Απέρριψε πρόταση 11 εκατομμυρίων ευρώ για Μήτρογλου!

Απέρριψε πρόταση 11 εκατομμυρίων ευρώ για Μήτρογλου!

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ


Ο Ολυμπιακός απέρριψε πρόταση ύψους 11 εκατομμυρίων ευρώ από τη Φούλαμ για την πώληση του Κώστα Μήτρογλου! Αναμένεται να επανέλθουν με νέα προσφορά οι Λονδρέζοι!

Αρνητική ήταν η απάντηση του Ολυμπιακού σε πρόταση ύψους 11 εκατομμυρίων ευρώ της Φούλαμ για την απόκτηση του Έλληνα φορ, δείχνοντας έτσι την πρόθεσή του να μην παραχωρήσουν τον ποδοσφαιριστή, παρά μόνο για μια εξωπραγματική πρόταση.

Βέβαια, αυτό δεν σημαίνει ότι ο αγγλικός σύλλογος δεν θα επανέλθει με νέα ακόμα μεγαλύτερη προσφορά για τον διεθνή επιθετικό. Το σίγουρο είναι πως η ιστορία θα τελειώσει σε λίγες ημέρες καθώς η μεταγραφική περίοδος λήγει την Παρασκευή.

Αυτός μάλιστα είναι ακόμα ένας λόγος που οι άνθρωποι των «ερυθρόλευκων» είναι δύσκολο να πουν «ναι» σε πρόταση για την πώληση του Μήτρογλου, καθώς θα είναι ιδιαίτερα δύσκολο να βρεθεί ο αντικαταστάτης του σε ένα τόσο μικρό χρονικό διάστημα.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
1Χ2OverUnderX2
1.155.859.001.651.803.55
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.302.557.252.001.50
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.401.802.9012.50

Σχολιασμός

14 σχόλια:

στις 28/01/2014 06:47
AXAX to skoupidi den kanei oute gia 1.5 ekatomyrio kai aperripsan ta 11

στις 28/01/2014 08:02
MONO PANW APO 20 MYRIA AN DWSOYN, THA FYGEI TO MEGALYTERO SENDER FOR OLWN TWN EPOXWN.. ETSI GIA NA KSERETE AMPALA TAGARIA.. FORTSA THRYLARA!!!

στις 28/01/2014 09:09
den exei anagi ta 11 o xontros...aytos einai o logos..

στις 28/01/2014 09:26
kali protash alla kalytera apo mia megalyterh omada apo ti fulham

στις 28/01/2014 10:17
egw tn kostologo pano sta 8-9ek alla nai den nomizw na vroun adikatastai an ton poulisoun twra

den exi anagi apo lefa o olymbiakos tn poula t kalokairi

στις 28/01/2014 11:21
20 kai panw mono tote 8a ton dwsoun aftos o pektis 8a paei mprosta.. meta to mudial 8a kostizei 30-40 ek

στις 28/01/2014 11:36
poso malakas eisai re Querty! kala kai eseis mhn lete oti meta to mundial 8a kostizei 30-40 mhn to gamame teleios to 8ema!

στις 28/01/2014 11:52
30-40ek ahahahahah re malaka sovaromilate h iste toso vlakes ahahahaha pios einai re o mhtroglou kathe paixths exi kapies kales sezon hahaha 40 ek ahahha poli kalo

στις 28/01/2014 12:10
Querty ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΣ ΚΛΑΡΙΝΟΓΑΜΠΡΟΣ!!!!

στις 28/01/2014 12:13
Sth foulam den tha pigaina oute egw re paei gia ipovivasmo

στις 28/01/2014 12:13
ama itane apo allh omada pou protagonisth me xilia tha ton edine

στις 28/01/2014 14:10
Ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΓΚΟΛ ΤΟΥ...ΕΑΝ ΞΑΝΑΦΟΡΜΑΡΙΣΤΕΙ ΤΟΤΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΟΝΟ ΜΕ 15Μ. ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΘΑ ΤΟΝ ΔΩΣΕΙ!

στις 28/01/2014 15:27
apo 13 kai panw prepei na figei !!!

einai polla ta lefta

!!!

στις 28/01/2014 16:19
καλα εκαναν και την απεριψαν θα του δοθουν μεγαλυτερα ποσα απο καλυτερες ομαδες

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.