Τσάμπιονς Λιγκ: Νέα νίκη και πρόκριση για Μπαρτσελόνα

Τσάμπιονς Λιγκ: Νέα νίκη και πρόκριση για Μπαρτσελόνα

Αφορά τον αγώνα ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ


Την πρόκριση στους «8» του Τσάμπιονς Λιγκ εξασφάλισε η Μπαρτσελόνα η οποία κέρδισε ξανά την Μάντσεστερ Σίτι, αυτή τη φορά με 2-1 στο «Καμπ Νου» και σε συνδυασμό με τη νίκη της με 2-0 στο «Έτιχαντ», «σφράγισε» το εισιτήριο για τα προημιτελικά του θεσμού. Μέσι (67’) και Άλβες (90+1’) τα γκολ, ισοφάρισε προσωρινά ο Κομπανί (89’). Παράπονα για τη διαιτησία από τις δύο ομάδες, αποβλήθηκε στο 78’ ο Ζαμπαλέτα

Για 7η συνεχόμενη φορά, η Μπαρτσελόνα προκρίθηκε στους «8» του Τσάμπιονς Λιγκ, καθώς οι «μπλαουγκράνα» επικράτησαν με 2-1 της Μάντσεστερ Σίτι στο «Καμπ Νου» και με συνολικό σκορ 4-1 πήραν το εισιτήριο για την επόμενη φάση της διοργάνωσης.

Σπουδαίο παιχνίδι στο «Καμπ Νου», με τις δύο ομάδες να δημιουργούν αρκετές ευκαιρίες για γκολ, με την Σίτι να μπαίνει πολύ δυνατά στο ξεκίνημα, ψάχνοντας το γκολ που θα την έβαζε στο παιχνίδι της πρόκρισης, όμως η Μπαρτσελόνα ισορρόπησε και στο 8’ φώναζε για πέναλτι μετά από ανατροπή του Μέσι από τον Λέσκοτ.

Δέκα λεπτά μετά οι Καταλανοί είχαν νέα παράπονα στον διαιτητή, καθώς ο Νειμάρ νίκησε τον Χαρτ, ωστόσο το γκολ ακυρώθηκε λανθασμένα ως οφσάιντ, με αποτέλεσμα η Σίτι να παραμείνει «ζωντανή» για την πρόκριση και μάλιστα είχε δύο καλές ευκαιρίες με τους Νασρί (36’) και Νασρί (41’) για να ανοίξει το σκορ.

Τσάμπιονς Λιγκ: Νέα νίκη και πρόκριση για Μπαρτσελόνα Βέβαια ευκαιρίες δημιούργησε και η Μπαρτσελόνα η οποία είχε δύο σπουδαίες στιγμές με τον Νεϊμάρ, αρχικά με σουτ στο 39’ που απόκρουσε ο Χαρτ, ενώ στο 45’ το πλασέ του αποκρούστηκε στη γραμμή από τον Φερναντίνιο.

Το παιχνίδι ξεκίνησε «ζεστά» και στην επανάληψη, με τον Μέσι να είχε δοκάρι στο 51’, ενώ οι Τζέκο (52’) και Ζαμπαλέτα (54’) δεν μπόρεσαν να παραβιάσουν την εστία του Βαλντές.

Ωστόσο στο 67’ ο Μέσι κατάφερε να ανοίξει το σκορ για την Μπαρτσελόνα, καθώς μετά από λάθος του Λέσκοτ, βρέθηκε μόνος του με τον Χαρτ και δεν δυσκολεύτηκε να δώσει το προβάδισμα στην ομάδα του και ουσιαστικά να «σφραγίσει» την πρόκριση.

Η Μάντσεστερ Σίτι δεν το έβαλε κάτω, πάλεψε για την ισοφάριση και στο 78’ διαμαρτυρήθηκε δίκαια για πέναλτι μετά από ανατροπή του Τζέκο, με τον διαιτητή να μην δείχνει τίποτα και να αποβάλει μάλιστα (δίκαια) τον Ζαμπαλέτα για διαμαρτυρία.

Τελικώς στο 89’ ο Κομπανί κατάφερε να πετύχει το γκολ της τιμής για τους «πολίτες», όμως στις καθυστερήσεις έπειτα από αντεπίθεση, ο Άλβες διαμόρφωσε το τελικό 2-1, χαρίζοντας (και) τη νίκη στους Καταλανούς.

Μπαρτσελόνα: Βαλντές, Άλμπα, Πικέ, Μαστσεράνο, Ντάνι Άλβες, Φάμπρεγκας (86’ Σέρχι Ρομπέρτο), Τσάβι, Ινιέστα, Μπουσκέτς, Μέσι, Νεϊμάρ (80’ Αλέξις)

Μάντσεστερ Σίτι: Χαρτ, Ζαμπαλέτα, Κομπανί, Λέσκοτ, Κόλαροφ, Μίλνερ, Νασρί (74’ Χέσους Νάβας), Σίλβα (72’ Νεγκρέδο), Φερναντίνιο, Γ. Τουρέ, Αγκουέρο (46’ Τζέκο)




Στοιχεία για τον αγώνα: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ
1Χ2X2
1.205.758.003.35

Σχολιασμός

51 σχόλια:

στις 12/03/2014 23:41
Omadara mouuuuuu messiiiiiiiiii

στις 12/03/2014 23:41
Paei kai h sityyyyyyy

στις 12/03/2014 23:43
ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΑΡΤΣΑ ΜΠΡΑΒΟ ΜΕΣΣΑΡΕ !!

στις 12/03/2014 23:45
TO AKSIZE OTI KAI NA LENE TA GAMIMENA REAL AN KAI HTAN MATSARA STO 2O KAI EMAS DEN EMAS EDOSAN PENALTY KAI MAS AKUROSAN GOAL MPRAVO BARCAAAA MOU<3!

στις 12/03/2014 23:51
shmera o messi htan atomisths mexri ekei pou den paei

στις 12/03/2014 23:53
BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

στις 12/03/2014 23:56
Ωραιο ματς και απο τις 2 ομαδες. Παει η Σιτυ, να δουμε ποια θα ναι η επομενη

στις 13/03/2014 00:06
grevena file toulaxiston o messi paizei kai pases kai omadika oopws ekane o cr7 :)!

στις 13/03/2014 00:22
Η Σίτυ δε τα έπαιξε όλα για όλα μόνον στο τέλος κάτι έκανε αλλά ήθελε και άλλα πράγματα.(Ε τον μπαγάσα τον Daniel alves πάλι στο 90° σκόραρε μπράβο του πάντως)

στις 13/03/2014 01:03
imperator ena poutsozwo xanoumaki eisia kai tha paramineis oti kai na les emeis champions leauge eimaste OLOI OXI UEFA pou esu KAI TO GAMW XANOUMI ESU OUTE UEFA DEN 3ES TI SHMAINEI ME KAFENEIA PAIZEIS ASXETE...!

στις 13/03/2014 01:40
-4 savouria 11 goal cl cristiano k premera 24 savouria ante gia nanakia twra xooaxoxaoxaoxoaxoaxoaxoaxoaxooa omada 5etias oxoaoxxoaoxoxoox

στις 13/03/2014 02:12
http://eurorivals.net/top-scorers/spain.html 28 o ronaldo

στις 13/03/2014 02:14
Barcaa4Ever skase na les gia thn aek gt mia zwh katw apo ta arxidia mas eisai

στις 13/03/2014 02:20
http://espnfc.com/stats/scorers/_/league/esp.1/spanish-la-liga?cc=5739 la8os telika 24 exei o ronaldo gpapi07

στις 13/03/2014 02:20
swstos gpapi07

στις 13/03/2014 10:29
milaei o barcaever kai leei atitloi kai kati alla me ton kwsta.klasika oi 2 poio ilithioi typoi edw mesa pou 3epernaen kata polu paxaro kai kati alla malakismena.tha me kanei ban eipe xtes giati eipa oti h real einai kalyterh ths barcelona.skepsou logiki prwton.deuteron eklega oly nhxta meta to ban kai triton sta peri podosfairou.ok h barcelona kerdise den ths dodthike ena penalti alla to goal to prwto htan ofside kai auto dioti oxi oti htan o neymar alla oi alloi 2 ths barcelona opou o neymar ekane pasa. dld kai sxizofrenis na esai me mia omada tous kanonismous den mporeis na tous allazeis.deuteron pai3ana apo to 9 ws to 11 kalh mpalitsa giati to tiki taka sthn ousia einai ena paixnidi katoxis mpalas to opoio anagazei thn oamda na kynhgaei thn mpala kai etsi vazeis goal.ousiastika kratas mono thn mpala sthn amyna sou kai sto kentro kai sthn ousia paizeis to poio amyntiko paixnidi apla me mia diafora h allh omada kynhgaei mpala anoigete ws ek toutou trwei goal.tespa pai3ane 3 xronakia

στις 13/03/2014 10:32
mpala alla mhn 3exnate to petsino me thn tselsi giati vlepei o theos.perasate thn siti oxi giati hsastan kalyteroi giati autoi epai3an toso asxima.olos o kosmos vlepei pws pezete. tha sou doume ston epomeno gyro an pai3ete me emas pari tselsi h bayern na doume posa apidia pianei o sakos kai ti tha kanete kai meta tha sas paradextw.giati egw den exw komple3 san esas.kai xarika pou pire 4-5 prwtathlimata ta teleftaia 10 xronia h barcelona giati polu apla an ta pairnei mono h real exoume eidi 32 kai eseis 22 kai pame gia 33 skefteite poso ligoi eiste kai meta miliste.antios

στις 13/03/2014 10:35
imperator? exeis aplyto dikio prin kati emres petyxa enas opado ths barcelona mesa sto chat pou antala3ame gnwmes kai tou vgala to kapelo giati milisame podosfairika kai oxi san auto to mounaki pou to mono pou kanei an peis kati gia thn barcelona einai na vrizei kai na leei malakies.ma ta pragmata einai apla tha eisai panta deuteros mexri thn stigmh pou tha me peraseis se prwtathlimata.kai sto cl tha eisai 50s pisw apo real.milan,liverpool kai bayern.thes na to xwnepseis xwnepse to den thes? kanto gargara kai petato.oso gia ton franko otan htan sto kathestos h real eixe na parei prwtahlima 10 xronia file mou kai oi opadoi ths barca pigan stefania ston megalo diktatora ths ispanias.o megalos mithos loipon oti ypostirize real einai ena maglo psema psaxto kai tha deis.

στις 13/03/2014 10:39
kai oso gia to cl oti prin htan prwtathlitriwn akou gia na matheis kampia giati den 3ereis oute ti sxhma exei h mpala.sto prwtathlitriwn pernane meros mono oi prwtatlitries me apotelesma na einai poio dyskolo giati to kathe mats htan telikos kai oxi opws twra pou paizoun stous 32 kai vlepeis kati omades pou se 6 mats exoun 15 goal kai panw pathitiko.an thewreis oti epeid ginane perisoteres oi oamdes oti egine poio dyskolo tote polu apla eisai ilithios giati gia ton mono logo pou egine auto einai gia na exei perisotera mats kai perisotera esoda kai oxi gia na ginei poio dyskolo.eite 16 eina oi oamdes.eite 32 eite 102 panta sto telos tha to parei h kalyterh.dld perysi pou h bayern htan koryfh an htan 50 omades den tha to epairne???sovarefteite giati sas vlepei kosmos na milate kathara me komple3 kai malakinsi trith vathmou

στις 13/03/2014 11:27
ta 3exnane auta thimountai mono to 2006 to 9 kai 11.re na to poume apla opws kai sthn kontra ronaldo me messi.den exei shmasia ti ypostirizeis einai apla mathimatika.kai oi 2 kanoun e3wpragmatika pragmata stis omades tous omws.as arxisei h sygrisi h pragmatiki.enas podosfairisths gia na thewreite teleios h oso poio konta sthn teleiothta xreiazete.faoul.dynamh.taxythta.ekrikthikotita,sout.makrino.teleiwma.kefalia,tripla.kai an xrismopoiei ta 2 podia me thn idia eukolia. lopon o ronaldo sto faoul einai milia brosta e3ou kai to oti sta 29 tou exei panw apo 60 goal apo faoul kai o messi gyrw sta 14 me 15.psaxte to na to deite.se dynamh den to syzhtame kan kai se kefalia,loipon taxythta poio grigoros o ronaldo.poio ektiktikos logo tou swmatos tou.sout makrino pali den to shzytame kan.ta 2 podia ta xrisimopoiei to idio eukola.o messi exei ligo kalytero teleiwma entos perioxis kai thn kleisth tripla logo ypsous o ronaldo omws exei thn tripla ston anoixto xoro kai ston kleisto to exoume dei

στις 13/03/2014 11:32
epaneilimena loipon sto mono pou einai kalyteros o messi einai sto teliwma kai ligo kalyteros se ola ta alla o cr kai meta sou lene oxi.e ok kai to mono pou exoun na poun einai aa o ultrex.ok tote egw exw seat alla ante mwre h kokinoula h kokinoskoufitsa h ferari panakrini ti na thn kaneis.san na les auto gia thn ferari to idio pragma.ma tha mou peis o messi evale 91 goal ok.o ronaldo 73 fetos.18 goal poio liga skepsou auto omws o messi paizei epithetikos sthn barcelona gia auto efygan oloi oi alloi.pernane oles oi pases apo auton to 85% pernane apo auton se sxesh me ton roni pou pernane to 60% se ena mats afou yparxei benzema kai bale kai dimaria kai perysi ozil.episis o ronaldo pazei sthn idia thesi me roben.riberi,ozil kai olous autous.xaf dld.sygkrineis loipon enan xaf pou o syntelestis tou goal an o epithetikos exei 1 autos exei 2 kai o amyntikos 3. dld 73 epi 2=146 goal an to pareis me syntelesth.giati den sygkrineis me idio syntelesti enan pou pataei kathara mono perioxi kai ena

στις 13/03/2014 11:34
pou paizei apo to kentro gia na valei goal sto miso gipedo dld.kra3te twra o ultrex les kai egw tha eprepe na lew o tostakias h o patatakias gia ton messi logo diafimistikwn. ma logiko einai otan kapoion den mporeis na vreis kati arnitiko sthn douleia tou ton vrizeis gia alla pragmata.kai egw otan dw mia ferari sto dromo tha pw ante mwre to gataki me thn panakrivi kokinosfoufitsa edw egw exw to seat fthno kai kanei thn douleia tou.komplex ws ekei pou den paei allo.eleos apla

στις 13/03/2014 11:37
OZIL10@ yanem to tupoi katalavan ti einai? xaxaxaxax!!!!!! paizei na katalavis oti einai koplimento :)

στις 13/03/2014 11:37
paizei na katalavan*

στις 13/03/2014 12:43
den se katalava file 3anapes ti thes na peis :)

στις 13/03/2014 14:43
armenos mathe na milas rwssika kai den milaw edw me ta gamimena realakia ME LEEI O VLAKAS O ALLOS -4 XAXAXAAX OTAN HTAN -8 APO EMAS DEN MILOUSE TI MIA ZWA KATW APO TA ARX IDIA GAMW TIN ZWH SOU KAI TIN REAL SOU PERSI POIOS PIRE PROTATHLIMA RE MPSTARDI GREVENA K OZIL SKATOZWA MPINIDES ANTE QQ TWRA DEN ASXOLOUME FLORAKIA TOU PC!

στις 13/03/2014 14:45
KAI O OZIL ASXETE PISOGLENTI OTAN PAREI 3 XRUSES MPALES SUNEXOMENES SAN TON MESSI O CR7 ELA MILA MOU POU EPITELOUS PIRES PESRSI EPEIDH O MESSI HTAN 3 MHNES TRAUMATIAS....PALIO ASXETOI VGALATE K GLOSSA KAI OSA RECOR ESPASE O MESSI OUTE STIN ZWH TOU O CR7 MALKIZMENA ALLON LENE DIDAKTORA TOU RECOR TON MESSI ASXETOI....!!!

στις 13/03/2014 14:46
OTAN EXANES 4 XRONIA MPERNAMPEO KAI KAMPNU KALA HTAN E; POUTSA 4 XRONIAKIA TA 3EXASES PERSI NIKHSES....MIA FWRA KAI XARHKATE VGALANE GLOSSA TA MALKIZMENA ANTE MIN SOU DEI3W...TIN TSONTA POU SAS GURISE O RONALDINHO...!!

στις 13/03/2014 14:47
KAI TO PROTATHLHIMA EXEI 2 MHNES AKOMA..!

στις 13/03/2014 15:01
1 o messi palio savouri exase 5 mats den elipe 5 mines zwo k otan itan -8 esi evgazes glosa k mas eprizes ta rxidia k twra se tsouzi i kolotripidak gia na pari o messi tis xrises eprepe na apoklisoun i dietites tin tselsi na paris esi cl gia na pari o kontopoutanos xrisi alios ta arxidia mou tha eperne... k oso gia to rekor ton goal pou ekane na euxaristi to kentro tis barca pou epezan oli gt oli i omada ine to kentro tis auto pire tous titlous oxi o messi k den ine tixeo pou to sigekrimeno kentro pire 3 sinexomenous titlous me tin ispania ...ena tipota ine o messi xwris autous as pai se ali omada na doume ti tha kani an itan o cr7 sti barca 130 goal to sezon tha ixe mpetovlaka asxete oute ti exi i mpala mesa den xdris mas prizis k ta rxidia palio zwo ante gia twra cr7 re 11 cl 24 primera -4 k ante k ta rxidia mou sto stoma sou gia na to voulosis gt pola les...........xaxaxoaxoaxo

στις 13/03/2014 15:27
re barcaever pire tis xyses mpales logw platini edw fetos den epai3a kai vghke deuteros kai oxi o riberi ti mou les twra? episis vrizeis san ntalikeris giati den exeis ti na peis.re barca ever vlepw apo tis apanthseis sou oti prepei na eisai kathisterimenos den e3igeitai alliws prwth sezon o mounrino sou pire kypelo deuterh sou pire prwthlima mesa sto camp nou kai perysi se rezilepse sta meta3y sas mats kai mou les 4 xronia pes mou pia 4 etia me nikouses? deuteron oso gia ton messi to kentro ths barcelona prepei na euxaristei o lio gia tis mpales.nai nai autous pou sikwsan mazi me paixtes ths real to pagkosmio kai 2 synexomena euro.nai nai autous pou xwris ton messi sikwsane ta panta ta teleftaia 4 xronia euro mundial kai euro. o cr7 pige imiteliko kai apokleistike sta penalti apo thn ispania sto euro poutanas gie.esu efages poutsaaaa kai o kontopoutanos mazi apo thn germania kai milas mwri lolita.otan hsoun sto +8 evriizes kai eleges gia prwtathlima pirovolimeno me anapiro se ekane h

στις 13/03/2014 15:29
mana sou?kai twra sto -4 les ma mou kai 3ou.olh h barcelona paizei gia ton messi an epaize h real etsi tha evaze ta diplasia goal kai deuterpn o roni einai kentrikos kai to kontopoutano einai epithetikos kai pernane ola apo auton alliws klaiei kai tha diou3oun kai allous epithetikous ektos twn anri,eto,ibra kai vigia gia na valei goal o kontos.eisai vrwmiaris re kai den mporeis na miliseis antikeimenika

στις 13/03/2014 15:32
eise toso ilithios pou ekrines ton bale giati pire 100 myria kai eleges ton agorasate toso na sou pw kati ta a3izei perisotera apo ton gaymar pou se liugotera mats o bale exei perisoteres asist kai goal.gia ton bale to mono pou lete einai pire 100 myria den exe dei enan ths real na asxoleitai me to posa pire kai malista maura o gaymar.auth einai h diafora megale eseis exete koblex kai epeidh den mporeite alliws lete malakies kathara e3wagwnistikes emeis sas milame mono gia thn mpala.alla den se pairnei ekei na miliseis kai gia auto vrizeis.. kai se prokalw pes mou thn 4 etia pou me nikouses.

στις 13/03/2014 15:52
ELA PRIVE STA MUNHMATA NA MATHEIS POTE SE NIKOUSA KAI NA DEIS PROISTORIA MPAS KAI ANOI3EI TO MUALOUDAKI SOU LIGAKI! APLA ESU PANTA EIXES TIN VASILISSA PLAI SOU KAI EXEI DOSEI DISEKATOMURIA GIA EGGRAFES K PALIA GIA AFTO EPERNSE C.L KAI AN LEGONTUSAN ETSI TO 57 58 59 60 ME ZIDANE RAOUL R.CARLOS FIGO BECKHAM RONALDO TOUS PANTE EIXES RE OLOUS....PRAGMATIKA H VASILISSA TIS ISPNIAS MAZI SAS VEVAIA EPEIDH EISTAI MADRITH KAI MOU MILAS KIOLAS? ELA NA DEIS PROISTORIA KAI TOSA LEFTA POU EXETE DOSEI ESEIS SE METAGRAFES KANEIS DEN TO EXEI KANEI ASXETE!

στις 13/03/2014 15:53
GIA TON MESSI; NEYMAR EXOUME TSAVI INIESTA ALVES ALEXIS SHANCHEZ PEDRO THES KAI ALLOUS RE? O MESSI PAIZEI OMADIKO TOULAXISTON OXI SAN TON CR7!

στις 13/03/2014 15:53
GIATI EINAI SAN OIKOGENEIA H BARCA ANTE MIN SU THUMISW TO 3ULO TWRA META3U CASILLAS MOURINHO KAI CR7!

στις 13/03/2014 15:54
GAY EINAI O CR7 O SAPIOS KANENAS ALLOS QQ TWRA DEN ASXOLOUME ALLO MAZI SU PITSIRIKA AN THES NA MATHEIS PROISTORIA ELA STA MUNHMATA! K STEILE!

στις 13/03/2014 15:55
AS SPASEI TA RECOR TOU MESSI POU ESPASE RECOR TOU 1950 MAALAKA GAPI KAI META MILA ALLOS EINAI O DIDAKTORAS TON RECOR O MESSI...! KAI PAEI NA SPASEI KAI TOU RAOUL VLAKES!

στις 13/03/2014 15:57
prwta apo ola o zidan den epeze to 57 kai ekei me ton raoul kai auta.file eilikrina den asxoloumai allo gia enan logo mallon eisai polu mikros.opoios dei to sxoleio katalavainei.akou ekei to 58 zidan carlos figo raoul,xaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxxaxaxaxaxxaxaxxa tetoio gelio xronia :P

στις 13/03/2014 15:57
xaxaxa barcaever

στις 13/03/2014 15:58
OZIL SPASE RE MALAKOTRIFTH PRIXTH NA POUME 18000 SXOLIA EXEIS KAI TI GRAFEIS ????? OLO MALAKIEEESSSS .. ELOIPON THS MALAKIES KRATHSTETES GIA SAS ... H OMADA GAMAEI KAI EPREPE NA MPOUN KAI ALLA GOAL APO MERIA BARCELONA SYN 2 GOAL SIGOYRA KAI APO MERIA CITY MONO 1 GOAL TO OPOIO HTAN TO PENALDI ... AUTA

στις 13/03/2014 15:59
a k ena akoma min tou dinete tosa xapia den to vlepete den ta antexi ta xernai oxaoxoaoxoaoxoaoxoax ampalos mono me xapia pezi ala ta xernai den pirazi omos ooxoaxoaoxooa

στις 13/03/2014 16:00
RE GRAPI TRABA KLAPSE ME TON RONALDO RE MALAKA KAI ESY

στις 13/03/2014 16:40
xaxaxa barceever auto pou egrapses afise epoxi... axxaxaxaxxaxaxa kwstas esu ti petagese san thn tsousou sto ampeli.eipe kaneis tzoulia kai petaxtikes? xaxaxaxaxa

στις 13/03/2014 19:58
H MANA SOU GAMIETAI ME TON KARAFLA APO TOYS BRAZZERS RE POYSTH TSIGAROSARMA

στις 13/03/2014 19:59
AXXXX KOYLA KAIMENHHH

στις 13/03/2014 20:06
OZIL10 MPERDEUTIKA RE VLAKA GIA 1992 KAI META ENNOUSA ! K PALI TOUS EIXES OLOUS MPERDEUTIKA SE XRONOLOGIA K GELAS RE ZWO PITSIRIKA;

στις 13/03/2014 23:41
pali e3wwwwwwwwwww epeses to 2002 htan. xaxaxaxaxa asteios mono auto tespa

στις 14/03/2014 04:24
IMPERATOR-OZIL10 SAS EXW EPISIMANI OTI 8A SAS GAMISO TO APLITO XESMENO KOLOMERI SAS...GAMIMENA PALIO PRAGMATA SAVOURES MONO GIA N PERNETE PIPES SE ALODAPOUS KANETE R MOUNOXEILA..EPISHS TO POUSTRAKI POU VGENI K VRIZI WRES K MERES P DN EIME MESA(TASAKAS)8A TON KSANA PETYXO K 8A FAEI PERISOTERES..K AN 8ELEI AS VGEI N M PEI PSEFTI 10 ATOMA ETREXAN ALLA DN GLYTOSAN....

στις 14/03/2014 14:23
imperator akoma se perimeno morh poustra!!

στις 14/03/2014 14:49
hooligan tou pc?rwta tn filo s tn tasaka...ayton tn paradexome gt hr8e(k as efage klotsies)esena akoma s perimenoume...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.