21+

Νόρτζελαντ - Άαλμποργκ

31/10/2021 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 393
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 921 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Νόρτζελαντ - Άαλμποργκ στις 13/11/2022

• Θεατές: 2511
90+6'

90+6'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 59%, Άαλμποργκ: 41%.

90+6'

Κίτρινη κάρτα για τον Andreas Bredahl

90+6'

Ο Andreas Bredahl βουτάει στο χορτάρι προσπαθώντας να κερδίσει σφύριγμα, αλλά ο διαιτητής δεν το χάβει

90+5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Malthe Hoejholt από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Mads Doehr Thychosen

90+5'
Απόκρουση

Ο Frederik Boersting απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+5'

Ο Leo Walta από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90+5'
Απόκρουση

Ο Anders Hagelskjaer της ομάδας Άαλμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

90+4'

Η ομάδα Νόρτζελαντ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

90+4'

Ο Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

90+4'
Απόκρουση

Ο Leo Walta της ομάδας Νόρτζελαντ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

90+3'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Louka Prip , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

90+3'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

90+2'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+2'

Ο Simon Adingra από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

90+1'

Η ομάδα Άαλμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90'

90'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90'
Απόκρουση

Ο Jacob Rinne απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90'

89'
Σέντρα

Ο Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

89'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαλμποργκ

88'

2511 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

87'

Ο Kasper Kusk δίνει τη θέση του στον Aleksandar Trajkovski

87'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daniel Svensson από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Kristoffer Pallesen

87'

Ο Oliver Villadsen κάνει το σουτ, ο αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

87'

Ο Lasso Coulibaly έχει μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθεια του απομακρύνεται από τον τερματοφύλακα!

87'

Το σουτ του Simon Adingra αποκρούστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

85'

Ο Leo Walta από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Jacob Rinne βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

85'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 57%, Άαλμποργκ: 43%.

84'

84'

83'

Ο Simon Adingra από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

83'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

83'

Ο Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

82'

82'

Ο Mads Doehr Thychosen από την ομάδα Νόρτζελαντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

81'

Η ομάδα Άαλμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

80'

Ο Lasso Coulibaly αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

80'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 55%, Άαλμποργκ: 45%.

79'

79'

Ο Magnus Kofod Andersen δίνει τη θέση του στον Lasso Coulibaly

79'

Ο Jacob Steen Christensen δίνει τη θέση του στον Leo Walta

78'

Ο Emmanuel Ogura κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

78'

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

77'
Απόκρουση

Ο Jonas Jensen-Abbew απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

77'
Σέντρα

Ο Kristoffer Pallesen κάνει τη σέντρα

77'

76'

75'

74'

74'
Σέντρα

Ο Simon Adingra από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

73'

Ο Malthe Hoejholt είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

73'

71'

ΓΚΟΛ! Εύκολο τελείωμα από τον Tim Prica της ομάδας Άαλμποργκ ο οποίος «τσίμπησε» την μπάλα στην κενή εστία με το αριστερό πόδι!

71'

Το απευθείας φάουλ του Iver Fossum κατέληξε στα χέρια του γκολκίπερ, ο οποίος δίνει συνέχεια στο ματς

71'

Ο Abu Francis δίνει τη θέση του στον Andreas Bredahl

70'

Κίτρινη κάρτα για τον Mads Doehr Thychosen

70'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Doehr Thychosen από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Iver Fossum

70'

70'

Ο Simon Adingra από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά ο Jacob Rinne βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

70'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

69'

Ο Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

69'

Η ομάδα Νόρτζελαντ έχει την κατοχή της μπάλας

68'

68'

Ο Simon Adingra από την ομάδα Νόρτζελαντ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

68'
Σέντρα

Ο Oliver Villadsen κάνει τη σέντρα

67'

67'

Ο Magnus Christensen δίνει τη θέση του στον Louka Prip

67'

Ο Milan Makaric δίνει τη θέση του στον Tim Prica

67'

Ο Marcus Hannesbo δίνει τη θέση του στον Frederik Boersting

66'
Απόκρουση

Ο Mathias Ross απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

66'
Σέντρα

Ο Mads Doehr Thychosen κάνει τη σέντρα

65'
Απόκρουση

Ο Anders Hagelskjaer απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

65'
Σέντρα

Ο Simon Adingra κάνει τη σέντρα

65'

Η ομάδα Νόρτζελαντ εκδηλώνει επίθεση

63'

63'

Αυτή είναι μία τρομερή πάσα από τον Abu Francis της ομάδας Νόρτζελαντ. Την πέρασε στην πλάτη της άμυνας αλλά η ευκαιρία πήγε χαμένη

62'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 54%, Άαλμποργκ: 46%.

61'
Απόκρουση

61'

Ο Simon Adingra από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

60'

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

60'
Σέντρα

Ο Daniel Svensson κάνει τη σέντρα

59'

Ο Andreas Schjelderup δίνει τη θέση του στον Simon Adingra

59'

Ο Martin Frese είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Maxwell Woledzi

59'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Martin Frese να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

59'

Ο Martin Frese είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

59'

57'
Απόκρουση

Διάβασε την φάση ο Rasmus Thelander από την ομάδα Άαλμποργκ και έκοψε μία υποσχόμενη επίθεση του αντιπάλου.

57'
Σέντρα

57'

56'

56'

Ο Iver Fossum από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

56'
Απόκρουση

Ο Emmanuel Ogura απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

56'

55'
Απόκρουση

Ο Daniel Svensson απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

55'
Γέμισμα

Ο Iver Fossum εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

55'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 51%, Άαλμποργκ: 49%.

54'

Κίτρινη κάρτα για τον Martin Frese

54'

Ο Martin Frese υποπίπτει σε χέρι

54'
Απόκρουση

Ο Emmanuel Ogura απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

54'

53'
Σέντρα

Ο Kristoffer Pallesen από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

52'

52'

Ο Iver Fossum από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

51'

51'

50'
Απόκρουση

Ο Rasmus Thelander απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

50'
Σέντρα

50'
Σέντρα

49'

49'

49'
Σέντρα

Ο Abu Francis από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

49'

Ο Abu Francis από την ομάδα Νόρτζελαντ παίζει το 1-2 με τον Oliver Antman.

48'

Ο Andreas Schjelderup από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

47'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Magnus Christensen από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Magnus Kofod Andersen

47'
Απόκρουση

47'
Σέντρα

Ο Oliver Antman κάνει τη σέντρα

47'

Καλή στιγμή καθώς ο Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ βρήκε ωραία τον συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή...

46'

46'

45+7'

45+7'
Απόκρουση

45+6'
Σέντρα

Ο Marcus Hannesbo κάνει τη σέντρα

45+6'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

45+5'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Iver Fossum της ομάδας Άαλμποργκ ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο επέλεξε τη λάθος γωνία.

45+5'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Martin Frese κάνει χέρι εντός περιοχής. Έντονες διαμαρτυρίες από τον Martin Frese αλλά ο διαιτητής δε συγκινείται

45+4'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Άαλμποργκ!

45+3'
Σε εξέλιξη

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

45+2'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Magnus Christensen από την Άαλμποργκ κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

45+2'
Απόκρουση

Ο Rasmus Thelander της ομάδας Άαλμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

45+2'

Η ομάδα Νόρτζελαντ ξεκινάει αντεπίθεση

45+1'
Απόκρουση

45+1'
Σέντρα

Ο Anders Hagelskjaer κάνει τη σέντρα

45+1'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 52%, Άαλμποργκ: 48%.

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

45+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Kristoffer Pallesen

45'

43'
Απόκρουση

43'
Σέντρα

Ο Kasper Kusk κάνει τη σέντρα

42'

42'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 53%, Άαλμποργκ: 47%.

41'

41'
Σέντρα

41'
Απόκρουση

41'
Σέντρα

41'
Απόκρουση

41'
Γέμισμα

41'

Ο Oliver Villadsen έκανε φάουλ στον Marcus Hannesbo

40'

40'
Απόκρουση

40'
Σέντρα

40'

39'
Σέντρα

38'

Ο Mathias Ross από την ομάδα Άαλμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Andreas Schjelderup

37'

Ο Magnus Christensen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Magnus Kofod Andersen

37'

Ελεύθερο για την ομάδα Νόρτζελαντ

37'

Τι ευκαιρία! Ο Rasmus Thelander έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

37'
Γέμισμα

Ο Kasper Kusk εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

36'

Ο Oliver Antman τιμωρείται για σπρώξιμο στον Rasmus Thelander

36'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 49%, Άαλμποργκ: 51%.

35'

Ο Milan Makaric από την ομάδα Άαλμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

35'
Απόκρουση

Ο Mads Doehr Thychosen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

35'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

34'

Ο Jacob Rinne κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

34'

O Martin Frese στέλνει τη μπάλα μακριά.

33'
Απόκρουση

Ο Magnus Christensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

33'

Ο Daniel Svensson από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

33'
Απόκρουση

Ο Kristoffer Pallesen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

33'

Ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

32'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 48%, Άαλμποργκ: 52%.

32'
Σέντρα

Ο Andreas Schjelderup από την ομάδα Νόρτζελαντ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

32'
Κακό κοντρόλ

Ο Andreas Schjelderup από την ομάδα Νόρτζελαντ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

32'
Σέντρα

Ο Abu Francis από την Νόρτζελαντ κάνει ωραία σέντρα

32'

32'

Ο Iver Fossum από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

31'

Η ομάδα Άαλμποργκ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

30'

30'

O Mathias Ross στέλνει τη μπάλα μακριά.

29'

Ο Magnus Kofod Andersen επιστρέφει στο γήπεδο.

29'

29'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Magnus Kofod Andersen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

28'

Ο Magnus Kofod Andersen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

28'

27'
Απόκρουση

27'
Σέντρα

Ο Magnus Kofod Andersen κάνει τη σέντρα

27'
Απόκρουση

27'

27'
Απόκρουση

Ο Mathias Ross της ομάδας Άαλμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

26'

26'

25'

25'
Σέντρα

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

25'
Απόκρουση

Ο Oliver Antman απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

25'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

24'

24'

23'
Σέντρα

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

22'

Η ομάδα Άαλμποργκ εκδηλώνει επίθεση

21'

20'

Τι ευκαιρία! Ο Kasper Kusk έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

20'
Σέντρα

Ο Kristoffer Pallesen από την Άαλμποργκ κάνει ωραία σέντρα

20'

20'

Η φιλοξενούμενη ομάδα αρχίζει πραγματικά να ασκεί πίεση στην αντίπαλο της τώρα.

19'
Σέντρα

Ο Mathias Ross κάνει τη σέντρα

19'

18'

Ο Daniel Granli είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Anders Hagelskjaer

18'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Daniel Granli να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

18'

Ο Daniel Granli είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

18'

18'

Ο Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ είναι σε θέση οφσάιντ

17'

Ο Rasmus Thelander από την ομάδα Άαλμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

17'

17'
Γέμισμα

16'

Φράγμα από τον Martin Frese, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Milan Makaric. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

15'

15'

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

15'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 61%, Άαλμποργκ: 39%.

15'

Ο Daniel Granli επιστρέφει στο γήπεδο.

14'

14'

13'

13'

13'

12'

Ο Abu Francis από την ομάδα Νόρτζελαντ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

12'

ΔΟΚΑΡΙ! Αγγίζει το γκολ ο Daniel Svensson αλλά το τελείωμα του βρίσκει στο δοκάρι!

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marcus Hannesbo από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Andreas Schjelderup

11'
Απόκρουση

10'
Σέντρα

Ο Martin Frese κάνει τη σέντρα

10'
Απόκρουση

10'

Ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

10'
Σέντρα

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

9'

9'
Απόκρουση

9'

O Mads Doehr Thychosen στέλνει τη μπάλα μακριά.

7'

6'

5'

Ο Kristoffer Pallesen από την ομάδα Άαλμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

5'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 58%, Άαλμποργκ: 42%.

4'

4'

Ο Daniel Granli από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

3'

3'

Ο Daniel Svensson αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

3'
Απόκρουση

Ο Milan Makaric απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

2'

2'
Απόκρουση

Ο Marcus Hannesbo απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

2'
Σέντρα

2'
Απόκρουση

2'

1'
Απόκρουση

1'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Oliver Antman , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Οι παίκτες παίζουν σε γήπεδο τεχνητού χλοοτάπητα σήμερα.

1'

Η ομάδα Νόρτζελαντ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Right To Dream Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Νόρτζελαντ δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.35 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Νόρτζελαντ έχασε στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.22 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Νόρτζελαντ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.47 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Νόρτζελαντ νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 3.15 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα