Νασρί: «Τσέλσι και Γιουνάιτεντ οι αντίπαλοι της Σίτι για το πρωτάθλημα»

Νασρί: «Τσέλσι και Γιουνάιτεντ οι αντίπαλοι της Σίτι για το πρωτάθλημα»



Την Τσέλσι και την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ θεωρεί ως τους κύριους αντιπάλους της Μάντσεστερ Σίτι για την κατάκτηση του πρωταθλήματος ο Σαμίρ Νασρί.

Εκτός της διεκδίκησης του τίτλου έθεσε τη Λίβερπουλ ο Σαμίρ Νασρί ο οποίος δήλωσε πως η Τσέλσι και η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ είναι οι άμεσοι αντίπαλοι της Σίτι για την κατάκτηση του πρωταθλήματος, χωρίς όμως να μην υπολογίζει την Άρσεναλ:

«Πιστεύω πως οι δύο κύριοι ανταγωνιστές μας θα είναι οι Τσέλσι και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Η Τσέλσι έκανε κάποιες καλές μεταγραφές και τον Φάμπρεγας. Είναι ένας σπουδαίος παίκτης. Τον ξέρω επειδή ήμουν μαζί του στην Άρσεναλ. Επίσης απέκτησαν τον Ντιέγκο Κόστα που είναι πολύ επικίνδυνος στην επίθεση», δήλωσε ο Νασρί και πρόσθεσε:

«Η Γιουνάιτεντ έχει έναν νέο προπονητή, έχει ενισχυθεί και δεν έχει κάποια ευρωπαϊκή διοργάνωση. Επομένως περιμένω πως θα επιστρέψουν δυνατότεροι. Αλλά και η Άρσεναλ μπορεί να είναι εκεί. Έφερε παίκτες σαν τον Σάντσες που θα την κάνουν δυνατότερη».

Όσο για τη Λίβερπουλ, τόνισε: «Η Λίβερπουλ θα τα βρει δυσκολότερα, επειδή έχασαν τον Σουάρες και θα παίξουν και Τσάμπιονς Λιγκ. Επομένως θα είναι διαφορετικό γι' αυτούς. Την περυσινή σεζόν είχαν μόνο την Πρέμιερ Λιγκ τους τελευταίους μήνες και τους έδωσε ένα μεγάλο προβάδισμα, επειδή οι παίκτες πήγαιναν στα παιχνίδια πιο φρέσκοι».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.453.352.451.701.801.421.231.42
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.001.953.001.402.20
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.501.852.8012.50

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 07/09/2014 00:56
HAHAHAHAHAHAHAHA GIOUNAITED A RE NASRI ME AUTA TA ANKDOTA(PLAKA KANO SE LIGO KAIRO I GIOUNAIDED THA GAMAEI ALLA TO NOIMA EINAI SE POSO?)

στις 07/09/2014 00:57
ANEKDOTA*

στις 07/09/2014 01:20
united?? ti leei re i liverpool tha to pari

στις 07/09/2014 01:32
pia liverpool re 23 xronia no tropeo malakes

στις 07/09/2014 03:54
kala mhn to lete oti h m.u. dn tha ta paei kala arxi einai ekane treles gkafes..alla dn einai ektos prwtathlhmatos me tis metagrafes pou ekane kai ton proponith pou exei pou einai kalos as min to krinounme gia auta ta mats..kai dikio exei autes h treis omades tha pane gia prwtathlhma

στις 07/09/2014 10:07
ΝΑΣΡΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ.ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΣΤΟΥΡΩΜΕΝΟΣ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ.ΦΕΤΟΣ ΜΑΝ.ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΗ ΔΙΕΚΔΙΚΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΤΙΤΛΟΥ.ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΛΕΓΕΣ ΤΣΕΛΣΙ ΚΑΙ ΑΡΣΕΝΑΛ ΟΙ ΒΑΣΙΚΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ.

στις 07/09/2014 11:13
Ελα να μην ακουω μαλακιες η γουεστ μπρομ θα το παρει τωρα π πηρε Σαμαρα αντε μην ακουω αηδιες αυτη ειναι η πραγματικη σας ανταγωνιστες!!! ^_^

στις 07/09/2014 11:13
ανταγωνιστρια*

στις 07/09/2014 11:14
Βασικά η αντίπαλος της Τσέλσι θα ειναι η σιτι γιατί φέτος δεν το χάνει η Τσέλσι με τίποτα

στις 07/09/2014 11:49
re nasri stin soouk rotises?gelasame!

στις 07/09/2014 12:12
GT RE PAIDIA KAI I LIVERPOUL DNEXEI ASXIMI OMADA FETOS AN OXI PROTI THA FTASI PSILA PADOS

στις 07/09/2014 12:14
poutanas gie ..otan i liverpool se afisei 10 vathmous piso trekse na krifteis

στις 07/09/2014 15:07
Η τσελσι ειναι σιγουρα το μεγαλο φαβορι για την πρωτια μαζι με την σιτι. Η γιουναιτεντ ουτε στη 10αδα.

στις 07/09/2014 15:46
siga re nasri pou 8es kai prwta8lima gia 2h sunexomenh xronia. H CHELSEA 8a to parei!!!

στις 08/09/2014 00:36
nasri salta kai pid...soy erxetai nea 3ara..(makari na to parei i liverpool kai oxi oi alloi 2 oi sixamenoi)

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.