Ρονάλντο: «Βραζιλία-Αργεντινή» ο τελικός

Ρονάλντο: «Βραζιλία-Αργεντινή» ο τελικός

Αφορά τον αγώνα ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΧΙΛΗ


Σίγουρος ότι η Βραζιλία και η Αργεντινή θα είναι οι δύο ομάδες του τελικού εμφανίστηκε σε δηλώσεις του ο Ρονάλντο.

Ο Βραζιλιάνος θρύλος ο οποίος είδε πριν λίγες ημέρες τον Μίροσλαβ Κλόζε να τον πιάνει στην πρώτη θέση των σκόρερ όλων των εποχών στο Μουντιάλ, δήλωσε σίγουρος πως η Βραζιλία και η Αργεντινή θα είναι οι δύο ομάδες του τελικού:

«Είμαι απόλυτα σίγουρος πως Βραζιλία και Αργεντινή θα είναι οι δύο ομάδες του τελικού. Θα είναι όνειρο να κερδίσουμε, αλλά και εφιάλτης άμα χάσουμε. Γι’ αυτό ελπίζω (σ.σ οι Αργεντινοί) να αποκλειστούν νωρίτερα».

Να σημειωθεί πως Βραζιλία και Αργεντινή συναντιούνται μόνο στον τελικό, με τους Βραζιλιάνους να ενδέχεται να συναντήσουν στον ημιτελικό Γαλλία ή Γερμανία, εάν φυσικά καταφέρουν να ξεπεράσουν αρχικά το εμπόδιο της Χιλής και στους «8» αυτό της Κολομβίας ή της Ουρουγουάη.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΧΙΛΗ
1Χ2OverUnder12X2
1.454.255.751.552.001.162.44
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.902.355.501.601.85
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.252.002.409.00

Σχολιασμός

16 σχόλια:

στις 27/06/2014 21:07
Καλα γαματο η αργεντινη μετα την ελβετια πεζει με το βελγιο

στις 27/06/2014 21:20
ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΒΡΕ ΡΟΝΑΛΝΤΟ?ΕΙΣΑΙ ΕΞΥΠΝΟ ΑΓΟΡΙ ΜΠΡΑΒΟ.

στις 27/06/2014 21:21
ΚΟΙΤΑΞΕ ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΜΗΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΜΜΙΑ ΓΑΛΛΙΑ ή ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΘΡΗΝΗΣΕΙ ΟΛΗ Η ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΜΕΤΑ.ΘΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΟΛΗ Η ΥΦΗΛΙΟΣ.

στις 27/06/2014 21:40
apokliste prwta ti xilh kai meta vlepoume pisteuw na tin apoklisete omws !

στις 27/06/2014 22:41
Η ΓΑΛΛΙΑ ΕΧΕΙ ΟΜΑΔΑΡΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΕΛΙΚΟ!!

στις 27/06/2014 23:13
afou epese me efkolous o kudos tha pai teliko ine stimeno arias=to sistima to ekana tsi gia na exoume istoriko teliko an exeresoume ton kodo

στις 28/06/2014 00:02
h ellada tha paei teliko xaxaxaxa

στις 28/06/2014 00:42
ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΓΑΛΕ NAZARIO RONALDO!! ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΜΕΣΣΑΡΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΡΑΚΑΝΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ!!

στις 28/06/2014 01:31
Ρε φιλε Παχαρε, εισαι Ελληνας και υποστηριζεις τελικα και την Εθνικη Ελλαδος αλλα και την Αργεντινη?!?!? Χαχαχα σοβαρεψου

στις 28/06/2014 10:55
χαχαχαχχααχχαα σιγα να μην παει η αργεντινη τελικο με αυτα τα χαλια.οχι οτι η βραζιλια ειναι καλυτερη

στις 28/06/2014 11:27
παιδια να ειμαστε λιγο ρεαλιστες!!ολοι ξερουμε οτι η φιφα θα "σπροξει" την βραζιλια ως τον τελικο και οτι ισως της το δωσει!!το λιγοτερο μεχρι ημιτελικο αλλα νωριτερα δν θα αποκλειστει γτ ξερουν οτι σε περιπτωση π δν θα παει καλα θα γινει χαμος στην βραζιλια

στις 28/06/2014 11:27
σπρωξει*

στις 28/06/2014 12:45
kala re blaka mia les na paiksoume mazi kai mia na apokleistoyn nwritera moynopano poutana

στις 28/06/2014 15:30
Kala Epeidh H Argetinh Paizei Kala Alla Goal Den Vazei Oute H Vrazilia Alla

VazouneH Alles Omades Amesws Goal To Vlepw Na Apokleistoun Kai Tha Gelaei To Pardalo katsiki

στις 29/06/2014 02:51
dn pernane apo thn kolombia

στις 30/06/2014 07:39
Paxare ti tha parete??

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.