Σισέ: «Δεν σέβεται κανέναν ο Ιμπραΐμοβιτς»

Σισέ: «Δεν σέβεται κανέναν ο Ιμπραΐμοβιτς»

Αφορά τον αγώνα ΝΙΣ - ΜΠΑΣΤΙΑ


Ενοχλημένος με την συμπεριφορά που δείχνει ο Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς στους αντιπάλους του εμφανίστηκε σε δηλώσεις του ο Τζιμπρίλ Σισέ.

Ο πρώην επιθετικός του Παναθηναϊκού και νυν της Μπαστιά, αντιμετώπισε το Σάββατο την Παρί Σεν Ζερμέν και όπως δήλωσε στην «Le Parisien» δεν σχημάτισε την καλύτερη άποψη για τον Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς.

Συγκεκριμένα ο Γάλλος επιθετικός δήλωσε πως ο Σουηδός δεν δείχνει σεβασμό στους αντιπάλους του, ενώ πρόσθεσε πως του είπε πράγματα που τον ενόχλησαν κατά τη διάρκεια της αναμέτρησης των δύο ομάδων:

«Δεν είμαι θαυμαστής του Ιμπραΐμοβιτς. Του λείπει η ταπεινότητα. Μόνο και μόνο επειδή είναι ένας εξαιρετικός παίκτης, δεν σημαίνει ότι πρέπει να μην έχει σεβασμό στους παίκτες που ίσως δεν έχουν το ταλέντο του.

Είπε δύο-τρία πράγματα στο παιχνίδι που με ενόχλησαν. Για αυτό τον κατηγορώ. Εκείνον σίγουρα δεν τον νοιάζει γιατί είμαι ένα τίποτα για αυτόν και δεν θα δει την άποψή μου, αλλά δεν πειράζει
».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΝΙΣ - ΜΠΑΣΤΙΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.903.153.452.001.501.191.231.65
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.451.854.001.651.80
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.501.704.0025.00

Σχολιασμός

34 σχόλια:

στις 11/03/2014 17:50
ΣΩΣΤΟΣ Ο ΣΙΣΕ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ, Ο ΙΜΠΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΩΛΟΠΑΙΔΙ

στις 11/03/2014 18:51
ποσο μα ποσο μαλακες μπορει να ειστε, ζω για τη πουτσα που θα φαει ο ομπρα στο chl γιατι αυτο αξιζει στους κομπλεξικους και τα προβατα που τους επεφημουν, συγγνωμη για τη χρηση του τελευταιου ρηματος αλλ δεν εχω μαθει την προβατικη για να σας τα μεταφραζω, μονο αυτο ξερω που ειναι και το πιο γνωστο ''μπεεεεεεεεεεεεεεεε''...

στις 11/03/2014 18:52
*επευφημουν

στις 11/03/2014 19:22
Exei dikio o cisse....! Otan leei o imbra oti ti na na dite mountial afou den tha paizo ego....vgalte ta dika sas simberasmata....TO PSONIO!

στις 11/03/2014 19:49
ΜΙΛΑΕΙ Ο ΣΙΣΕ ΓΙΑ ΤΑΠΕΙΝΟΤΗΤΑ!!!

ΡΕ ΤΙ ΑΚΟΥΜΕ ΡΕΕΕΕ!!!!

στις 11/03/2014 20:08
O sise dn exei dimiourgisi tpt mlkes oso itan ellada giauto klisto to stoma eseis ton xtupisate kargiolia . Paradexxete oti dn exei tin klasi tou ibra alla ine psonio ti sas pirAxe kai lete emas koblexikous meta . An dn eixe spasi ta podia tou na blepate pou tan itan

στις 11/03/2014 20:09
0-3 2-1 TA PERASTIKA STOUS GAUROUS POU PROSPATHOUNE MESO ENO COMMENT NA SOSOUNE TON MPOUTSO TON DIO EVDOMADON KAI ERXETE KAI UNITED

στις 11/03/2014 20:20
chris_doukas13 ΜΙΛΛΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟ , ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΚΑΛΛΑ ΤΙ ΓΡΑΦΩ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ? ΑΝΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΙΣΟΠΑΙΔΩΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!

στις 11/03/2014 20:21
tziovani ti kanei i mitera sou ti nea?

στις 11/03/2014 20:39
paixtoura megalh alla exei dikio polu pswnio.se fistikwse kala kwlopaido o roni kai tha deis apo ton kanape to mundial kwlopaido na se petyxei kai sto cl na sta gamisei ta matia

στις 11/03/2014 20:42
Προς ολους τους τραμπουκους-ξερολες....ενημερωτικα ο Ιμπρα σε 670 επισημες εμφανησεις εχει 355 γκολ...ο Σισε σε 592 251....αναλογικα λοιπον δεν εχει να ζηλεψει κατι απο την δοξα του σουηδου ψωνιου...επισης τα περισσοτερα απο τα γκολ του ο Ζλαταν τα πετυχε στο Ολλανδικο και το Ιταλικο πρωταθλημα...μια φορα επιχειρησε να παει σε κορυφαιο πρωταθλημα και εφυγε νυχτα....ο Τζιμπριλ,το καταφερε με μεγαλη επιτυχια αλλα και με 2 σπασμενα ποδια...δεν αναιρω πως ο Ιμπρα ειναι πιο χαρισματικος απλα ειναι κριμα να τα μειωνουμε ολα....

στις 11/03/2014 21:25
Querty ΑΚΟΥΣΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΟΤΙ ΒΓΗΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΨΥΧΟΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ, ΤΡΕΞΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΗΗΗΗΠΩΣ ΓΛΙΤΩΣΕΙΣ ΤΟ ΔΑΦΝΙ, ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ Querty ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ imperator ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΔΥΟ ,ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!!!!!

στις 11/03/2014 21:38
parta psyxofarmaka kanta paketo kai xwsta sto mouni tis manas sou skoupidi

στις 11/03/2014 21:42
megalos pextis cisse

στις 11/03/2014 21:47
Για τελςιωμενος καλος ηταν....

στις 11/03/2014 21:47
Τελειωμενος*

στις 11/03/2014 21:54
Querty Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΨΥΧΟΦΑΡΜΑΚΑ,ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΝΔΡΟΣ ΚΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ, ΟΜΩΣ ΕΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΑ ΨΥΧΟΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑ ΔΙΝΕΙ ΑΝΕΛΕΙΠΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΦΝΙ !!!

στις 11/03/2014 22:10
mallon tha tou eipe tou cisse ti kaneis meta na mou skiseis thn kwlotripida Είπε δύο-τρία πράγματα στο παιχνίδι που με ενόχλησαν ston cisse xxaxaxaxa

στις 11/03/2014 22:43
ο καθενας παιδια μπορει να λεει οτι θελει,αλλα ανεξαρτητα απο αυτο,ο Σισσε και δεν εχει σημασια οτι ειναι αυτος που το ειπε,σημασια εχει οτι ειπε την αληθεια για τον μυτονγκα

στις 11/03/2014 23:08
Καθομαστε κ ασχολουμαστε τι ειπε ο ενας και ο αλλος. Ο Ιμπρα γαμαει σα ποδοσφαιριστης και μου αρεσει να τον βλεπω να σκοραρει αλλα οχι να τον ακουω να μιλαει. Σαν ανθρωπος μου ειναι αδιαφορος και το ιδιο και ο Σισσε.

στις 11/03/2014 23:37
Κύριε σισε αποχωρηστε επιτελους απο το ποδοσφαιρο χωρις φουστες και μπλουζες!!

στις 11/03/2014 23:59
εχει δικιο παιδια, οσο μεγαλος παικτης να ειναι ο ιμπρα ειναι κολωχαρακτηρας,ο σιοβας στο ματς στο παρισι δηλωσε οτι του ελεγε συνεχεια να μην τον ακουμπανε,μιλαμε για πολυ μαλακας ο ιμπραιμοβιτς, ο σισε τουλαχιστον εχει δειξει οτι σεβεται να τα λεμε ολα,ο ιμπραιμοβιτς την εχει δει θεος ελεος

στις 12/03/2014 00:13
Aς μην ήταν οι Σουηδοί παλιομαλάκα να σε περιμαζώξουν και θα σου λέγα που θα ήσουν τώρα.ο σίσε ήταν ταύρος και μαχητης σωμα με σωμα στα ματς .Η λουλουκα ο κωλομπαλκαν που μου γινε και σουηδεζα ας πάει να παιξει γυναικειο Futsaal.

στις 12/03/2014 00:15
Εχει βγαλει και διαφημιση της Βολβο που λέει ο παλιομαλ΄κας I want to live and die in Sweden.

Απαρνιεται την καταγωγη του ο μπινές.

στις 12/03/2014 00:18
Ααα και κάτι άλλο για τα Σουηδάκια που ίσως δεν ξέρετε,Τα χειρότερα πειράματα σε ανθρώπους στο β παγκόσμιο δεν τα κάνανε οι γερμανοί αλλά οι σουηδοί αλλά αυτά δεν βγαίνει να τα πει κανενας.

στις 12/03/2014 00:32
eimai fan t ibra k prin ginei pl diasimos htan psonismenos einai o xariktiras t tetoios k afto goustarw poulaei trela k kala kanei afou mporei

στις 12/03/2014 04:17
Ibra = Psonio, Prokali gia na akougete to Onoma tou...mpwri na einai kalos san pextis pou oli to anagnorizoume, alla san anthrwpos einai skata...

στις 12/03/2014 06:34
Η δική μου γνώμη. ... Ο Σισε, είναι στη "δύση" του και τα λέει χύμα πλέον. Δεν φοβάται τίποτα, δεν ζηλεύει τίποτα. Ο Ιμπραιμοβιτς, είναι παίκτης που θα αφήσει ιστορία και θα μιλάνε γι'αυτον δεκαετίες. Όπως επίσης και για το καρκινοπαθει, παιδάκι από την Βοσνία που αρνήθηκε να το δει στο Παρίσι. Ο νοών. ..νοειτο!

στις 12/03/2014 09:08
Δεν νομιζω οτι ειναι καλο να τσακονεστε μεταξυ σας.Για το ΣΙΣΕ ειταν παιχτης τις ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ.Μην ταΙσοπεδονουμε ολα.Οσο για τον ΙΜΠΡΑ,οι ποιο μεγαλοι σε ηληκια θα θυμουντε τι εκανε στη πρωτη προπονηση της ΜΙΛΑΝ,Γιατι δεν το εκανε στο ΓΚΑΤΟΥΤΣΟ.

στις 12/03/2014 09:42
ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΕΡΤΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΑΡΘΟ.. ΑΠΛΑ ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΑΠΟΒΛΗΤΟ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΑΠΛΑ......!

Ο ΣΙΣΕ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟΝ ΙΜΠΡΑ...! ΚΑΙ Ο ΣΙΣΕ ΠΟΛΥ ΜΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ ΠΟΛΥ ΜΑΡΕΣΕ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ....ΑΝ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ......!

ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ.... Ο ΙΜΠΡΑ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΚΟΡΕΡ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΓΚΟΛ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΣΚΟΡΕΡ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΑΙ......... ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΩ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΣΥ... ΤΙ ΝΑ ΠΩ.........Ο ΣΩΣΤΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΥΣΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ? Ο ΜΕΣΣΙ ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΔΗΛΔΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ? Ο ΡΟΝΑΛΤΟ?? Ο ΡΟΝΑΛΤΟ ΤΙΣ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ? Ο ΙΝΙΕΣΤΑ? Ο ΤΣΑΒΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ 2-3-4 ΦΟΡΕΣ? ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ?

ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΑΜΙ ΛΙΓΟ ΧΑΜΗΛΑ ΕΙΤΕ ΕΠΑΙΖΕΣ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕΣ ΘΑ ΤΟ ΒΛΕΠΑΜΕ.. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΧΑΛΑΕΙ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΣΟΥ ΩΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΩΣ ΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ!

στις 12/03/2014 09:44
ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ <<ΟΧΙ>>ΩΣ ΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ!

στις 12/03/2014 14:31
Megaleee Djibril!!!

στις 18/03/2014 00:26
Ο Sisse έχει απόλυτο δίκιο ο Imbra είναι μεν παιχτούρα αλλά είναι ψωνισμένος και κωλόπαιδο (αυτό τουλάχιστον δείχνει η συμπεριφορά του στο γήπεδο.

στις 18/03/2014 00:29
*Cisse

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.