21+

Μίντιλαντ - Μπρόντμπι

21/11/2021 19:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 518
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 899 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Μίντιλαντ - Μπρόντμπι στις 5/5/2024

• Θεατές: 10748
90+6'

Ο Mikael Uhre από την ομάδα Μπρόντμπι είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90+6'

Η ομάδα Μπρόντμπι είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+6'

90+6'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 51%, Μπρόντμπι: 49%.

90+6'

Ελεύθερο για την ομάδα Μίντιλαντ

90+6'
Γέμισμα

Ο Sigurd Rosted από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

90+4'

Κίτρινη κάρτα για τον Marrony

90+4'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Marrony υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Morten Frendrup

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens-Lys Cajuste από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Blas Riveros

90+4'

Ελεύθερο για την ομάδα Μπρόντμπι

90+3'

ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΔΟΚΑΡΙ! 0 Jens-Lys Cajuste χάνει μια ξεκάθαρη ευκαιρία με το σουτ του να χτυπά στο οριζόντιο δοκάρι! Απίστευτη ευκαιρία!

90+3'

Ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

90+3'
Σέντρα

Ο Nikolas Dyhr κάνει τη σέντρα

90+3'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'
Απόκρουση

Ο Sigurd Rosted απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+2'

Ο Marrony από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

90+2'
Σέντρα

Ο Jonas Loessl κάνει τη σέντρα

90+2'
Απόκρουση

Ο Mathias Greve της ομάδας Μπρόντμπι απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

90+1'

Το σουτ του Evander Ferreira μπλοκάρεται

90+1'
Απόκρουση

Ο Erik Sviatchenko από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

90+1'
Σέντρα

Ο Blas Riveros κάνει τη σέντρα

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90+1'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 50%, Μπρόντμπι: 50%.

90'
Απόκρουση

Ο Dion Cools από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

90'

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

90'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

Ο Andrija Pavlovic από την ομάδα Μπρόντμπι είναι σε θέση οφσάιντ

89'

Η γηπεδούχος ομάδα αυξάνει την πίεση στην αντίπαλο της.

89'

Ο Mads Hermansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

89'
Σέντρα

Ο Jens-Lys Cajuste κάνει τη σέντρα

88'
Απόκρουση

Ο Andreas Maxsoe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'
Σέντρα

Ο Victor Lind κάνει τη σέντρα

87'

Ο Henrik Heggheim είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Kevin Tshiembe

87'

86'

86'
Κακό κοντρόλ

Ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

86'
Σέντρα

Ο Dion Cools κάνει τη σέντρα

86'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 49%, Μπρόντμπι: 51%.

85'

Ο Andrija Pavlovic κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Jonas Loessl μπλοκάρει εύκολα

85'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

85'

Ο Mikael Uhre δίνει τη θέση του στον Andrija Pavlovic

84'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Marko Divkovic έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Jonas Loessl

84'

Ο Morten Frendrup από την ομάδα Μπρόντμπι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

84'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

84'

Ο Joel Andersson δίνει τη θέση του στον Dion Cools

84'

Ο Henrik Dalsgaard δίνει τη θέση του στον Charles

83'
Απόκρουση

Ο Henrik Dalsgaard από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

83'
Σέντρα

Ο Josip Radosevic κάνει τη σέντρα

83'

Το σουτ του Andreas Maxsoe μπλοκάρεται

83'

Το σουτ του Blas Riveros μπλοκάρεται

83'

Ο Henrik Heggheim από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

83'
Γέμισμα

Ο Josip Radosevic εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

82'

Ο Raphael Onyedika τιμωρείται για σπρώξιμο στον Henrik Heggheim

82'
Απόκρουση

Ο Henrik Dalsgaard απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

82'
Σέντρα

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marrony από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Henrik Heggheim

81'
Απόκρουση

Ο Erik Sviatchenko απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

81'
Σέντρα

Ο Morten Frendrup κάνει την κεφαλιά προς την εστία...

81'
Απόκρουση

Ο Juninho απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

81'
Γέμισμα

81'

Ο Joel Andersson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mikael Uhre

80'

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Victor Lind από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Henrik Heggheim

80'

Ο Evander Ferreira σουτάρει προς την εστία αλλά ο Mads Hermansen μπλοκάρει

80'

Ο Erik Sviatchenko από την ομάδα Μίντιλαντ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

80'
Σέντρα

79'
Απόκρουση

Ο Josip Radosevic απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

79'

Ένας παίκτης από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

79'
Απόκρουση

Ο Mads Hermansen από την ομάδα Μπρόντμπι δεν καταφέρνει να «καθαρίσει» σωστά την μπάλα και δίνει ένα πλάγιο άουτ στην αντίπαλη ομάδα.

79'

78'
Σέντρα

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

77'

77'
Απόκρουση

76'
Σέντρα

76'
Απόκρουση

76'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

76'

Το σουτ του Morten Frendrup μπλοκάρεται

76'
Σέντρα

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

75'

75'

75'

75'

75'
Απόκρουση

74'
Γέμισμα

74'

Ο Simon Hedlund δίνει τη θέση του στον Marko Divkovic

74'

Ο Andreas Bruus δίνει τη θέση του στον Blas Riveros

74'

Ο Anis Ben Slimane δίνει τη θέση του στον Mathias Greve

73'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Henrik Dalsgaard από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Simon Hedlund

73'

72'

72'

Ο Pione Sisto δίνει τη θέση του στον Victor Lind

72'
Γέμισμα

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

71'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Raphael Onyedika

71'

Η ομάδα Μπρόντμπι παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

71'

71'

70'

70'

Η ομάδα Μίντιλαντ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

70'
Σέντρα

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

69'

Ο Mads Hermansen έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Nikolas Dyhr βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Mads Hermansen του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

69'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Nikolas Dyhr βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

68'

10748 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

67'

Ο Mikael Uhre τιμωρείται για σπρώξιμο στον Pione Sisto

67'

Ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

67'
Σέντρα

Ο Joel Andersson κάνει τη σέντρα

67'
Απόκρουση

Ο Henrik Heggheim απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

67'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

66'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

66'
Απόκρουση

66'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

66'
Απόκρουση

65'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 48%, Μπρόντμπι: 52%.

65'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

65'
Απόκρουση

Ο Andreas Bruus απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

64'
Σέντρα

64'

63'

63'
Σέντρα

Ο Erik Sviatchenko από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

63'
Απόκρουση

Ο Sigurd Rosted της ομάδας Μπρόντμπι απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

62'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

62'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 47%, Μπρόντμπι: 53%.

62'

Ο Anis Ben Slimane τιμωρείται για σπρώξιμο στον Raphael Onyedika

61'

Ο Junior Brumado είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Marrony

61'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Junior Brumado να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

60'

Ο Junior Brumado είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

60'

60'

60'

Ο Raphael Onyedika αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

59'

Ο Nikolas Dyhr από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

59'
Σέντρα

Ο Henrik Dalsgaard κάνει τη σέντρα

58'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

57'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

57'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 45%, Μπρόντμπι: 55%.

56'

Κίτρινη κάρτα για τον Junior Brumado

56'

Ο Junior Brumado από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Henrik Heggheim

56'
Απόκρουση

Ο Evander Ferreira της ομάδας Μίντιλαντ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

56'

Ο Morten Frendrup από την ομάδα Μπρόντμπι έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

56'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

55'

55'

Ο Henrik Dalsgaard από την ομάδα Μίντιλαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Anis Ben Slimane

54'
Γέμισμα

54'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens-Lys Cajuste από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Sigurd Rosted

52'

52'

52'
Σέντρα

Ο Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

52'

51'

51'

50'

50'

Ο Henrik Dalsgaard από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

50'
Απόκρουση

50'
Σέντρα

50'

49'

Κίτρινη κάρτα για τον Andreas Bruus

49'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Andreas Bruus υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Nikolas Dyhr

48'

47'

47'
Σέντρα

Ο Nikolas Dyhr από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

46'

Ο Gustav Isaksen δίνει τη θέση του στον Jens-Lys Cajuste

46'

45+3'

45+3'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 44%, Μπρόντμπι: 56%.

45+3'

Ο Juninho από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

45+3'
Γέμισμα

Ο Evander Ferreira εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

45+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Pione Sisto

45+2'
Απόκρουση

45+2'
Σέντρα

Ο Sigurd Rosted κάνει τη σέντρα

45+2'

Ο Mikael Uhre από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

45+2'

45+1'
Απόκρουση

Ο Juninho απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

45+1'

Ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

45+1'
Απόκρουση

Ο Nikolas Dyhr απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45+1'
Γέμισμα

45+1'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Raphael Onyedika για την ομάδα Μίντιλαντ. Ο Simon Hedlund σταματάει την φάση.

45'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45'

Ο Gustav Isaksen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Mads Hermansen ελέγχει την φάση

44'

44'

Ο Andreas Maxsoe από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Junior Brumado

44'

43'

43'

43'

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

43'

Ο Nikolas Dyhr από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

43'

Ωραία ατομική προσπάθεια από τον Mikael Uhre ο οποίος σκοράρει με φινέτσα.

41'

Ο Simon Hedlund έδωσε την ασίστ για το γκολ.

41'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mikael Uhre με δεξί βολέ στέλνει την μπάλα στο βάθος των διχτύων. Υπέροχο τελείωμα!

41'
Σέντρα

Ο Simon Hedlund κάνει τη σέντρα

41'

Το αμυντικό λάθος του Juninho μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

41'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 42%, Μπρόντμπι: 58%.

41'

41'

Ο Pione Sisto επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Henrik Heggheim από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Evander Ferreira

38'
Απόκρουση

38'

O Erik Sviatchenko στέλνει τη μπάλα μακριά.

38'

Ο Henrik Heggheim υποπίπτει σε χέρι

37'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 40%, Μπρόντμπι: 60%.

36'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mikael Uhre στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

36'
Απόκρουση

Ο Raphael Onyedika αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

36'
Σέντρα

Ο Andreas Bruus κάνει τη σέντρα

36'
Απόκρουση

Ο Evander Ferreira απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

36'

Ο Simon Hedlund εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

35'

35'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

34'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Erik Sviatchenko από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Simon Hedlund

34'

Ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

34'

34'
Σέντρα

Ο Kevin Mensah από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

33'

32'

Ο Junior Brumado τιμωρείται για σπρώξιμο στον Andreas Bruus

32'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 43%, Μπρόντμπι: 57%.

31'

31'
Απόκρουση

31'
Γέμισμα

31'

31'

31'

Φράγμα από τον Pione Sisto, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Simon Hedlund. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

30'

Ο Erik Sviatchenko από την ομάδα Μίντιλαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mikael Uhre

29'

29'

29'

Ο Morten Frendrup από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

28'
Απόκρουση

Ο Mads Hermansen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

27'

Ο Mikael Uhre τιμωρείται για σπρώξιμο στον Juninho

27'

26'

26'

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

26'
Σέντρα

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

25'

24'

Ο Evander Ferreira έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Mads Hermansen βγαίνει δυνατά και σώζει!

24'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Evander Ferreira , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

23'
Απόκρουση

23'

Το σουτ του Anis Ben Slimane μπλοκάρεται

23'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον Henrik Heggheim της ομάδας Μπρόντμπι για να αποτρέψει το γκολ.

22'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

22'

21'

21'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Junior Brumado

21'

Η ομάδα Μπρόντμπι εκδηλώνει επίθεση

20'

19'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

18'

18'
Απόκρουση

18'

18'
Απόκρουση

Ο Joel Andersson απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

18'
Σέντρα

Ο Kevin Mensah από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

17'
Απόκρουση

17'
Σέντρα

Ο Kevin Mensah κάνει τη σέντρα

17'
Απόκρουση

17'

16'
Σέντρα

Ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

16'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Junior Brumado από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Henrik Heggheim

15'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 64%, Μπρόντμπι: 36%.

15'
Απόκρουση

15'
Απόκρουση

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

15'
Απόκρουση

Ο Junior Brumado της ομάδας Μίντιλαντ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

13'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Evander Ferreira της ομάδας Μίντιλαντ ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Mads Hermansen επέλεξε τη λάθος γωνία.

13'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

12'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Gustav Isaksen.

12'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Μίντιλαντ!

11'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

11'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Gustav Isaksen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

10'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 56%, Μπρόντμπι: 44%.

9'

9'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

9'
Απόκρουση

9'
Σέντρα

Ο Junior Brumado κάνει τη σέντρα

8'

8'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Αυτό πραγματικά θα έπρεπε να ήταν γκολ. Ο Henrik Dalsgaard χάνει μια τεράστια ευκαιρία με τη κεφαλιά του να βρίσκει στο δοκάρι!

8'

Ο Erik Sviatchenko της ομάδας Μίντιλαντ παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

8'
Γέμισμα

7'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Mensah από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Joel Andersson

6'

6'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 52%, Μπρόντμπι: 48%.

6'

Ο Jonas Loessl κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

5'

5'
Απόκρουση

Ο Juninho αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

5'
Απόκρουση

4'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

4'
Σέντρα

4'

4'
Σέντρα

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

4'

Ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

3'
Απόκρουση

Ο Mikael Uhre απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

3'

3'

Το σουτ του Junior Brumado μπλοκάρεται

3'

Ο Pione Sisto από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

2'

2'

1'
Απόκρουση

Ο Joel Andersson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

1'
Σέντρα

1'
Απόκρουση

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Μίντιλαντ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το MCH Arena, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Μπρόντμπι δεν έχει χάσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.94 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 αγώνες της ομάδας Μίντιλαντ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.71 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μίντιλαντ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.16 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μίντιλαντ νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.71 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μπρόντμπι νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 2 με απόδοση 4.15 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα