Η ομάδα Γάνδη έδειξε πιο φρέσκια και κατάφερε να τελειώσει τη «μονομαχία» στην παράταση.

Η ομάδα Γάνδη εκδηλώνει επίθεση

120'

Κατοχή: Γάνδη: 57%, Σίλκεμποργκ: 43%.

119'

Η ομάδα Γάνδη κατάφερε να σκοράρει το αποφασιστικό γκολ στα τελευταία λεπτά του παιχνιδιού!

119'

Αφού έβγαλε τη φανέλα, ο διαιτητής αναγκάζει να δείξει κίτρινη κάρτα στον Omri Gandelman

118'

Ο Archie Brown έδωσε την ασίστ για το γκολ.

118'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Omri Gandelman σκοράρει με το αριστερό πόδι.

118'

Η σέντρα από τον Archie Brown από την ομάδα Γάνδη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

118'

117'

116'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pedro Ganchas από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Daisuke Yokota

115'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

115'

Κατοχή: Γάνδη: 55%, Σίλκεμποργκ: 45%.

115'

Ελεύθερο για την ομάδα Σίλκεμποργκ

115'

Ο Max Dean πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

114'

Η σέντρα από τον Jordan Torunarigha από την ομάδα Γάνδη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

114'

114'

Η ομάδα Γάνδη εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

113'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

113'

Ο Pedro Ganchas απομακρύνει τη μπάλα

112'

112'

Κίτρινη κάρτα για τον Mads Freundlich

112'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Freundlich από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Daisuke Yokota

111'

Ο Alexander Madsen από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

111'

Ο Mathias Delorge από την ομάδα Γάνδη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

111'

Ο Jens Martin Gammelby απομακρύνει τη μπάλα

111'

110'

110'

Ελεύθερο για την ομάδα Γάνδη

110'

Ο Tonni Adamsen επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

109'

Κίτρινη κάρτα για τον Mathias Delorge

109'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mathias Delorge από την ομάδα Γάνδη ανατρέπει τον Tonni Adamsen

109'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

108'

108'

108'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ramazan Orazov από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Daisuke Yokota

107'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ εκδηλώνει επίθεση

107'

Ο Nicolai Larsen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

107'

107'

Ο Andreas Poulsen από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

106'

106'

Ο Nicolai Larsen απομακρύνει τη μπάλα

106'

106'

Το δεύτερο ημίχρονο της παράτασης ξεκινάει

105+2'

Τελείωσε το πρώτο ημίχρονο της παράτασης.

105+2'

Καλή ενέργεια από τον Omri Gandelman ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

105+1'

105+1'

105+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

105+1'

105'

Ο Matisse Samoise από την ομάδα Γάνδη εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

105'

Καλή ενέργεια από τον Max Dean ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

105'

105'

Ο Tsuyoshi Watanabe από την ομάδα Γάνδη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

105'

Κατοχή: Γάνδη: 52%, Σίλκεμποργκ: 48%.

105'

104'

104'

103'

103'

Ο Max Dean από την ομάδα Γάνδη είναι σε θέση οφσάιντ

103'

102'

Ο Mathias Delorge από την ομάδα Γάνδη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

102'

Ο Andreas Poulsen απομακρύνει τη μπάλα

101'

101'

Ο Daisuke Yokota κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Nicolai Larsen μπλοκάρει εύκολα

101'

100'

100'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

100'

Ο Pedro Ganchas από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

99'

99'

99'

Ο Oskar Boesen αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

99'

98'

98'

98'

97'

Ο Jens Martin Gammelby από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

97'

97'

Ο Pontus Roedin από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

96'

96'

Το σουτ του Max Dean μπλοκάρεται

96'

95'

95'

Ο Sven Kums δίνει τη θέση του στον Matisse Samoise

95'

Ο Omri Gandelman αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

95'

Ο Andreas Pyndt από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

94'

94'

93'

93'

Ο Tsuyoshi Watanabe απομακρύνει τη μπάλα

92'

92'

92'

91'

91'

91'

91'

Το πρώτο ημίχρονο της παράτασης ξεκινάει

91'

Περιμένουμε τον έξτρα χρόνο

90+7'

8769 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+7'

Κατοχή: Γάνδη: 54%, Σίλκεμποργκ: 46%.

90+7'

Ο Jens Martin Gammelby κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Davy Roef μπλοκάρει εύκολα

90+6'

Η σέντρα από τον Mads Larsen από την ομάδα Σίλκεμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

90+6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daisuke Yokota από την ομάδα Γάνδη ανατρέπει τον Mads Freundlich

90+6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jordan Torunarigha από την ομάδα Γάνδη ανατρέπει τον Mads Larsen

90+5'

90+5'

Η ομάδα Γάνδη εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

90+5'

Ο Max Dean τιμωρείται για σπρώξιμο στον Andreas Poulsen

90+3'

90+3'

90+3'

Με αυτό το γκολ, η ομάδα Γάνδη ισοφάρισε. Υπάρχει παιχνίδι!

90+3'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Omri Gandelman σκοράρει με το αριστερό πόδι!

90+3'

90+2'

90+2'

90+1'

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90+1'

90'

90'

89'

Ο Andreas Poulsen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Sven Kums

89'

89'

88'

Ο Jeppe Andersen δίνει τη θέση του στον Mads Freundlich

88'

Ο Robin Oestroem δίνει τη θέση του στον Andreas Poulsen

87'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Wouter Vrancken, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

87'

87'

87'

Ο Robin Oestroem είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

87'

86'

Ο Robin Oestroem απομακρύνει τη μπάλα

86'

86'

85'

85'

Ο Oliver Sonne δίνει τη θέση του στον Jens Martin Gammelby

85'

Ο Tonni Adamsen από την ομάδα Σίλκεμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

85'

85'

84'

84'

83'

Ο Omri Gandelman κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Nicolai Larsen μπλοκάρει εύκολα

83'

83'

83'

Ο Oliver Sonne από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

82'

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jordan Torunarigha από την ομάδα Γάνδη ανατρέπει τον Ramazan Orazov

82'

81'

81'

Ο Andreas Pyndt απομακρύνει τη μπάλα

81'

Ο Sven Kums από την ομάδα Γάνδη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

81'

80'

Ο Davy Roef κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

80'

Ο Jordan Torunarigha από την ομάδα Γάνδη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

80'

80'

79'

79'

Ο Noah Fadiga δίνει τη θέση του στον Omri Gandelman

79'

Ο Hyun-Seok Hong δίνει τη θέση του στον Daisuke Yokota

78'

78'

77'

76'

Το σουτ του Hyun-Seok Hong μπλοκάρεται

76'

Ο Robin Oestroem από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

76'

75'

75'

75'

Κατοχή: Γάνδη: 50%, Σίλκεμποργκ: 50%.

75'

74'

74'

72'

Ο Mark Brink δίνει τη θέση του στον Andreas Pyndt

72'

Ο Younes Bakiz δίνει τη θέση του στον Oskar Boesen

72'

Ο Max Dean υποπίπτει σε χέρι

72'

71'

Ο Jeppe Andersen απομακρύνει τη μπάλα

71'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Andersen από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Noah Fadiga

70'

Κατοχή: Γάνδη: 53%, Σίλκεμποργκ: 47%.

70'

70'

Ο Max Dean αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

69'

68'

Ο Robin Oestroem τιμωρείται για σπρώξιμο στον Noah Fadiga

67'

Ο Hugo Gambor δίνει τη θέση του στον Jordan Torunarigha

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Max Dean από την ομάδα Γάνδη ανατρέπει τον Mark Brink

67'

66'

Κίτρινη κάρτα για τον Mark Brink

66'

Κίτρινη κάρτα για τον Pedro Ganchas

66'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pedro Ganchas από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Max Dean

65'

65'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Robin Oestroem από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Hugo Gambor

65'

Κατοχή: Γάνδη: 49%, Σίλκεμποργκ: 51%.

65'

64'

Καλή ενέργεια από τον Ramazan Orazov ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

63'

62'

62'

Κίτρινη κάρτα για τον Jeppe Andersen

62'

61'

61'

Ο Archie Brown πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

61'

Ο Mathias Delorge σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Nicolai Larsen ελέγχει την φάση

60'

Κατοχή: Γάνδη: 48%, Σίλκεμποργκ: 52%.

60'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pontus Roedin από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Max Dean

59'

59'

Ο Nurio δίνει τη θέση του στον Archie Brown

59'

Ο Andri Gudjohnsen δίνει τη θέση του στον Mathias Fernandez-Pardo

58'

57'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Noah Fadiga από την ομάδα Γάνδη ανατρέπει τον Younes Bakiz

57'

Ο Max Dean κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Nicolai Larsen μπλοκάρει εύκολα

57'

Η σέντρα από τον Andri Gudjohnsen από την ομάδα Γάνδη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

57'

56'

56'

Ο Sven Kums από την ομάδα Γάνδη προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

56'

55'

55'

55'

54'

54'

Ο Ramazan Orazov τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mathias Delorge

54'

53'

53'

Ο Nurio υποπίπτει σε χέρι

52'

52'

51'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Tonni Adamsen της ομάδας Σίλκεμποργκ μετουσιώνει σε γκολ το πέναλτι με το αριστερό πόδι! Ο Davy Roef επέλεξε τη λάθος γωνία.

50'

50'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Nurio από την ομάδα Γάνδη υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Mads Larsen.

49'

48'

48'

48'

Ο Mark Brink από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

47'

46'

46'

46'

45+2'

Οι δύο ομάδες δεν έχουν πολλές διαφορές στο πρώτο ημίχρονο

45+2'

45+2'

Κατοχή: Γάνδη: 51%, Σίλκεμποργκ: 49%.

45+2'

Ο Nurio κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Nicolai Larsen μπλοκάρει εύκολα

45+2'

45+2'

45+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Younes Bakiz από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Noah Fadiga

45+1'

45+1'

45'

45'

Κατοχή: Γάνδη: 47%, Σίλκεμποργκ: 53%.

45'

44'

43'

43'

43'

43'

Ο Stefan Mitrovic χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

43'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Stefan Mitrovic από την ομάδα Γάνδη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

43'

Η σέντρα από τον Hyun-Seok Hong από την ομάδα Γάνδη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

43'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ramazan Orazov από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Max Dean

42'

42'

42'

Ο Sven Kums από την ομάδα Γάνδη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

41'

41'

41'

Ο Max Dean από την ομάδα Γάνδη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

40'

40'

40'

39'

38'

Ο Sven Kums έδωσε την ασίστ για το γκολ.

38'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

Γ Κ Ο Ο Ο Ο Ο Λ- Ο Max Dean από την ομάδα Γάνδη πιάνει την κοντινή κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

38'

37'

37'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Tsuyoshi Watanabe από την ομάδα Γάνδη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

37'

36'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Andersen από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Hyun-Seok Hong

36'

Κατοχή: Γάνδη: 42%, Σίλκεμποργκ: 58%.

34'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κατάφερε να σκοράρει το σημαντικό πρώτο γκολ. Μπορεί να χτίσει πάνω σε αυτό;

33'

Ο Oliver Sonne έδωσε την ασίστ για το γκολ.

33'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Tonni Adamsen σκοράρει με το δεξί πόδι!

33'

Η σέντρα από τον Oliver Sonne από την ομάδα Σίλκεμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

33'

31'

30'

30'

30'

29'

28'

Ο Nurio από την ομάδα Γάνδη κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Oliver Sonne

27'

26'

26'

Ο Robin Oestroem κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

26'

26'

Ο Stefan Mitrovic απομακρύνει τη μπάλα

25'

25'

25'

24'

23'

23'

22'

22'

Ο Hyun-Seok Hong από την ομάδα Γάνδη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

22'

Το σουτ του Andri Gudjohnsen μπλοκάρεται

22'

21'

21'

21'

20'

Ο Andri Gudjohnsen κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Nicolai Larsen μπλοκάρει εύκολα

20'

Ο Sven Kums από την ομάδα Γάνδη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

20'

20'

19'

19'

Ο Robin Oestroem από την ομάδα Σίλκεμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

18'

17'

16'

16'

Ο Andri Gudjohnsen από την ομάδα Γάνδη είναι σε θέση οφσάιντ

15'

15'

15'

14'

14'

Ο Tsuyoshi Watanabe κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

14'

13'

13'

12'

12'

11'

Ο Ramazan Orazov αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

11'

Ο Pedro Ganchas κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

10'

10'

10'

Ο Tonni Adamsen αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

9'

9'

9'

Ο Noah Fadiga κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

9'

8'

7'

7'

7'

6'

5'

5'

Ο Robin Oestroem από την ομάδα Σίλκεμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Noah Fadiga

5'

5'

4'

3'

2'

2'

Ο Younes Bakiz αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

2'

1'

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

1'

0'

Καλησπέρα σας από το Planet Group Arena, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Φαβορί η Γάνδη, «ζωντανή» η Σίλκεμποργκ

Θάνος Τσαλουχίδης Αθλητικογράφος

Η Γάνδη πέτυχε γκολ στο 93’ στο πρώτο παιχνίδι αλλά δέχτηκε την ισοφάριση αμέσως μετά (2-2) και έτσι έχασε την ευκαιρία να αποκτήσει ακόμα μεγαλύτερο προβάδισμα για την πρόκριση. Είναι βέβαια το φαβορί καθώς παίζει στην έδρα της και έχει καλύτερο σύνολο από τη Σίλκεμποργκ. Οι φιλοξενούμενοι έμειναν όρθιοι και θα προσπαθήσουν για την έκπληξη. Δείχνουν σε καλή κατάσταση καθώς μετράνε 3 νίκες και 1 ισοπαλία στο πρωτάθλημα και πιστεύω πως μπορούν να σκοράρουν σήμερα. Θα πάω με το αμφίσκορο.

• Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Σίλκεμποργκ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.54 στον ΟΠΑΠ