21+

Βολουντάρι - Άργκες Πιτέστι

23/10/2021 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 204
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 921 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Άργκες Πιτέστι - Βολουντάρι στις 2/4/2023

• Θεατές: 409
90+4'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Άργκες Πιτέστι μετά από μία καλή εμφάνιση

90+4'

90+4'

409 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+4'

Κατοχή: Βολουντάρι: 48%, Άργκες Πιτέστι: 52%.

90+3'

Ελεύθερο για την ομάδα Άργκες Πιτέστι

90+3'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Daniel Paraschiv από την ομάδα Βολουντάρι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

90+3'

Ο Vadim Rata από την ομάδα Βολουντάρι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90+3'
Σέντρα

Ο Vadim Rata από την ομάδα Βολουντάρι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

90+2'

Ο Alexandru Greab κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+2'
Σέντρα

Ο Marcelo Lopes κάνει τη σέντρα

90+2'

Η ομάδα Βολουντάρι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'
Απόκρουση

Ο Igor Armas από την ομάδα Βολουντάρι είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

90+2'

Η ομάδα Άργκες Πιτέστι εκδηλώνει επίθεση

90+1'

Η ομάδα Άργκες Πιτέστι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Η ομάδα Βολουντάρι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

Ο Nicolae Musat από την ομάδα Άργκες Πιτέστι κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

90'

Ο Denis Dumitrascu από την ομάδα Άργκες Πιτέστι στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

90'

90'

Ο Deian Boldor από την ομάδα Άργκες Πιτέστι είναι σε θέση οφσάιντ

90'
Απόκρουση

Ο Cristian Costin απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'
Γέμισμα

Ο Nicolae Musat εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

89'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ion Gheorghe από την ομάδα Βολουντάρι ανατρέπει τον Antun Palic

88'

88'
Σέντρα

Ο Alexandru Nicu Vlad κάνει τη σέντρα

88'

Η ομάδα Βολουντάρι παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

87'

Πως το έχασε αυτό; Ο Denis Dumitrascu έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

87'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Cristian Dumitru από την ομάδα Άργκες Πιτέστι «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

87'

Η ομάδα Άργκες Πιτέστι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

86'

86'

Η ομάδα Άργκες Πιτέστι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

86'

85'

Ο Alexandru Isfan δίνει τη θέση του στον Nicolae Musat

85'

Ο Costinel Tofan δίνει τη θέση του στον Deian Boldor

84'

Ο Marius Briceag δίνει τη θέση του στον Alexandru Nicu Vlad

84'

Ο Gabriel Tamas είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Helder Tavares

83'

83'
Σέντρα

Ο Marius Briceag από την ομάδα Βολουντάρι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

83'

83'

82'

Ο Ulrich Meleke αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

81'

81'

Ο Cosmin Achim δίνει τη θέση του στον Daniel Paraschiv

80'

Τι «χρυσή» αλλαγή από τον προπονητή. Ο Antun Palic μόλις μπήκε στο γήπεδο και ήδη έβαλε το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

80'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Antun Palic στέλνει με το αριστερό πόδι την μπάλα στα δίχτυα!

80'

Το αμυντικό λάθος του Mihai Popa μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

80'
Απόκρουση

Ο Marius Briceag αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

79'

79'

79'

79'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

79'

Ο Ionut Serban δίνει τη θέση του στον Antun Palic

78'

Ο Marcelo Lopes από την ομάδα Βολουντάρι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

78'
Σέντρα

Ο Igor Armas κάνει τη σέντρα

77'

77'

77'

Ο Denis Dumitrascu τιμωρείται για σπρώξιμο στον Gabriel Tamas

76'

76'

Η ομάδα Βολουντάρι εκδηλώνει επίθεση

76'

75'

Κατοχή: Βολουντάρι: 47%, Άργκες Πιτέστι: 53%.

74'

74'

Ο Iasmin Latovlevici από την ομάδα Άργκες Πιτέστι κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

74'

73'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Cosmin Achim από την ομάδα Βολουντάρι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

73'

Ο Ion Gheorghe από την ομάδα Βολουντάρι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

73'
Σέντρα

Ο Ion Gheorghe από την ομάδα Βολουντάρι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

73'
Απόκρουση

Ο Costinel Tofan απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

73'
Σέντρα

Ο Ion Gheorghe κάνει τη σέντρα

72'

Ο Costinel Tofan από την ομάδα Άργκες Πιτέστι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Vadim Rata

72'

71'

71'

Ο Ulrich Meleke από την ομάδα Βολουντάρι κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

70'

Κατοχή: Βολουντάρι: 45%, Άργκες Πιτέστι: 55%.

70'

Ο Grigore Turda υποπίπτει σε χέρι

70'

70'

Ο Adam Nemec δίνει τη θέση του στον Lorand Levente Fulop

70'

Ο Cristian Costin από την ομάδα Βολουντάρι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

70'
Σέντρα

69'

68'

Ο Vadim Rata από την ομάδα Βολουντάρι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

68'
Σέντρα

Ο Marius Briceag κάνει τη σέντρα

68'

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Igor Armas από την ομάδα Βολουντάρι ανατρέπει τον Alexandru Isfan

67'

67'

Κατοχή: Βολουντάρι: 44%, Άργκες Πιτέστι: 56%.

66'

66'

Η ομάδα Βολουντάρι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

66'

Ο Iasmin Latovlevici από την ομάδα Άργκες Πιτέστι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Cristian Costin

66'

Τι «χρυσή» αλλαγή από τον προπονητή. Ο Denis Dumitrascu μόλις μπήκε στο γήπεδο και ήδη έβαλε το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

64'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Denis Dumitrascu στέλνει με το αριστερό πόδι την μπάλα στα δίχτυα!

64'
Απόκρουση

Ο Cristian Costin αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

64'
Σέντρα

Ο Cristian Dumitru κάνει τη σέντρα

64'

Η ομάδα Άργκες Πιτέστι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

63'

63'

Ο Denis Dumitrascu τιμωρείται για σπρώξιμο στον Igor Armas

62'
Απόκρουση

Ο Cosmin Achim απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

62'
Σέντρα

Ο Costinel Tofan κάνει τη σέντρα

62'
Απόκρουση

Ο Gabriel Tamas απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

62'
Σέντρα

Ο Iasmin Latovlevici κάνει τη σέντρα

61'

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ulrich Meleke από την ομάδα Βολουντάρι ανατρέπει τον Alexandru Isfan

61'

60'

60'
Απόκρουση

60'
Σέντρα

59'
Απόκρουση

59'
Σέντρα

Ο Ionut Serban κάνει τη σέντρα

59'

Ο Iasmin Latovlevici από την ομάδα Άργκες Πιτέστι εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

59'
Σέντρα

Ο Denis Dumitrascu από την ομάδα Άργκες Πιτέστι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

58'

Ο Adam Nemec τιμωρείται για σπρώξιμο στον Grigore Turda

58'

58'

58'

Ο Joao Miguel από την ομάδα Άργκες Πιτέστι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

58'

Ο Ionut Serban από την ομάδα Άργκες Πιτέστι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

57'

Ο Diogo Viana δίνει τη θέση του στον Denis Dumitrascu

57'
Απόκρουση

Ο Ulrich Meleke απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

57'
Σέντρα

57'
Απόκρουση

Ο Grigore Turda από την ομάδα Άργκες Πιτέστι είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

56'

56'

55'

Και οι δύο πλευρές προσπαθούν να διασπάσουν τις αντίπαλες άμυνες

55'

55'

Ο Marcelo Lopes τιμωρείται για σπρώξιμο στον Costinel Tofan

55'

55'
Απόκρουση

Ο Iasmin Latovlevici απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

55'
Σέντρα

54'

53'

52'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Martin Raynov από την Άργκες Πιτέστι κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

52'

Ο Martin Raynov από την ομάδα Άργκες Πιτέστι φαίνεται να έκανε φάουλ στον Vadim Rata, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

51'

Ο Cristian Costin υποπίπτει σε χέρι

51'

50'

Ο Cristian Dumitru αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

50'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marcelo Lopes από την ομάδα Βολουντάρι ανατρέπει τον Grigore Turda

50'

Κατοχή: Βολουντάρι: 46%, Άργκες Πιτέστι: 54%.

49'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vadim Rata από την ομάδα Βολουντάρι ανατρέπει τον David Meza Colli

49'

49'
Σέντρα

49'

49'

48'

Κίτρινη κάρτα για τον Igor Armas

48'

Ο Igor Armas από την ομάδα Βολουντάρι κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Martin Raynov

48'

48'

Ο Adam Nemec από την ομάδα Βολουντάρι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

47'
Σέντρα

Ο Vadim Rata κάνει τη σέντρα

47'
Σέντρα

Ο Vadim Rata από την ομάδα Βολουντάρι κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Martin Raynov από την ομάδα Άργκες Πιτέστι ανατρέπει τον Marcelo Lopes

46'

45+2'

Οι δύο ομάδες δεν έχουν πολλές διαφορές στο πρώτο ημίχρονο

45+2'

45+2'

45+1'

45+1'
Σέντρα

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

45'

45'

Ο Ulrich Meleke πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

45'
Απόκρουση

Ο Joao Miguel απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45'
Σέντρα

45'

Ο Marius Briceag από την ομάδα Βολουντάρι κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

45'
Σέντρα

44'

Ο Alexandru Isfan τιμωρείται για σπρώξιμο στον Cosmin Achim

44'

43'

43'
Γέμισμα

Ο Ionut Serban εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

42'

42'

Ο Cristian Dumitru είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

42'

42'

Ο Cosmin Achim έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

42'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Cosmin Achim υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Cristian Dumitru

42'

Η ομάδα Άργκες Πιτέστι ξεκινάει αντεπίθεση

42'
Απόκρουση

Ο David Meza Colli απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

41'
Σέντρα

41'

41'

40'

40'

40'

40'
Απόκρουση

39'
Σέντρα

Ο Diogo Viana κάνει τη σέντρα

39'

38'

Ο Adam Nemec τιμωρείται για σπρώξιμο στον Ionut Serban

38'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ion Gheorghe από την ομάδα Βολουντάρι ανατρέπει τον Ionut Serban

37'
Απόκρουση

Ο Ulrich Meleke απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

37'
Σέντρα

37'

37'
Απόκρουση

Ο Adam Nemec απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

37'
Γέμισμα

Ο Diogo Viana εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

36'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gabriel Tamas από την ομάδα Βολουντάρι ανατρέπει τον Ionut Serban

36'
Απόκρουση

36'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άργκες Πιτέστι στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

36'
Σέντρα

Ο Iasmin Latovlevici από την ομάδα Άργκες Πιτέστι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

35'

Καλή ενέργεια από τον Alexandru Isfan ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

35'

Ο Alexandru Isfan από την ομάδα Άργκες Πιτέστι προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

35'

Κατοχή: Βολουντάρι: 50%, Άργκες Πιτέστι: 50%.

34'

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marcelo Lopes από την ομάδα Βολουντάρι ανατρέπει τον Costinel Tofan

33'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Alexandru Isfan από την ομάδα Άργκες Πιτέστι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

32'
Σέντρα

32'
Απόκρουση

32'
Σέντρα

31'

Η ομάδα Βολουντάρι έχει την κατοχή της μπάλας

30'

29'

Ο Alexandru Isfan από την ομάδα Άργκες Πιτέστι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

29'
Σέντρα

29'

28'

Ο Adam Nemec από την ομάδα Βολουντάρι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

28'

Ο Marcelo Lopes από την ομάδα Βολουντάρι στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

28'

Ο Marcelo Lopes από την ομάδα Βολουντάρι προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

28'

28'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vadim Rata από την ομάδα Βολουντάρι ανατρέπει τον Ionut Serban

26'

26'

26'

Ο Marcelo Lopes από την ομάδα Βολουντάρι είναι σε θέση οφσάιντ

25'

25'
Απόκρουση

25'
Σέντρα

24'

Ο Marcelo Lopes έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

24'

Ο Marcelo Lopes από την ομάδα Βολουντάρι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Ionut Serban

24'

24'

Το σουτ του Vadim Rata μπλοκάρεται

23'
Απόκρουση

Ο Alexandru Greab απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

23'

23'
Σέντρα

22'

Ο Ulrich Meleke στέλνει με απευθείας φάουλ τη μπάλα προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ σώζει

22'
Απόκρουση

Ο Grigore Turda απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

22'
Σέντρα

Ο Cristian Costin κάνει τη σέντρα

21'

21'

Ο Iasmin Latovlevici επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

21'

Ο Cosmin Achim από την ομάδα Βολουντάρι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Diogo Viana

20'

Κατοχή: Βολουντάρι: 43%, Άργκες Πιτέστι: 57%.

20'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ulrich Meleke από την ομάδα Βολουντάρι ανατρέπει τον Diogo Viana

19'

Ο Igor Armas από την ομάδα Βολουντάρι προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

19'

Ο Vadim Rata από την ομάδα Βολουντάρι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

19'
Απόκρουση

Ο David Meza Colli απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

19'

Ο Marius Briceag από την ομάδα Βολουντάρι στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

18'

18'

Καλή ενέργεια από τον Marcelo Lopes ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

17'
Σέντρα

Ο Adam Nemec κάνει τη σέντρα

17'

17'

Κατοχή: Βολουντάρι: 39%, Άργκες Πιτέστι: 61%.

16'

Ο Alexandru Isfan υποπίπτει σε χέρι

16'

16'

Ο Ion Gheorghe από την ομάδα Βολουντάρι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

16'

16'
Απόκρουση

Ο Martin Raynov απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

15'
Σέντρα

15'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Cristian Dumitru από την ομάδα Άργκες Πιτέστι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

15'
Σέντρα

15'
Απόκρουση

14'

14'

Το σουτ του Costinel Tofan μπλοκάρεται

13'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vadim Rata από την ομάδα Βολουντάρι ανατρέπει τον Cristian Dumitru

13'

Ο Marcelo Lopes τιμωρείται για σπρώξιμο στον David Meza Colli

12'

12'

12'

11'

Ο Costinel Tofan αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

11'

Ο Vadim Rata τιμωρείται για σπρώξιμο στον Martin Raynov

11'

10'

Κατοχή: Βολουντάρι: 34%, Άργκες Πιτέστι: 66%.

10'

Το ψαλιδάκι που επιχείρησε ο Alexandru Isfan δεν προβλημάτισε τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

9'

Ο Joao Miguel από την ομάδα Άργκες Πιτέστι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

9'

Ο Cristian Dumitru από την ομάδα Άργκες Πιτέστι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

9'
Απόκρουση

Ο Gabriel Tamas απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

8'
Σέντρα

8'

Ο Cosmin Achim τιμωρείται για σπρώξιμο στον Cristian Dumitru

7'

7'
Απόκρουση

6'
Σέντρα

6'

6'

5'

5'

5'

Κατοχή: Βολουντάρι: 33%, Άργκες Πιτέστι: 67%.

5'

Πως το έχασε αυτό; Ο Ion Gheorghe έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

5'

Η ομάδα Βολουντάρι έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

4'

4'

4'

3'
Απόκρουση

Ο Igor Armas απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

3'
Γέμισμα

Ο Iasmin Latovlevici εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marius Briceag από την ομάδα Βολουντάρι ανατρέπει τον Cristian Dumitru

3'

2'

Ο Cristian Dumitru από την ομάδα Άργκες Πιτέστι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

2'
Γέμισμα

1'

Ο Ion Gheorghe από την ομάδα Βολουντάρι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Diogo Viana

1'

Ο αγωνιστικός χώρος δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση, αλλά ποδόσφαιρο παίζεται.

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Βολουντάρι είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Stadionul Anghel Iordanescu, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες της ομάδας Άργκες Πιτέστι, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.42 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βολουντάρι δεν έχει χάσει στους τελευταίους 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.27 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βολουντάρι νίκησε στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.65 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Άργκες Πιτέστι δεν έχει χάσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.30 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βολουντάρι ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Λίγκα 1.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 1.77 στον ΟΠΑΠ

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1