21+

Άουγκσμπουργκ - Ουνιόν Βερολίνου

6/5/2023 16:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 242
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 361 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Άουγκσμπουργκ - Ουνιόν Βερολίνου στις 12/4/2024

• Θεατές: 30660
90+5'

Η ομάδα Άουγκσμπουργκ είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+5'

90+5'

30660 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+5'

Κατοχή: Άουγκσμπουργκ: 38%, Ουνιόν Βερολίνου: 62%.

90+4'

Ο Christopher Trimmel σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Tomas Koubek ελέγχει την φάση

90+4'

Ο Elvis Rexhbecaj από την ομάδα Άουγκσμπουργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeffrey Gouweleeuw από την ομάδα Άουγκσμπουργκ ανατρέπει τον Andras Schafer

90+3'

Ο Josip Juranovic κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+3'

Ο Christopher Trimmel κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+3'

Η ομάδα Άουγκσμπουργκ εκδηλώνει επίθεση

90+2'

Η ομάδα Ουνιόν Βερολίνου εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

90+2'

90+2'

Ο Ermedin Demirovic είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Renato Veiga

90+2'

90+1'

Ο Tomas Koubek από την ομάδα Άουγκσμπουργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+1'

Ο Andras Schafer κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+1'

Ο Mads Valentin Pedersen από την ομάδα Άουγκσμπουργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Κατοχή: Άουγκσμπουργκ: 39%, Ουνιόν Βερολίνου: 61%.

90'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Jordan Pefok από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

89'

Η σέντρα από τον Josip Juranovic από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

89'

Η ομάδα Ουνιόν Βερολίνου εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

89'

Ελεύθερο για την ομάδα Άουγκσμπουργκ

89'

88'

Η σέντρα από τον Andras Schafer από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

88'

Ο Maximilian Bauer από την ομάδα Άουγκσμπουργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

88'

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sven Michel από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου ανατρέπει τον Mads Valentin Pedersen

87'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Jordan Pefok για την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου. Ο Maximilian Bauer σταματάει την φάση.

86'

Η ομάδα Ουνιόν Βερολίνου εκδηλώνει επίθεση

86'

85'

Κατοχή: Άουγκσμπουργκ: 40%, Ουνιόν Βερολίνου: 60%.

85'

Ο Dion Drena Beljo δίνει τη θέση του στον Mergim Berisha

85'

Ο Arne Engels δίνει τη θέση του στον Niklas Dorsch

84'

83'

Η ομάδα Ουνιόν Βερολίνου έχει την κατοχή της μπάλας

83'

Ο Jeffrey Gouweleeuw από την ομάδα Άουγκσμπουργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

83'

Ο Josip Juranovic από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

83'

Ο Maximilian Bauer σταματά επιτυχώς το σουτ

83'

Το σουτ του Sven Michel μπλοκάρεται

82'

Η σέντρα από τον Christopher Trimmel από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

82'

82'

82'

Η σέντρα από τον Robin Knoche από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

81'

81'

80'

Κατοχή: Άουγκσμπουργκ: 42%, Ουνιόν Βερολίνου: 58%.

80'

80'

79'

Η ομάδα Άουγκσμπουργκ εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

79'

Ο Ruben Vargas δίνει τη θέση του στον Robert Gumny

79'

Ο Arne Maier δίνει τη θέση του στον Kelvin Yeboah

79'

Ο Jerome Roussillon δίνει τη θέση του στον Christopher Trimmel

78'

Ο Paul Jaeckel δίνει τη θέση του στον Sven Michel

77'

77'

76'

75'

Κατοχή: Άουγκσμπουργκ: 44%, Ουνιόν Βερολίνου: 56%.

75'

75'

Ο Jamie Leweling αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

74'

73'

Ο Ruben Vargas σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Frederik Roennow ελέγχει την φάση

72'

Κίτρινη κάρτα για τον Paul Jaeckel

72'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Paul Jaeckel από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου ανατρέπει τον Mads Valentin Pedersen

72'

Ελεύθερο για την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου

72'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Ermedin Demirovic από την ομάδα Άουγκσμπουργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

71'

Η σέντρα από τον Mads Valentin Pedersen από την ομάδα Άουγκσμπουργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

71'

71'

71'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Andras Schafer από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου ανατρέπει τον Elvis Rexhbecaj

70'

Κατοχή: Άουγκσμπουργκ: 46%, Ουνιόν Βερολίνου: 54%.

70'

70'

Ο Kevin Behrens δίνει τη θέση του στον Jordan Pefok

69'

Ο Janik Haberer δίνει τη θέση του στον Jamie Leweling

69'

Ο Aissa Laidouni δίνει τη θέση του στον Andras Schafer

69'

Ο Arne Maier αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

68'

Ο Robin Knoche από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

68'

Ο Arne Engels από την ομάδα Άουγκσμπουργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

67'

67'

Η ομάδα Άουγκσμπουργκ εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

66'

65'

Κατοχή: Άουγκσμπουργκ: 45%, Ουνιόν Βερολίνου: 55%.

64'

64'

Ο Ermedin Demirovic από την ομάδα Άουγκσμπουργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

64'

Κίτρινη κάρτα για τον Aissa Laidouni

64'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Aissa Laidouni από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου ανατρέπει τον Elvis Rexhbecaj

64'

63'

62'

62'

61'

Ο Ruben Vargas από την ομάδα Άουγκσμπουργκ είναι σε θέση οφσάιντ

60'

Ο Sheraldo Becker από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου είναι σε θέση οφσάιντ

60'

60'

Κατοχή: Άουγκσμπουργκ: 47%, Ουνιόν Βερολίνου: 53%.

60'

Ο Ermedin Demirovic αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

59'

59'

Ο Ermedin Demirovic τιμωρείται για σπρώξιμο στον Danilho Doekhi

58'

Ο Danilho Doekhi κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

58'

58'

Ο Arne Engels κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

58'

Ο Frederik Roennow από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

58'

Ο Jerome Roussillon από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

57'

57'

Καλή ενέργεια από τον Kevin Behrens ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

57'

56'

Ο Arne Engels αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

56'

56'

55'

Παίκτης της ομάδας Άουγκσμπουργκ επιχειρεί μακρινό γέμισμα στην αντίπαλη περιοχή

55'

Κατοχή: Άουγκσμπουργκ: 48%, Ουνιόν Βερολίνου: 52%.

55'

55'

53'

Ο Ruben Vargas έδωσε την ασίστ για το γκολ.

53'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Dion Drena Beljo χρίζεται σκόρερ!

53'

Η ομάδα Άουγκσμπουργκ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

53'

53'

52'

Ο Arne Engels από την ομάδα Άουγκσμπουργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

52'

Ο Janik Haberer από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

52'

52'

52'

Ο Jeffrey Gouweleeuw κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

52'

51'

51'

50'

50'

50'

Ο Jerome Roussillon απομακρύνει τη μπάλα

50'

50'

Ο Josip Juranovic από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

49'

48'

48'

47'

46'

45+2'

Οι δύο ομάδες δεν έχουν πολλές διαφορές στο πρώτο ημίχρονο

45+2'

45+2'

Ο Danilho Doekhi τιμωρείται για σπρώξιμο στον Elvis Rexhbecaj

45+2'

Ο Josip Juranovic από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

45+1'

45+1'

45'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ermedin Demirovic από την ομάδα Άουγκσμπουργκ ανατρέπει τον Aissa Laidouni

45'

Ο Paul Jaeckel κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

45'

45'

44'

44'

44'

Η ομάδα Άουγκσμπουργκ ξεκινάει αντεπίθεση

44'

44'

43'

43'

Ο Dion Drena Beljo αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

41'

41'

41'

41'

Ο Ruben Vargas κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

41'

40'

40'

39'

39'

38'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Maximilian Bauer από την ομάδα Άουγκσμπουργκ ανατρέπει τον Jerome Roussillon

37'

Ο Janik Haberer τιμωρείται για σπρώξιμο στον Arne Engels

37'

37'

37'

36'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Danilho Doekhi από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου ανατρέπει τον Dion Drena Beljo

35'

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Arne Maier από την ομάδα Άουγκσμπουργκ ανατρέπει τον Robin Knoche

35'

Κατοχή: Άουγκσμπουργκ: 50%, Ουνιόν Βερολίνου: 50%.

35'

Ο Josip Juranovic από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου είναι σε θέση οφσάιντ

34'

34'

34'

34'

Ο Jerome Roussillon αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

33'

Ο Tomas Koubek απομακρύνει τη μπάλα

33'

32'

32'

31'

31'

30'

Κατοχή: Άουγκσμπουργκ: 55%, Ουνιόν Βερολίνου: 45%.

30'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Valentin Pedersen από την ομάδα Άουγκσμπουργκ ανατρέπει τον Aissa Laidouni

30'

29'

Ο Jerome Roussillon υποπίπτει σε χέρι

28'

28'

Ο Janik Haberer σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Tomas Koubek ελέγχει την φάση

28'

Η σέντρα από τον Sheraldo Becker από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

28'

Η ομάδα Ουνιόν Βερολίνου έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

27'

Ο Jerome Roussillon κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

27'

26'

Καλή ενέργεια από τον Sheraldo Becker ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

26'

26'

25'

25'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Robin Knoche ανέτρεψε τον Dion Drena Beljo από πίσω και δόθηκε φάουλ

24'

Η ομάδα Άουγκσμπουργκ έχει την κατοχή της μπάλας

24'

23'

23'

23'

23'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Kevin Behrens από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

22'

21'

20'

20'

Ο Ruben Vargas είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

20'

20'

19'

Ο Felix Uduokhai απομακρύνει τη μπάλα

19'

Κίτρινη κάρτα για τον Jeffrey Gouweleeuw

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeffrey Gouweleeuw από την ομάδα Άουγκσμπουργκ ανατρέπει τον Kevin Behrens

18'

18'

17'

17'

17'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Elvis Rexhbecaj ανέτρεψε τον Aissa Laidouni από πίσω και δόθηκε φάουλ

16'

16'

16'

15'

Κατοχή: Άουγκσμπουργκ: 61%, Ουνιόν Βερολίνου: 39%.

15'

15'

14'

14'

14'

Ο Janik Haberer αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

14'

14'

13'

12'

Ο Maximilian Bauer κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Sheraldo Becker.

12'

12'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rani Khedira από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου ανατρέπει τον Arne Engels

11'

11'

Κίτρινη κάρτα για τον Arne Engels

11'

Ο Arne Engels από την ομάδα Άουγκσμπουργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Jerome Roussillon

11'

10'

Κατοχή: Άουγκσμπουργκ: 64%, Ουνιόν Βερολίνου: 36%.

10'

Ο Kevin Behrens τιμωρείται για σπρώξιμο στον Elvis Rexhbecaj

10'

Ο Frederik Roennow κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

9'

9'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Rani Khedira ανέτρεψε τον Arne Engels από πίσω και δόθηκε φάουλ

8'

8'

8'

Ο Ermedin Demirovic σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Frederik Roennow ελέγχει την φάση

7'

7'

7'

6'

6'

Ο Danilho Doekhi από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

6'

5'

5'

5'

Κατοχή: Άουγκσμπουργκ: 60%, Ουνιόν Βερολίνου: 40%.

4'

4'

4'

Ο Rani Khedira από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

4'

3'

3'

3'

3'

3'

3'

2'

1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Aissa Laidouni από την ομάδα Ουνιόν Βερολίνου ανατρέπει τον Felix Uduokhai

1'

Ο Danilho Doekhi απομακρύνει τη μπάλα

1'

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Ουνιόν Βερολίνου είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το WWK Arena, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Η κάθε μία για τους λόγους της

Η Άουγκσμπουργκ υποδέχεται την Ουνιόν Βερολίνου για την 31η αγωνιστική της Μπουντεσλίγκα. Λίγους ακόμα βαθμούς ψάχνουν οι γηπεδούχοι, πλησιάζουν έναν τρομερό στόχο οι φιλοξενούμενοι.

Στάθηκε όρθια στη Φρανκφούρτη απέναντι στην Άιντραχτ την προηγούμενη αγωνιστική και πήρε έναν καθοριστικό για την ίδια βαθμό (1-1). Σε ένα μέτριο ποιοτικά πρώτο μέρος στάθηκε άτυχη στο 25’ καθώς είδε τον Ρέχμπετσαϊ στην προσπάθεια του να διώξει την μπάλα να στην στέλνει στα δίχτυα της ομάδας του. Προσπάθησε βέβαια να αντιδράσει και τελικά τα κατάφερε στο 58’ με ένα πολύ ωραίο τελείωμα του Ντεμίροβιτς και έκτοτε δεν απειλήθηκε ιδιαίτερα.

Μπορεί αυτή να ήταν η 7η σερί αγωνιστική που έμεινε μακριά από τη νίκη αλλά κάθε βαθμός είναι σημαντικός. Βρίσκεται βέβαια μόλις στο +3 από τη ζώνη του υποβιβασμού και την επόμενη αγωνιστική δίνει ένα άκρως καθοριστικό παιχνίδι με την Μπόχουμ. Έχω επισημάνει ξανά πως βρίσκει τα τελευταία χρόνια ένα τρόπο να παραμείνει στην κατηγορία χωρίς η ίδια να εντυπωσιάζει με την απόδοση της.

«Έχουμε τα πάντα στο χέρι μας και θέλουμε να πάρουμε τους τρεις βαθμούς απέναντι στην Ουνιόν. Θα χρειαστούμε την πλήρη στήριξη από τους φιλάθλους και θέλουμε να τους επιστρέψουμε κάτι πίσω. Είναι δύσκολο να αντιμετωπίσουμε την Ουνιόν», τόνισε ο κόουτς Μάασεν.

Αγωνιστικά Νέα: Νέες απώλειες ο εξτρέμ Εμπουκού (3/0) και ο μέσος Μπαουμγκαρτλίνγκερ (16/0). Παραμένουν εκτός ο επιθετικός Μπερίσα (20/9), o μπακ Ιάγκο (22/0), ο στόπερ Όξφορντ (3/0) ο μέσος Γένσεν (20/2) και ο βασικός κίπερ Γκίκιεβιτς (23/0).

Περιόρισε αρκετά τα «όπλα» της Λεβερκούζεν στη μεταξύ τους αναμέτρηση την προηγούμενη αγωνιστική, δεν μπόρεσε όμως να κάμψει την αντίσταση της και το τελικό 0-0 μπορεί να χαρακτηριστεί δίκαιο. Είχε πρώτο μέλημα να κρατήσει το μηδέν στην άμυνα της και γι’ αυτό φρόντισε να μην δώσει πολλούς χώρους στην αντίπαλο της. Η ίδια βέβαια δεν φάνηκε όσο απειλητική θα ήθελε και δεν ζήτησε κάτι παραπάνω από την αναμέτρηση.

Με αυτό το αποτέλεσμα παρέμεινε μεν στην 3η θέση, πλέον όμως ισοβαθμεί με τη Φράιμπουργκ και έχει δύο πόντους πίσω της τη Λειψία. Εδώ που έχει φτάσει, η είσοδος της στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ αποτελεί ξεκάθαρο στόχο και πολλά θα κριθούν την άλλη εβδομάδα όταν και υποδέχεται τη Φράιμπουργκ. Ιδανικά θα ήθελε να πάει ούσα από πάνω της στη βαθμολογία και για να γίνει αυτό χρειάζεται να πάρει αποτέλεσμα σήμερα. Από τη στιγμή που έχει μπει και το «πρέπει» στην εξίσωση έχει ενδιαφέρον να δούμε πως θα αντιδράσει. .

«Η Άουγκσμπουργκ είναι ένας αντίπαλος που πάντα μας δυσκολεύει. Είναι μία καλά οργανωμένη και συμπαγής ομάδα, που παίζει με μεγάλη επιθετικότητα. Βάζουν τους αντίπαλους σε πίεση. Θα είναι μία δύσκολη αναμέτρηση για άλλη μία φορά», επισήμανε ο κόουτς Φίσερ.

Αγωνιστικά Νέα: Τιμωρημένος ο στόπερ Λέιτε (25/0). Εξέτισε και επιστρέφει ο επιθετικός Μπέρενς (29/7).

Θάνος Τσαλουχίδης Αθλητικογράφος

Η Άουγκσμπουργκ έχει ανάγκη τους βαθμούς αλλά το ίδιο και η Ουνιόν. Η λογική λέει πως οι γηπεδούχοι δεν θα ρισκάρουν, δεν το κάνουν γενικά άλλωστε αλλά ακόμα και η ισοπαλία σήμερα δεν θα ήταν αρνητικό αποτέλεσμα. Από την άλλη οι φιλοξενούμενοι θέλουν μόνο τη νίκη όμως ποτέ δεν ήταν και επιθετική ομάδα. Οριακά αποδεκτό το under, προτιμότερα τα 2-3 Goals.

• Η ομάδα Ουνιόν Βερολίνου δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.58 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Ουνιόν Βερολίνου, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.64 στον ΟΠΑΠ

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα