Ολυμπιακός: «Σας αφήνουμε στη μιζέρια σας»

Ολυμπιακός: «Σας αφήνουμε στη μιζέρια σας»



Σκληρή ανακοίνωση για τα όσα συνέβησαν στην Τούμπα εξέδωσε η ΠΑΕ Ολυμπιακός κάνοντας λόγο «ποδόσφαιρο των ψαριών, των μπανανών, του ξύλου και της αλητείας των μπράβων», ενώ άφησε αιχμές για τους παρατηρητές.

Η ανακοίνωση:

Σήμερα είδαμε όλοι πώς ονειρεύονται το ποδόσφαιρο οι ¨εξυγιαντές¨ του.

Θέλουν το ποδόσφαιρο των ψαριών, των μπανανών, του ξύλου, της αλητείας των μπράβων, των ρατσιστικών συμπεριφορών, των αστυνομικών που αντί να προστατεύουν, έδερναν τους παίκτες μας, των παρατηρητών που έκλειναν τα μάτια τους, των εισαγγελέων που αδιαφορούσαν προκλητικά μπροστά σε αισχρές και έκνομες συμπεριφορές, της ¨έντιμης¨ διαιτησίας του κ. Μάνταλου και ό,τι άλλο μπορεί να φανταστεί ο πιο διεστραμμένος νους.

Σήμερα, παρακολουθήσαμε το ποδόσφαιρο που οραματίζονταν αυτοί που ντρέπονταν και αηδίαζαν όλο τον χρόνο. Συγχαρητήρια.

Αφιερώνουμε αυτή τη παρωδία, στους κυρίους της ΕΠΟ, στον κύριο Σαββίδη, τον κύριο Αλαφούζο, τον ΣΚΑΙ, τους προκλητικούς σχολιαστές του ΟΤΕ ΤV που ¨διαφήμιζαν¨ την αλητεία και τα έκτροπα και τους λοιπούς ¨αντικειμενικούς¨ δημοσιογράφους που βιάζουν το ποδόσφαιρο καθημερινά.

Απέναντι στο σημερινό σκηνικό της ντροπής, η απάντηση είναι μία και μόνη. Σας αφήνουμε στην μιζέρια σας.

Εμείς, όχι μόνο θα συνεχίσουμε να επενδύουμε ακόμη περισσότερα στην μεγάλη μας αγάπη, τον Ολυμπιακό μας , αλλά με τους παίκτες και τον κόσμο μας, θα σταθούμε απέναντι σε αυτούς που επιχειρούν τον εξευτελισμό του ποδοσφαίρου κερδίζοντας και αυτή την μάχη.

ΥΓ. Συγχαρητήρια στους παίκτες μας, που σ’ αυτή την ζούγκλα έδειξαν πόσο επαγγελματίες και παλικάρια είναι.



Ομάδα που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

64 σχόλια:

στις 17/04/2014 01:28
milaei kai o gavros axaxaxaxa gamw to xristo sas vrwmiarides tosa xronia mono ksulo tha trwte me auta pou kanete

στις 17/04/2014 01:32
Μην βριζεις τον χριστο ρε βουλγαρε μεμυαλο μπουγατσας

στις 17/04/2014 01:39
mprabo kai ston endimo ton kyrio sabidh pou mas thmwrhse kai apokalipse ton pragmatiko tou eayto

στις 17/04/2014 01:41
axaxaxax gelaei olos o kosmos apo ayth thn anakoinwsh axaaxax

στις 17/04/2014 01:48
TI EPAGELAMATIES RE MPASTARDE; POU META APO OTI EFAGES TO GOAL EKANES MAGIES O MANIATIS EIDIKA MALAKIZMENA MILATE 3EFTILES TIS ELLADA ME DIAITSIA ME 10 STO KARAISKAKH POUTSAAAAAAAAAA 1 HMIXRONO SE KRATOUSAME TO 2-1 KAI ME 9 PAIXTES PALI POUTSA 1-0 ME 9 LEPTA POU HTAN KANONIKA K KRATISE OS TO 15 ALLA VEVAIA O DIATITHS PALI ME TO MEROS SAS HTAN!

στις 17/04/2014 01:50
liverpool hremhse paidi mou sou trexoune ta salia...

στις 17/04/2014 02:10
Παοκια για αλλη μια φορα δειξατε το αξιολυπητο επιπεδο σας...καθυστερημενοι πιθηκοι.το πρωταθλητη δε θα τον φτασετε ΠΟΤΕ!!!!!!!!

στις 17/04/2014 02:18
PAOK EIMAI K LIVERPOOL MONO oso gia esena MPAMPIA SKOUPISE TA XUSIA POU EFAGES 2 FWRES QQ TWRA!

στις 17/04/2014 02:46
Baulo εσυ τι εισαι ρε ..μαγκας με μπρατσακια και κουπιά. ..που οταν κατεβαινετε προς τα κατω ξεχνάτε απο που είστε... βριζεις και ετσι .

στις 17/04/2014 02:50
Περα απο καθε οπαδιλικι, περα απο καθε φανατισμο.. Εγιναν σπουδαια ντερμπι σημερα και σε Ισπανια και σε Πορτογαλια. Αυτα που συνεβησαν στην ποδοσφαιρικη μπανανια μας, δεν συνεβησαν πουθενα. Γιαυτο οι Ελληνικες ομαδες δεν θα ανεβουν ποτε επιπεδο.

στις 17/04/2014 03:00
kalh poutsa efage o olympiakos pali simera hahaha

στις 17/04/2014 03:01
to euxarisththika to ksilo pou fage o olympiakos ... ime uper ths bias enantion brwmiarhdwn .......

στις 17/04/2014 03:03
psaria psaria poulaw psaria kai den me noiazei hahahaha

στις 17/04/2014 06:56
χαχαχαχα Ρε γελαει ο κοσμος ρε,.. Οι νεκροι θα αναστηθουν με τις βλκακεις που πετατε.... για ποιον εντιμο μανταλο μιλαει?? αυτον πριν το γκολ που ηταν το ματς 50-50? η αυτο μετα το γκολ 80-20 εγιναν οι βλακεις.. κρατας 9 λεπτα καθυστερησει οκ λογικο... τι το πας μεχρι το 15?? περιμενεις τι? να βαλει γκολ η ομαδα σου? να δωσεις πεναλτι?? τι?? ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΕΙ!! Και αυτος ειναι ο εντιμος???Θέλουν το ποδόσφαιρο των ψαριών, των μπανανών, του ξύλου, της αλητείας των μπράβων, των ρατσιστικών συμπεριφορών, των αστυνομικών που αντί να προστατεύουν, έδερναν τους παίκτες μας, των παρατηρητών που έκλειναν τα μάτια τους, των εισαγγελέων που αδιαφορούσαν προκλητικά μπροστά σε αισχρές και έκνομες συμπεριφορές, της ¨έντιμης¨ διαιτησίας του κ. Μάνταλου και ό,τι άλλο μπορεί να φανταστεί ο πιο διεστραμμένος νους.

Δεν νομιζω να εχεις προσφερει τιποτα καλυτερο εσυ.... φυσικα και ειναι καταδικαστεο αυτις οι βλακεις που εγιναν χθες...ρεζιλι γιναμε..... αλλα οχι να σηκωθουν τα ποδια

στις 17/04/2014 06:56
να βαρεσουν το κεφαλι... να μιλησει ο αστερας.. ατρομητος.. για συμπεριφορες οπαδον οκ..... αλλα οχι γαυρος..... το θρασος παει πολλη!

στις 17/04/2014 07:10
Αυτο σου λεει τιποτα γελιοι ολυμπιακε? που μιλας εξευτελισμου το ποδοσφαιρου?? σου θυμιζει τιποτα αυτο το βιντεο???

μηπως αυτο?? https://www.youtube.com/watch?v=-SN85tjktOI ουτε αυτο? γελοιε που μιλας για εξευτελισμο???

ΠΟΣΟ ΚΑΦΡΟΙ ΚΑΙ ΓΕΛΙΟΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΜΩΣ........!!!

στις 17/04/2014 07:13
https://www.youtube.com/watch?v=-SN85tjktOI

https://www.youtube.com/watch?v=GdGDJMm59oQ

ΖΩΑ Ε ΖΩΑ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ!!!

στις 17/04/2014 07:22
ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΥ ΘΥΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΠΕΣΑΝΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ? ΣΚΑΤΑ ΘΥΜΑΣΤΕ... ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΥΜΦΕΡΟΙ........ ΚΟΙΤΑΤΕ...!

Η ΔΩΛΩΣΕΙΣ ΗΤΑΝ.. ΟΤΙ ΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΠΗΚΑΝ ΝΑ ΠΑΝΥΓΗΡΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΝΙΚΗ... ΕΤΣΙ ΕΞΗΓΗΣΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΑΣΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΑ ΕΚΤΡΟΠΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΑΝΙΚΟΥ ΜΕ ΤΟ ΞΥΛΟ ΠΟΥ ΔΩΣΑΝΕ... Ε ΛΟΙΠΟΝ ΧΘΕΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΜΠΗΚΕ ΝΑ ΠΑΝΥΓΗΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΟΚ...... ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΤΩΡΑΟ ΤΡΟΧΟΣ ΓΥΡΙΖΕ ΚΥΡΙΕ ΜΑΡΙΝΑΚΗ.. ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΣ......! ΕΓΙΝΑΝ ΟΤΙ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΤΟΤΕ.. ΚΑΙ ΒΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΛΕΣ Η ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΤΑΝ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΙΚΗ.. ΚΑΙ ΧΘΕΣ Ο ΠΑΟΚ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ.. ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΤΩΡΑ..... ΟΤΙ ΣΠΕΡΝΕΙΣ ΘΕΡΙΖΕΙΣ....!

στις 17/04/2014 07:41
ΟΛΑ ΝΟΜΙΜΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΜΠΑΟΚ....ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΣΕ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΜΙΣΜΑ ΤΟΝ ΓΕΛΩΤΟΠΟΙΟ ΘΡΗΝΟ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ.....ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ....ΑΥΤΟ ΕΧΕΤΕ...ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ---Ο ΘΡΗΝΟΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΗΝ ΒΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ....ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΛΟΥΖΕΤΑΙ--ΚΑΚΟ ΠΑΣΧΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΡΗΝΟΥΣ.....ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΠΑΔΟΥΣ

στις 17/04/2014 08:21
Afou milane k oi gayroi g antikimenikous sxoliastes k diaithsia......

στις 17/04/2014 09:03
Γενικά έγινε αυτό που ισχύει τις περισσότερες φορές στην ζωή. Οτι δίνεις αυτό περνεις. Το μίσος που βγαίνει όταν βγαίνει έχει τις δικές του εκφράσεις. Οταν όμως κάποιος ξεφτιλιζει επι 15 χρόνια αυτό που ονομάζει ο ίδιος ελληνικο πρωτάθλημα δεν μπορεί να περιμένει και ο οπαδός του ΠΑΟΚ που αγαπάει την ομάδα του και έχει περάσει οπως πέρασε τα τελαιυταια χρόνια ο κάθε φτωχός έλληνας να τον υποδεχτεί με κοσμιες συμπεριφορές. Ο ΠΑΟΚ έβγαλε επανάσταση χτες. Είπε ως εδώ. Δεν ανεχόμαστε άλλο. Μαγκιες τέλος. Ναι μεν απίστευτος ο τρόπος αλλα απίστευτο και το ελληνικο ποδόσφαιρο.

στις 17/04/2014 09:07
Πάντως η αλήθεια ειναι με όποιον και να παίζαμε άλλο οι παοκσηδες τίποτα δεν θα κάνανε. Ουτε με ΠΑΟ ουτε με ΑΕΚ. Απλά κάποτε ξεχειλίζει το ποτήρι. Αυτό έγινε χτες. Οποία ομάδα και να ηταν άλλη ο τίποτα δεν θα γινόταν. Και δεν έχει να κανει με το ότι ο Ολυμπιακός ειναι μεγάλη ομάδα. Παπαρια ειναι. Εχει να κανει με όλα αυτα που έκανε κατα του ελληνικού ποδοσφαίρου τα τελαιυταια 15 χρόνια.

στις 17/04/2014 09:37
gamw ta boulgaronia!!!!o kariolis o tzavellas eidika otan erxetai peiraia einai san moraki isixo sth toumpa kanei ton maga!!!as mhn miliso g tous opadous tou mpaok boulgaroi sketoi oloi!!gamw th boulgarothessalonikh,egw dn patao to podi moy ekei!

στις 17/04/2014 10:54
Τελικά, η βρώμα από τα ψάρια στον πάγκο των «ερυθρολεύκων» δεν ήταν και τόσο ανυπόφορη μπροστά στη βρώμα και τη δυσωδία που αναβλύζει χρόνια τώρα απο την ομαδα του ΠΑΟΚ στο ελληνικό ποδόσφαιρο.

στις 17/04/2014 11:04
sto karaiskaki tha fanoun ola tou xrounou zontanos den tha bgi kanenas kai tote i paoktsides tha milane kai tha doun pos ine

στις 17/04/2014 11:10
Messi ανθελληνα. Μόνο τους όρους που χρησιμοποιείς καταλαβαίνω πολλα για το επίπεδο σου. Γίνατε όλοι Αθηναίοι και πείραιωτες. Λες και ειναι κανένα προνόμιο. Αν δεν ήμασταν εδώ πάνω εμείς και ήσασταν εσείς στα σύνορα με όλους αυτούς εδώ πάνω τι θα ήσουν εσυ ρε κολοπαιδο?βουλγαρος. Αει στο διάολο ρε βλάκες. Ξεπερνάτε κάθε όριο όταν χρεισημοποιητε τέτοιες βρισιές. Που θα μου πεις εμένα Βούλγαροι. Ντροπή σου ρε κολοπαιδο. Ανθελληνες.

στις 17/04/2014 12:51
neo ellines ade geia eseis k i paidia sas pame teliko me ta mono *pragmatika adelfika swmatia trexte kamia 40ia xronia pisw ekei pou 3ekinisan ola gia na exete eseis simera to dikaioma na to anoigete k na 3ernate kouventes eiste k eseis apo ta polla 0000des papagalakia tou simera pou diamorfonoun k epeireazoun o ligis tn kini gnwmi * ade gia lew se esas pou milate xronia gia vroma k paraga alla 3exnate i dn gnwrizete ti mpoxa k ti vroma pisw apo to adelfi k swmatio eseis me tn megali istoria.... xareite twra giati ta 3ana leme

στις 17/04/2014 12:52
Σιγουρα αγωνιστικα μπορει να γνωριζαν ελαχιστοι τον παοκ εξω απο την Ελλαδα, τωρα ομως τους εμαθε ολος ο πλανητης. Φυσικα δεν εγιναν πρωτη φορα αυτα και ουτε μονο με τον ολυμπιακο, ουτε ειναι η τελευταια. Οι φαπες αγωνιστικα (οταν παιζεται μπαλα) και οι τιμωριες σε Ελλαδα και Ευρωπη θα συνεχιζονται για πολλα πολλα χρονια ακομα και θα φταιει μετα το κατεστημενο της Αθηνας! Σας αφηνουμε στην μιζερια σας και στην ανυποληψια σας κυριοι

στις 17/04/2014 13:24
poutsaa kai xylo tha exei apo edw kai pera stis primantones tou peiraia poso ponaei h poutsa tou paok axaxaxaa

στις 17/04/2014 13:52
ΕΎΧΟΜΑΙ ΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΕΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΣΤΟ Ν Ε Κ Ρ Ο Τ Α Φ Ε Ι Ο!!!!!!!!

στις 17/04/2014 13:58
ΕΝΑΣ ΓΑΥΡΟΣ ΓΑΜΟΥΣΕ ΜΙΑ ΝΙΚΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΠΥΡΓΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΘΕΣ ΑΛΛΟ ΝΙΚΗ; ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΒΟΥΛΓΑΡΟΙ;

στις 17/04/2014 14:24
giorgakis7777!!

1) Πρωτον δυστηχως δεν εχω μητερα εχει πεθανει...

2) το να κατσω να βρισω την δικη σου μανα... σημαινει οτι σου αξια... και εγω στη ζωη μου σε πουτανες δεν εχω μαθει να δινω αξια

3) κανενα κομπλεξ δεν υπαρχει απλα.. ολος ο κοσμος βλεπει και καταλαβαινει το ποσο βρωμικη ομαδα ειστε.. και ολοι θελουν να σας σκισουν αυτο δεν σημαινει οτι συμφωνω με τα χθεσινα.... δεν συμφωνω αλλα δικαιολογο την σταση αυτον... εαν το εκαναν σε ατρομητο αστερα ξανθη... θα τους εβριζα.. αλλα εσας σας αξιζει εαν αυτο εσυ το λες Κομπλεξ.. Κατι δεν παει καλα με τα εγκεφαλικα σου κυτταρα δεν λειτουργουν σωστα!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.. ΝΑ ΣΤΗΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΤΣ.. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟΣΟ ΦΑΝΕΡΑ... ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΕ ΚΑΣΕΤΕΣ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΝΑ ΦΥΛΑΞΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΡΕΦΕΡΙ...!

ΚΑΙ 4) ΡΕ ΑΠΟΒΛΗΤΟ ΤΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ.. ΕΑΝ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΙΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΣΙΣΕ.. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΡΦΩΝΕ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΙ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ?..... ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΤΕΤΙΟ ΝΑ ΛΕΕΙ???!

ΔΕΝ ΒΡΕΧΕΙ ΣΑΣ ΦΤΥΝΟΥΝ!!

στις 17/04/2014 14:25
giorgakis7777!!

1) Πρωτον δυστηχως δεν εχω μητερα εχει πεθανει...

2) το να κατσω να βρισω την δικη σου μανα... σημαινει οτι σου ΔΙΝΩ αξια... και εγω στη ζωη μου σε πουτανες δεν εχω μαθει να δινω αξια

3) κανενα κομπλεξ δεν υπαρχει απλα.. ολος ο κοσμος βλεπει και καταλαβαινει το ποσο βρωμικη ομαδα ειστε.. και ολοι θελουν να σας σκισουν αυτο δεν σημαινει οτι συμφωνω με τα χθεσινα.... δεν συμφωνω αλλα δικαιολογο την σταση αυτον... εαν το εκαναν σε ατρομητο αστερα ξανθη... θα τους εβριζα.. αλλα εσας σας αξιζει εαν αυτο εσυ το λες Κομπλεξ.. Κατι δεν παει καλα με τα εγκεφαλικα σου κυτταρα δεν λειτουργουν σωστα!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.. ΝΑ ΣΤΗΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΤΣ.. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟΣΟ ΦΑΝΕΡΑ... ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΕ ΚΑΣΕΤΕΣ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΝΑ ΦΥΛΑΞΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΡΕΦΕΡΙ...!

ΚΑΙ 4) ΡΕ ΑΠΟΒΛΗΤΟ ΤΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ.. ΕΑΝ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΙΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΣΙΣΕ.. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΡΦΩΝΕ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΙ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ?..... ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΤΕΤΙΟ ΝΑ ΛΕΕΙ???!

στις 17/04/2014 15:07
GIA AKOMI MIA FORA O OLYMPIAKOS APEDEIXE POSO ANWTEROS EINAI SAN OMADA...«Σας αφήνουμε στη μιζέρια σας» LEEI I ANAKOINWSI..EMEIS DEN PROKEITAI NA PESOUME STO EPIPEDO SAS GIATI EIMASTE ANWTEROI SAS AGWNISTIKA KAI HTHIKA..O OLYMPIAKOS DEN ASXOLEITE ME THN VIA,THN ALHTEIA,TOUS BRAVOUS ALLA OUTE ME TA TRIA PENALTU POU DEN DOTHIKAN STHN OMADA MAS...KAI PWS NA DWTHOUN FYSIKA??POIOS NA TOLMHSEI NA SFHRIXEI PENALTY ME TETOIA TROMOKRATIA??SYXGARITIRIA LOIPON STOUS DOIKOUNTAIS TOU PANATHINAIKOU KAI TOU PAOK GIATI PHRAN TO PODOSFAIRO MAS EKEI POU HTHELAN...STON PLHRH EXEFTELISMO...O OLYMPIAKOS THA SYNEXISEI NA DINEI TIS APANTISEIS TOU STHN EYRWPI KAI APO DW KAI PERA THA NAI PIO YPOPSIASMENOS

BRAVO STON OLYMPIAKO,PRAGMATIKA BRAVO

στις 17/04/2014 15:15
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΜΠΟΞ ΟΚ

στις 17/04/2014 15:22
ΜΑΝΓΚΑΣ1 ΦΙΛΕ ΣΕ ΦΩΝΑΞΕ ΚΑΝΕΙΣ?? ΚΑΛΑ ΚΙΜΟΣΟΥΝ... ΞΥΠΝΗΣΕΣ ΠΑΛΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΕΤΑΞΕΣ.. ΑΥΝΤΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ! ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΒΙΑ ΠΟΙΟΣ? ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΦΕΡΕ ΤΟ ΦΡΙΚΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ? ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΝ ΝΑ ΠΛΑΚΩΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΣ? ΜΕ ΑΛΗΤΕΙΑ.. ΝΑ ΠΡΟΦΥΛΑΞΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΛΟΠΟΥΛΟ?? ΑΛΗΤΕΙΑ ΠΟΙΑ? ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΣΤΟ ΣΙΣΕ ΣΕ ΓΑΜΑΩ? ΑΛΗΤΕΙΑ ΠΟΙΑ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΠΟΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ? ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΑΛΗΤΕΙΑ ΜΙΛΑΣ?

ΓΙΑΥΤΟ ΣΕ ΕΙΠΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΙΣΟΥ.. ΞΥΠΝΗΣΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑ 3 ΛΕΠΤΟ ΠΑΛΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΜΑΛΑΚΙΑ ΑΣΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΙΜΟ... ΠΑΝΕ ΨΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΑΥΡΟ ΚΑΙ ΦΑΕ!!

στις 17/04/2014 15:41
RE ARMENOS TO MISOS SOU GIA TON OLYMPIAKO DEN SE AFINEI NA DEIS THN ALHTHEIA...OLA AYTA TA LES GIATI DEN PAS TON OLYMPIAKOS GIA POLLOUS KAI DIAFOROUS LOGOUS...EGW OMWS LEW THN ALHTHEIA...GIA TA PIO PANW POU LES ESY EYTHINI EXOUN KAPOIOI ANEGKEFALOI OPADOI THS OMADAS MAS KAI OXI O EPISHMOS OLYMPIAKOS...OSO GIA TO CISSE SOU APANTISE PIO PANW O GIORGAKIS7777..MOU KANES KAI TON CISSE PARTHENA MARIA GAMW TO MATI S...AYTA POU EGINAN XTHES STHN TOUMBA TA PROETIMAZE EDW KAI KAIRO H DOIKHSH TOU PAOK KAI MHN MOU PEIS OXI...KATAVATHOS XARHKAN M AYTA POU EIDAN..AYTOI FANATHZAN TOSO KAIRO TON KOSMO SAS PROKEIMENOU NA STREPSOUN THN PROSOXH TOUS ALLOU KAI NA MHN DOUN TA LATHI THS OMADAS SAS...ME LES PROVATO EMENA ALLA SKEPSOU KAI TI EISE ESY...

στις 17/04/2014 15:52
Στοχ: "Θέλω αυτή την ατμόσφαιρα σε κάθε ματς" autoi einai oi pextes sas

στις 17/04/2014 15:58
εφεση επρεπε να κανουμε

δεν γινοταν να παιξουμε κατω απο τετοιες ζουλου συνθηκες

ασε που ειναι και κωλορατσιστες οι μπαοκτζηδες που πεταξαν μπανανα στον σαλινο

στις 17/04/2014 16:15
supergatoni ΕΣΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΥΡΩΠΑΙΟΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΛΑ ΟΤΙ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΛΑ ΘΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ, ΕΙΡΘΑΤΕ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΕΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΝΕΝΑΣ?? ΑΣΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΒΑΖΕΛΟ ΕΜΕΙΣ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ, ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΝΕΝΑΣ?

στις 17/04/2014 16:16
ρε μ.......α ενα ενα βγαινει και μιλαει χωρις ομαδα αν ειστε ευχαριστημενοι με τετοιο ποδοσφαιρο μπραβο σας και παλι μπραβο σας και μαλλον προκειται για τυφλους,καλα σας εφτιαξε η μπενφικα ,αλλα που να τα κανετε αυτα εκει κολοπαοκτσηδες , αχρηστοι ......................

στις 17/04/2014 16:38
ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ (Ο ΑΡΜΕΝΟΣ) ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΧΕ ΔΥΟ ΤΕΛΙΚΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΤΗ ΝΙΚΗ,ΡΕ ΑΡΜΕΝΟ ΣΑΝ ΞΕΝΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΛΗ ΧΟΛΗ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ?? ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑΜΕ ΣΑΝ ΞΕΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΚΟΝΤΡΑΡΑΜΕ ΠΟΛΛΗ , ΕΣΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΘΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΟΥΛΑΣ ΜΟΥΡΗ ΚΑΙ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΔΥΟ ΤΕΛΙΚΕΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΧΕ 30.000 ΝΤΟΠΕΡΜΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΓΑΥΓΙΖΟΥΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΥΝΔΙΝΕΥΕΙ Η ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΥΣ ΑΚΑΙΡΕΟΤΗΤΑ??? ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΚΟΜΗ , Ο ΠΑΟΚ ΕΙΡΘΕ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΕΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΤΟΥ ΦΕΡΘΗΚΑΜΕ???

στις 17/04/2014 16:47
ΕΣΥ ΡΕ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ21 ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΠΟΥΤΣΑ ΝΑ ΠΑΙΣΕΙ ΚΑΤΩ ΝΑ ΤΙΣ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΟΛΛΕΣ, ΕΙΣΑΙ ΑΕΚ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ ΣΕ ΟΛΛΑ ΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΕ ΣΤΟ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ , ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ, ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΤΖΕΣΤΕΡ ΚΤΛΠ, ΑΝΤΕ ΠΑΙΞΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤ ΑΛΛΟ ΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

στις 17/04/2014 16:52
Και οι δύο πλευρές άδικο έχουν! Από τη μία ο Ολυμπιακός που βρήκε πάτημα στην ήττα ότι συνέβη και να εκτονώσει τα νεύρα του. Φανταστείτε να περνούσε ο Ολυμπιακός.. δεν θα δινόταν τέτοια διάσταση στο θέμα, κακά τα ψέματα! Από την άλλη ο ΠΑΟΚ που υποστηρίζει ότι καλά έκαναν και πέταξαν τους γαύρους μέσα στο γήπεδο. Μαντέψτε, δεν κάνατε καλά πετάξατε ψάρια ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανένα αλλά μόνο ζώα θα το έκαναν αυτό. Και δεν υπάρχει ελαφρυντικό σε τέτοιες πράξεις, τελεία! Για να καταλήξω εκεί που θέλω πρέπει επιτέλους να τελειώσουν οι κόντρες που δεν οφείλουν κανένα. Ντροπή και αίσχος σαν χώρα να μην μπορεί να πάει μια οικογένεια να δει έναν αγώνα. Ντροπή για τους Ολυμπιακούς, ντροπή για τους ΠΑΟΚτζήδες. Ντροπή και στους παίκτες που κάθε 5 λεπτά δημιουργούσαν καβγάδες ηλεκτρίζοντας την ατμόσφαιρα και εξοργίζοντας παραπάνω τους οπαδούς και τέλος ντροπή στους διαιτητές που δεν μπόρεσαν να κάνουν τη δουλειά τους για ακόμη μια φορά αδυνατώντας να κρατήσουν την τάξη στον αγων

στις 17/04/2014 17:00
Antonis07 ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΘΡΗΝΟΥΣΑΜΕ ΘΥΜΑΤΑ?? ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ

στις 17/04/2014 17:05
ΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΡΕ ΙΜΠΕΡΑΤΟΡ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ, ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΣΚΩΛΟ ΣΤΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΝΕΑΝΤΕΡΛΑΝΤ!

στις 17/04/2014 18:16
olimpiakoi kante kai ligo kritikoi tin omada sas den tha pathete tipota.xete dei meta ton genari ti mpala paizete;synexiste etsi kai tou xronou kai tha deite to telos tis dinasteias sas.kathe xrono den ginetai.se ligo tha tin kanei kai o xontros edw eimaste kai edw eisaste.tipota den diarkei gia panta.oso giatis kafriles exete dikio.xerete omws pote tha dikaiouste na milate;otan stamatisete kai seis na ta kanete.

στις 17/04/2014 18:20
kαι τσο kαι λό!!!!!!!!!!!!

στις 17/04/2014 18:21
θεια διkη........

στις 17/04/2014 18:24
ΑΕΚΑΚΙΑ ΤΣΟ ΚΑΙ ΛΟ ΣΤΗΝ Ε.Ο ΤΟ ΞΕΧΑΣΑΤΕ; ΑΝΤΕ ΤΟΥΡΚΟΣΠΟΡΟΙ

στις 17/04/2014 18:32
lerok ΘΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΚΑΥΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΣΟΥ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΑΛΑΣ

στις 17/04/2014 18:37
ERXOMASTE21 3χ3=; ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΡΕ ΟΥΓΚΑΝΕ; 2χ6=; ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΤΩΡΑ ΤΟΥΡΚΕ

στις 17/04/2014 18:41
ΤΗΝ ΣΚΕΠΑΣΤΗ (ΠΙΤΣΑ) ΧΑ ΧΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝΕ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΗΤΕ ΤΟΠΙΚΟ.

στις 17/04/2014 18:47
ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙΟΣ ΘΥΜΗΣΟΥ ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΚΑΤΟΥΡΑΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΩ ΔΙΑΖΟΜΑ ΤΟ 80 ΑΝΤΕ ΨΕΥΤΕΣ

στις 17/04/2014 18:52
ΣΕ ΑΕΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΑΝΑΠΗΡΙΚΟ ΑΝ ΘΥΜΑΜΕ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΞΗΡΟΚΩΣΤΑ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΟΙ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ ΕΙΣΤΕ

στις 17/04/2014 19:08
MONO ME VROMIA KAI TROMOKRATIA APO TOUS PSEUTOMAGES KAI TOUS KOMPLEXIKOUS THA MPOROUSE NA XASEI O THRULOS.OMWS EMEIS DEN XEXNAME!! THA SAS TA XEPLIRWSOUME AUTA ENA ENA OMWS ENTOS TOU GIPEDOU GIATI EKEI EINAI OI PRAGMATIKOI MAGES! DUNAMWNOUME PEISMWNOUME GIGANTONOMASTE APO AUTES TIS ANANDRIES!THA EIMASTE PANTA MPROSTA SAS!

στις 17/04/2014 19:58
olymiakosfc7 ayti i nootropia sas efage filaraki.tou oti kai na ginei o olimpiakos kerdizei.arwsta miala diladi.deixte kai ligo respect ton antipalo kai otan einai kaliteros dwsye sygxaritiria kai oxi dikaiologies.sto karaiskaki fetos sas patisame kai tin alli mera dikaiologies.katalaves;;ligoi olimpiakares magkes vgikan na poun mpravo ston pao.

στις 17/04/2014 20:13
Πολλες μαλακιες διαβασα και λιγα σωστα..! τα σωστα που λεει ο γιργακης777!!

οτι επισημα ο ολυμπιακος δε φταιει αλλα οι ορισμενοι ανεγκεφαλοι οπαδοι..... σωστο αυτο και το αλλο σωστο για μενα φυσικα και οι παικτες δεν ξερουν τιποτα για στημενα.. αυτα τα κανονιζουν αλλοι.. και αυτο σωστο.. δηλαδη ο σαβιολα τετιος μεγαλος παικτης (και μην ακουω οτι δεν ειναι η αληθεια ειναι αληθεια) θα μπορει να παιζει ξερωντας οτι το ματς ειναι στημενο? οχι! αυτα ναι τα πανω κεφαλια τα κανουν και οι παικτες δεν εχουν καμια ευθηνη ΑΛΛΑ ΓΙΟΡΓΑΚΗΣ777.....!! Οταν οι παικτες σπρωχνουν.. και με τον ιδιο τροπο σπρωχνουν και οι αντιπαλοι.... και τιμωρειτε μονο ο αντιπαλος και εσυ ΟΧΙ..! εσυ με το δικο σου μυαλο τι περιμενεις? να πας στην τουμπα και να ειναι παναγιες πραγματικα αυτο πιστευεις???!!!

τωρα για τις αρλουμπες.. δεν καταλαβαινω γιατι λες οτι ειμαι κομπλεξικος??? προφανως δεν εχεις δει τα σχολια μου... σε ποστ τυπου καναμε προτασ στον ροναλντιο 6.5 εκατ. το κραξιμο που εριξα.... οταν παραμυθιαζαν θα

στις 17/04/2014 20:14
χτυπαμε ευρωαπικα τροπαια.. τι κραξιμο εριξα,... και στο βαζελο περσυ με την ομαδα του την τραγικη και στην Αεκ εριχνα.. εκει που αξιζουν εκει ριχνεις.. φετος παρα εχει γινει το κακο με τους ρεφερι ολος τυχαιος να ειναι υπερ σας... και εναντιον ολον τον αλλον!! Και να θυμισω απο πολυ παλαιοτερα σχολια.. ειχα πει οτι καποτε ημουν ολυμπιακος..... μεχρι το κοκαλο.. και ολοι με εβριζαν και εγω συνεχιζα να υποστηριζω φανατικα την αγαπημενη μου ομαδα.. ως καποια στιγμη καταλαβα οτι δεν γινεται σε καθε αγωνιστικη καθε σεζον.. ο ολυμπιακος να εχει το 70% τον σφυριγματων κατι γινεται....... και σιγα σιγα βλεπω την ολη κατασταση.....! γιατι κομπλεξικος? γιατι στο καραισκακαη τα 2 γκολ στη μανστεστερ.. τα πανυγηρισα εξαλα?? κιομως την βρωμια του ελληνικου ποδοσφαιρου οταν κερδισε το χαρηκα εξαλα.. οχι γιατι ηταν ο ολυμπιακος αλλα επειδη ηταν Ελληνικη ομαδα αρα το κομπλεξ που λες ειναι ακυρο κανενα κομπλεξ.... απλα δεν σας αρεσει η αληθεια...!

στις 17/04/2014 20:19
μανγκας 1ισως το μονο σοβαρο σχολιο που διαβασα απο σενα:!!

Σαφως και ηταν προγραμματισμενο να γινει.. σαφως και ολοι το χαρηκαν σαφως ηξεραν την τιμωρια..... ποτε δεν ειπα οτι μαρεσει να βλεπω αυτες τις αυδιες οταν σε αλλα πρωταθληματα δεν πεφτει καρφιτσα και ντρεπωμαι εγω για αυτους....!!

αλλα δεν καταλαιβω γιατι ντοπερμαν?? ναι πεταξες καπνογονα και μπανανες... ναι αλλα ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ.. ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ.. ΟΣΟ Η ΜΠΑΛΑ ΠΑΙΖΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ.. ΠΑΙΖΑΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ...!

ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΗΣΩ πως ο ιδιος ο κυρ σαββας σας... ! Ειχε πει μετα απο το ματς το παο στη λεωφοριο αν δεν κανω λαθος...! Ας ειχαν ομαδα να κερδιζαν και εμας και την διαιτησια και ολους γιατι δεν το κανανε αφου εχουν ομαδα??! Αυτη ηταν η δηλωση ψαξε θα την βρεις....! και ας κανει την ιδια ερωτηση για αυτον χθες γιατι δεν κερδισε και τον κοσμο και τους παικτες και ολους ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΕΩΡΕΙΤΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ!!

στις 17/04/2014 20:25
αλλα δεν υπαρχει κανενα κομπλεξ για τον ολυμπιακο....! Ποτε δεν χαρηκα για καποια ηττα του ολυμπιακου στην ευρωπη οπως κανουν αλλη... γιατι αλλη ξεχνανε το εθνοσημο και θυμουνται μονο το σημα της ομαδας αλλα την γαλανολευκη κανεις... και ο ολυμπιακος καλος κακως αντιπροσοπευει την ελλαδα εξω.... δε μπορεις να μην την υποστηριξεις... που και μεχρι τωρα κανω.. αλλα μεσα ειμαι αντιολυμπιακος.. οχι με τους παικτες.. ουτε με το κοσμο.. αλλα με αυτους που την διοικουν... να ηταν πχ λεμε ο κωστουλας του παναιτολικου ενας καθαρος ανρωπος και να πει ολα τα ματς 50-50 εγω τουλαχιστον θα γινωμουν ολυμπιακος! γιατι εγω αυτη τη στιγμη δεν υποστηριζω καμια ομαδα. ουτε παοκ ειμαι ουτε ξανθη ουτε τιποτα.. ειμαι οποιος παιζει καλη μπαλα ειτε αεκ παοκ αγιος κοσμας ραφηνα.. οπως και να λεγεται...! οποιον βλεπω να ευχαριστιεμαι απο μπαλα αυτον υποστηριζω... και ναι ο ολυμπιακος εχει παιξει μπαλα κατα διαστηματα.. αλλα αυτοι που την διοικουν και με τον τροπο που την διοικουν μονο αντιπαθεια βγαζει!

στις 17/04/2014 21:10
Bre...me ola afta ta karagiozilikia pou metaferoume ston ekso kozmo...tis xores tis EE..kai olo ton ipolipo kozmo...ante na tous pis...oti oi ellines anakalipsan ton politizmo...,genisan tin dimokratia...akoma kai o theos o idios einai ellinas...ante na tos pis na mas sevonte.,kai na min mas gamane...ti na pis....imaste paradigma ntropis pankozmios se ola..proti se apateonies...proti se narkotika.., proti se klopes...proti se haramofagies...proti se pota..proti se tsigara..,proti se narkotika...proti se racizmo...mono to hanibalismo mas lipi...pou tha pai.., me tin boithia tis krisis tha to apoktisoume k'afto pou tha pai...,ksipniste reeee sfalmata tis fiseos,exete sxefti ti prosferoume stin nea kai athoa genia,pou,kai se pious tous odigoume,to ti paradigmata tous prosferoume...lipame pou sas to leo alla etsi pos exoume katantisi dinoume dikeomata na mas apokaliptoun ipokozmos...milate oli metaksisas les kai isaste ekthri se psixro polemo,les kai i omades aftes ine dikesas...pote tha

στις 17/04/2014 21:11
katalavete oti sas ekmetalevonte mexri aidias oi omadaresas..,kai oi politiki...sas exoune katantisi provata kai tha sas prosferoune stous masonous etimous gia souvla...alla ti leo o malakas esis den trogiste me tipota..!!!

στις 18/04/2014 01:30
Τη Μιζέρια παλιομπινέδες Μαρινάκη και Θεοδωρίδη εσείς τη δημιουργήσατε για να πλουτίσετε εσείς οι ίδιοι παλιοκοπρόσκυλα...

Κρίμα για τους υγιείς Ολυμπιακούς που τα άνωθεν κοπρόσκυλα λέρωσαν μια μεγάλη ομάδα...

Όσοι υποστηρίζουν αυτά τα ζώα μάλλον είναικάποιοι από τα 1000-2000 άτομα που έμεινα και πέρσι στην απονομή Αηδία του κυπέλλου που κατασφάξανε τον Αστέρα.

Υ.Γ. Μανιατάκο όταν πε΄ρσι έδιωχνες την μπάλα με το χέρι και δεν δώσανε πέναλτι στον Αστέρα ήταν καλά παλιομπινέ!

Αλλά ο καιρός έχει γυρίσματα.Κλάψε τώρα και με Μαντσεστερ και σνίφαρε τους 300 Πυρσούς της Τούμπας μπας και ηρεμήσεις.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.