Τέλος ο Βοσνιάδης από την Λάρισα, επέστρεψε ο Παναγόπουλος

Τέλος ο Βοσνιάδης από την Λάρισα, επέστρεψε ο Παναγόπουλος



Παρελθόν από τον πάγκο της Λάρισας αποτελεί ο Αλέκος Βοσνιάδης, με τον Κώστα Παναγόπουλο να παίρνει τη θέση του, επιστρέφοντας έτσι στους «βυσσινί».

Λίγες μέρες μετά την εντός έδρας ήττα (1-0) από τον Ολυμπιακό Βόλου για το Κύπελλο, ο Αλέκος Βοσνιάδης αποτελεί παρελθόν από την τεχνική ηγεσία της Λάρισας πριν καν ξεκινήσει το πρωτάθλημα της Football League.

Μάλιστα οι «βυσσινί» ανακοίνωσαν άμεσα τον αντικαταστάτη του, με τον Κώστα Παναγόπουλο να αναλαμβάνει ξανά τη Λάρισα μετά την αποχώρηση του από την ομάδα την περσινή σεζόν.

Υπενθυμίζεται πως ο Έλληνας τεχνικός είχε αποχωρήσει από τον πάγκο της Λάρισας μετά την πρώτη ήττα της στη’ Γ Εθνική απέναντι στον Οικονόμο Τσαριτσάνης.

Οι ανακοινώσεις:

«Η ΠΑΕ ΑΕΛ ανακοινώνει την λύση της συνεργασίας με τον προπονητή κ. Αλέκο Βοσνιάδη. Εύχεται στον προπονητή καλή συνέχεια στην καριέρα του»

«Η ΠΑΕ ΑΕΛ ανακοίνωσε και επίσημα την έναρξη συνεργασίας με τον προπονητή Κωνσταντίνο Παναγόπουλο».



Ομάδες που αφορά: ΛΑΡΙΣΑ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 06/09/2014 19:12
kanekorso sto elega ;)

στις 06/09/2014 19:16
ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ, ΑΝ Κ Η ΑΕΛΑΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΣΙΩΛΗ Κ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΝΕΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΜΠΟ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΣΤΟ ΤΟΠΙ (ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΝ)! ΜΕ ΜΙΣΘΩΦΟΡΟΥΣ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΧΑΪΡΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ Κ ΑΣ ΑΝΕΒΟΥΜΕ... Υ.Γ. ΜΕΖΖΟΧ, Ο ΒΟΣΝΙΑΔΗΣ ΕΓΚΑΘΕΤΗ ΚΟΥΦΑΛΑ ΗΤΑΝ. ΕΤΣΙ ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ Κ ΠΑΛΙΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΗΡΕ ΠΟΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΜΕ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟ

στις 06/09/2014 19:56
ΦΥΣΙΚΑ Κ ΠΟΔΙ ΣΤΟΝ ΕΓΚΑΘΕΤΟ, ΜΠΙΛΜΠΑΟ. ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ Ο ΠΛΕΞΙΓΚΛΑΣ κ ΤΗΝ ΔΙΟΡΘΩΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΥΣΙΝΗ ΠΟΥΣΤΙΑ ΝΑ ΔΙΩΞΕΙ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟ ΞΑΦΝΙΚΑ. Υ.Γ. ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΗΤΤΑ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΥΣΤΡΙΑΚΟΥΣ, ΟΧΙ ΟΠΟΙΟΝ ΟΠΟΙΟΝ, Κ ΣΕ ΓΕΜΑΤΟ ΑΛΚΑΖΑΡ. ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙ ΑΥΤΟ!

στις 06/09/2014 22:24
Αν και προτιμω τον παναγοπουλο ο πλεξιδας ειναι ανευθηνος δν γινεται με το παραμικρο να αλλαζεις προπονητη του δινεις και μια δευτερη ευκαιρια!

στις 06/09/2014 23:12
ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ! ΕιΠΑΜΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΠΟΙΟ ΟΠΟΙΟ ΜΑΤΣ. ΑΣ ΕΧΑΝΕ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩΛΟΠΕΤΙΝΙΤΣΑ ΜΕ 10 ΓΚΟΛ, ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΥΓΧΩΡΕΜΕΝΟΣ, ΤΩΡΑ ΟΧΙ! ΤΕΛΟΣ!!!

στις 06/09/2014 23:15
Κ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΚΟΥΝΑΒΙΑΚΟ ΑΥΣΤΡΙΑΣ ΑΛΛΑ Κ ΤΑ ΟΣΑ ΠΡΟΗΓΗΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΥΝΑΒΙΑ ΕΔΩ Κ ΕΝΑ ΜΗΝΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΘΕΣΗ, ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΠΛΕΞΙΓΚΛΑΣ Κ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΣΚΛΗΡΟΣ

στις 07/09/2014 09:58
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΑΕΛ ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ Α' ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛ.ΒΟΛΟΥ ΚΑΙ ΗΡΑΚΛΗ.ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΣΗ ΤΗΣ.ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ.ΜΙΑ ΗΤΤΑ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΣΗΤΟ ΟΛ.ΒΟΛΟΥ.ΔΕΝ ΔΙΩΧΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΝΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΝΕΙ 2 ΑΝΟΔΟΥΣ ΣΤΗΝ Α'ΕΘΝΙΚΗ ΜΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ.ΑΣ ΤΟΥ ΕΔΙΝΕ 1 ΜΗΝΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΣΤΩΣΗ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΡΟΛΑΡΕΙ Η ΟΜΑΔΑ.ΟΥΤΩΣ Η' ΑΛΛΩΣ Η ΑΕΛ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΑ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΜΕ ΟΛ.ΒΟΛΟΥ,ΗΡΑΚΛΗ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΟΜΑΔΑ.

στις 07/09/2014 14:38
ΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΛ? ΕΤΣΙ ΤΕΤΟΙΟ ΧΟΡΤΑΡΑΚΙ ΣΑΣ ΤΑΪΖΟΥΝ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ δΙΟΤΙ ΣΥΜΦΕΡΕΙ? ΒΑΘΙΑ ΝΥΧΤΩΜΕΝΟΙ ΕΙΣΤΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕ Κ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΥΛΙΚΟ Κ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΦΕΤΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΕΚ, ΤΕΛΙΑ Κ ΠΑΥΛΑ! ΒΟΛΟΙ, ΚΩΛΟΙ, ΗΡΑ, ΓΡΙΕΣ, ΛΑΜΙΕΣ ΚΠΛ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ Κ ΦΕΤΟΣ. Υ.Γ. Το ΠΟΣΤ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ, ΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΤΕ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΣΑΣ

στις 07/09/2014 14:42
Υ.γ.2 ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ, Κ ΟΙ ΗΤΤΕΣ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΕΙΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΕΔΩ Κ ΕΝΑ ΜΗΝΑ. Η ΟΜΑΔΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΑΣΑΕΙ ΣΙΔΕΡΑ ΓΙ ΑΥΤΟΝ Κ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΑΤΣ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ Κ ΕΥΘΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΛΙΑ 11ΑΔΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΕ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΑΜΑ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ. ΤΕΛΟΣ!

στις 08/09/2014 01:40
συμφωνω για την 11αδα κανε κορσο!! σουανης απαραδεκτος νεμπεγλερας τζουνιορ πολυ αργη λογο της ηλικιας του αναστασακος πολυ ανετοιμος μονο ενας περικο ξεχωρισε αλλα δν μπορει ενας παικτης μονος του να κανει πολλα

στις 08/09/2014 01:41
ηλικιας τους*

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.