Οντένσε - Άαρχους

1/11/2021 20:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 538
0 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 919 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Άαρχους - Οντένσε στις 3/3/2024

49 ψήφοι:

90+3'

Ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90+3'

Η ισοπαλία ήταν μάλλον το δίκαιο αποτέλεσμα σήμερα μετά από ένα ανιαρό παιχνίδι.

90+3'

90+3'

Κατοχή: Οντένσε: 59%, Άαρχους: 41%.

90+2'

Ο Hans Christian Bernat κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+2'

Ο Anthony D'Alberto δοκιμάζει τον Hans Christian Bernat με ένα μακρινό σουτ το οποίο όμως αποκρούεται!

90+1'

Ο Jesper Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+1'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον Yann Aurel Bisseck της ομάδας Άαρχους για να αποτρέψει το γκολ.

90+1'
Απόκρουση

Ο Yann Aurel Bisseck της ομάδας Άαρχους απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

90'

Φράγμα από τον Sebastian Hausner, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Mart Lieder. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

90'

90'

Ο Mart Lieder υποπίπτει σε χέρι

90'
Σέντρα

Ο Aron Elis Thrandarson κάνει την κεφαλιά προς την εστία...

89'
Απόκρουση

Ο Sebastian Hausner απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'

O Joergen Skjelvik στέλνει τη μπάλα μακριά.

89'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Emmanuel Sabbi

89'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

88'

Κατοχή: Οντένσε: 58%, Άαρχους: 42%.

88'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαρχους

88'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

88'

Ένας παίκτης από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

87'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

87'
Κακό κοντρόλ

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

87'
Απόκρουση

87'
Σέντρα

Ο Jens Jakob Thomasen κάνει τη σέντρα

87'

87'
Σέντρα

Ο Nicolai Poulsen κάνει τη σέντρα

86'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

86'

86'

Πως το έχασε αυτό; Ο Mart Lieder έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

85'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

85'

7789 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

84'

84'

Η ομάδα Οντένσε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

84'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Albert Groenbaek από την ομάδα Άαρχους αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

83'
Σέντρα

Ο Gift Links κάνει τη σέντρα

83'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

83'

Η ομάδα Άαρχους ξεκινάει αντεπίθεση

82'

82'

Ο Mustapha Bundu δίνει τη θέση του στον Dawid Kurminowski

82'

Ο Jon Thorsteinsson δίνει τη θέση του στον Gift Links

81'

Ο Albert Groenbaek επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

80'

Κίτρινη κάρτα για τον Jens Jakob Thomasen

80'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Jens Jakob Thomasen ανέτρεψε τον Albert Groenbaek από πίσω και δόθηκε φάουλ

80'

Ο Albert Groenbaek από την ομάδα Άαρχους προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

79'

79'
Απόκρουση

Ο Jesper Hansen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

79'

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

79'
Απόκρουση

Ο Sebastian Hausner απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

79'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

78'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

78'

78'

77'

77'
Απόκρουση

Ο Patrick Mortensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

77'

77'
Απόκρουση

Ο Oliver Lund της ομάδας Άαρχους απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

76'

76'
Απόκρουση

Ο Alexander Juel Andersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

76'
Σέντρα

76'

76'

Κατοχή: Οντένσε: 55%, Άαρχους: 45%.

75'

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Jon Thorsteinsson

75'

74'

Ο Mads Froekjaer-Jensen δίνει τη θέση του στον Issam Jebali

74'

Ο Moses Opondo δίνει τη θέση του στον Mart Lieder

74'

Ο Max Fenger δίνει τη θέση του στον Bashkim Kadrii

74'
Απόκρουση

74'

74'

73'

73'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

72'

72'
Απόκρουση

Ο Yann Aurel Bisseck απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

72'
Σέντρα

Ο Nicholas Mickelson κάνει τη σέντρα

71'

71'
Απόκρουση

Ο Jeppe Tverskov απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

70'

Ο Jon Thorsteinsson από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

70'

Κατοχή: Οντένσε: 57%, Άαρχους: 43%.

70'

69'

Το σουτ του Albert Groenbaek μπλοκάρεται

69'
Απόκρουση

69'
Σέντρα

Ο Moses Opondo κάνει τη σέντρα

68'

68'

Ελεύθερο για την ομάδα Οντένσε

68'

Ο Oliver Lund από την ομάδα Άαρχους κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

67'
Απόκρουση

67'
Γέμισμα

Ο Joergen Skjelvik εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

67'

Ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Emmanuel Sabbi

67'

66'

66'

66'

Ο Mikael Anderson είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Albert Groenbaek

66'

Ο Mikael Anderson είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

65'

65'

Το σουτ του Emmanuel Sabbi μπλοκάρεται

65'

Ο Max Fenger από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

65'
Απόκρουση

Ο Frederik Brandhof της ομάδας Άαρχους απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

63'

63'
Απόκρουση

63'
Σέντρα

62'

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Oliver Lund

61'

61'

Ο Jon Thorsteinsson δοκίμασε ένα δύσκολο ανάποδο ψαλίδι με την μπάλα να φεύγει άουτ

60'
Σέντρα

Ο Oliver Lund από την ομάδα Άαρχους κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

60'

60'
Σέντρα

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

60'

59'

59'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sebastian Hausner από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Nicholas Mickelson

58'
Απόκρουση

58'
Γέμισμα

Ο Jon Thorsteinsson εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

58'

Ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Frederik Brandhof

58'

57'

Ο Mustapha Bundu από την ομάδα Άαρχους είναι σε θέση οφσάιντ

57'

57'

57'
Σέντρα

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

56'

56'
Απόκρουση

Ο Aron Elis Thrandarson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

56'

56'

Ο Mustapha Bundu πηγαίνει για γκολ και βλέπει το σουτ του να αλλάζει πορεία από την κόντρα

55'

54'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

54'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Frederik Brandhof

53'

53'

Ο Eric Kahl είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Oliver Lund

52'

Πως το έχασε αυτό; Ο Max Fenger έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Nicholas Mickelson

52'

51'

51'

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

51'

51'

Ο Max Fenger έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Jesper Hansen βγαίνει δυνατά και σώζει!

50'
Σέντρα

50'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε έκανε την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μπλόκαρε.

50'

50'

49'
Απόκρουση

49'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Mads Froekjaer-Jensen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

49'

48'

48'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

48'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

48'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

47'

Η ομάδα Οντένσε ξεκινάει αντεπίθεση

47'
Απόκρουση

47'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

47'
Σέντρα

Ο Mustapha Bundu από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

46'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

46'

46'

45+1'

Οι δύο ομάδες δεν έχουν πολλές διαφορές στο πρώτο ημίχρονο

45+1'

45+1'

45+1'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Sebastian Hausner από την ομάδα Άαρχους αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

45'

Ο Jon Thorsteinsson από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

45'
Απόκρουση

Ο Joergen Skjelvik απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45'

45'

Το σουτ του Patrick Mortensen μπλοκάρεται

45'
Σέντρα

Ο Anthony D'Alberto κάνει τη σέντρα

44'

Τόσο κοντά! Ο Max Fenger έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του απομακρύνεται από τον Jesper Hansen!

44'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον Sebastian Hausner της ομάδας Άαρχους για να αποτρέψει το γκολ.

44'
Απόκρουση

44'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

43'
Απόκρουση

43'

Το σουτ του Mads Froekjaer-Jensen μπλοκάρεται

43'
Απόκρουση

43'
Σέντρα

Ο Jeppe Tverskov κάνει τη σέντρα

43'
Απόκρουση

Ο Nicolai Poulsen της ομάδας Άαρχους απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

42'

41'
Σέντρα

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

40'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Sebastian Hausner

40'

Καλή ενέργεια από τον Jon Thorsteinsson ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

40'

Κατοχή: Οντένσε: 60%, Άαρχους: 40%.

39'

Ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mikael Anderson

39'

38'
Σέντρα

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

38'

Ο Jon Thorsteinsson από την ομάδα Άαρχους είναι σε θέση οφσάιντ

37'

37'

Ο Jon Thorsteinsson υποπίπτει σε χέρι

37'

Ο Emmanuel Sabbi σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jesper Hansen ελέγχει την φάση

36'

36'
Σέντρα

36'

Το σουτ του Mikael Anderson μπλοκάρεται

35'

Κατοχή: Οντένσε: 61%, Άαρχους: 39%.

35'

35'
Σέντρα

Ο Anthony D'Alberto από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

35'

Ο Mustapha Bundu από την ομάδα Άαρχους πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

34'

34'

Ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

34'
Απόκρουση

34'
Σέντρα

34'

34'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

33'

Ο Sebastian Hausner τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mads Froekjaer-Jensen

33'

32'

32'

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

32'

32'

31'

Κατοχή: Οντένσε: 62%, Άαρχους: 38%.

31'

30'

30'

30'

29'

29'

29'
Σέντρα

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

28'

28'
Απόκρουση

Ο Nicolai Poulsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

28'
Σέντρα

27'

27'

27'
Σέντρα

27'
Απόκρουση

27'
Σέντρα

Ο Joergen Skjelvik κάνει τη σέντρα

26'
Απόκρουση

Ο Mustapha Bundu απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

26'

26'

Ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

26'
Απόκρουση

Ο Patrick Mortensen αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

26'
Σέντρα

26'
Απόκρουση

26'
Σέντρα

Ο Mads Froekjaer-Jensen κάνει τη σέντρα

26'
Απόκρουση

26'
Γέμισμα

Ο Jens Jakob Thomasen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

25'

Ο Mikael Anderson έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

25'

Ο Mikael Anderson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Emmanuel Sabbi

25'

25'
Απόκρουση

24'
Γέμισμα

24'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Mustapha Bundu

24'
Απόκρουση

24'

Ο Jon Thorsteinsson από την ομάδα Άαρχους έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

23'
Σέντρα

23'

22'

Ο Mads Froekjaer-Jensen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jesper Hansen ελέγχει την φάση

21'

21'

20'

20'

20'

O Yann Aurel Bisseck στέλνει τη μπάλα μακριά.

20'
Απόκρουση

20'
Σέντρα

Ο Mustapha Bundu κάνει τη σέντρα

19'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Max Fenger για την ομάδα Οντένσε. Ο Sebastian Hausner σταματάει την φάση.

19'

19'
Σέντρα

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

18'

17'

Ο Anthony D'Alberto από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Moses Opondo

17'

Ο Mustapha Bundu από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

16'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Yann Aurel Bisseck

16'

Ο τερματοφύλακας διώχνει την μπάλα μετά την λόμπα του Max Fenger της ομάδας Οντένσε

16'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

15'
Απόκρουση

Ο Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

15'

15'

14'

14'
Απόκρουση

13'
Απόκρουση

Ο Eric Kahl αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

13'
Σέντρα

13'

12'

Ο Max Fenger υποπίπτει σε χέρι

12'

11'

11'

11'
Σέντρα

Ο Jon Thorsteinsson από την ομάδα Άαρχους κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Mikael Anderson

10'

9'

9'

9'
Σέντρα

Ο Mustapha Bundu από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

9'

8'

8'

7'

7'

Πως το έχασε αυτό; Ο Mustapha Bundu έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

7'

Ο Mustapha Bundu από την ομάδα Άαρχους προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

7'

7'

7'

Ο Frederik Brandhof πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

6'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

6'

6'
Σέντρα

Ο Jon Thorsteinsson κάνει τη σέντρα

6'

6'

5'

4'
Απόκρουση

4'
Σέντρα

4'

3'

Ο Jesper Hansen βγαίνει από την εστία του αλλά δεν καταφέρνει να μπλοκάρει τη μπάλα

3'
Σέντρα

Ο Aron Elis Thrandarson κάνει τη σέντρα

2'

Ο Anthony D'Alberto από την ομάδα Άαρχους κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Hans Christian Bernat βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

2'
Απόκρουση

Ο Eric Kahl της ομάδας Άαρχους απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

2'

Ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

1'
Γέμισμα

1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Emmanuel Sabbi

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Οντένσε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Nature Energy Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Άαρχους, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.75 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Άαρχους έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.27 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Άαρχους έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 2.82 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα