Λίνγκμπι - Άαρχους

30/10/2022 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1050
0 - 1
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 561 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Λίνγκμπι - Άαρχους στις 22/10/2023

• Θεατές: 5779
90+7'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Άαρχους μετά από μία καλή εμφάνιση

90+7'

90+7'

Κατοχή: Λίνγκμπι: 37%, Άαρχους: 63%.

90+7'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

90+7'

Ο Patrick Mortensen δίνει τη θέση του στον Sebastian Hausner

90+6'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαρχους

90+6'

Ο Rezan Corlu τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

90+6'

90+6'

Ο Casper Winther δίνει τη θέση του στον Emil Nielsen

90+5'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

90+5'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Άαρχους μετράει κανονικά.

90+5'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

90+5'

Ο Mads Emil Madsen έδωσε την ασίστ για το γκολ!

90+4'

Ο Mikael Anderson έδωσε την ασίστ για το γκολ.

90+4'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Patrick Mortensen της ομάδας Άαρχους «τσιμπάει» την μπάλα με το αριστερό! Εύκολο τελείωμα για τον Patrick Mortensen

90+4'

Ο Mikael Anderson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

90+4'

Η ομάδα Άαρχους ξεκινάει αντεπίθεση

90+4'

Ο Kevin Yakob κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+3'

Ο Thomas Kristensen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+3'

Ο Jesper Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+3'

Ο Mads Kikkenborg κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+3'

Ο Mads Kikkenborg από την ομάδα Λίνγκμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+2'

90+2'

Ο Jesper Hansen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+2'

Ο Kevin Yakob από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+1'

Κίτρινη κάρτα για τον Nicolai Poulsen

90+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Saevar Atli Magnusson

90+1'

Η ομάδα Λίνγκμπι ξεκινάει αντεπίθεση

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Mathias Kristensen από την Λίνγκμπι κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

90'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90'

Ο Marcel Roemer απομακρύνει τη μπάλα

89'

89'

Ο Timo Letschert σταματά επιτυχώς το σουτ

89'

Το σουτ του Kevin Yakob μπλοκάρεται

89'

88'

88'

Η ομάδα Λίνγκμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

88'

Ο Yann Aurel Bisseck σταματά επιτυχώς το σουτ

88'

Το σουτ του Mathias Kristensen μπλοκάρεται

87'

Ο Thomas Kristensen σταματά επιτυχώς το σουτ

87'

Το σουτ του Sanders Ngabo μπλοκάρεται

87'

87'

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Mathias Kristensen

86'

86'

85'

85'

85'

Ο Thomas Kristensen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mathias Kristensen.

85'

5779 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

84'

Ο Timo Letschert απομακρύνει τη μπάλα

84'

Ο Marcel Roemer από την ομάδα Λίνγκμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

84'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

83'

83'

Ο Frederik Tingager δίνει τη θέση του στον Mikael Anderson

83'

Κίτρινη κάρτα για τον Tobias Moelgaard

82'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Tobias Moelgaard για την ομάδα Άαρχους. Ο Saevar Atli Magnusson σταματάει την φάση.

82'

82'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

82'

Ελεύθερο για την ομάδα Λίνγκμπι

81'

Ο Magnus Kaastrup δίνει τη θέση του στον Sanders Ngabo

81'

Ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

81'

Η σέντρα από τον Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

80'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

80'

Ο Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

80'

Ο Rezan Corlu από την ομάδα Λίνγκμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

80'

80'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

79'

79'

Το σουτ του Magnus Kaastrup μπλοκάρεται

78'

78'

78'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Casper Winther από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Mads Emil Madsen

77'

Ο Mads Emil Madsen απομακρύνει τη μπάλα

77'

77'

Ο Lucas Hey από την ομάδα Λίνγκμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

77'

Ο Kevin Yakob από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

77'

77'

Η σέντρα από τον Kevin Yakob από την ομάδα Άαρχους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Timo Letschert από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Kevin Yakob

75'

75'

74'

74'

74'

Ο Yann Aurel Bisseck υποπίπτει σε χέρι

74'
Γκολ

ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής γνωστοποίησε ότι το γκολ για την ομάδα Άαρχους δεν μετράει επειδή έχει προηγηθεί φάουλ.

71'

70'

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ! Η ομάδα Άαρχους έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και ο Yann Aurel Bisseck βάζει το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

70'

70'

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

70'

Ο Lucas Hey απομακρύνει τη μπάλα

70'

Ο Mads Emil Madsen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

69'

69'

Ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους είναι σε θέση οφσάιντ

68'

67'

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Marcel Roemer

66'

Ο Jelle Duin δίνει τη θέση του στον Sigurd Haugen

66'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Casper Winther από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Nicolai Poulsen

66'

Ο Nicolai Poulsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

65'

65'

64'

64'

63'

Ο Frederik Gytkjaer δίνει τη θέση του στον Mathias Kristensen

63'

Ο Tochi Chukwuani δίνει τη θέση του στον Saevar Atli Magnusson

63'

Ο Kasper Joergensen από την ομάδα Λίνγκμπι προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

62'

Κατοχή: Λίνγκμπι: 36%, Άαρχους: 64%.

62'

Καλή ενέργεια από τον Jelle Duin ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

62'

Ο Lucas Hey σταματά επιτυχώς το σουτ

62'

Το σουτ του Jelle Duin μπλοκάρεται

62'

Ο Jelle Duin από την ομάδα Άαρχους είναι σε θέση οφσάιντ

61'

61'

61'

ΑΚΥΡΩΘΕΝ ΓΚΟΛ! Ο Eric Kahl πανηγυρίζει αλλά το γκολ δε θα μετρήσει!

61'

Η σέντρα από τον Tobias Moelgaard από την ομάδα Άαρχους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

60'

60'

60'

60'

60'

Ο Frederik Tingager κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Frederik Gytkjaer.

59'

Ο Tochi Chukwuani κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

59'

59'

Η ομάδα Λίνγκμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

58'

Καλή ενέργεια από τον Magnus Kaastrup ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

58'

58'

58'

58'

58'

Ο Eric Kahl σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Mads Kikkenborg ελέγχει την φάση

58'

58'

Ο Tobias Moelgaard τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

58'

Η σέντρα από τον Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

57'

Ο Adam Soerensen από την ομάδα Λίνγκμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

57'

57'

Ο Casper Winther απομακρύνει τη μπάλα

57'

56'

56'

Ο Mads Kikkenborg απομακρύνει τη μπάλα

56'

Ο Thomas Kristensen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

56'

55'

Ο Tobias Moelgaard απομακρύνει τη μπάλα

55'

Η ομάδα Λίνγκμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

55'

Ο Jesper Hansen κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

55'

Καλή ενέργεια από τον Rezan Corlu ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

55'

Ο Magnus Kaastrup τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

54'

54'

54'

Ο Tobias Moelgaard κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Adam Soerensen.

54'

Ο Mads Emil Madsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

54'

Η ομάδα Λίνγκμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

53'

Ο Kasper Joergensen από την ομάδα Λίνγκμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

53'

53'

Ο Marcel Roemer κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

52'

52'

Ο Kasper Joergensen απομακρύνει τη μπάλα

51'

51'

51'

Ο Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους είχε προσπάθεια εκτός στόχου

51'

Ο Kevin Yakob τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

50'

Ο Tobias Moelgaard κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Mads Kikkenborg μπλοκάρει εύκολα

50'

50'

50'

50'

50'

Ο Frederik Tingager σταματά επιτυχώς το σουτ

49'

Το σουτ του Kasper Joergensen μπλοκάρεται

49'

49'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Lucas Hey

48'

48'

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Magnus Kaastrup

47'

47'

47'

46'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

46'

Ένας παίκτης από την ομάδα Λίνγκμπι στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

46'

46'

46'

45+1'

45+1'

Κατοχή: Λίνγκμπι: 35%, Άαρχους: 65%.

45'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Rezan Corlu

45'

45'

45'

Ο Mads Kikkenborg κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

44'

Ο Mads Emil Madsen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Mads Kikkenborg ελέγχει την φάση

44'

44'

Ο Tochi Chukwuani από την ομάδα Λίνγκμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

44'

44'

44'

43'

43'

43'

Ο Frederik Gytkjaer τιμωρείται για σπρώξιμο στον Yann Aurel Bisseck

42'

41'

Ο Kasper Joergensen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

41'

41'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Patrick Mortensen για την ομάδα Άαρχους. Ο Marcel Roemer σταματάει την φάση.

40'

Κίτρινη κάρτα για τον Eric Kahl

40'

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Rezan Corlu

40'

39'

Ο Eric Kahl απομακρύνει τη μπάλα

39'

Ο Eric Kahl κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

39'

39'

38'

Ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Frederik Gytkjaer

38'

37'

37'

35'

35'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Jelle Duin για την ομάδα Άαρχους. Ο Lucas Hey σταματάει την φάση.

35'

34'

34'

33'

33'

Ο Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους είχε προσπάθεια εκτός στόχου

33'

Ο Nicolai Poulsen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

33'

Ο Yann Aurel Bisseck κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Lucas Hey.

33'

32'

32'

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kasper Joergensen από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Kevin Yakob

31'

31'

31'

29'

Ο Lucas Hey έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

29'

Ο Lucas Hey από την ομάδα Λίνγκμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Jelle Duin

29'

29'

28'

28'

Ο Eric Kahl υποπίπτει σε χέρι

27'

27'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Frederik Gytkjaer

27'

Ο Jelle Duin σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Mads Kikkenborg ελέγχει την φάση

26'

26'

25'

25'

Ένας παίκτης από την ομάδα Λίνγκμπι στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

25'

Ο Nicolai Poulsen απομακρύνει τη μπάλα

25'

Ο Adam Soerensen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

25'

24'

24'

Ο Mads Emil Madsen αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

23'

Ο Tochi Chukwuani κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mads Emil Madsen.

23'

22'

Ο Frederik Gytkjaer από την ομάδα Λίνγκμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Frederik Tingager

21'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Yakob από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Casper Winther

21'

21'

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα λίγο δίπλα από το δοκάρι. Τόσο κοντά!

21'

20'

20'

19'

Ο Yann Aurel Bisseck απομακρύνει τη μπάλα

19'

19'

19'

Ο Kevin Yakob επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

18'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marcel Roemer από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Patrick Mortensen

16'

Κατοχή: Λίνγκμπι: 27%, Άαρχους: 73%.

16'

Ο Jelle Duin από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

16'

Ο Rezan Corlu από την ομάδα Λίνγκμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

16'

Ο Nicolai Poulsen σταματά επιτυχώς το σουτ

15'

Το σουτ του Tochi Chukwuani μπλοκάρεται

15'

Ο Frederik Tingager απομακρύνει τη μπάλα

15'

15'

Ο Frederik Gytkjaer κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

15'

14'

Ο Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

14'

Ο Eric Kahl τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

13'

Ο Frederik Tingager κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

12'

12'

12'

11'

11'

11'

11'

11'

Κατοχή: Λίνγκμπι: 29%, Άαρχους: 71%.

10'

Ο Rezan Corlu απομακρύνει τη μπάλα

10'

10'

Ο Magnus Kaastrup από την ομάδα Λίνγκμπι προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

9'

8'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Casper Winther

7'

7'

6'

Ο Yann Aurel Bisseck τιμωρείται για σπρώξιμο στον Rezan Corlu

6'

6'

Κατοχή: Λίνγκμπι: 13%, Άαρχους: 87%.

5'

Ο Kevin Yakob κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Casper Winther.

5'

4'

4'

Ο Marcel Roemer κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Jelle Duin.

4'

3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lucas Hey από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Patrick Mortensen

3'

3'

2'

1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Casper Winther από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Kevin Yakob

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Άαρχους είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Lyngby Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Άαρχους δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.60 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Λίνγκμπι έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.25 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Λίνγκμπι έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 2.90 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα