Πήρε εξιτήριο ο Ολαϊταν

Πήρε εξιτήριο ο Ολαϊταν



Εξιτήριο από το νοσοκομείο που βρισκόταν από την Κυριακή του ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό πήρε σήμερα ο Μάικλ Ολαϊταν!

Μετά από 11 ημέρες στο νοσοκομείο, ο Μάικλ Ολαϊταν πήρε εξιτήριο από το νοσοκομείο στο οποίο βρίσκονταν μετά το λιποθυμικό επεισόδιο που είχε στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό, καθώς οι γιατροί εκτίμησαν πως δεν χρειάζεται περαιτέρω νοσηλεία.

Μάλιστα ο Νιγηριανός επιθετικός έκανε την έκπληξη στους συμπαίκτες του δίνοντας το «παρών» σε γεύμα που ήταν σε εξέλιξη (φωτογραφία) και στο οποίο παρευρίσκονταν όλα τα μέλη του ποδοσφαιρικού τμήματος του Ολυμπιακού, οι οποίοι τον υποδέχθηκαν με χειροκροτήματα.

Πλέον αναμένεται το ιατρικό ανακοινωθέν από το ιατρικό επιτελείο του Ολυμπιακού, ώστε να γίνουν γνωστές περισσότερες λεπτομέρειες για την κατάσταση του ποδοσφαιριστή.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
1Χ2X2
1.354.505.252.42

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 12/03/2014 15:14
ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ ΡΕ ΠΑΙΚΤΑΡΑ !! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΗΣΕΙΣ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΓΚΟΛΑΚΙΑ !!

στις 12/03/2014 15:17
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΩΣ ΣΥΜΒΟΛΟ ΣΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΤΟΥ ΘΑ ΤΟ ΦΑΤΕ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΑΟΚΑΚΙΑ :)

στις 12/03/2014 15:19
mpoukwne paxare kai vgale tin p00tsa apo to stoma prin miliseis.oso gia ton olaitan, siderenios kai na epanelthei euxomai.

στις 12/03/2014 15:21
αντε βρε παπαρα παχαρε γαμοσπιτε οταν εισαι φουλ στην ντοπα αυτα παθαινεις λες και δεν πηραμε χαμπαρι για ποιο λογο λιποθυμησε αμα να συνεχησει να ντπαριζετε καλυτερα να ψωφησει απο τωρα να τελειωνουμε

στις 12/03/2014 15:44
esti re olaitan na epistre3eis sta gkolakia

στις 12/03/2014 16:10
Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ!!!! ΧΑΧΑΧΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΩΛΟΔΑΧΤΥΛΟ ΣΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ!!!

στις 12/03/2014 17:45
Ρε σεις αυτος ειναι ο δεικτης στην μπλουζα του οχι το κολοδακτυλο.Αλλα αφου αυτο σας βολευει να ειναι τι να πω εγω να σας φερω αντιρηση?

στις 12/03/2014 19:21
stadar lipothimese apo dopa kai tora tha pesei i apodosi tou tha to dite

στις 12/03/2014 23:53
poutsa pali kologauroi,kai erxete k i triti i makriteri tis mantstsester,mounakia..fortsa paokara

στις 13/03/2014 12:58
Paparuna tin ksexases srigora tin 4ara fainetai.Eseis den exete dei oute omilous champions league kai milas kiolas.Kerdizoume 2-0 sto nao kai pame ekei me probadisma.Giauto katse anaftika ston kalo sou ton kanape pare kai mia mpougatsa aggalia kai kali diaskedasi.A min ksexaseis na deis kai tin fiesta sto prwtathlima.Aaa kai sto kypello an to paroyme.Ante tr ston ivan na klafteis oti den exeis dei koupa gia 20 xronia...Kompleksikoi oloi.Kai oso gia tin niki stin toumpa asto den tha to sxoliasw kan kai den ennow diaitisies kai malakies me auta asxolountai oi mikres omadoules...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.