Κρεμονέζε - Μίλαν

8/11/2022 21:45
Κωδ ΟΠΑΠ: 834
0 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 540 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Μίλαν - Κρεμονέζε στις 3/5/2023

• Θεατές: 14610
90+7'

90+7'

14610 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+7'

Κατοχή: Κρεμονέζε: 27%, Μίλαν: 73%.

90+6'

Ελεύθερο για την ομάδα Κρεμονέζε

90+6'

Ο Marko Lazetic από την ομάδα Μίλαν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90+5'

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ismael Bennacer από την ομάδα Μίλαν ανατρέπει τον Cristian Buonaiuto

90+4'

Καλή ενέργεια από τον Cristian Buonaiuto ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+3'

Κίτρινη κάρτα για τον Charles De Ketelaere

90+3'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Charles De Ketelaere υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Leonardo Sernicola

90+2'

Ο Junior Messias τιμωρείται για σπρώξιμο στον Giacomo Quagliata

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90'

Η ομάδα Μίλαν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90'

Ο Johan Vasquez από την ομάδα Κρεμονέζε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90'

89'

89'

Ο Pierre Kalulu αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

89'

88'

Μετά από βίαιο μαρκάρισμα, ο Soualiho Meite δικαίως σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

88'

Μετά από βίαιο μαρκάρισμα, ο Marko Lazetic δικαίως σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

88'

Ο Emanuele Valeri δίνει τη θέση του στον Giacomo Quagliata

88'

Ο Charles Pickel τιμωρείται για σπρώξιμο στον Fode Ballo-Toure

87'

87'

86'

Ο Gonzalo Escalante από την ομάδα Κρεμονέζε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

85'

Κίτρινη κάρτα για τον Emanuele Valeri

85'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Emanuele Valeri υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Junior Messias

85'

Ελεύθερο για την ομάδα Μίλαν

85'

85'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Johan Vasquez από την ομάδα Κρεμονέζε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

85'

Ο Leonardo Sernicola από την ομάδα Κρεμονέζε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

84'

Ο Fikayo Tomori σταματά επιτυχώς το σουτ

84'

Το σουτ του David Okereke μπλοκάρεται

84'

Η ομάδα Κρεμονέζε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

83'

Η ομάδα Μίλαν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

83'

82'

Ο Sandro Tonali δίνει τη θέση του στον Rade Krunic

82'

Ο Ante Rebic δίνει τη θέση του στον Marko Lazetic

81'

81'

Ο Cristian Buonaiuto από την ομάδα Κρεμονέζε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

80'

Ο Pierre Kalulu σταματά επιτυχώς το σουτ

80'

Το σουτ του Cristian Buonaiuto μπλοκάρεται

80'

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ante Rebic από την ομάδα Μίλαν ανατρέπει τον David Okereke

78'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Rafael Leao, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

78'

Ο Leonardo Sernicola από την ομάδα Κρεμονέζε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Rafael Leao

78'

77'

77'

Ο Charles Pickel από την ομάδα Κρεμονέζε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

77'

Η σέντρα από τον Sandro Tonali από την ομάδα Μίλαν βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

77'

Ο Emanuele Valeri από την ομάδα Κρεμονέζε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

76'

Η ομάδα Μίλαν έχει την κατοχή της μπάλας

75'

Κατοχή: Κρεμονέζε: 28%, Μίλαν: 72%.

75'

Ο Matteo Bianchetti από την ομάδα Κρεμονέζε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

74'

Ο Brahim Diaz δίνει τη θέση του στον Charles De Ketelaere

74'

73'

Ο Brahim Diaz κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

73'

Ο Junior Messias κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

73'

72'

Ο Marco Carnesecchi κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

72'

71'

Ο Leonardo Sernicola τιμωρείται για σπρώξιμο στον Rafael Leao

70'

Η ομάδα Κρεμονέζε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

70'

Ο Michele Castagnetti δίνει τη θέση του στον Charles Pickel

70'

69'

Η ομάδα Μίλαν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

69'

Ο Rafael Leao από την ομάδα Μίλαν κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Gonzalo Escalante

68'

Ο Marco Carnesecchi από την ομάδα Κρεμονέζε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

67'

Κίτρινη κάρτα για τον Johan Vasquez

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Johan Vasquez από την ομάδα Κρεμονέζε ανατρέπει τον Junior Messias

66'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ismael Bennacer από την ομάδα Μίλαν ανατρέπει τον Michele Castagnetti

66'

65'

65'

Ο Gonzalo Escalante σταματά επιτυχώς το σουτ

65'

Ο Junior Messias της ομάδας Μίλαν παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

65'

Ο Ismael Bennacer από την ομάδα Μίλαν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

64'

Η ομάδα Μίλαν έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

63'

63'

Ο Daniel Ciofani δίνει τη θέση του στον David Okereke

62'

Ο Felix Afena-Gyan δίνει τη θέση του στον Cristian Buonaiuto

62'

Ο Paolo Ghiglione δίνει τη θέση του στον Leonardo Sernicola

62'

61'

Ο Sandro Tonali από την ομάδα Μίλαν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

61'

60'

Κατοχή: Κρεμονέζε: 29%, Μίλαν: 71%.

60'

60'

Ο Malick Thiaw δίνει τη θέση του στον Pierre Kalulu

60'

Ο Divock Origi δίνει τη θέση του στον Rafael Leao

59'

Ο Fikayo Tomori πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

59'

Ο Johan Vasquez κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

58'

58'

57'

Ο Divock Origi από την ομάδα Μίλαν είναι σε θέση οφσάιντ

57'
Γκολ

ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής γνωστοποίησε ότι το γκολ για την ομάδα Μίλαν δεν μετράει λόγω οφσάιντ.

57'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

56'

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ! Η ομάδα Μίλαν έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και ο Divock Origi βάζει το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

56'

Η σέντρα από τον Ante Rebic από την ομάδα Μίλαν βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

56'

Ο Matteo Bianchetti σταματά επιτυχώς το σουτ

56'

Το σουτ του Sandro Tonali μπλοκάρεται

56'

56'

Ο Soualiho Meite τιμωρείται για σπρώξιμο στον Junior Messias

55'

Η ομάδα Μίλαν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

55'

Η ομάδα Κρεμονέζε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

55'

54'

54'

Ο Fikayo Tomori απομακρύνει τη μπάλα

54'

Ένας παίκτης από την ομάδα Κρεμονέζε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

53'

Η σέντρα από τον Emanuele Valeri από την ομάδα Κρεμονέζε βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

53'

Η ομάδα Κρεμονέζε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

53'

52'

Η ομάδα Κρεμονέζε έχει την κατοχή της μπάλας

52'

Ο Sandro Tonali κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Marco Carnesecchi μπλοκάρει εύκολα

51'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Felix Afena-Gyan από την ομάδα Κρεμονέζε ανατρέπει τον Fode Ballo-Toure

51'

50'

Ο Felix Afena-Gyan από την ομάδα Κρεμονέζε κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Fikayo Tomori

50'

49'

49'

Ο Fikayo Tomori από την ομάδα Μίλαν απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

49'

49'

Η ομάδα Κρεμονέζε εκδηλώνει επίθεση

47'

Κίτρινη κάρτα για τον Paolo Ghiglione

47'

Ο Paolo Ghiglione από την ομάδα Κρεμονέζε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Brahim Diaz

47'

46'

45+1'

45+1'

45+1'

45'

45'

44'

Ο Junior Messias σταματά επιτυχώς το σουτ

44'

Το σουτ του Emanuele Valeri μπλοκάρεται

44'

Ο Junior Messias υποπίπτει σε χέρι

43'

Ο Simon Kjaer απομακρύνει τη μπάλα

42'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ante Rebic από την ομάδα Μίλαν ανατρέπει τον Felix Afena-Gyan

41'

41'

Ο Daniel Ciofani από την ομάδα Κρεμονέζε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

41'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emanuele Valeri από την ομάδα Κρεμονέζε ανατρέπει τον Junior Messias

40'

40'

40'

Ο Paolo Ghiglione σταματά επιτυχώς το σουτ

40'

Το σουτ του Ante Rebic μπλοκάρεται

40'

Καλή ενέργεια από τον Junior Messias ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

39'

38'

Ο Matteo Bianchetti απομακρύνει τη μπάλα

38'

Ο Brahim Diaz τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

37'

Ο Ciprian Tatarusanu κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

37'

37'

36'

Ο Malick Thiaw κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Marco Carnesecchi μπλοκάρει εύκολα

36'

Ο Sandro Tonali από την ομάδα Μίλαν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Johan Vasquez από την ομάδα Κρεμονέζε ανατρέπει τον Brahim Diaz

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emanuele Valeri από την ομάδα Κρεμονέζε ανατρέπει τον Brahim Diaz

34'

Κατοχή: Κρεμονέζε: 26%, Μίλαν: 74%.

34'

34'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Junior Messias από την ομάδα Μίλαν αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

34'

Ο Ismael Bennacer από την ομάδα Μίλαν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

32'

32'

Ο Emanuele Valeri κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

32'

31'

31'

Ο Paolo Ghiglione κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

30'

29'

Η σέντρα από τον Gonzalo Escalante από την ομάδα Κρεμονέζε βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

28'

28'

Ο Johan Vasquez απομακρύνει τη μπάλα

28'

Η σέντρα από τον Fode Ballo-Toure από την ομάδα Μίλαν βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

27'

Ο Paolo Ghiglione τιμωρείται για σπρώξιμο στον Fikayo Tomori

26'

Ο Divock Origi χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

26'

Καλή ενέργεια από τον Divock Origi ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

26'

26'

Ο Ante Rebic τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

26'

25'

25'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Ante Rebic από την ομάδα Μίλαν αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

25'

25'

24'

24'

Ο Brahim Diaz από την ομάδα Μίλαν δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

23'

Ο Junior Messias τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

23'

23'

22'

22'

21'

20'

20'

Ο Felix Afena-Gyan πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

20'

Ο Malick Thiaw κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Felix Afena-Gyan.

20'

Κατοχή: Κρεμονέζε: 30%, Μίλαν: 70%.

20'

19'

Ο Soualiho Meite κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

18'

Ο Felix Afena-Gyan από την ομάδα Κρεμονέζε είναι σε θέση οφσάιντ

18'

17'

Ο Emanuel Aiwu σταματά επιτυχώς το σουτ

17'

17'

Ο Ante Rebic κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

17'

Ο Daniel Ciofani κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

16'

16'

16'

Ο Divock Origi αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

16'

16'

15'

15'

14'

13'

13'

13'

12'

Η ομάδα Κρεμονέζε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

12'

12'

11'

Ο Emanuel Aiwu κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Felix Afena-Gyan από την ομάδα Κρεμονέζε ανατρέπει τον Ismael Bennacer

10'

9'

9'

Ο Brahim Diaz σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Marco Carnesecchi ελέγχει την φάση

9'

Ο Emanuel Aiwu από την ομάδα Κρεμονέζε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

8'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Johan Vasquez από την ομάδα Κρεμονέζε ανατρέπει τον Divock Origi

7'

7'

6'

6'

5'

Κατοχή: Κρεμονέζε: 50%, Μίλαν: 50%.

5'

Ο Junior Messias τιμωρείται για σπρώξιμο στον Emanuele Valeri

3'

2'

2'

Ο Simon Kjaer από την ομάδα Μίλαν απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

2'

2'

Ο Sandro Tonali τιμωρείται για σπρώξιμο στον Emanuel Aiwu

1'

Η ομάδα Μίλαν εκδηλώνει επίθεση

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Μίλαν είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Stadio Giovanni Zini, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Ψάχνει νίκη η Κρεμονέζε, να δώσει συνέχεια θέλει η Μίλαν

Η Κρεμονέζε υποδέχεται τη Μίλαν για την 14η αγωνιστική της Σέριε Α’. Από νέα ισοπαλία προέρχονται οι γηπεδούχοι που παραμένουν χωρίς νίκη, από «τρίποντο» απέναντι στη Σπέτσια οι φιλοξενούμενοι.

Στάθηκε όρθια στο Σαλέρνο το Σάββατο και ήρθε ισόπαλη (2-2) με την τοπική ομάδα. Δεν ξεκίνησε βέβαια καλά στο παιχνίδι και μόλις στο 3΄έμεινε πίσω στο σκορ, είχε όμως απάντηση και ισοφάρισε με ένα υπέροχο γκολ του Οκερέκε εννιά λεπτά μετά. Στο 38’ βέβαια είδε την αντίπαλο της να πετυχαίνει και δεύτερο τέρμα, στο 42’ έχασε μεγάλη ευκαιρία για την ισοφάριση και από εκεί και πέρα δεν απείλησε ιδιαίτερα. Στο 85’ όμως έπειτα και από υπόδειξη του VAR κέρδισε πέναλτι, ο Τσιόφανι νικήθηκε δύο φορές από τον Σέπε, στην πρώτη δόθηκε επανάληψη, αλλά στην επαναφορά έγινε το 2-2 που έμελλε να είναι και το τελικό αποτέλεσμα.

Από τη μία κρατάει το γεγονός πως έβγαλε αντίδραση απέναντι σε έναν άμεσο αντίπαλο αλλά από την άλλη είναι η μόνη ομάδα που ακόμα δεν έχει καταφέρει να πανηγυρίσει νίκη στο πρωτάθλημα. Έχει βέβαια συγκεντρώσει έξι βαθμούς και βρίσκεται μόλις τρεις πόντους μακριά από την παραμονή της. Ο Αλβίνι συνεχίζει να στηρίζεται από τη διοίκηση, το επόμενο παιχνίδι με την Έμπολι μοιάζει όμως καθοριστικό και είναι και το τελευταίο πριν τη διακοπή για το Μουντιάλ.

«Θα έρθει και η νίκη αν είμαστε καλοί σε κάποια πράγματα και μερικές φορές χρειάζεται απλά να διώχνουμε την μπάλα. Πιστεύω ακράδαντα ότι τον Ιούνιο η Κρεμονέζε με εμένα στον πάγκο θα έχει σωθεί. Περιμένω από τους παίκτες μου να παίξουν σαν ομάδα γιατί διαφορετικά δεν μπορούμε να πετύχουμε», τόνισε ο κόουτς Αλβίνι.

Αγωνιστικά Νέα: Παραμένουν εκτός ο τερματοφύλακας Ράντου (9/0) και φορ Ντέσερς (12/2). Αμφίβολοι οι στόπερ Λοτσοσβίλι (11/0) και Κίρικες (5/0).

Παραλίγο ένας Μαλντίνι να της στερήσει τη νίκη στο παιχνίδι με τη Σπέτσια. Ο λόγος για το Ντάνιελ, τον γιο του Πάολο και εγγονό του Τσέζαρε ο οποίος αγωνίζεται δανεικός στη Σπέτσια και ήταν αυτός που ισοφάρισε για την ομάδα του με ένα πολύ ωραίο πλασέ στο 59’. Η ίδια βέβαια έδιεξε από την αρχή πως θέλει το παιχνίδι, προηγήθηκε με τον Ερναντές στο 21’ και έδειχνε να ελέγχει το ματς. Είχε δοκάρι αργότερα, δέχτηκε την ισοφάριση στο 59’ και τελικά χρειάστηκε ένα υπέροχο γκολ του Ζιρούσ το 89’ για να πάρει τη νίκη.

Έβγαλε αντίδραση στο πρωτάθλημα, πίεσε ως το τέλος και επέστρεψε έτσι στα θετικά αποτελέσματα. Θα μπορούσε βέβαια να είχε «καθαρίσει» το παιχνίδι νωρίτερα, λίγο έλειψε να το «πληρώσει» στο τέλος αλλά εκεί μίλησε η κλάση του Ζιρού. Συνεχίζει να βρίσκεται στο -6 από τη Νάπολι, για την ώρα μοιάζει η μοναδική ομάδα που μπορεί να την κοντράρει με αξιώσεις αλλά το πρωτάθλημα έχει πολύ δρόμο. Στο Τσάμπιονς Λιγκ η κλήρωση την έβγαλε αντιμέτωπη με την Τότεναμ, σε ένα αρκετά δυνατό ζευγάρι.

«Πρέπει να παίξουμε καλά και με συνοχή. Η Κρεμονέζε θα έχει μεγάλο κίνητρο και αποφασιστικότητα. Το μοναδικό γκολ που έχω πετύχει στη Σέριε Α’ είναι σε αυτό το γήπεδο, επιστρέφω μετά από χρόνια με διαφορετικά χρώματα»

Αγωνιστικά Νέα: Για άλλη μία αγωνιστική μένουν εκτός ο μπακ Καλάμπρια (7/0) ο μέσος Σαλεμάκερς (7/0) ο φορ Ιμπραχίμοβιτς, ο μπακ Φλορέντσι (2/0) και ο τερματοφύλακας Μενιάν (7/0). Τιμωρημένος ο φορ Ζιρού (12/5).

Θάνος Τσαλουχίδης Αθλητικογράφος

Η Κρεμονέζε παραμένει χωρίς νίκη, προσπαθεί να βελτιώσει την εικόνα της και “παλεύει” τα περισσότερα παιχνίδια της αλλά τα αποτελέσματα ακόμα δεν έρχονται. Σαφώς και είναι το μεγάλο αουτσάιντερ απέναντι σε μία Μίλαν που αν θέλει να κρατήσει τα σκήπτρα της ξέρει πως δεν μπορεί να χάνει βαθμούς σε τέτοια παιχνίδια. Το διπλό σε ένα παρολί οριακά μπορεί να παιχτεί, διαφορετικά οι «ροσονέρι» είναι ικανοί να κρατήσουν και το μηδέν.

• Στους τελευταίους 6 αγώνες της ομάδας Μίλαν, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.80 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μίλαν νίκησε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες στη διοργάνωση Σέριε A.
    Σημείο: 2 με απόδοση 1.48 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κρεμονέζε έφερε ισοπαλία στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X με απόδοση 4.25 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μίλαν νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 2.05 στον ΟΠΑΠ

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A