

41'

40'

40'

Κατοχή: Χέρακλες: 50%, Τσβόλε: 50%.

40'

Ο Noah Fadiga από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

40'
Απόκρουση

39'
Σέντρα

Ο Bilal Basacikoglu κάνει τη σέντρα

39'

39'

39'
Γέμισμα

Ο Mustafa Saymak εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

38'

Ο Orestis Kiomourtzoglou τιμωρείται για σπρώξιμο στον Thomas van den Belt

38'

38'

Η ομάδα Χέρακλες έχει την κατοχή της μπάλας

37'

37'

Ο Daishawn Redan κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Janis Blaswich μπλοκάρει εύκολα

36'
Γέμισμα

Ο Pelle Clement εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

36'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marco Rente από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Mustafa Saymak

36'

Ο Noah Fadiga τιμωρείται για σπρώξιμο στον Kenneth Paal

35'

35'

Κατοχή: Χέρακλες: 52%, Τσβόλε: 48%.

35'

Πως το έχασε αυτό; Ο Giacomo Quagliata έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

34'

34'

34'

33'

33'
Απόκρουση

Ο Luca de la Torre απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

33'
Σέντρα

Ο Daishawn Redan κάνει τη σέντρα

32'

32'
Απόκρουση

Ο Pelle Clement απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

32'

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

31'
Σέντρα

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

31'

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

31'

30'

Ο Mats Knoester σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Kostas Lamprou ελέγχει την φάση

30'
Απόκρουση

30'

Ο Orestis Kiomourtzoglou από την ομάδα Χέρακλες έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

30'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

30'
Γέμισμα

Ο Bilal Basacikoglu εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

29'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kenneth Paal από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Nikolai Laursen

28'

Ο Daishawn Redan από την ομάδα Τσβόλε πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

28'

Ο Pelle Clement από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

28'

Το σουτ του Mustafa Saymak κατέληξε σε κόρνερ μετά από επέμβαση του γκολκίπερ

28'

28'

Ο Thomas van den Belt από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

28'

27'

Ο Kostas Lamprou κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

27'
Σέντρα

Ο Nikolai Laursen κάνει τη σέντρα

26'

Ο Sinan Bakis κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Kostas Lamprou μπλοκάρει εύκολα

26'
Γέμισμα

Ο Orestis Kiomourtzoglou εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

26'

Ο Siemen Voet τιμωρείται για σπρώξιμο στον Anas Ouahim

25'

25'

Κατοχή: Χέρακλες: 54%, Τσβόλε: 46%.

25'

24'

24'

23'

Ο Orestis Kiomourtzoglou πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

23'
Απόκρουση

Ο Siemen Voet αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

23'

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

23'

Ο Sinan Bakis εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

22'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Eliano Reijnders από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Sinan Bakis

22'

21'

Κατοχή: Χέρακλες: 58%, Τσβόλε: 42%.

21'

19'

Ο Anas Ouahim έδωσε την ασίστ για το γκολ.

19'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Luca de la Torre εκμεταλλεύεται μία διεκδικούμενη μπάλα και σκοράρει με το δεξί!

19'

Ο Anas Ouahim από την ομάδα Χέρακλες πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

19'

Το αμυντικό λάθος του Siemen Voet μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

19'

Ο Anas Ouahim από την ομάδα Χέρακλες προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

19'

19'

Ο Mats Knoester κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Kostas Lamprou μπλοκάρει εύκολα

18'

18'
Σέντρα

18'
Απόκρουση

Ο Bram van Polen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

18'

18'
Σέντρα

Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

17'

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

17'

Το σουτ του Nikolai Laursen κατέληξε σε κόρνερ μετά από επέμβαση του γκολκίπερ

17'

Ο Sinan Bakis από την ομάδα Χέρακλες πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

17'
Σέντρα

17'

16'

16'
Γέμισμα

15'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Siemen Voet για την ομάδα Τσβόλε. Ο Nikolai Laursen σταματάει την φάση.

15'

Ο Kenneth Paal τιμωρείται για σπρώξιμο στον Noah Fadiga

15'

15'

14'
Απόκρουση

Διάβασε την φάση ο Noah Fadiga από την ομάδα Χέρακλες και έκοψε μία υποσχόμενη επίθεση του αντιπάλου.

14'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Daishawn Redan από την ομάδα Τσβόλε παίζει το 1-2 με τον Oussama Darfalou.

14'

13'

13'
Απόκρουση

Ο Giacomo Quagliata απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

13'
Σέντρα

12'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anas Ouahim από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Kenneth Paal

12'
Απόκρουση

Ο Mustafa Saymak απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

12'
Σέντρα

Ο Orestis Kiomourtzoglou κάνει τη σέντρα

11'

11'
Σέντρα

Ο Kenneth Paal από την ομάδα Τσβόλε κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

11'

10'

10'

Ο Sinan Bakis από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

10'

10'

Το σουτ του Oussama Darfalou μπλοκάρεται

10'

Ο Mustafa Saymak από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

10'

9'

Κατοχή: Χέρακλες: 68%, Τσβόλε: 32%.

9'

8'

8'

7'

Ο Mustafa Saymak τιμωρείται για σπρώξιμο στον Luca de la Torre

7'
Απόκρουση

Ο Yuta Nakayama από την ομάδα Τσβόλε είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

7'
Σέντρα

Ο Luca de la Torre κάνει τη σέντρα

6'

6'

Ο Sinan Bakis από την ομάδα Χέρακλες έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

6'

Ο Kostas Lamprou έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Nikolai Laursen βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Kostas Lamprou του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

6'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

6'

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mats Knoester από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Oussama Darfalou

5'
Απόκρουση

Ο Siemen Voet απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

5'
Σέντρα

5'

5'

Κατοχή: Χέρακλες: 65%, Τσβόλε: 35%.

4'

4'

Ο Siemen Voet τιμωρείται για σπρώξιμο στον Bilal Basacikoglu

4'

3'

3'

2'

Ο Bram van Polen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Bilal Basacikoglu

2'

2'

Τι ευκαιρία! Ο Giacomo Quagliata έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

2'

1'
Απόκρουση

Ο Yuta Nakayama αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

1'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

1'
Απόκρουση

Ο Bram van Polen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

1'
Σέντρα

Ο Noah Fadiga κάνει τη σέντρα

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Φράγμα από τον Mustafa Saymak, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Luca de la Torre. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

1'

Η ομάδα Χέρακλες είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Erve Asito, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Τσβόλε, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.75 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε