Έδειξε ενδεκάδα με Καραγκούνη και Σάμαρη ο Σάντος

Έδειξε ενδεκάδα με Καραγκούνη και Σάμαρη ο Σάντος

Αφορά τον αγώνα ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ - ΕΛΛΑΔΑ


Την ενδεκάδα που πήρε την πρόκριση απέναντι στην Ακτή Ελεφαντοστού φαίνεται να εμπιστεύεται για τον αγώνα με την Κόστα Ρίκα ο Φερνάντο Σάντος. Στους αναπληρωματικούς ο Κατσουράνης, ξανά ατομικό ο Καρνέζης αλλά υπάρχει αισιοδοξία ότι θα αγωνιστεί.

Ο Πορτογάλος τεχνικός, στην τελευταία προπόνηση της Εθνικής στο Αρακαζού, δοκίμασε με τους βασικούς την ομάδα που αγωνίστηκε κόντρα στην Ακτή μετά τον τραυματισμό του Παναγιώτη Κονέ, ο οποίος δεν υπολογίζεται για τον αγώνα με την Κόστα Ρίκα.

Ο λόγος για τους Τοροσίδη, Παπασταθόπουλο, Μανωλά και Χολέβα στην άμυνα, Καραγκούνη, Μανιάτη, Σάμαρη στα χαφ και Σαλπιγγίδη, Λάζαρο, Σαμαρά στην επίθεση.

Να σημειωθεί ότι ο Κατσουράνης, ο οποίος δεν είχε δικαίωμα συμμετοχής στον αγώνα με την Ακτή, αγωνίστηκε με τους αναπληρωματικούς, χωρίς αυτό να σημαίνει απαραίτητα ότι δεν θα πάρει φανέλα βασικού την Κυριακή.

Από την άλλη, ο Ορέστης Καρνέζης ακολούθησε ατομικό, αλλά όπως όλα δείχνουν θα ξεπεράσει τον τραυματισμό του και θα αγωνιστεί κόντρα στην Κόστα Ρίκα.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ - ΕΛΛΑΔΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.403.052.852.301.401.341.31.47
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.901.803.401.851.60
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.351.704.5025.00

Σχολιασμός

23 σχόλια:

στις 27/06/2014 21:57
Ωραία έξω ο Κατσουράνης! Προτιμώ Καρά παρά Κατσουράνη. Σαμαράς πάλι κορυφή και έτσι θα «ξεσκονίσουμε» και την Κόστα Ρίκα.

στις 27/06/2014 22:03
Πρωτυμο φετφα αντι σαλπι

στις 27/06/2014 22:37
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ

στις 27/06/2014 23:13
ωραια επιτελους το καταλαβε ο σταντος θα βοηθησε λογικα η σελιδα στο φβ αχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 28/06/2014 00:01
3 goal tha faei h ampalh kolofardh omada

στις 28/06/2014 00:40
Η ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ FACEBOOK "Οχι Κατσουρανη με Κοστα Ρικα" ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟΠΟ!! Ο ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!! ΧΑΧΑΧΑ

στις 28/06/2014 00:54
Fetfa gt dn vazi? Ton protimo apo ton salpingidi

στις 28/06/2014 01:17
ti egine re mounia?stin ethnikh oloi eine paiktarades kai tous thelete kai stis omades otan pezoun sto protathlima tous vrizete e??giauto eiste gia tin poutsa pitsirikia kai dn tha mathete balitsa pote.kai oso gia ton katsourani eiste poly ligoi an nomizete oti me kapia like(kamenoi) tha kanete koumanto sto an tha peksei h oxi.ade ton poulo anideoi abaloi

στις 28/06/2014 02:40
paokara se piraxe epidi exoun kani ola afta gia ton katsurani e?

oso gia ton lucadirisio einai o gnostos Querty

στις 28/06/2014 08:37
η σελιδα στο φβ κατι εκανε

στις 28/06/2014 09:48
Lucadirisio ετοιμασου

στις 28/06/2014 10:20
Δηλαδή ειδε ο Σάντος τη σελίδα στο fb και για αυτό δεν βάζει τον Κατσουράνη?χαχαχα Ελεος.Και ξαφνικά ο Σαμαράς έγινε παιχταράς? ξανα χαχαχα.ΕΛΛΑΔΑ υποστηρίζουμε ρεεεεεεεε,οχι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ η ΠΑΟΚ η ΠΑΟ Αν το πάμε οπαδικά,λυπάμαι

στις 28/06/2014 10:53
ωραια εξω ο κατσουρανης!

στις 28/06/2014 11:02
teowoolf δεν το παμε οπαδικα την εθνικη υποστηριζουμε και γιαυτο φωναζουμε ολλοι να μην παιξει το κωλοπαιδι ο κατσουρανηs , για τον καρα και τον σαλπι που ματωνουνε για την φανελα δεν λεμε να μην παιξουνε και ασ ειναι μεγαλοι ενω το κωλοπαιδι ο κατσουρανηs περπαταει και ολλο κλικεs και ιντριγκεs ειναι!

στις 28/06/2014 11:11
ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΟΔΕΥΕΙ ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ Ο ΣΑΝΤΟΣ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ.ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΟΙ ΓΙ ΑΥΤΟ.

στις 28/06/2014 12:09
gkeka mn valei kai oloi oi alloi kaloi einai

στις 28/06/2014 12:39
ΕΝΔΕΚΑΔΑ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ. ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΥΝ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΚΕΚΑΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ Ο ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ 60 ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΕΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ - ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ Ή ΓΚΕΚΑΣ - ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΥΡΙΩΣ ΦΕΤΑΤΖΙΔΗ - ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ - ΣΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ.

στις 28/06/2014 14:53
Κατσουρ όλα τώρα πληρώνονται η βασιλεία σου επιτέλους τελειώνει σε πήραν όλοι χαμπάρι

στις 28/06/2014 16:07
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ Η ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΤΗ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΑ

ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΜΙΑ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ

ΕΥΤΥΧΩς ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΑΙΤ ΝΑ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΝΟΜΠΟΝΤΙ ΛΟΥΖΕΡΑΚΙΑς ΤΗ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟΥ Κ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟς ΓΙΑ ΚΑΝΑ 20ΛΕΠΤΟ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 28/06/2014 17:11
XAXAXAXAXA babapsy pethana re megale. XAXAXAXAXAX

στις 29/06/2014 00:26
Δε νομιζω οτι ο Σαντος επηρεαστηκε απο τη σελιδα κατα του Κατσουρανη, απλα ειδε οτι ο σχηματισμος με την Ακτη απεδωσε και θελει να τον επαναλαβει....αντε καλη μας επιτυχια

στις 29/06/2014 10:11
χαχαχαχχαχα babapsy πόσο δίκαιο έχεις.Μόνο που κάποιοι χρειάζονται καμμιά τάπα εκεί που λες,μπας και το βουλώσουν.

στις 29/06/2014 15:38
MI MILAS RE MALAKA BOULGARE SAS GAMAO OLOUS,ZHTO OI ROSOPONTIOI

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.