07:30
-
|
Ρίβερσαϊντ Ολίμπικ
Σάουθ Χόμπαρτ
|
|
|
07:30
-
|
Ντέβονπορτ Σίτι Στράικερς
Κλάρενς Ζίμπρας
|
|
|
08:00
-
|
Μπρούνσβικ Σίτι
Μπρούνσβικ Γιουβέντους
|
|
|
08:00
-
|
Γουέριμπι Σίτι
Μόρελαντ Σίτι
|
|
|
08:00
-
|
Γκούλμπερν Βάλεϊ Σανς
Λανγκβάριν
|
|
|
08:00
-
|
Μάνινγκχαμ Γιουν. Μπλους
Νόρθκοουτ Σιτι
|
|
|
08:00
-
|
Ναγκάνο Παρσέιρο (Γ)
Νοτζίμα Στέλα (Γ)
|
|
|
08:00
-
|
Πότσεον Σίτιζεν
Μόκπο Σίτι
|
|
|
08:00
-
|
Κούμα Τάιγκερς
Μπελκόνεν
|
|
|
08:00
-
|
Κανμπερα Ολύμπικ
Μονάρο Πάνθερς
|
|
|
08:00
156
|
Κιότο Σανγκά
Σιμίζου
|
|
|
08:00
157
|
Ναγκόγια
Σερέσο Όσακα
|
|
|
08:00
158
|
Τζούμπιλο Ιβάτα
ΦΚ Τόκιο
|
|
|
08:00
159
|
Β-Βάρεν Ναγκασάκι
Ομίγια
|
|
|
08:00
160
|
Βεντφορέτ Κόφου
Ρενόφα Γιαμαγκούτσι
|
|
|
08:00
161
|
Όιτα Τρίνιτα
Ροάσο Κουμαμότο
|
|
|
08:30
-
|
Σάδερλαντ Σαρκς
Γόλονγκονγκ Γουλβς
|
|
|
08:30
-
|
Αδελάιδα Μπλου Ίγκλς
Μοντμπούρι Τζετς
|
|
|
08:30
-
|
Πλέιφορντ Σίτι Πάτριοτς
Δυτική Αδελαΐδα
|
|
|
08:30
-
|
Πάρα Χιλς Νάιτς
Αντελάιντ Βίκτορι
|
|
|
08:30
-
|
Φούλαμ Γιουνάιτεντ
Αντελάιντ Χιλς
|
|
|
08:30
1364
|
Αδελαΐδα Γιουν. ΙΙ
Αντέλαϊντ Κόμετς
|
|
|
08:30
1388
|
Κούμπερλαντ Γιουνάιτεντ
Αδελαίδα Ολύμπικ
|
|
|
08:30
1389
|
ΦΚ Μπέογκραντ
Γουέστ Τόρρενς Μπιρκάλα
|
|
|
09:00
-
|
Κίνγκστον Σίτι
Νορθ Γκιλόνγκ Γουόριορς
|
|
|
09:00
-
|
Σεονάν Σίτι
Πατζού Σίτιζεν
|
|
|
09:00
-
|
Γκιονγκγού KHNP
Τσεονγκτζού ΦΚ
|
|
|
09:00
-
|
Ντανγκτζίν Σίτιζεν
Μπουσάν Τρανσπόρτ
|
|
|
09:00
-
|
Τσίτα
Τορπέντο Βλάντιμιρ
|
|
|
09:00
-
|
Τσόρτσιλ Μπράδερς
Σρενίντι Ντεκάν
|
|
|
09:00
162
|
Βίσελ Κόμπε
Σαγκάν Τοσού
|
|
|
09:00
163
|
Κασίμα Άντλερς
Χοκάιντο Σαπόρο
|
|
|
09:00
164
|
Τόκιο Βέρντι
Μίτο Χόλιχοκ
|
|
|
09:00
1390
|
Νορθ Ίστερν Μέτροσταρς
Στούρτ Λάιονς
|
|
|
09:30
-
|
Λάνσεστον Σίτι
Ολίμπια Γουόριορς
|
|
|
09:30
-
|
Νταρβίν Χαρτς
Χελένικ Αθλέτικ
|
|
|
10:00
-
|
Καμπέρα
Ο' Κόνορ Νάιτς
|
|
|
10:00
-
|
Ίνακ Κόμπε Λεονέσα (Γ)
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς (Γ)
|
|
|
10:00
165
|
Καβασάκι
Φουκουόκα
|
|
|
10:00
166
|
Σόναν Μπελμάρε
Γιοκοχάμα Μαρίνος
|
|
|
10:00
167
|
Μπουσάν Ι Παρκ
Τζεονάμ Ντράγκονς
|
|
|
10:00
1391
|
Αρμαντέιλ
Γκουέλουπ Κροάσια
|
|
|
10:00
1392
|
Μπαλκάτα
Περθ Ρεντ Σταρ
|
|
|
10:00
1393
|
Κόκμπερν Σίτι
Περθ
|
|
|
10:00
1400
|
Φλορεάτ Αθήνα
Ίγκλγουντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
10:00
1401
|
Σορέντο ΦΚ
Περθ Γκλόρι Νέοι
|
|
|
10:00
1403
|
Στίρλινγκ Μασεντόνια
Μπεϊσγουότερ Σίτι
|
|
|
10:30
-
|
Σπίριτ
Χιλς Γιουνάιτεντ
|
|
|
10:30
168
|
Γκιμτσεόν Σανγκμού
Νταεγού
|
|
|
10:45
-
|
Αντελάιντ Γιουνιβέρσιτι
Αδελαΐδα Ρέιντερς
|
|
|
11:00
-
|
Σάκαλιν Σάκαλινσκ
Ζνάμια Νόγκινσκ
|
|
|
11:00
-
|
Ουέστερν Σίδνεϊ Γιουθ
Σεντ Τζορτζ Σεντς
|
|
|
11:30
-
|
Κίνγκμπορο Λάϊονς
Γκλένορσι Νάιτς
|
|
|
12:00
-
|
Σιγκαπούρη U23
Μαλαισία U23
|
|
|
12:00
-
|
Μάουντις Ουόντερερς
Νόρθερν Τάιγκερς
|
|
|
12:00
-
|
Χακόα Σιδνεϊ
Μπλακτάουν Σπαρτανς
|
|
|
12:00
-
|
Χιούμ Σίτι
Όκλεϊ Κάνονς
|
|
|
12:00
-
|
Μαρκόνι Στάλιονς
Νόρθμπριτζ Μπουλς
|
|
|
12:00
-
|
Μπόνιριγκ Γουάιτ Ιγκλς
Σεντ Τζορτζ Σίτι
|
|
|
12:30
-
|
Μπέτις (Γ)
Ράγιο Βαγιεκάνο (Γ)
|
|
|
12:30
169
|
Γκιέονγκαμ
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
|
|
|
12:30
170
|
Γκίμπο Σίτιζεν
Ανιάνγκ
|
|
|
12:30
1468
|
Χούγκανγκ Γιουν.
Τανγιόνγκ Παγκάρ Γιουν.
|
|
|
12:30
1469
|
Λάιον Σίτι Σέιλορς
Γκέιλανγκ
|
|
|
12:30
1470
|
Νουρμγιάρβεν
Ρέιπας Λάχτι
|
|
|
12:45
-
|
Έσμπιεργκ U19
Μίντιλαντ U19
|
|
|
12:45
171
|
Γουέστερν Γιουνάιτεντ
Ουέλινγκτον Φοίνιξ
|
|
|
13:00
-
|
Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ
Εξέλσιορ Μασλάους
|
|
|
13:00
-
|
Κοπεγχάγη U19
Άαρχους U19
|
|
|
13:00
-
|
Β 1908
Χόλμπαεκ
|
|
|
13:00
-
|
Νταλούμ Νάεσμπι (Γ)
Νάεστβεντ (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
JAI Άαρχους (Γ)
Βίλντμπεργκ (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Σαχτιόρ Καραγκαντί
Ορνταμπάσι
|
|
|
13:00
-
|
Λίλεστρομ ΙΙ
Τρόμσο ΙΙ
|
|
|
13:00
-
|
Κρίσταλ Πάλας U18
Φούλαμ U18
|
|
|
13:00
172
|
Κασίβα Ρέισολ
Γκάμπα Οσάκα
|
|
|
13:00
173
|
Ριούκιου
Τοτσίγκι
|
|
|
13:00
174
|
Ουλσάν HD
Ίντσεον Γιουν.
|
|
|
13:00
175
|
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
Σεονγκνάμ
|
|
|
13:00
176
|
Ακαδέμικα
Φαρένσε
|
|
|
13:00
1582
|
Κάουνο Ζαλγκίρις
Σούντουβα
|
|
|
13:30
-
|
Βέιλε U19
Ράντερς Φρέια U19
|
|
|
13:30
-
|
Χόρσενς U19
Σοντερίσκε U19
|
|
|
13:30
-
|
Μίντιλ Έισις
Καζουαρίνα
|
|
|
13:30
-
|
Λάτσιο (Γ)
Ρόμα (Γ)
|
|
|
13:30
177
|
Νιετσιέτζα
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
|
|
13:40
178
|
Κορόνα Κίελτσε
Κατοβίτσε
|
|
|
14:00
-
|
Οσιποβίτσι
Όρσχα
|
|
|
14:00
-
|
Τρατ
Πράε Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Λάμπανγκ
Τσάινατ Χόρνμπιλ
|
|
|
14:00
-
|
Ουφά
Άρσεναλ Τούλα
|
|
|
14:00
-
|
Μπρόντμπι U19
Άαλμποργκ U19
|
|
|
14:00
-
|
Σίλκεμποργκ U19
Οντένσε U19
|
|
|
14:00
-
|
Ρίνγκστιντ
Κόγκε Νορντ
|
|
|
14:00
-
|
Όουρε
Χέντενστεντ
|
|
|
14:00
-
|
Βέλμπι-Ρισκόβ
Κιέλερουπ
|
|
|
14:00
-
|
Λερναγίν Αρτσάχ
Ουράρτου ΙΙ
|
|
|
14:00
-
|
Άλτα
Μπρατβάαγκ
|
|
|
14:00
-
|
Φάνεφοσ-Βόρμσαντ
Λόρενσκογκ
|
|
|
14:00
-
|
Ουμέα
Έρεμπρο Συριάνσκα
|
|
|
14:00
-
|
Στένουνγκσουντς
Γκοτιόντ
|
|
|
14:00
-
|
Άχλαφορς
Γκρέμπεσταντ
|
|
|
14:00
-
|
Κιρούνα
Ιτερχόγκνταλς
|
|
|
14:00
-
|
ΙΦΚ Έστερσουντ
Στόρφκορκς ΑΙΚ
|
|
|
14:00
-
|
Ασιρίσκα ΒΚ
Χουσκβάρνα
|
|
|
14:00
-
|
Ονσάλα
Τορσλάντα
|
|
|
14:00
-
|
ΠΚ-35 Ελσίνκι (Γ)
ΟΝΣ Ούλου (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
ΠΚ-35 Βάνταα (Γ)
Κουόπιο (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Ζνάμια Τρούντα
Ζενίτ 2
|
|
|
14:00
-
|
Μινίγια 2017
ΒΕ1 NFA
|
|
|
14:00
-
|
Άρσεναλ Τούλα ΙΙ
Λέον Σάτουρν Ραμενσκόγιε
|
|
|
14:00
-
|
Φάκελ Βορονέζ B'
Κολόμνα
|
|
|
14:00
-
|
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
Μπρασόφ
|
|
|
14:00
-
|
Ενγέζι Πλάτινουμ
Τέναξ
|
|
|
14:00
179
|
Έρεμπρο
Έστερ
|
|
|
14:00
180
|
Τρέλεμποργκ
Βαστέρας ΦΚ
|
|
|
14:00
1471
|
ΟΤΠ ΦΚ
Κοκόλα GBK
|
|
|
14:00
1515
|
Τβάκερς
Τρολχάταν
|
|
|
14:00
1525
|
Γκέφλε
Τιμ TG FF
|
|
|
14:00
1531
|
BFC Νταουγκάβπιλς
Λιεπάγια
|
|
|
14:00
1535
|
Ουλενσάκερ Κίζα
Τρομσντάλεν
|
|
|
14:00
1546
|
Αννόβερο ΙΙ
Αμβούργο ΙΙ
|
|
|
14:15
181
|
Ρος Κάουντι
Νταντί Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:15
182
|
Σέλτικ
Μάδεργουελ
|
|
|
14:15
183
|
Χαρτς
Ρέιντζερς
|
|
|
14:30
-
|
Μάντσεστερ Γιουν. U18
Νότιγχαμ Φόρεστ U18
|
|
|
14:30
-
|
Ουλαρέντς ΙΚ
Λαντβέτερ
|
|
|
14:30
-
|
Μπόρντεσχολμ
Ολντενμπέργκερ
|
|
|
14:30
-
|
TSB Φλένσμπουργκ
Τοντεσφέλντε
|
|
|
14:30
184
|
Βάλντχοφ Μανχάιμ
Χαβέλσε
|
|
|
14:30
185
|
Βερλ
MSV Ντούισμπουργκ
|
|
|
14:30
186
|
Βικτόρια Βερολίνου
Μέπεν
|
|
|
14:30
187
|
Μόναχο 1860
Ντόρτμουντ Β
|
|
|
14:30
188
|
Μπραουνσβάιγκ
Βικτόρια Κολωνίας
|
|
|
14:30
189
|
Όσναμπρικ
Μαγδεμβούργο
|
|
|
14:30
190
|
Σβικάου
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς
|
|
|
14:30
191
|
Φράιμπουργκ ΙΙ
Σααρμπρίκεν
|
|
|
14:30
192
|
Χάλεσερ
Βέχεν
|
|
|
14:30
1547
|
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
Χιλντεσχάιμ
|
|
|
15:00
-
|
Καμπότζη U23
Ταϊλάνδη U23
|
|
|
15:00
-
|
Ατιράου
Κιζιλζάρ
|
|
|
15:00
-
|
Αστάνα
Καϊράτ Αλμάτι
|
|
|
15:00
-
|
Γκάρχινγκ
Λάντσμπεργκ
|
|
|
15:00
-
|
Κιρκανσκόρινγκ
Μόναχο 1860 II
|
|
|
15:00
-
|
Ρέγκενσμπουργκ ΙΙ
Πούλαχ
|
|
|
15:00
-
|
Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ
Γκαντελφίνγκεν
|
|
|
15:00
-
|
Ισμάνινγκ
Κοτέρν
|
|
|
15:00
-
|
Ίνγκολσταντ ΙΙ
Χάνκοφεν Χάιλινγκ
|
|
|
15:00
-
|
Ντεϊσενχόφεν
Νταχάου 1865
|
|
|
15:00
-
|
Σβαμούνχνεν
Χαλμπέργκμος
|
|
|
15:00
-
|
Ντονοστόφ
Βάσερμπουργκ
|
|
|
15:00
-
|
Βάταν Σπορ
Σελινγκενπρότεν
|
|
|
15:00
-
|
Βίλτζινγκ
Μπάγερν Χοφ
|
|
|
15:00
-
|
Άιντραχτ Μπάμπεργκ
Φοχτ
|
|
|
15:00
-
|
Άνσμπαχ
Τσαμ
|
|
|
15:00
-
|
Γκεμπενμπάχ
Βιρτσμπέργκερ FV
|
|
|
15:00
-
|
Ερλάνγκεν
Άμπτσγουιντ
|
|
|
15:00
-
|
Κάρλμπουργκ
Σαντ ΦΚ
|
|
|
15:00
-
|
ASV Νέουμαρκτ
Μπόσκο Μπάμπεργκ
|
|
|
15:00
-
|
Κίκερς Στουτγάρδης
Λόεραχ-Μπρόμπαχ
|
|
|
15:00
-
|
Φράιμπεργκ
FSV 08 Μπίσινγκεν
|
|
|
15:00
-
|
Μπάκναγκ
Ιλσχόφεν
|
|
|
15:00
-
|
Ράβενσμπουργκ
Φραϊμπούργκερ
|
|
|
15:00
-
|
Σπόρτφροντ Ντορφμέρκινγκεν
Ριλάσινγκεν-Άρλεν
|
|
|
15:00
-
|
Ιντερνασιονάλ Λειψία
Μπούντισα Μπάουτζεν
|
|
|
15:00
-
|
Αν Ντερ Φάχνερ Χούε
Πλάουεν
|
|
|
15:00
-
|
Ομπερλάουσιτς
Κριεσόου
|
|
|
15:00
-
|
Άρνσταντ
Καρλ Τσάις Ιένα ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Μπισοφσβερντάερ
Μπλάου Βάις Ζορμπάου
|
|
|
15:00
-
|
Έινειτ Ρούντολσταντ
Μαρτινρόντα
|
|
|
15:00
-
|
Ροστόκερ 1895
Παμπόου
|
|
|
15:00
-
|
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ
Μπλάου Βάις Βερολίνου
|
|
|
15:00
-
|
Στάκεν
Χέρτα Ζέχλεντορφ
|
|
|
15:00
-
|
Μπραντενμπούργκερ Σουντ
RSV Άιντραχτ 1949
|
|
|
15:00
-
|
Λουγκάνο Β'
Μπάντεν
|
|
|
15:00
-
|
Σόλρεντ
BK Ούνιον
|
|
|
15:00
-
|
Β 1909
Μάριενλιστ
|
|
|
15:00
-
|
Χόλστεμπρο
Όντερ
|
|
|
15:00
-
|
Άαλμποργκ (Γ)
Οντένσε Q (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Β93 Κοπεγχάγη (Γ)
Άαρχους (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Φρόγια
Σαντβίκεν
|
|
|
15:00
-
|
Φυλινγκσντάλεν
Οπσάλ
|
|
|
15:00
-
|
Ος Tφ
Ρέντι
|
|
|
15:00
-
|
Λιλεχάμερ
Μόλντε ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Μπρουμούνταλ
Έλβερουμ
|
|
|
15:00
-
|
Βίκινγκ ΙΙ
Σάντνες Ουλφ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Στορντ
Μπροντ
|
|
|
15:00
-
|
Ουραέντ
Ράντεσουντ
|
|
|
15:00
-
|
Νάρντο
Στριντχάιμ
|
|
|
15:00
-
|
Μέλχους
Τίλερ
|
|
|
15:00
-
|
Κάρλμπεργκς
Τρόσα-Βάγκναραντ
|
|
|
15:00
-
|
Ενσκέντε
Χάντινγκε
|
|
|
15:00
-
|
Εσκιλσμίνε
Σαβεντάλενς
|
|
|
15:00
-
|
Σαντ ΙΦ
Γκότνε
|
|
|
15:00
-
|
Χάρτζου JK Λάγκρι
Λεβάντια Ταλίν ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Σοφαπάκα
Μπίντκο Γιουνάιτεντ
|
|
|
15:00
-
|
Μπαντάρι
Βιχίγα Μπούλετς
|
|
|
15:00
-
|
ΑΦΚ Λέοπαρντς
Καριομπάνγκι Σάρκς
|
|
|
15:00
-
|
Ουλίνζι Στάρς
Πόστα Ρέιντζερς
|
|
|
15:00
-
|
Ίλβες (Γ)
Άαλαντ Γιουνάιτεντ (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Μπούσχολτζ
Σάσελ
|
|
|
15:00
-
|
Χίμικ Τζέρζινσκ
Λούκι Ενέργκια
|
|
|
15:00
-
|
Ούτιν
Βέιτσε Φλένσμπουργκ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Ουνιόν Νοϊμίνστερ
Φρίζια 03
|
|
|
15:00
-
|
Έκρανας
BFA Βίλνιους
|
|
|
15:00
-
|
Χίλεροντ Φόντμπολντ
Θίστιντ
|
|
|
15:00
-
|
Ναέσμπι
Νταλούμ
|
|
|
15:00
-
|
Χέρλεβ
Καρλσούντε
|
|
|
15:00
-
|
Φέγενορντ (Γ)
Άγιαξ (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Τβέντε (Γ)
Αϊντχόφεν (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Γκάμλα Ουπσάλα (Γ)
Λιντκοπίνγκς (Γ)
|
|
|
15:00
193
|
Γιάμερμπουγκτ
Χόμπρο
|
|
|
15:00
194
|
Αμορεμπιέτα
Ουέσκα
|
|
|
15:00
1472
|
Έσπουν Παλοσέουρα
HJS Ακατέμια
|
|
|
15:00
1536
|
Φρίγκ
Γιόβικ Λιν
|
|
|
15:00
1537
|
Χοντ
Τραφ
|
|
|
15:00
1538
|
Κβικ Χάλντεν
Στρόμεν
|
|
|
15:00
1548
|
Σβάινφουρτ
Ιλερτίσεν
|
|
|
15:00
1549
|
Μπονέρ
Ομπερχάουζεν
|
|
|
15:00
1550
|
Αστόρια Γουάλντορφ
Άαλεν
|
|
|
15:00
1551
|
Μέμινγκεν
Νυρεμβέργη ΙΙ
|
|
|
15:00
1552
|
Ροτ Βάις Κόμπλεντζ
Σόνενχοφ
|
|
|
15:00
1553
|
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ
Γκλάντμπαχ ΙΙ
|
|
|
15:00
1554
|
Οφενμπάχερ Κίκερς
ΦΣΒ Φρανκφούρτης
|
|
|
15:00
1555
|
Χέσεν Κασέλ
Γκιέσεν
|
|
|
15:00
1556
|
Ροτ Βάις Έσεν
Ροτ Βάις Άλεν
|
|
|
15:00
1557
|
Φορτούνα Κολωνίας
Σπορτφρούντε Λόττε
|
|
|
15:00
1558
|
Πρόισεν Μούνστερ
Κολωνία ΙΙ
|
|
|
15:00
1559
|
Μπαερούθ
Βικτόρια Ασχάφενμπουργκ
|
|
|
15:00
1560
|
Ουντερχάκινγκ
Ράιν Λεσχ
|
|
|
15:00
1561
|
Ούλμ 1846
Στουτγκάρδη II
|
|
|
15:00
1562
|
Έλβερσμπεργκ
Χόμπουργκ
|
|
|
15:00
1563
|
Στράελεν
Ροντινγκχάουζεν
|
|
|
15:00
1564
|
Χαϊμστέτεν
Έλτερσντόρφ
|
|
|
15:00
1565
|
Λίπσταντ
Ουέρντινγκεν
|
|
|
15:00
1566
|
Χοφενχάιμ ΙΙ
TSV Στάινμπαχ
|
|
|
15:00
1567
|
Άουμπσταντ
Σχάλντινγκ-Χένινγκ
|
|
|
15:00
1568
|
Σχοτ Μάιντζ
Μπάλινγκερ
|
|
|
15:00
1569
|
Ισχστάτ
Άουγκσμπουργκ ΙΙ
|
|
|
15:00
1570
|
Όμβεργκ
Αλεμάνια Άαχεν
|
|
|
15:00
1571
|
Βέρντερ Βρέμης Β
Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ
|
|
|
15:00
1572
|
Βουπερτάλερ
Βέγκμπεργκ-Μπεκ
|
|
|
15:00
1583
|
Ριτεριάι
Ζαλγκίρις Βίλνιους
|
|
|
15:00
1587
|
Άαρχους Φρέμαντ
Μπράμπραντ
|
|
|
15:00
1589
|
Σκίβε
Μίντελφαρτ
|
|
|
15:15
-
|
Έσμπιεργκ U17
Μίντιλαντ U17
|
|
|
15:30
-
|
Βόλφσμπεργκερ II
HOGO Βελς
|
|
|
15:30
-
|
Γκέλντερς Φεενεντάαλσε
ΑΣΒΧ
|
|
|
15:30
-
|
Νόρντβικ
Άμστερνταμ ΦΚ
|
|
|
15:30
-
|
Σεβενίνγκεν
Ραϊνσμπούργκσε Μπόις
|
|
|
15:30
-
|
Χόρσενς U17
Σοντερίσκε U17
|
|
|
15:30
-
|
Κοπεγχάγη U17
Άαρχους U17
|
|
|
15:30
-
|
Χάρντενμπεργκ
Κουίκ Μπόις
|
|
|
15:30
-
|
Μίλαν (Γ)
Γιουβέντους (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Νάπολι (Γ)
Πομιγλιάνο (Γ)
|
|
|
15:30
1473
|
Κέσκι Ουσίμα
Κουόπιο Ακατέμια
|
|
|
15:45
-
|
Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς
Μινιόρ Πέρνικ
|
|
|
15:45
195
|
Γκίρμοτ
Φερεντσβάρος
|
|
|
16:00
-
|
Γουακίσο Τζάιαντς
Βάιπερς ΣΚ
|
|
|
16:00
-
|
Πόλις FC
Μπουλ Τζίνζα
|
|
|
16:00
-
|
Ονδουπάρακα
Μπράιτ Σταρς
|
|
|
16:00
-
|
Εμπαράρα Σίτι
Τόορο Γιουνάιτεντ
|
|
|
16:00
-
|
Γκανταφί
Καμπάλα Σίτι
|
|
|
16:00
-
|
Εξπρές FC
UPDF
|
|
|
16:00
-
|
Ουρά ΦΚ
Μπουσόγκα Γιουνάιτεντ
|
|
|
16:00
-
|
Ατλέτικο Ούρι
Σίνθιαλμπαλόνγκα
|
|
|
16:00
-
|
Λάτε Ντόλτσε
Κασίνο
|
|
|
16:00
-
|
Ζενίτ Πένζα
Κβαντ Ομπίνισκ
|
|
|
16:00
-
|
Κόζακεν Μπόις
Κονινκλίκε
|
|
|
16:00
-
|
Σπάκενμπουργκ
Ισελμερβόγκελς
|
|
|
16:00
-
|
Βέιλε U17
Ράντερς Φρέια U17
|
|
|
16:00
-
|
Λα Σαράζ-Εκλεπένς
Μοντέ
|
|
|
16:00
-
|
Βάρντε
Τάραπ Πααράπ
|
|
|
16:00
-
|
Πεσκάρα U19
Μπολόνια U19
|
|
|
16:00
-
|
ΑΣΑ Άαρχους (Γ)
Έστερμπρο (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Μπισχοφσχόφεν
Κουχλ
|
|
|
16:00
-
|
Φάνα
Βίνταρ
|
|
|
16:00
-
|
Σολά
Μπρέμνες
|
|
|
16:00
-
|
Άκρα
Τζέρβ 1919
|
|
|
16:00
-
|
ΕΙΚ Τόνσμπεργκ
Φραμ Λάρβικ
|
|
|
16:00
-
|
Χάλσεν
Πορς Γκρένλαντ
|
|
|
16:00
-
|
Σπριντ Ζελόϊ
Εξπρές IL
|
|
|
16:00
-
|
Χότουρ Χούγκιν
Θρότουρ Ρέικιαβικ
|
|
|
16:00
-
|
Οστεραάκερς Γιουνάιτεντ
Γκουτέ
|
|
|
16:00
-
|
Σάντβικς
Σκελέφτεα
|
|
|
16:00
-
|
Νουρμγιάρβεν (Γ)
Ελσίνκι (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ
ΦΚ Μινσκ
|
|
|
16:00
-
|
Χέσεν Ντράιχ
Φέρνβαλτ
|
|
|
16:00
-
|
Βαλντγκίρμες
Νέχοφ
|
|
|
16:00
-
|
Τουρκ Κουτσού Φρίντμπεργκ
Χουενφέλντερ
|
|
|
16:00
-
|
Σβαρτς Βάις Ρέντεν
Ντρόχτερσεν Ασέλ
|
|
|
16:00
-
|
Γέντελοχ
Άλτονα 93
|
|
|
16:00
-
|
Όμπερνέιλαντ
Χάιντερ
|
|
|
16:00
-
|
Σαχτιόρ Πιέτρικαβ
Όστροβετς
|
|
|
16:00
-
|
Ντόρνμπριτ Λούμπεκ
Άλτενχολς
|
|
|
16:00
-
|
Βασιλεία ΙΙ
Ράπερσβιλ-Γιόνα
|
|
|
16:00
-
|
Μπλακ Σταρς
Γιάνγκ Φέλοους Γιουβέντους
|
|
|
16:00
-
|
Βόλσουνγκουρ
Ρέινιρ Σαντγκέρντι
|
|
|
16:00
-
|
Σιόν ΙΙ
Μπρουλ
|
|
|
16:00
-
|
Κέρναρφον Τάουν
Φλιντ Τάουν Γιουνάιτεντ
|
|
|
16:00
-
|
Λέοταρ Τρεμπίνιε
Ρούνταρ Πριγιέντορ
|
|
|
16:00
-
|
Νοκμπρέντα
Μπανγκόρ
|
|
|
16:00
-
|
Βάβχα
Χαράρε Σίτι
|
|
|
16:00
-
|
Μπουλαβάγιο Σίτι
ZPC Καρίμπα
|
|
|
16:00
-
|
Χέρενταλς
Μπουλαβάγιο Σιφς
|
|
|
16:00
-
|
Γκαμπορόνε Γιουν.
Μποτσουάνα Ρέλγουεϊς Χαϊλάντερς
|
|
|
16:00
-
|
Πρίζονς ΧΙ
Γκίλπορτ Λάιονς
|
|
|
16:00
-
|
Τζουανένγκ Γκάλαξι
Τάουνσιπ Ρόλερς
|
|
|
16:00
-
|
Μογκοντιτσάνε Φάιτερς
Σουά Φλαμίνγκος
|
|
|
16:00
-
|
Νοτουέν
Πολίς ΧΙ
|
|
|
16:00
-
|
Οράπα Γιουνάιτεντ
Εξτένσιον Γκάνερς
|
|
|
16:00
-
|
Σούντσβαλ (Γ)
Τιμ TG FF (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Βάξιο (Γ)
Νόρκεπινγκ (Γ)
|
|
|
16:00
196
|
Έμπολι
Σαλερνιτάνα
|
|
|
16:00
197
|
Βάρτα Πόζναν
Λεχ Πόζναν
|
|
|
16:00
198
|
Μιάλμπι
Βάρναμο
|
|
|
16:00
199
|
Γιένσεπινγκ Σόντρα
Ούτσικτενς
|
|
|
16:00
201
|
Νόρμπι
Έργκριτε
|
|
|
16:00
202
|
Χάλμσταντ
ΑΦΚ Εσκίλστουνα
|
|
|
16:00
1474
|
Σάλπα
Κάαπο Κααρίνα
|
|
|
16:00
1519
|
ΙΦΚ Μάλμε
Λίντομε
|
|
|
16:00
1532
|
Σπάρτακς Τζουρμάλα
Ρίγα
|
|
|
16:00
1540
|
Έιντσβολντ Τερν
Βαλερένγκα 2
|
|
|
16:00
1541
|
Ούλερν
Φλεκερόι
|
|
|
16:00
1542
|
Βαρντ Χάουγκεσουντ
Έγκερσουντ
|
|
|
16:00
1592
|
Αλτινορντού
Μπαλικεσιρσπόρ
|
|
|
16:00
1593
|
Μπαντίρμασπορ
Μπούρσασπορ
|
|
|
16:00
1594
|
Ερζουρουμσπόρ
Κεσιορενγκουτσού
|
|
|
16:00
1595
|
Έγιουπσπορ
Κοτζάελισπορ
|
|
|
16:00
1596
|
Μανίσα ΦΚ
Τουζλασπόρτ
|
|
|
16:00
1597
|
Μενέμενσπορ
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
|
|
16:00
1598
|
Ανκαραγκουτσού
Μπολουσπόρ
|
|
|
16:00
1599
|
Σαμσουνσπόρ
Ιστανμπουλσπόρ
|
|
|
16:00
1600
|
Ουμρανίγιεσπορ
Ντενίζλισπορ
|
|
|
16:00
1601
|
Ταμπόρ
ΝΚ Μπράβο
|
|
|
16:00
1606
|
Μπαρόκα
Σούπερσπορτ Γιουν.
|
|
|
16:00
1607
|
Κέιπ Τάουν Σίτι
Αμαζούλου
|
|
|
16:00
1608
|
Λαμοντβίλ Γκόλντεν Άροους
Ρόγιαλ ΑΜ
|
|
|
16:00
1609
|
Μαμελόντι Σαντάουνς
Στέλενμπος
|
|
|
16:00
1610
|
Μορόκα Σουάλοους
Τσίπα Γιουνάιτεντ
|
|
|
16:00
1612
|
Σεκούκουνε Γιουνάιτεντ
Κάιζερ Τσιφς
|
|
|
16:00
1613
|
ΤS Γκάλαξι
Μαρούμο Γκάλαντς
|
|
|
16:15
-
|
Λίνγκμπι U17
Νόρτζελαντ U17
|
|
|
16:30
-
|
Γκοκουλάμ Κεράλα
Μοχαμένταν
|
|
|
16:30
-
|
Αμερθάλ
Γκροσπάρντορφ
|
|
|
16:30
-
|
Ροστόφ
Χίμκι
|
|
|
16:30
-
|
Λοκομοτίβ Μόσχας
Ντιναμό Μόσχας
|
|
|
16:30
-
|
Λινξ
Νεκαρσούλμερ
|
|
|
16:30
-
|
Ομπεράρχερν SV
Νέτινγκεν
|
|
|
16:30
-
|
Ρόιτλινγκεν
Μπρουσχσάλ
|
|
|
16:30
-
|
8 Βίλινγκεν
Φόρζχεϊμ
|
|
|
16:30
-
|
Φόλενταμ Γιονγκ
Ντε Τρέφερς
|
|
|
16:30
-
|
Κάτβικ
Τεκ
|
|
|
16:30
-
|
Μπρόντμπι U17
Άαλμποργκ U17
|
|
|
16:30
-
|
Λινθ 04
Σεντ Γκάλεν ΙΙ
|
|
|
16:30
-
|
Σκιερβόι
Μπόσεκοπ
|
|
|
16:30
-
|
Ουλενχόρστερ Παλόμα
HEBC Αμβούργο
|
|
|
16:30
-
|
Ένγκερς
Βορμάτια Βορμς
|
|
|
16:30
-
|
Αλεμάνια Γουάλνταλγκες
Χέρτα Βάισμπαχ
|
|
|
16:30
-
|
Ντουντενχόφεν
Γκόνσενχάιμ
|
|
|
16:30
-
|
Τζάγκερσμπουργκ
Χάσια Μπίνγκεν
|
|
|
16:30
-
|
Πφέντερσχάιμ
Καϊζερσλάουτερν ΙΙ
|
|
|
16:30
-
|
Έπελμπορν
Μουλχάιμ-Κάρλιχ
|
|
|
16:30
203
|
Άουγκσμπουργκ
Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
|
16:30
204
|
Αρμίνια Μπίλεφελντ
Λειψία
|
|
|
16:30
206
|
Γκλάντμπαχ
Χοφενχάιμ
|
|
|
16:30
207
|
Μπάγερ Λεβερκούζεν
Φράιμπουργκ
|
|
|
16:30
208
|
Μάιντζ
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
|
|
16:30
209
|
Ντόρτμουντ
Χέρτα Βερολίνου
|
|
|
16:30
210
|
Ουνιόν Βερολίνου
Μπόχουμ
|
|
|
16:30
211
|
Στουτγκάρδη
Κολωνία
|
|
|
16:30
274
|
Φαρούλ Κονστάντζα
Άργκες Πιτέστι
|
|
|
16:30
1614
|
Χαβαντάρ
Φαχρ Σεπάσι
|
|
|
16:30
1615
|
Σαχρ Κόντρο
Πεϊκάν
|
|
|
16:35
205
|
Βόλφσμπουργκ
Μπάγερν Μονάχου
|
|
|
17:00
-
|
Αφραγκολέσε
Όστια Μάρε
|
|
|
17:00
-
|
Σφίντουλ Γκεόργκε
Σερίφ Τιρασπόλ
|
|
|
17:00
-
|
Άκσου
Τούραν
|
|
|
17:00
-
|
Ακτόμπε
Τόμπολ
|
|
|
17:00
-
|
Καλούγκα
Μέταλουργκ Βίντνοε
|
|
|
17:00
-
|
Λα Σο Ντε Φοντ
Λανσί
|
|
|
17:00
-
|
Γκρασχόπερς ΙΙ
Χόενγκ
|
|
|
17:00
-
|
Βόλεν
Λουκέρνη ΙΙ
|
|
|
17:00
-
|
Κονίζ
Ντέλεμοντ
|
|
|
17:00
-
|
Σολοθούρν
Κόσοβα Ζυρίχης
|
|
|
17:00
-
|
Γκασάου
Βέτσβιλ-Μπονστέτεν
|
|
|
17:00
-
|
Θάλβιλ
Παραντίσο
|
|
|
17:00
-
|
Έσεν Μάουρεν
Φράιανμπαχ
|
|
|
17:00
-
|
Τούγκεν
Γουίντερθουρ ΙΙ
|
|
|
17:00
-
|
Μπάλζερς
Ούζβιλ
|
|
|
17:00
-
|
Άαλμποργκ ΙΙ
Ρίνκγκόμπινγκ
|
|
|
17:00
-
|
Λανς Β'
Σεν Κεντέν
|
|
|
17:00
-
|
Ομόνοια Αραδίππου
Ολυμπίας Λυμπιών
|
|
|
17:00
-
|
Αλκή Ορόκλινη
Καρμιώτισσα
|
|
|
17:00
-
|
Αναγέννηση Δερυνείας
Ερμής Αραδίππου
|
|
|
17:00
-
|
Ένωσις Ν. Παραλιμνίου
Ασίλ Λύσης
|
|
|
17:00
-
|
ΠΟ Ξυλοτύμβου
Οθέλλος Αθηαίνου
|
|
|
17:00
-
|
Ακρίτας Χλώρακας
Ονήσιλος Σωτήρας 2014
|
|
|
17:00
-
|
Αχυρώνας Λιοπετρίου
Αγία Νάπα
|
|
|
17:00
-
|
Ομόνοια 29ης Μαΐου
Νέα Σαλαμίνα
|
|
|
17:00
-
|
Ζίμπρου
Πετροκούμπ
|
|
|
17:00
-
|
Ντιναμό Ότο
Μιλσάμι
|
|
|
17:00
-
|
Σούντμπι (Γ)
Βάρντε (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Κιελσάας ΙΙ
Γκρόρουντ ΙΙ
|
|
|
17:00
-
|
Γκρέι
Λιν
|
|
|
17:00
-
|
Στάμπαεκ ΙΙ
Σκέιντ ΙΙ
|
|
|
17:00
-
|
Τοτέν
Χόνεφος
|
|
|
17:00
-
|
Σπιέλκαβικ
Βόλντα
|
|
|
17:00
-
|
Μπιάργκ
Λισεκλόστερ
|
|
|
17:00
-
|
Γκιέλερασεν
Σκζετέν
|
|
|
17:00
-
|
Τριγκ Λάντε
Κόλσταντ
|
|
|
17:00
-
|
Ινστράντενς
Γιούνκερεν
|
|
|
17:00
-
|
Όρκλα
Στάϊνκγιερ
|
|
|
17:00
-
|
Μιόλνερ
Σένζα
|
|
|
17:00
-
|
Νιάρντβικ
Μάγκνι
|
|
|
17:00
-
|
Νορντβάρμλαντ
Σέφλε
|
|
|
17:00
-
|
Κουνγκσάνγκρενς
ΙΦΚ Ουπσάλα
|
|
|
17:00
-
|
Μπέργκνασετς ΑΙΚ
Ουμέα Ακάντεμι
|
|
|
17:00
-
|
Έσλοβς
Άσαρουμς
|
|
|
17:00
-
|
Ρόζενγκαρντ
Κρίστιανσταντ
|
|
|
17:00
-
|
Ράπε Γκόιφ
Μπάλκαν
|
|
|
17:00
-
|
Χέγκσμπι
Χάσλεχολμ ΙΦ
|
|
|
17:00
-
|
Αραμέισκα Συριάνσκα
Σμέντμπι
|
|
|
17:00
-
|
Ατλέτικο Κολεγιάλες
Φερνάντο Ντε Λα Μόρα
|
|
|
17:00
-
|
HPS (Γ)
Χόνκα (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Χαουκάρ
Φιάρνταμπιγκντ
|
|
|
17:00
-
|
Ντιέτκιρχεν
Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς
|
|
|
17:00
-
|
Έισμπάχταλ
Σπέγιερ
|
|
|
17:00
-
|
Βέλμπερτ 1870
Χίλντεν
|
|
|
17:00
-
|
Μπάουμπεργκ
Μονχάιμ
|
|
|
17:00
-
|
Φούγκεν
Σβαρόφσκι Βάτενς ΙΙ
|
|
|
17:00
-
|
Ρισχενάου
Όμπι Βοργκλ
|
|
|
17:00
-
|
Μπρέγκενζ
Αούστρια Λουστενάου (Ερ)
|
|
|
17:00
-
|
Μπαβουά
Καμ
|
|
|
17:00
-
|
Μπιέλ
Γιούνγκ Μπόις ΙΙ
|
|
|
17:00
-
|
Μπράιτενραϊν
Μπελιντσόνα
|
|
|
17:00
-
|
Σαντζουλιάνο Σίτι
Αρκονατέζε
|
|
|
17:00
-
|
Ντολομίτι Μπελουνέσι
Μέστρε
|
|
|
17:00
-
|
Απολόνια Φιερ
Τερμπούνι Πούκε
|
|
|
17:00
-
|
Κοράμπι Πεσκοπί
Τομόρι
|
|
|
17:00
212
|
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Νότιγχαμ Φόρεστ
|
|
|
17:00
213
|
Κρισιούμα
Κλαμπ Ρεγκάτας
|
|
|
17:00
214
|
Λοντρίνα
Μπρούσκε
|
|
|
17:00
215
|
Βόλος ΝΠΣ
ΟΦΗ
|
|
|
17:00
216
|
Λούγκο
Φουενλαμπράδα
|
|
|
17:00
217
|
Μπούργος
Καρταχένα
|
|
|
17:00
218
|
Σουντιρόλ
Μόντενα
|
|
|
17:00
219
|
Κάουντενμπιθ
Μπόνιρινγκ Ροσέ
|
|
|
17:00
220
|
Ίντερ Τούρκου
Χέλσινγκφορς
|
|
|
17:00
744
|
Μπράκλι Τάουν
Γιορκ
|
|
|
17:00
745
|
Ντόρκινγκ Γουόντερερς
Όξφορντ Σίτι
|
|
|
17:00
1475
|
Βατζακόσκι
Καγιανίν Χάκα
|
|
|
17:00
1476
|
JP Πιεταρσάρι
Γιβάσκιλα
|
|
|
17:00
1477
|
ΙΦΚ Βάσα
JS Χέρκουλες
|
|
|
17:00
1520
|
Άνγκελχολμς
Βάνερσμποργκ ΙΦ
|
|
|
17:00
1522
|
Φάλκενμπεργκ
Όσκαρσαμνς ΑΪΚ
|
|
|
17:00
1523
|
Γκάις
Λούντς
|
|
|
17:00
1524
|
Κβίντινγκ
Ατβίνταμπεργκ
|
|
|
17:00
1526
|
Χάμαρμπι Τάλανγκ
Μοτάλα
|
|
|
17:00
1527
|
Σίλβια
Κάρλσταντ ΒΚ
|
|
|
17:00
1543
|
Άσκερ
Μπαερούμ
|
|
|
17:00
1544
|
Νότοντεν
Αρεντάλ
|
|
|
17:00
1545
|
Σότρα
Στάαλ Ζόρπελαντ
|
|
|
17:00
1584
|
Μπάνγκα Γκαργζντάι
Γιονάβα
|
|
|
17:00
1622
|
Πιφ
ΚΠΒ Κόκκολα
|
|
|
17:00
1625
|
Αφτουρέλντινγκ
Βέστρι
|
|
|
17:00
1626
|
Χαμάμ Σουσέ
Ολιμπίκ Μπέζα
|
|
|
17:00
1627
|
Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς
Ετουάλ Μετλαούι
|
|
|
17:00
1629
|
Κλαμπ Αμέρικα U20
Τιχουάνα U20
|
|
|
17:30
-
|
Μαρτίγκνι Σπορτς
Εκαλέν
|
|
|
17:30
-
|
ΙΦΚ Λίντινγκο
Βαρνμπολς
|
|
|
17:30
-
|
SV Χολ
SV Ίνσμπρουκ
|
|
|
17:30
-
|
Μογχιέρ Αλ Σάρχαν
Σαμπάμπ Αλ Ορντούν
|
|
|
17:30
-
|
Σάντα Μαρία Τσιλέντο
Πόρτιτσι 1906
|
|
|
17:30
-
|
Μουνάνα
Λαμπαρένε ΑΚ
|
|
|
17:30
-
|
Μπουνεγκουίντι
105 Λίμπρεβιλ
|
|
|
17:30
-
|
Στάντ Μαντζί
Σταντ Μιγκοβίν Λαμπαρενέ
|
|
|
17:30
-
|
Μπιτάμ
Ακάντα
|
|
|
17:30
221
|
Τρέντο
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
|
17:30
222
|
Ντεν Χάαγκ
Μπρέντα
|
|
|
17:30
223
|
Αρούκα
Μπελενένσες Σαντ
|
|
|
17:30
224
|
Μορεϊρένσε
Βιζέλα
|
|
|
17:30
225
|
Τοντέλα
Μποαβίστα
|
|
|
17:30
226
|
Βιλαφρανκουένσε
Τροφένσε
|
|
|
18:00
-
|
Ναφτάν
Σμοργκόν
|
|
|
18:00
-
|
ΚΣ Σφαξιέν
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
|
18:00
-
|
Γιάντραν Ντεκάνι
Κρσκο
|
|
|
18:00
-
|
Ιλίρια
Ρούνταρ Βελένζε
|
|
|
18:00
-
|
Μπρέζιτσε
ND Μπίλτσε
|
|
|
18:00
-
|
Μεϋρίν
Όμπεργολις Νάτερς
|
|
|
18:00
-
|
Λάνγκενθαλ
Σκοτζ
|
|
|
18:00
-
|
Μπουόκς
Ζουγκ 94
|
|
|
18:00
-
|
Λα Κορούνια
Τουντελάνο
|
|
|
18:00
-
|
Κούλτουραλ Λεονέσα
Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης
|
|
|
18:00
-
|
Καλαχόρα
Ράγιο Μαγιανταχόντα
|
|
|
18:00
-
|
Καστεγιόν
Βιγιαρεάλ Β'
|
|
|
18:00
-
|
Χεμπάρ Παζάρντζικ
Μάρεκ
|
|
|
18:00
-
|
Μαρίτσα Πλόβντιβ
Σοζοπόλ
|
|
|
18:00
-
|
Σπαρτάκ Βάρνα
Σπόρτιστ Σβόγκε
|
|
|
18:00
-
|
Σεπτέμβρι Σόφια
Μοντάνα
|
|
|
18:00
-
|
Πινζάου Σάλφελντεν
Γκρόντιγκ
|
|
|
18:00
-
|
Ανίφ
Σεεκίρχεν
|
|
|
18:00
-
|
Σακ 1914
Βαλς Γκρουνάου
|
|
|
18:00
-
|
DRL Γουέιβς (Γ)
Σλίγκο Ρόβερς (Γ)
|
|
|
18:00
-
|
Άιντραχτ Νορθάιμ
Ουπχούσεν
|
|
|
18:00
-
|
Ντρίνα Ζβόρνικ
Μόντριτσα
|
|
|
18:00
-
|
Μπόρατς Κοζάρσκα Ντούμπιτσα
Μπούντουσνοστ Πίλιτσα
|
|
|
18:00
-
|
Ζελέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα
Σλάβια Σαράγιεβο
|
|
|
18:00
-
|
Ποντρίνιε
Κοζάρα Γκραντίκα
|
|
|
18:00
-
|
Λιούμπιτς Πρνγιάβορ
Κρούπα
|
|
|
18:00
-
|
Σουτιέσκα Φόκα
Τέκστιλακ Ντερβέντα
|
|
|
18:00
-
|
Σλόγκα Ντόμποϊ
Σλόμποντα Νόβι Γκραντ
|
|
|
18:00
-
|
Ομάρσκα
Ζβιγιέζντα 09
|
|
|
18:00
-
|
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα Μπόμπρουισκ
|
|
|
18:00
-
|
Ροβανιέμι
Κομετάτ
|
|
|
18:00
-
|
Ντετόνιτ Τζούνιορ
Σάσα
|
|
|
18:00
-
|
Κόζουβ Γκέβγκελιτζα
Μπελασίτσα
|
|
|
18:00
-
|
Σλόγκα 1934 Βίνιτσα
Πομπέντα
|
|
|
18:00
-
|
Μπράτστβο 07
Οσογκόβο
|
|
|
18:00
-
|
Κιτ-Γκόου Πέχτσεβο
Λοκομοτίβα Γκράντσκο
|
|
|
18:00
-
|
Σίλεκς Κράτοβο
Βόσκα Σπορτ
|
|
|
18:00
-
|
Κοράμπι
Βαρντάρ
|
|
|
18:00
-
|
Όχριντ
Τέτεκς
|
|
|
18:00
-
|
Βελέστα
Γκοστιβάρ
|
|
|
18:00
-
|
Μπέσα 1976
Καντίνο
|
|
|
18:00
-
|
Ζβιγιέζντα Γκράντασατς
Γιέντινστβο Μπίχατς
|
|
|
18:00
-
|
Ορασέτζε
Τόμισλαβ
|
|
|
18:00
-
|
Ίγκμαν Κόνγιτς
Ράντνικ Χαντζίτσι
|
|
|
18:00
-
|
Ρουντάρ Κακάνι
Τοσκ
|
|
|
18:00
-
|
Βις Σιμ-Μπάου
Γκραντίνα Σρεμπρένικ
|
|
|
18:00
-
|
Μπούντουσνοστ Μπανοβίτσι
Μλάντοστ Ντόμποϊ
|
|
|
18:00
-
|
Μπράτσβτο Γκρακάνικα
Γκοράζντε
|
|
|
18:00
-
|
Τελφς
Χόενεμς
|
|
|
18:00
-
|
Σεντ Γιόχαν
Αντμίρα Ντόρνμπιρν
|
|
|
18:00
-
|
Ιμστ
Κουφστάιν
|
|
|
18:00
-
|
Λαουτεράχ
Ντόρμπιρνερ
|
|
|
18:00
-
|
Μπάτσκα Παλάνκα
Μάτσβα Σάμπατς
|
|
|
18:00
-
|
Γκραφικάρ
Ζλάτιμπορ
|
|
|
18:00
-
|
Καμπέλ
Μπούντουσνοστ Ντομπανόβτσι
|
|
|
18:00
-
|
Ραντ Βελιγραδίου
Τίμοκ
|
|
|
18:00
-
|
Κολουμπάρα
Προλετέρ Νόβι Σαντ
|
|
|
18:00
-
|
Μετς Β'
Αγκουενό
|
|
|
18:00
-
|
Βελέζ Μόσταρ
Τούζλα Σίτι
|
|
|
18:00
-
|
Σιρόκι Μπρίγιεγκ
Σαράγιεβο
|
|
|
18:00
-
|
Σβάλμπε Τουέντερν
Άιντραχτ Σέλλε
|
|
|
18:00
-
|
Ενγίμπα
Λόμπι Στάρς
|
|
|
18:00
-
|
Νάιτζερ Τορνέιντος
Γκόμπε Γιουνάιτεντ
|
|
|
18:00
-
|
Χάρτλαντ
Ρίβερς Γιουνάιτεντ
|
|
|
18:00
227
|
Αντμίρα Βάκερ
Αλτάχ
|
|
|
18:00
228
|
Ριντ
Λασκ Λίντσερ
|
|
|
18:00
229
|
WSG Τιρόλ
Χάρτμπεργκ
|
|
|
18:00
230
|
Σλάβεν Μπελούπο
Ριέκα
|
|
|
18:00
232
|
Ζίλινα
Σπαρτάκ Τρνάβα
|
|
|
18:00
233
|
Ζλάτε Μοράφτσε
Ποχρόνιε
|
|
|
18:00
234
|
Σένιτσα
Τρεντσίν
|
|
|
18:00
235
|
Σέρεντ
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
|
18:00
1478
|
Κάπα/Πούλε
Φουτούρα
|
|
|
18:00
1533
|
Τούκουμς 2000
Σούπερ Νόβα
|
|
|
18:00
1616
|
Αλουμινιούμ Αράκ
Σανάτ Νάφτ Αμπαντάν
|
|
|
18:00
1617
|
Μες Ραφσαντζάν
Γκολ Γκοχάρ
|
|
|
18:00
1631
|
Χούτνικ Κρακοβίας
Ζνιτσζ Προυσζκόβ
|
|
|
18:00
1632
|
Μότορ Λούμπλιν
Ραντούνια Στέζιτσα
|
|
|
18:00
1633
|
Πογκόν Σιέντλτσε
Βίσλα Πουλάβι
|
|
|
18:00
1634
|
Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ
Ρουχ Χορζόφ
|
|
|
18:00
1639
|
ΠΑΕΕ Κερύνειας
Ομόνοια
|
|
|
18:00
1645
|
Μπελουϊζντάντ
Άσο Σχλεφ
|
|
|
18:00
1646
|
ΚΣ Κονσταντίν
Μπίσκρα
|
|
|
18:00
1647
|
Ολιμπίκ Μεντέα
Άρμπα
|
|
|
18:00
1648
|
ΡΣ Ρελιζάνε
MC Οράν
|
|
|
18:00
1649
|
Τλέμτσεν
HB Τσέλγκχουμ Λέιντ
|
|
|
18:00
1651
|
Αραράτ Αρμενία
ΦΚ Βαν
|
|
|
18:00
1656
|
Β68 Τοφτίρ
Βίκινγκουρ Γκότα
|
|
|
18:00
1657
|
ΕΒ Στρέιμουρ
Β36 Τόρσχαβν
|
|
|
18:00
1665
|
Φαρ Ραμπάτ
Μαχρίμπ Τετουάν
|
|
|
18:10
-
|
Αλ Σίμπ
Ντοφάρ
|
|
|
18:10
-
|
Αλ Ρουστάκ
Σοχάρ
|
|
|
18:10
-
|
Μπάχλα Κλαμπ
Νίζγουα
|
|
|
18:10
-
|
Αλ Σούβαϊκ
Αλ Νάχντα Κλαμπ
|
|
|
18:10
-
|
Αλ Νασρ Σαλάλα
Μουσκάτ Κλαμπ
|
|
|
18:10
-
|
Αλ Μουσανάχ
Σαχάμ
|
|
|
18:10
-
|
Αλ Ιτιχάντ Σαλάλα
Ομάν Κλαμπ
|
|
|
18:15
-
|
Σκεντερμπέου
Λάτσι
|
|
|
18:15
-
|
Καστριότι
Τεούτα Ντούρες
|
|
|
18:15
-
|
ΚΦ Τίρανα
Βιλάζνια
|
|
|
18:15
-
|
Κούκεσι
Ντιναμό Σίτι
|
|
|
18:15
-
|
Εγκνατία Ρογκοζίνα
Παρτιζάνι Τιράνων
|
|
|
18:15
-
|
ΝΝ Γκόριτσα
Πριμόριε
|
|
|
18:15
1619
|
Φούλαντ
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
|
|
|
18:30
-
|
Αστόρια Γουάλντορφ ΙΙ
Γκοπίνγκερ SV
|
|
|
18:30
-
|
Τσιμπάλια
Ντιναμό Ζάγκρεμπ ΙΙ
|
|
|
18:30
-
|
Οριγιέντ Ριέκα
Σολίν
|
|
|
18:30
-
|
Ντουμπράβα
Κροάσια Ζμιγιαβτσί
|
|
|
18:30
-
|
Ντουγκοπόλζε
Οπατίγια
|
|
|
18:30
-
|
Τσενουά
Βέβι Σπορτς 05
|
|
|
18:30
-
|
Εμελσχάουσεν
Έλβερσμπεργκ Β'
|
|
|
18:30
-
|
Καρμπάχ
Αρμίνια Λουντβισχάφεν
|
|
|
18:30
236
|
Βιτερμπέσε
Φερμάνα
|
|
|
18:30
237
|
Προ Σέστο
Σερένο Κάλσιο
|
|
|
18:30
238
|
Φιντελίς Άντρια
Παγκανέζε
|
|
|
18:30
239
|
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
Ράκοβ Τσεστόχοβα
|
|
|
18:30
240
|
Σίριους
Έλφσμποργκ
|
|
|
18:30
1479
|
ΠεΚα
ΛαΠα
|
|
|
18:30
1618
|
Ναφτ Μάσζεντ
Νασάτζι Μαζανταράν
|
|
|
18:30
1620
|
Ζομπ Αχάν
Τράκτορ
|
|
|
18:30
1666
|
Λουντογκόρετς
Τσέρνο Μόρε Βάρνα
|
|
|
18:30
1667
|
Πρίμπραμ
Προστεζόφ
|
|
|
18:30
1668
|
Βάρνσντορφ
Ζιχλάβα
|
|
|
18:30
1669
|
Σπάρτα Πράγας Β'
Κρουντίμ
|
|
|
18:30
1670
|
Ούστι Ναντ Λαμπέμ
Τρίνετς
|
|
|
18:30
1671
|
Βικτόρια Ζίσκοφ
Λίσεν
|
|
|
18:30
1672
|
Βλασίμ
Οπάβα
|
|
|
18:30
1673
|
Βίσκοφ
Ντούκλα Πράγας
|
|
|
18:30
1674
|
Ζμπροϊόφσκα Μπρνο
Μας Ταμπόρσκο
|
|
|
18:45
241
|
Τσέλσι
Λίβερπουλ
|
|
|
18:45
242
|
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ
Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα
|
|
|
19:00
-
|
Φιαλαμπίγκνταρ
ΙΡ Ρέικιαβικ
|
|
|
19:00
-
|
Αχμάτ Γκρόζνι
Κρίλια Σοβετόβ
|
|
|
19:00
-
|
ΦΚ Μπουλ
Τέρε Σέντε
|
|
|
19:00
-
|
Τουν Β'
Τιμ Βόντ U21
|
|
|
19:00
-
|
Βολτίγκ ντε Σατομπριάντ
Σάρτρ
|
|
|
19:00
-
|
Γκράνβιλ
Γκινγκάμπ Β'
|
|
|
19:00
-
|
Ρομοραντίν
Λοριάν Β'
|
|
|
19:00
-
|
Σεντ Μαλό
Καέν Β'
|
|
|
19:00
-
|
Βερσαλλίες 78
Πλαμπενέκ
|
|
|
19:00
-
|
Βαν Ολιμπίκ Κλαμπ
Πουασί
|
|
|
19:00
-
|
Βίτρε
Σεντ Πριβ Σεντ Ιλέρ
|
|
|
19:00
-
|
Σανουά Σεντ Γκρατιέν
Ρεμς Β'
|
|
|
19:00
-
|
Φλέρι 91
Μπόμπιγκνι AC
|
|
|
19:00
-
|
Επινάλ
Σεντ Ζενεβιέν
|
|
|
19:00
-
|
Σλιτινχέιμ
Οσέρ Β'
|
|
|
19:00
-
|
Λουζιτάνος Σεντ-Μάουρ
Παρί 13 Ατλέτικο
|
|
|
19:00
-
|
Σεντ Πριστ
Γκολ ΦΚ
|
|
|
19:00
-
|
Ετουάλ Σεν Ράφαελ
Τουλόν
|
|
|
19:00
-
|
Μαρτίγκ
Τζούρα Σουντ
|
|
|
19:00
-
|
Ρουμιγί
Ομπάνι
|
|
|
19:00
-
|
Υέρ
Λυών Β'
|
|
|
19:00
-
|
Λουάν Κισό
ΡΚ Γκρας
|
|
|
19:00
-
|
Μονακό Β'
Μαρσέιγ Β'
|
|
|
19:00
-
|
Λυών Ντουσέρ
Μαρινιάν
|
|
|
19:00
-
|
Μπεζιέρ
Νάντ Β'
|
|
|
19:00
-
|
Λε Πουί
Σαμαλιέρε
|
|
|
19:00
-
|
Τρέλισακ
Ανγκουλέμε
|
|
|
19:00
-
|
Λες Ερμπιέ
Μπερζεράκ Περιγκόρντ
|
|
|
19:00
-
|
Ανζέ Β'
Μονπελιέ Β'
|
|
|
19:00
-
|
Μπουρζ 18
Αντρεζιέ Μπουθεόν
|
|
|
19:00
-
|
Πίμαουντ Γιουνάιτεντ (Γ)
Άθλόουν Τάουν (Γ)
|
|
|
19:00
-
|
Λοκομοτίβ Όσλο
Νόρντστραντ
|
|
|
19:00
-
|
Ζυρίχη ΙΙ
Κιάσο
|
|
|
19:00
-
|
PFC Κούμπαν
Κράσνονταρ 2
|
|
|
19:00
-
|
Λάνγκρεο
Λεγκανές Β
|
|
|
19:00
243
|
Ασντόντ
Χαποέλ Καταμόν Ιερουσαλήμ
|
|
|
19:00
244
|
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
Χάποελ Χαντέρα
|
|
|
19:00
245
|
Χάποελ Νοφ Χαγκαλίλ
Χάποελ Χάιφα
|
|
|
19:00
246
|
Βερόνα
Τορίνο
|
|
|
19:00
247
|
Ουντινέζε
Σπέτσια
|
|
|
19:00
248
|
Μπρέσια
Περούτζια
|
|
|
19:00
249
|
Ζαστρζέμπιε
Τίσχι 71
|
|
|
19:00
250
|
Καϊσερισπόρ
Μαλάτιασπορ
|
|
|
19:00
251
|
Μποέμιανς 1905
Κάρβινα
|
|
|
19:00
252
|
Τέπλιτσε
Παρντουμπίτσε
|
|
|
19:00
253
|
Ζλιν
Γιάμπλονετς
|
|
|
19:00
1510
|
Ίλβες Κίσατ
Ίλβες 2
|
|
|
19:00
1635
|
Πογκόν Γκρότζισκ
ΚΚΣ 1925 Κάλις
|
|
|
19:00
1640
|
ΑΕΚ Λάρνακας
Πάφος
|
|
|
19:00
1658
|
Κι Κλάκσβικ ΙΙ
Β71 Σαντόι
|
|
|
19:00
1675
|
Τενερίφη Β
Βίλα Σάντα Μπρίγκιντα
|
|
|
19:15
254
|
Βαγιαδολίδ
Πονφεραντίνα
|
|
|
19:30
-
|
Μούλιν Ιζέρ
Κανέ Ρουσιγιόν
|
|
|
19:30
-
|
Σταντ Μοντουά
Κολομιέρ
|
|
|
19:30
-
|
Κομερσιάντες Ούνιδος
Ντεπορτίβο Κουπσόλ
|
|
|
19:30
-
|
Καγιόν
Ρεάλ Σοσιεδάδ Γ'
|
|
|
19:30
255
|
Φέχερβαρ
Πακς
|
|
|
19:30
256
|
Ντεπόρτες Λα Σερένα
Παλεστίνο
|
|
|
19:30
449
|
Εσπανιόλ
Βαλένθια
|
|
|
19:30
1681
|
Κουρεσάρε
Ταλίνα Κάλεβ
|
|
|
20:00
-
|
Σπαρτάκ Σουμπότιτσα
Ραντνίτσκι 1923
|
|
|
20:00
-
|
Μέταλακ
Μλάντοστ Λουτσάνι
|
|
|
20:00
-
|
Σεντ Άννα Αμ Άιγκεν
Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ
|
|
|
20:00
-
|
Ρεάλ Ουνιόν
Ταλαβέρα
|
|
|
20:00
-
|
SD Λογρονιές
Λογρονιές
|
|
|
20:00
-
|
Σαμπαντέλ
Κορνεγιά
|
|
|
20:00
-
|
Ατλέτικο Σανλουκένο
Μπέτις Β
|
|
|
20:00
-
|
Αλκογιάνο
ΦΚ Ανδόρα
|
|
|
20:00
-
|
Μποέμιανς (Γ)
Σέλμπουρν (Γ)
|
|
|
20:00
-
|
Γκάλγουεϊ (Γ)
Τρίτι Γιουνάιτεντ (Γ)
|
|
|
20:00
-
|
Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ
Ντιναμό Μινσκ
|
|
|
20:00
-
|
Ράμθα
Αλ Βιχντάντ
|
|
|
20:00
-
|
Τορένσε
Ολιβεϊρένσε
|
|
|
20:00
-
|
Μπούντουτσνοστ
Σουτιέσκα Νίκσιτς
|
|
|
20:00
-
|
Ντέσιτς Τούζι
Πετροβάτς
|
|
|
20:00
-
|
Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ
Μόρναρ Μπαρ
|
|
|
20:00
-
|
Ρούνταρ Πλιέβλια
ΦΚ Ποντγκόριτσα
|
|
|
20:00
-
|
Γιεζέρο
Ζέτα
|
|
|
20:00
-
|
Μποτσουάνα Ντίφενς Φορς ΧΙ
Σεκιούριτι Σίστεμς
|
|
|
20:00
-
|
Μασιταόκα
Μορουπούλε Ουόντερερς
|
|
|
20:00
257
|
Αζαξιό
Τουλούζ
|
|
|
20:00
258
|
Γκινγκάμπ
Χάβρη
|
|
|
20:00
259
|
Κεβιγί
Δουνκέρκη
|
|
|
20:00
260
|
Νανσί
Πο
|
|
|
20:00
261
|
Νιμ
Μπαστιά
|
|
|
20:00
262
|
Νιόρ
Βαλενσιέν
|
|
|
20:00
263
|
Οσέρ
Αμιάν
|
|
|
20:00
264
|
Παρί
Γκρενόμπλ
|
|
|
20:00
265
|
Ροντέ
Καέν
|
|
|
20:00
266
|
Σοσό
Ντιζόν
|
|
|
20:00
267
|
Άρης
ΑΕΚ
|
|
|
20:00
268
|
Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ
|
|
|
20:00
269
|
Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα
|
|
|
20:00
271
|
Μαρίτιμο
Πορτιμονένσε
|
|
|
20:00
272
|
Πόρτο
Εστορίλ
|
|
|
20:00
1659
|
Ούντριντ
Ρούναβικ ΙΙ
|
|
|
20:05
270
|
Χάιντουκ Σπλιτ
Ίστρα
|
|
|
20:20
1621
|
Περσέπολις
Σεπαχάν
|
|
|
20:30
1676
|
Κιντανάρ Δελ Ρέι
Βιγιαρομπλέδο
|
|
|
21:00
-
|
Κορκ Σίτι (Γ)
Γουέξφορντ Γιαθς (Γ)
|
|
|
21:00
-
|
Σάο Πάουλο Κρίσταλ
Κράτο
|
|
|
21:00
-
|
Αϊμόρε
Σάο Λουίζ
|
|
|
21:00
-
|
Ντεσσέλ
ΡΦΚ Λιέγης
|
|
|
21:00
-
|
Ντέντερ
Ρόγιαλ Κνόκε
|
|
|
21:00
275
|
Ρόντα
Εξέλσιορ
|
|
|
21:00
276
|
Λέχια Γκντάνσκ
Πογκόν
|
|
|
21:00
277
|
Βολουντάρι
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
|
|
21:00
1683
|
Ντεπορτίβο Μαντρίν
Χιμνάσια Μεντόζα
|
|
|
21:00
1698
|
Άλτος
Ατλέτικο Σεαρένσε
|
|
|
21:15
278
|
Βαντούζ
Λοζάν Ουσί
|
|
|
21:15
279
|
Βιλ 1900
Τουν
|
|
|
21:15
280
|
Βίντερτουρ
Ξαμάξ
|
|
|
21:15
281
|
Ιβερντόν
Κρινς
|
|
|
21:15
282
|
Σαφχάουζεν
Ααράου
|
|
|
21:15
1602
|
Μάριμπορ
Αλουμίνι Κιντριτσέβο
|
|
|
21:15
1705
|
Ακαντέμια Καντολάο
Ουνιβ. Σαν Μάρτιν
|
|
|
21:30
-
|
Ζουβεντούδε MA
Πακατζούς
|
|
|
21:30
-
|
Καστανάλ
Τούνα Λούσο
|
|
|
21:30
-
|
Ντεφενσόρες Ουνίντος
Ντεπορτίβο Μερλό
|
|
|
21:30
-
|
Βίγια Σαν Κάρλος
Κολεγκιάλες
|
|
|
21:30
-
|
Ντεπορτίβο Αρμένιο
Χούστο Ντε Ουρκίθα
|
|
|
21:30
-
|
Σαν Μιγκέλ
Κανουέλας
|
|
|
21:30
-
|
Λαμαντρίντ
Εξουρσιονίστας
|
|
|
21:30
-
|
Λεβάντε (Γ)
Γκραν. Τενερίφη (Γ)
|
|
|
21:30
-
|
Ενγκορντάνι
Καρόι
|
|
|
21:30
-
|
Ορντίνο
Σάντα Κολόμα
|
|
|
21:30
283
|
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς
Στομίλ Ολστζίν
|
|
|
21:30
1685
|
Αγκροπεκουάριο
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν
|
|
|
21:30
1686
|
Ντεπορτίβο Μαϊπού
Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες
|
|
|
21:30
1687
|
Κλαμπ Αλμάγκρο
Σαν Μάρτιν ΣΧ
|
|
|
21:30
1688
|
Σασασίπας
Μπράουν ντε Αντρόγκε
|
|
|
21:45
284
|
Μάνσφιλντ
Νορθάμπτον
|
|
|
21:45
285
|
Σαρλερουά
Μαλίν
|
|
|
21:45
286
|
Σλίγκο Ρόβερς
Σεντ Πάτρικς
|
|
|
21:45
287
|
Ρόμα
Βενέτσια
|
|
|
22:00
-
|
Μποταφόγκο Πεσόα
Καμπινένσε
|
|
|
22:00
-
|
Τοκαντινόπολις
Μότο Κλούμπ
|
|
|
22:00
-
|
Ρεάλ Νοροέστε
Νόβα Βενέτσια
|
|
|
22:00
-
|
Σάο Μπερνάρντο
Σιανόρτε
|
|
|
22:00
-
|
ΦΚ Κασκαβέλ
Κάσιας
|
|
|
22:00
-
|
Μαρσίλιο Ντίας
Γιουβέντους SC
|
|
|
22:00
288
|
Τομπένσε
Γκουαρανί
|
|
|
22:00
289
|
Λυών
Ναντ
|
|
|
22:00
290
|
Μετς
Ανζέ
|
|
|
22:00
291
|
Μονακό
Μπρεστ
|
|
|
22:00
292
|
Μονπελιέ
Παρί Σεν Ζερμέν
|
|
|
22:00
293
|
Μπορντό
Λοριάν
|
|
|
22:00
294
|
Νις
Λιλ
|
|
|
22:00
295
|
Ρεν
Μαρσέιγ
|
|
|
22:00
296
|
Σεντ Ετιέν
Ρεμς
|
|
|
22:00
297
|
Στρασβούργο
Κλερμόν
|
|
|
22:00
298
|
Τρουά
Λανς
|
|
|
22:00
299
|
Τορόντο
Ορλάντο Σίτι
|
|
|
22:00
301
|
Λεγκανές
Εϊμπάρ
|
|
|
22:00
1442
|
Σετίφ
Αλ Αχλί Κάιρο
|
|
|
22:00
1713
|
Ρούνα
Αούκας
|
|
|
22:00
1721
|
Σαμποροντόν
Ουνιβερσιτάριο Ντε Πιγιάρο
|
|
|
22:05
-
|
Φλάουερ Σίτι Γιούνιον
Μέριλαντ Μπόμπακτς
|
|
|
22:30
-
|
Πουσό Αλέγκρε
Μπαΐα Ντε Φέιρα
|
|
|
22:30
302
|
Παλμέιρας
Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο
|
|
|
22:30
303
|
Σεάρα
Φλαμένγκο
|
|
|
22:30
304
|
Κολοράντο Ράπιντς
Λος Άντζελες
|
|
|
22:30
305
|
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Σάντα Κλάρα
|
|
|
22:30
306
|
Έβερτον Ντε Βίνα
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
|
|
|
22:30
1727
|
Δε Στρόνγκεστ
Γκουαμπίρα Μοντέρο
|
|
|
23:00
-
|
Φορτζ
Ατλέτικο Οτάβα
|
|
|
23:00
-
|
Φεροβιάρια
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
|
|
23:00
-
|
Ουρένα
Ούλα
|
|
|
23:00
-
|
Μαρακάιμπο
Ατλέτικο Ελ Βίγια
|
|
|
23:00
-
|
Ακαντέμια Ανζοατεγκουί
Πετάρε
|
|
|
23:00
1445
|
Μπόκα Τζούνιορς
Ρασίνγκ Κλουμπ
|
|
|
23:00
1689
|
Κίλμες
Σανταμαρίνα
|
|
|
23:00
1699
|
Μποταφόγκο SP
ABC Νατάλ
|
|
|
23:00
1728
|
Ατλέτικο Παλμαφλόρ
Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε
|
|
|
23:00
1729
|
Οριέντε Πετρολέρο
Ρεάλ Σάντα Κρουζ
|
|
|
23:00
1736
|
Γουαϊρένα
Ρεσιστένθια
|
|
|
23:05
-
|
Μίσιγκαν Σταρς
Σίρακους Πουλς
|
|
|
23:30
1706
|
UΤC Καχαμάρκα
Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ
|
|
|
00:00
-
|
Νορθ Καρολάινα
Σάουθ Τζόρτζια Τορμέντα
|
|
|
00:00
-
|
Ναούτικο PR
Ρίο Μπράνκο Άκρε
|
|
|
00:00
-
|
Μουνισιπάλ
Ντεπορτίβο Ατσουάπα
|
|
|
00:00
-
|
Ντέιτον Ντάτς Λάιονς
Σάουθ Μπεντ Λάιονς
|
|
|
00:00
-
|
Χίροους Ντε Φάλκον
Τρουχιγιάνος
|
|
|
00:00
-
|
Λιμπερταντόρ
Φαουντεϊσιόν Αϊφί
|
|
|
00:00
-
|
Μπολιβαρ Σπορτ Κλαμπ
Ντεπορτίβο Νουέβα Εσπάρτα
|
|
|
00:00
1742
|
Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ
Νασιονάλ Μοντεβιδέο
|
|
|
00:15
-
|
Ερμάνος Κολμενάρες
Μετροπολιτάνος
|
|
|
00:30
307
|
Σαμπάιο Κορέα
Βίλα Νόβα
|
|
|
00:30
1714
|
9 Ντε Οκτούμπρε
Μακαρά
|
|
|
00:30
1722
|
Αμέρικα ντε Κίτο
Ίνσουτεκ
|
|
|
01:00
-
|
Μινεσότα Γιουν. ΙΙ
Ντιναμό Χιούστον ΙΙ
|
|
|
01:00
-
|
Ρότσεστερ Νιου Γιορκ
Ίντερ Μαϊάμι ΙΙ
|
|
|
01:00
-
|
Τορόντο ΙΙ
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον ΙΙ
|
|
|
01:00
-
|
Ατλέτικο Μορέλια
Σιμαρόνες Ντε Σονόρα
|
|
|
01:00
308
|
Ατλέτικο Μινέιρο
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
|
|
|
01:00
309
|
Ιντερνασιονάλ
Κορίνθιανς
|
|
|
01:00
310
|
Κόλο Κόλο
Κοκουίμπο Ουνίδο
|
|
|
01:00
1700
|
Φλορέστα
Μανάους
|
|
|
01:30
-
|
Ρίτσμοντ Κίκερς
Ουνιόν Ομάχα
|
|
|
01:30
-
|
Ορλάντο Πράιντ (Γ)
Κάνσας Σίτι Κάρεντ (Γ)
|
|
|
02:00
-
|
Πασίφικ FC
Έντμοντον
|
|
|
02:00
-
|
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα ΙΙ
Ακουακατέρος CDU
|
|
|
02:00
-
|
Καλεντόνια ΣΚ
Τάμπα Μπέι Γιουνάιτεντ
|
|
|
02:00
-
|
Γουέικ
Γουέστ Βιρτζίνια Γιουν.
|
|
|
02:00
-
|
Βιρτζίνια Μπιτς Γιουν.
Λάιονσμπριτζ
|
|
|
02:00
-
|
Φιλαδέλφεια Λόουν Σταρ
Ρεάλ Σέντραλ Νιου Τζέρσι
|
|
|
02:00
-
|
Λιχάι Βάλει Γιουν. Σόνικ
Ρίντινγκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
02:00
311
|
Βανκούβερ Γουάιτκαπς
Σαν Χοσέ Έρθκουεικς
|
|
|
02:00
312
|
Νιου Γιόρκ Σίτι
Κολόμπους Κρου
|
|
|
02:00
313
|
Σάρλοτ
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
|
02:00
314
|
Ριονέγκρο Αγκουίλας
Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα
|
|
|
02:00
315
|
Ατλέτικο Τζούνιορ
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
|
|
|
02:00
316
|
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
Ντεπορτίβο Πάστο
|
|
|
02:00
317
|
Λα Εκιδάδ
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
|
|
02:00
318
|
Λος Μιγιονάριος
Αλιάνσα ΦΚ
|
|
|
02:00
319
|
Ντεπόρτες Περέιρα
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
|
|
02:00
320
|
Όνσε Κάλντας
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
|
|
|
02:00
321
|
Τολίμα
Ενβιγκάδο
|
|
|
02:00
322
|
Κλαμπ Αμέρικα
Πουέμπλα
|
|
|
02:00
1754
|
Τσάρλεστον Μπάτερι
Νιου Μέξικο Γιουν.
|
|
|
02:00
1755
|
Χάρτφορντ Αθλέτικ
Νιου Γιόρκ Ρεντ Μπουλς ΙΙ
|
|
|
02:00
1756
|
Μαϊάμι FC
Σαν Αντόνιο
|
|
|
02:00
1757
|
Πίτσμπουργκ Ριβερχάουντς
Ελ Πάσο Λοκομοτίβε
|
|
|
02:15
1737
|
Σολ Ντε Αμέρικα
Σέρο Πορτένιο
|
|
|
02:30
-
|
Τσατανούγκα Ρεντ Γουλβς
Σέντραλ Βάλεϊ Φουέγο
|
|
|
02:30
-
|
ΑΚ. Πουέρτο Καμπέλο
Καραμπόμπο
|
|
|
02:30
-
|
Κρίστος ΦΚ
Νόβα ΦΚ
|
|
|
02:30
-
|
Νορθ Καρολάινα Φιούζιον U23
Τομπάκο Ρόουντ
|
|
|
02:30
-
|
Ντάλτον Ρεντ Γουλβς
Τρι-Σίτις Ότερς
|
|
|
02:30
-
|
Γουέτσεστερ Φλέιμς
Μόρις Ελίτ
|
|
|
02:30
-
|
Ουάν Νόξβιλ
Άσβιλ Σίτι
|
|
|
02:30
323
|
CS Αλαγκοάνο
Οπεράριο Φεροβιάριο
|
|
|
02:30
324
|
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
|
|
|
02:30
1743
|
Μοντεβιδέο Γουόντερερς
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ
|
|
|
02:30
1758
|
Ντιτρόιτ Σίτι
Λόουντουν Γιουνάιτεντ
|
|
|
03:00
-
|
Ρασίνγκ Λούισβιλ (Γ)
Χιούστον Ντας (Γ)
|
|
|
03:00
-
|
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
Σάντα Λουσία Κοτζ.
|
|
|
03:00
-
|
Λιτλ Ροκ Ρέιντζερς
ΛΑ Πάρις
|
|
|
03:00
-
|
Λουιζιάνα Κρέουε
Τέξας Γιουνάιτεντ
|
|
|
03:00
-
|
Γουιτσίτα
Σπρίνγκφιλντ
|
|
|
03:00
-
|
Χιούστον Σουρ
Χιούστον ΦΚ
|
|
|
03:00
-
|
Ντε Μουάν Μενάς
Σεντ Κρουά
|
|
|
03:00
-
|
Πεόρια Σίτι
Μινεάπολις Σίτι
|
|
|
03:00
325
|
Φλουμινένσε
Ατλέτικο Παραναένσε
|
|
|
03:00
326
|
Ίντερ Μαϊάμι
DC Γιουνάιτεντ
|
|
|
03:00
327
|
Σικάγο Φάιαρ
Σινσινάτι
|
|
|
03:00
1707
|
Αλιάνσα Λίμα
Σεζάρ Βαγιέχο
|
|
|
03:00
1715
|
Λίγκα Ντε Κίτο
Ντελφίν
|
|
|
03:00
1759
|
Μέμφις 901
Ίντι Ελέβεν
|
|
|
03:30
328
|
Ντιναμό Χιούστον
Νάσβιλ
|
|
|
03:30
1723
|
Λιμπερτάδ Λόχα
Μπονίτα Μπανάνα
|
|
|
03:30
1764
|
Ντεπόρτες Ικίκε
Ντεπόρτες Ρεκολέτα
|
|
|
04:00
-
|
Νορθ Τέξας
Βανκούβερ Γουαϊτκαπς ΙΙ
|
|
|
04:00
-
|
Πουνταρένας
Καρμελίτα
|
|
|
04:00
-
|
Ρεάλ Εσπάνα
Μάραθον
|
|
|
04:00
-
|
Αγκουίλα
Γιόκορο
|
|
|
04:00
1768
|
Τσαλατενάνγκο
Ισίντρο Μεταπάν
|
|
|
04:05
329
|
Πατσούκα
Ατλέτικο Σαν Λούις
|
|
|
04:30
330
|
Ρεάλ Σολτ Λέικ
Όστιν
|
|
|
05:00
331
|
Πόρτλαντ Τίμπερς
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
|
|
|
05:00
1760
|
Λας Βέγκας Λάιτς
Όκλαντ Ρουτς
|
|
|
05:00
1761
|
Μοντερέι Μπέι
Ρίο Γκράντε Βάλεϊ Τόρος
|
|
|
05:10
-
|
Μπέι Σίτις
Καλιφόρνια Γιουνάιτεντ
|
|
|
05:30
332
|
Λος Άντζελες Γκάλαξι
Ντάλας
|
|
|