Γιουρόπα Λιγκ: Έχασε και τώρα… τρέχει

Γιουρόπα Λιγκ: Έχασε και τώρα… τρέχει



Ο Ολυμπιακό βρέθηκε νωρίς (10’ Σωτηρίου) πίσω στο σκορ κόντρα στον ΑΠΟΕΛ, είχε μεγάλες ευκαιρίες και τρία δοκάρια (!) για να φέρει το σκορ στα ίσια, ωστόσο οι Κύπριοι κατάφεραν να φύγουν με τη νίκη (1-0) από το «Καραϊσκάκη», κάνοντας το 2x2 στον όμιλο.

Στα… σκουπίδια πέταξε ο Ολυμπιακός το «διπλό» της πρώτης αγωνιστικής στην Ελβετία. Οι «ερυθρόλευκοι» πλήρωσαν τη λάθος έξοδο του Λεάλι στο 10ο λεπτό και ηττήθηκαν με 1-0 από τον ΑΠΟΕΛ στο «Καραϊσκάκη», αφού παρά τις πολλές ευκαιρίες που δημιούργησαν, δεν κατάφεραν να σκοράρουν.

Αυτή ήταν η δεύτερη σερί ήττα για την ομάδα του Μπέντο, μετά από αυτή στη Λάρισα για το πρωτάθλημα, με τους Πειραιώτες να υποχωρούν στην 2η θέση του ομίλου με -3 από τους πρωταθλητές Κύπρου. Η «λευκή» ισοπαλία (0-0) της Αστάνα με την Γιάνγκ Μπόις στο Καζακστάν έδινε την ευκαιρία στους Πειραιώτες να ξεφύγουν με 5 βαθμούς από τις δύο τελευταίες θέσεις που οδηγούν σε αποκλεισμό, ωστόσο πλέον τα πάντα παραμένουν ανοιχτά στον όμιλο.

Οι «ερυθρόλευκοι» είχαν την πρώτη μεγάλη ευκαιρία στο 6ο λεπτό, με τον Σεμπά να μπαίνει στην περιοχή, να κάνει το σουτ αλλά ο Βάτερμαν έδιωξε σε κόρνερ. Τέσσερα λεπτά μετά, ο ΑΠΟΕΛ κατάφερε να ανοίξει το σκορ, με τον Σωτηρίου να σκοράρει με κεφαλιά, εκμεταλλευόμενος την κακή έξοδο του Λεάλι στη σέντρα του Μιλάνοφ.

Η συνέχεια του αγώνα άνηκε αποκλειστικά στον Ολυμπιακό, ο οποίος έκλεισε τον ΑΠΟΕΛ στα καρέ του και πίεζε ασφυχτικά για το γκολ της ισοφάρισης. Στο 19’ ο Βάτερμαν έδιωξε εντυπωσιακά την καρφωτή κεφαλιά του Ντε Λα Μπέγια και ένα λεπτό μετά ο Φορτούνης σημάδεψε το οριζόντιο δοκάρι με απευθείας κόρνερ! Στο 28’ το πλασέ του Φορτούνη κόπηκε σωτήρια από τον Καρλάο, ενώ στο 35’ το σουτ του Μαρίν πέρασε δίπλα από το δοκάρι.

Οι χαμένες ευκαιρίες συνεχίστηκαν και το δεύτερο μέρος… Στο 48’ η σέντρα-σουτ του Σεμπά βρήκε στο δοκάρι, ενώ στο 54’ ήταν η σειρά του ΑΠΟΕΛ να απειλήσει, με τον Λεάλι να μπλοκάρει την κεφαλιά του Σωτηρίου. Στο 62’ έγινε ένα τρομερό σκηνικό σε αλλαγή του Ολυμπιακού. Ο 4ος σήκωσε τη ταμπέλα με το no.11 του Μαρίν, ο Γερμανός αντέδρασε για την αλλαγή και ο Μπέντο την ακύρωσε (!) για να βγάλει δύο λεπτά μετά τον Φορτούνη!

Στο 66’ ο Ολυμπιακός είχε τρίτο δοκάρι στο ματς. Ο Ντε Λα Μπέγια έκανε τη σέντρα από τα αριστερά, ο Ιντέγε έπιασε την κεφαλιά, όμως ο Μερκής έδιωξε τη μπάλα σχεδόν στη γραμμή, στέλνοντας την στο οριζόντιο δοκάρι. Στο 78’ ο Μπέντο ολοκλήρωσε τις αλλαγές, ρίχνοντας τους Καρντόσο και Μάρτινς αντί των Μαρίν και Καμπιάσο. Μάλιστα η κάμερα έπιασε τον Τσόρι να δείχνει απορημένος (και ξενερωμένος) για το γεγονός ότι δεν χρησιμοποιήθηκε από τον Πορτογάλο.

Δύο λεπτά μετά την είσοδο του, ο Μάρτινς έβγαλε τρομερή πάσα στον Ελιουνούσι, αυτός έπιασε το σουτ στην κίνηση, όμως ο Βάτερμαν πραγματοποίησε μεγάλη επέμβαση, κρατώντας το μηδέν. Τα επόμενα λεπτά κύλησαν χωρίς άλλη αξιόλογη φάση μέχρι το 90+1’ όταν το σουτ του Μιλιβόγιεβτς από το ύψος της περιοχής έφυγε δίπλα από το δοκάρι. Το 1-0 υπέρ του ΑΠΟΕΛ έμεινε μέχρι το φινάλε και ο κόσμος στο «Καραϊσκάκη» αποδοκίμασε τους Πειραιώτες για τη δεύτερη σερί ήττα σ’ όλες τις διοργανώσεις.

Η βαθμολογία:


1. ΑΠΟΕΛ 6
2. Ολυμπιακός 3
3. Αστάνα 1
4. Γιούνγκ Μπόις 1



Ομάδες που αφορά: ΓΙΟΥΡΟΠΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

82 σχόλια:

στις 30/09/2016 00:01
Αυτά παθαινει οποιος αφηνει τους αγωνες κ παιζονται στα ισια….χανει κω μετα από 2-3 μερες ξαναχανει..!!!!!

στις 30/09/2016 00:03
Χαχαχαχχααχαζαχαχ

στις 30/09/2016 00:03
Δεν πειραζει θα νικησετε την ΑΕΚ

στις 30/09/2016 00:04
Παξαρε ρουφα το καβλι

στις 30/09/2016 00:04
Τωρα ξερετε σε 1 ωρα και 45 λεπτα θα εμφανιστουν τα γαυρακια τωρα κρυβονται

στις 30/09/2016 00:06
ΠΟΥΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

στις 30/09/2016 00:08
ΦΤΑΙΕΙ Ο ΜΠΕΝΤΟ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΛΑΘΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΛΑΘΟΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ.ΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΓΙΑΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ΜΑΓΚΕΣ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΓΩ ΤΟ ΤΙ ΠΗΓΕ ΛΑΘΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΟΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΕΙΔΑΝ.ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΠΟΕΛ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ 2ΠΛΟ ΠΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΑ ΔΙΚΑΙΑ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ.

στις 30/09/2016 00:08
Ευτυχώς έχουμε και τον ολυμπιακό και φαίρνει βαθμούς στην Ελλάδα

στις 30/09/2016 00:10
ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΣΑΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

στις 30/09/2016 00:10
Χαχαχα χιχιχι χεχεχε

στις 30/09/2016 00:10
Χοχοχο

στις 30/09/2016 00:11
ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Η ΞΕΦΤΙΛΑ ΣΑΣ!!!!

στις 30/09/2016 00:11
2PLARA H APOLEARA 260EURO CAUSE OF YOU !!!

ΥΓ: Δεν υποστηριζω καμια τους απλα στοιχηματικα με εβγαλε ασπροπροσωπο!"

[+]  lazo1 στις 30/09/2016 00:12

στις 30/09/2016 00:17
Αυτόν τον ελιονουσι τον πήρατε για να τον ζευγαρωσετε με τον ομαρ και να κρατήσετε ράτσα? Χαχαχαχαχα

στις 30/09/2016 00:18
seba prepri na pezei me visma den eksigiete alliws, dn kanei ston olumpiako apo persu.. twra gia ton agwna ok polles xamenes eukairies dn ithele na mpei i mpala apla ta pragmata.. dn pirazei sunexizoume !!!

στις 30/09/2016 00:25
Δεν νικάει στα χαρτιά κανένας

στις 30/09/2016 00:31
χαλια μαυρα η κατηφορα συνεχιζεται

στις 30/09/2016 00:36
Χαπο(ελ),Α(ελ),Από(ελ).χαχαχα

[+]  lazo1 στις 30/09/2016 00:42

στις 30/09/2016 00:50
Lazo th vrizei manes re boukwmeme?ante gamisou re aderfh tou kolou

[+]  thryIos_patra στις 30/09/2016 00:54

[+]  lazo1 στις 30/09/2016 00:59

στις 30/09/2016 01:00
Λάζο τηγανοκεφαλε-αυτιαγκουρα (λόγω καταγωγής) τι βρίσκεις ρε ταλαιπωρε συνέχεια? Δεν καταλαβαίνεις ότι είσαι νούμερο?

στις 30/09/2016 01:01
Lazo1 εγώ πήρα 2πλο μέσα στην Τσεχία ΠΑΟΚ είμαι.

[+]  lazo1 στις 30/09/2016 01:02

στις 30/09/2016 01:02
*βριζεις

[+]  lazo1 στις 30/09/2016 01:08

στις 30/09/2016 01:21
Αααα ρε γαυράκια... αν και μή ΑΕΚτζής σας λυπάμαι για το τι θα πάθετε μαζί τους... απο τώρα σας λεω ιτι για κανα 1-3 1-4 σας κοβω.......χαχαχαχα

στις 30/09/2016 01:29
μαύρο χαλι πάλι.. ξεχάστε την χρονια φέτος έρχεται και η κουτσή μαρία στο καραϊσκάκη και κάνει party που είναι ο τσαμπουκάς η πρωτοβουλία να πάρει κάποιος τρέμουνε τα πόδια τους τον πούλο όλοι πρόεδρε

[+]  badgones στις 30/09/2016 01:34

στις 30/09/2016 05:43
Ναι καταλαβαμε ... ποσο ποναει οταν το Αποελ γαμαει !!!

στις 30/09/2016 09:37
ο μονος που φταιει ειναι ο χοντρος που το παιζε μαγκας με τα ευρω του τσουλου.και ξεπουλησε και ολη την ομαδα μετρηστε ποσοι πεχτες του ολυμ πεζουν ευρωπη τωρα τορο μανωλ οι 2 παπαδοπουλοι μητρ σαμαρης φεφτα ο μανιατης και εμεινε η ομαδα με αμπαλους και προπονητη β διαλογης

[+]  manolis.S3 στις 30/09/2016 10:25

στις 30/09/2016 13:10
μανολις γαμω τ μουνι της μανας σου!πουστη φασιστα κρεμαλες ερχοντε κ δν τ εχεις καταλαβει!κ ν ξερεις κατι ο φασισμος παντα περναει για λιγο!μετα ΤΕΛΟΣ!παντα ψοφος!στο διαλο μλκ μ νευριασες πρωι πρωι γαμημενε!

στις 30/09/2016 13:11
τουρκοσπορε!300 χρονια σκλαβομενος κ πιστευεις πως εισαι καθαρος ελληνας μλκ!μ αυτη τ πιστη κατσε!βλακαμα

στις 30/09/2016 13:28
I thrylota o fortounis poy xathike? parakaloyme na perasei na toy valoyme tin seftalia ekei poy toy aresei.

στις 30/09/2016 15:08
χααχαχαχαχ ο αλλος λεει Χαπο(ελ),Α(ελ) και Απο(ελ).....χαχαχαχαχ

[+]  lazo1 στις 30/09/2016 16:12

στις 30/09/2016 16:23
Lazo se perimenei o pieros sotiriou giati exei kayles apo tin xthesini tsonta.

στις 30/09/2016 17:32
ρε μαλακα λαζο ο φορτουνης σκουπιζει τα χυσια παλι και δεν βγηκε να μιλησει εσυ με τα χυσια στη μουρη ακομα και γραφεις/?μπρα βο σου πουσταρα.....ρε ο χοντρος θα βγαλει ανακοινωση και για την ουεφα? επειδη δεν δινουν του πουστροεφηβου πεναλτυ? να κερδιζει?

στις 30/09/2016 18:04
Aπό:

FORTOUNHS-17

(30/09/2016 16:36)

Προς:

simoenson21

Τίτλος:

Χωρίς Τίτλο ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΑΧΑ ΜΑΓΚΑΣ ΣΕ ΕΧΩ ΚΑΛΕΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ,ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΚΕΦΑΛΗ ΚΟΤΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΡΚΕΙΣΕ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΑΤΑ.ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΤ ΕΝΤΙΕΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΖΩΝΙΑΝΑ. Epeidi prepei na gelasoyme oloi mazi. Apolayste ton fortouni se resital olympiakis paideias kai tsoykalikis koyltoyras.

στις 30/09/2016 20:03
Χθες 8 φορες επεσαν στην περιοχη για να παρουν πεναλτι και μολις δεν το επαιρναν κοιταζοντουσαν με απορια

στις 30/09/2016 20:04
ΧΑΠΟΕΛ,ΑΕΛ,ΑΠΟΕΛ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΤΕΛ χαχαχαχαχαχαχα!!

στις 30/09/2016 20:12
Ο φορτουνης που ειναι ρε ακομα κλαρινο παιζει;

στις 30/09/2016 20:43
οντως Γιωργο ετσι ειναι βουτουσαν αβερτα

στις 30/09/2016 20:44
ψψψψψψψψψννννννννν ρε γκολ κι απο τον πιερος φαγατε μαλακομπουκωματα

στις 30/09/2016 21:08
Τσαδτσουφ σε εβρισα εγω την μανα;καρκινο ρε μπασταρδε

στις 30/09/2016 21:10
Προβατο κωλοαναρχικε! Ειμαι 100 τις 100 ελληνας! Αμα νιωθεις εσυ τουρκος πανε κανε ευνουχισμο σαν τουρκος ευνουχος που εισαι

στις 30/09/2016 21:11
Εαν πιστευεις οτι οι χρασαυγοιτες ειναι φασιστες τοτε εισαι προβατο. Γιατι ρε παλιομαλακα δεβ μας εφερε η χρυση αυγη σε αυτην την καταντια

στις 30/09/2016 21:51
Manoli an thes na vapseis ta ayga soy se alli paralia.

[+]  REVOLT1914 στις 01/10/2016 01:05

[+]  REVOLT1914 στις 01/10/2016 01:08

στις 01/10/2016 02:00
se auto to site ola tha ta dw arianos enantion arianou re abaloi xwris logo malonete enas doriforos tou gayrou tha eisai pali otan aneveis stin super league poios thanasis klaras o vaggelas einai o arxigos sou alla den to ksereis...apo oti vlepw exei meinei enas teleutaios alvanos pou ipostirizei akoma tin paragka eno oi sfaliares einai ametrites logo xamilou iq logika bourdelo katantise i edra sas pali sotiriou aliti tous ekleises to spiti!!!

στις 01/10/2016 02:08
╔╗╔╦══╦═╦═╦═╦╗─╔══╦═╦╗─╔══╗╔═╗╔═╗╔═╗╔╗

╚╗╔╣╔╗║╬║║║╦╣║─║╔╗║╦╣║─║╔╗║║╬║║║║║╦╝║║

╔╝╚╣╠╣║╔╣║║╩╣╚╗║╠╣║╩╣╚╗║╠╣║║╔╝║║║║╩╗║╚╗

╚╝╚╩╝╚╩╝╚═╩═╩═╝╚╝╚╩═╩═╝╚╝╚╝╚╝─╚═╝╚═╝╚═╝

╔═╗╔══╗╔╗─╔══╗╔╦╗╔══╗╔╗─╔══╗╔═╗╔═╗╔═╦╗

║╬║║╔╗║║║─╚║║╝║╔╝║╔╗║║║─║╔╗║║╬║║║║╚╗║║

║╔╝║╠╣║║╚╗╔║║╗║╚╗║╠╣║║╚╗║╠╣║║╔╝║║║╔╩╗║ ╚╝─╚╝╚╝╚═╝╚══╝╚╩╝╚╝╚╝╚═╝╚╝╚╝╚╝─╚═╝╚══╝ ╔══╦═╦═╦╗╔═╦╗╔╦═╦╦╦═╦╗╔═╦═╦═╦══╦══╦══╗ ╚╗╗║╦╣║║║║╦╩╗╔╣║║║║║║║║║║║║║║╔╗╠╗╗║╔╗║ ╔╩╝║╩╣║║║║╩╦╝╚╣║║║║║║║║║║║║║║╠╣╠╩╝║╠╣║ ╚══╩═╩╩═╝╚═╩╝╚╩═╩═╩╩═╝╚═╩╩═╩╩╝╚╩══╩╝╚╝ ╔╦╗╔══╗╔══╗╔══╗╔══╗╔╦╗╔══╗╔═╗╔╗─╔╦╦╦╦╗ ║╔╝║╔╗║╚║║╝╚╗╔╝║╔╗║║╔╝╚╗╔╝║╦╝║║─║║║║║║ ║╚╗║╠╣║╔║║╗─║║─║╠╣║║╚╗─║║─║╩╗║╚╗║║║║║║ ╚╩╝╚╝╚╝╚══╝─╚╝─╚╝╚╝╚╩╝─╚╝─╚═╝╚═╝╠╬╬╬╬╣ ────────────────────────────────╚╩╩╩╩╝

στις 01/10/2016 10:08
αναρχοκομουνια! μια ζωη τεμπελιδες ουτε 1 ευρω δεν εχετε βγαλει στην ζωη σας και ολο ζητατε λευτερια. μιλαμε για μεγαλη καταπιεση

στις 01/10/2016 16:02
Ότι και να λετε αντιολυμπιακοί... σας έχουμε γραμμένους στην καραποθτσακλάρα μας την μακρύ!

Δεν ξέρω τι είναι αυτό που μου συμβαίνει

και μ' αρρωσταίνει και μου 'χει πάρει το μυαλό

μαστούρα σαν κ' εσένα δεν υπάρχει

τα έχω χάσει, πάω να τρελαθώ

Στα αρχίδια μας οι μπάτσοι,

στα αρχίδια μας και η φυλακή, παντού που..να όλα, για να μαστε μαζί, δεν είμαστε καλά, και όπου παίζεις θα βάζω φωτιά, μου πήρες το μυαλό, και πως να γιατρευτώ Δεν είμαστε καλά, δεν έχουμε μυαλό, είμαστε άρρωστοι με τον Ολυμπιακό, θα γίνουμε καλά, θα βάλουμε μυαλό, κι αν δε γίνει αυτό, στα αρχίδια μας τα δυο, θα 'μαστε άρρωστοι με τον Ολυμπιακό Αντε γεια ευτυχισμενοι... δυστηχής

στις 01/10/2016 17:37
re mlk rebel eisai oti pio akyro uparxei re aderfaki m .. ame kai sto diaolo

στις 01/10/2016 19:09
δορυφορος του γαυρου ειπε ο... "εντιμοτατος" παοκτσης με δικηγορο γκαγκατση, με μπασιμο Γλου, με στημενα διπλα Κοκκαλη στην τουμπα, με χαρο στις σουιτες της τουμπας με με με..βιβλιο θελει. η 4η ομαδα του Π.Ο.Κ η vivartia τα κρουασαν του βγενοπουλου οι δανεικοι ο δαρλας ο τοργκελε ο μουν...

κ εσυ προβατο ελληνικε λαε πληρωνε τη ΔΕΗ του κρατικου μπασκετ της πυλαιας της ομαδας του δημοσιου.

υ.γ ως γνωστον τα "παραρτηματα" πεφτουν ακλαυτα. τα αφηνει να πεσουν ο χοντρος

στις 01/10/2016 19:18
Αντε σκασε ρε μαλακα παντα ησουν ενας μικρος ολυμπιακος

στις 01/10/2016 19:25
ΚΑΙ ΣΥ ΠΑΝΤΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΩΛΟΣ.

στις 01/10/2016 20:40
xaxaxaxaxaxaxa revolt apo ton poli papa exeis xazepsei entelos emeis den pirame pote daneikous apo ton gayro vlepe tato kai diamantako oute kaname pote filika mazi tous opos eseis akoma kai prin 1 mina...stimenous agones me gayro,panionio,astera tripolis diladi tous allous doriforous prin piaseis pato esi ekanes i monadiki niki pou petixes diladi itan logo stisimatos kai itheles na se kratisei stin super league xaxaxaxaxa oute me tin voitheia tis paragkas den ginotan kati tetoio...oti diavazeis to pisteueis me proedrous pou eixan super markets kai xorigo ton bobola pou kai autos paei gia ptoxeusi den pas pouthena leme pali kala na les pou anevikes b ethniki kai den tha paizeis triti xronia me ta xwria tis makedonias...poios thanasis klaras o vaggelas einai o arxigos sou tora pisteuw emathes ta vasika eksalou panta stinosoun gia na na xaseis kai me emas mono epaizes me pathos eiste periptosares me liga logia mexri kai metaksi sas malonete...

στις 01/10/2016 20:40
╔╗╔╦══╦═╦═╦═╦╗─╔══╦═╦╗─╔══╗╔═╗╔═╗╔═╗╔╗

╚╗╔╣╔╗║╬║║║╦╣║─║╔╗║╦╣║─║╔╗║║╬║║║║║╦╝║║

╔╝╚╣╠╣║╔╣║║╩╣╚╗║╠╣║╩╣╚╗║╠╣║║╔╝║║║║╩╗║╚╗

╚╝╚╩╝╚╩╝╚═╩═╩═╝╚╝╚╩═╩═╝╚╝╚╝╚╝─╚═╝╚═╝╚═╝

╔═╗╔══╗╔╗─╔══╗╔╦╗╔══╗╔╗─╔══╗╔═╗╔═╗╔═╦╗

║╬║║╔╗║║║─╚║║╝║╔╝║╔╗║║║─║╔╗║║╬║║║║╚╗║║

║╔╝║╠╣║║╚╗╔║║╗║╚╗║╠╣║║╚╗║╠╣║║╔╝║║║╔╩╗║ ╚╝─╚╝╚╝╚═╝╚══╝╚╩╝╚╝╚╝╚═╝╚╝╚╝╚╝─╚═╝╚══╝ ╔══╦═╦═╦╗╔═╦╗╔╦═╦╦╦═╦╗╔═╦═╦═╦══╦══╦══╗ ╚╗╗║╦╣║║║║╦╩╗╔╣║║║║║║║║║║║║║║╔╗╠╗╗║╔╗║ ╔╩╝║╩╣║║║║╩╦╝╚╣║║║║║║║║║║║║║║╠╣╠╩╝║╠╣║ ╚══╩═╩╩═╝╚═╩╝╚╩═╩═╩╩═╝╚═╩╩═╩╩╝╚╩══╩╝╚╝ ╔╦╗╔══╗╔══╗╔══╗╔══╗╔╦╗╔══╗╔═╗╔╗─╔╦╦╦╦╗ ║╔╝║╔╗║╚║║╝╚╗╔╝║╔╗║║╔╝╚╗╔╝║╦╝║║─║║║║║║ ║╚╗║╠╣║╔║║╗─║║─║╠╣║║╚╗─║║─║╩╗║╚╗║║║║║║ ╚╩╝╚╝╚╝╚══╝─╚╝─╚╝╚╝╚╩╝─╚╝─╚═╝╚═╝╠╬╬╬╬╣ ────────────────────────────────╚╩╩╩╩╝

στις 02/10/2016 01:24
σωστα..ο "εντιμοτατος" γαυρος του βορα η αλλιως γαυρομπαοκ (το αιωνιο παραρτημα του ολυμπιακου στη μακεδονια) παιρνει δανεικους μονο απ'τον ΠΑΟ του βγενοπουλου και μοστραρει χορηγιες της εταιριας του στη φανελα. φιλικα επαιξε ο ΑΡΗΣ με τους 3 της αθηνας οχι μονο με τον γαυρο γελοιε προπαγανδιστη. απ τον νιονιο εχω 1 ηττα σε 55 χρονια στη θεσσαλονικη που εγινε το 2011. ολα τα αλλα ηταν....ΝΙΚΕΣ. ειναι ο μεγαλυτερος πελατης. η κερκυρα, ο λεβαδειακος (4-0) και ο ΠΑΟ που επισης νικησαμε παραρτηματα του γαυρου ειναι ρε μπαγλαμα??. η δεν θα νικουσα τον αστερα που κατεβηκε με τα δευτερα γιατι την τεταρτη επαιζε ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ κυπελου με τη γειτονια σου στην οποια αγοραζε καθε χρονο 3000 διαρκειας ο τσοχατζοπουλος?

στις 02/10/2016 03:02
xaxaxaxaxaxaxaxa oute methismenoi den ta grafoun auta emeis tosa xronia prospathoume na riksoume tin paragka kai esi nomizeis oti voithame ton gayro stinontas kai agones malista metaksi mas xaxaxaxaxaxa asxeto ipokeimeno ego den pira pote opos esi daneikous apo ton gayro oute kano filika mazi tou mono apo auta an eixes mialo tha katalavanes ta vasika...pou kollaei asxete se ola o vgenopoulos tora gia ton gayro milame ta pairneis apo ton bobola apo perisi kai les gia emas xaxaxaxaxaxa paiktes kai daneikous emeis diname ston panathinaiko kirios autoi oi 3 pou grafeis irthane gia na ginei i metagrafi tou salpiggidi afou den ta vriskane allios kamia sxesi me tous koutra daneikous pou sas edose o gayros opws kanei se kathe doriforo tou...eisastan to megalitero skoulikoparartima tis paragkas afou sxedon kathe xrono ekoves vathmous apo tis megales omades kai o gayros sinithos epairne diplo xalara an den eixe stithei ston asso i stin isopalia...

στις 02/10/2016 03:07
monos sou ta grafeis periptosara to 2011 eixes xasei stin edra sou apo ton panionio alla otan eixes tin xeiroteri omada itan kanoniki i niki sou eno den ekanes alli stin edra sou xaxaxaxaxaxa ekei sto gipedo prepei na trote poli koutoxorto panigirizate pou kanate to 1-2 4-2 se 15 lepta pali me ton panionio eno ekane bam oti einai stimeno oli i Ellada gnorize oti esi kai o nionios eiste oi kaliteroi doriforoi tou gayrou...ta exeis berdepsei ola entelos eno kanei bam oti eisai to poutanaki tou pou se kanei oti thelei akoma kai stin edra tou panioniou se eixan dwsei ton agwna tin idia xronia gia na sotheis alla den ginotan me tipota parto alli mia apo tin arxi gayrodorifore pou oti akous sto ari fm to pisteueis me apotelesma na gelame me tis paparologies pou grafeis mexri kai gia ton tzoxatzopoulo se poulousan papa xaxaxaxaxa me liga logia den prokeite na kanete omada pote panta tha eiste mia fleva apo ta @@ mas me apodeikseis!!!

στις 02/10/2016 03:09
╔═══╦═══╦═══╦══╗╔═══╦═══╦═╗─╔╗╔═══╦═══╦═══╦══╗

║╔═╗║╔═╗║╔══╩╣╠╝╚╗╔╗║╔══╣║╚╗║║║╔═╗║╔═╗║╔══╩╣╠╝

║╚═╝║║─║║╚══╗║║──║║║║╚══╣╔╗╚╝║║╚═╝║║─║║╚══╗║║

║╔══╣╚═╝║╔══╝║║──║║║║╔══╣║╚╗║║║╔══╣╚═╝║╔══╝║║

║║──║╔═╗║╚══╦╣╠╗╔╝╚╝║╚══╣║─║║║║║──║╔═╗║╚══╦╣╠╗

╚╝──╚╝─╚╩═══╩══╝╚═══╩═══╩╝─╚═╝╚╝──╚╝─╚╩═══╩══╝

╔═══╗╔═══╦═══╦═══╦╗╔═╗╔═══╦═══╦═╗─╔╦════╦═══╗ ║╔═╗║║╔═╗║╔═╗║╔═╗║║║╔╝║╔═╗║╔═╗║║╚╗║║╔╗╔╗║╔═╗║ ║║─║║║╚═╝║║─║║║─║║╚╝╝─║╚═╝║║─║║╔╗╚╝╠╝║║╚╣║─║║ ║║─║║║╔══╣╚═╝║║─║║╔╗║─║╔══╣╚═╝║║╚╗║║─║║─║╚═╝║ ║╚═╝║║║──║╔═╗║╚═╝║║║╚╗║║──║╔═╗║║─║║║─║║─║╔═╗║ ╚═══╝╚╝──╚╝─╚╩═══╩╝╚═╝╚╝──╚╝─╚╩╝─╚═╝─╚╝─╚╝─╚╝ ╔═══╦═══╦═══╗╔═══╦══╦═══╦═══╦═══╦══╗╔╦╦╦╦╦╦╦╗ ║╔═╗║╔═╗║╔═╗║║╔═╗╠╣╠╩╗╔╗║╔═╗║╔══╩╣╠╝║║║║║║║║║ ║╚══╣║─║║╚══╗║╚═╝║║║─║║║║║─║║╚══╗║║─║║║║║║║║║ ╚══╗║╚═╝╠══╗║║╔══╝║║─║║║║╚═╝║╔══╝║║─╚╩╩╩╩╩╩╩╝ ║╚═╝║╔═╗║╚═╝║║║──╔╣╠╦╝╚╝║╔═╗║╚══╦╣╠╗╔╦╦╦╦╦╦╦╗ ╚═══╩╝─╚╩═══╝╚╝──╚══╩═══╩╝─╚╩═══╩══╝╚╩╩╩╩╩╩╩╝

στις 02/10/2016 10:53
Εχασα επεισοδια φαινεται...ΠΑΟΚ ολε ολε ΠΑΟΚ ολε ολε ολε ΠΑΟΚ ολε ολε ΠΑΟΚ μαστουρα μου γλυκιααα ΠΑΟΚ ολε ολε εσυ μας πηρες τα μυαλα ΠΑΟΚ ολε ολε γαμιουνται ολα τ'αρειανααα ΠΑΟΚ ολε ολε και τα βαζελια τα μουνια ΠΑΟΚ ολε ολε πουτανας γιοι ολυμπιακοι ΠΑΟΚ ολε ολε ΧΑΣΙΣΙ πινουμε πολυ ΠΑΟΚ ολε ολε και οταν θα ρθουμε μπειραιαααα ΠΑΟΚ ολε ολε ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΞΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΑΟΚ ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

στις 02/10/2016 11:01
Θρυνεεεεεε θρυνε αντε γαμησουυυυυυ εσυ και οι οπαδοι σουυυυυυ και ολος ο μπειραιαςςςςςςςςςς και οταν θα ρθουμε στο λιμανιιιιι θα πιουμε και ντουμανιιιιιιιιιι για να μαστε καλαααααααααααααα....Ω ρε πρωινιατικα φτιαχτηκαμε φυγαμε Βεροιαααα..ΠΑΟΚ λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

στις 02/10/2016 11:02
Θρυνε θρυνε αντεε γαμησουυ εσυ και οι οπαδοι σου και ολος ο πειραιας και οταν θα ρθουμε στο λιμανι θα πιουμε και ντουμανι για να μαστε καλααααα**

στις 02/10/2016 13:26
ρε γαμημενε ρουφιανε που γελας και μονος σου σπουδαστη των ΙΕΚ προπαγανδας METROPOLIS και σπορ της φαπας που ξενυχτησες για να γραψεις ενα σωρο ψεμματα ΜΑΘΕ οτι ο σκατογαυρος καθε χρονο εκανε ΤΣΙΜΠΟΥΚΙΑ στο χαριλαου απ'το 2008 και μετα. και οταν δεν τα εκανε επαιρνε με τα 1000 ζωρια τις ισοπαλιες.παντα του εκοβα βαθμους μονο τη χρονια που επεσα νικησε. το χαριλαου δεν ειναι το εξοχικο του μαρινακη οπως ειναι το τζαμι που καθε χρονο προσκυνατε τον κωλο του χοντρου...κ ο βαζελος εχασε 3 φορες τα τελευταια 5 χρονια. κ η αεκ το ιδιο. ο πελατης ο αιωνιος ο πανιωνιος εχει χασει σε χρονιες που ειχα ακομα χειροτερη ομαδα απο αυτην που επεσε. 50 χρονια σφαλιαρες διναμε σε αυτο το σωματειο εδω πανω ΝΙΩΣΤΟ. το 2011 δες τι ροστερ ειχε και με μητρογλου μεσα. κ η βεροια που εχασε απ τον ΑΡΗ παραρτημα ειναι? η μηπως ειναι παραρτημα σας η βεροια μ αυτα που γινονται στα μεταξυ σας ματς? σας φωναζαν αδικα 2 χρονιες μπαοκ η ομαδα της... ανατροπης? γελαει ο κοσμος. το οτι εισαι πλυντηριο του ΠΑΣΟΚ το ξερο

στις 02/10/2016 13:33
υν και οι οργανωμενοι σας που βγαλαν και ανακοινωση για τσοχατζοπουλο και σαχπατζιδη. 50 χρονια εκανες να δεις τιτλο ρε σαλντιμπαγκε. το 1925 ιδρυθηκες, αφου πριν ησουν ενα παπαρι της ΑΕΚ αθηνων και επεσες την ιδια χρονια στη Β' θεσσαλονικης. ετσι ξαναιδρυθηκατε το 1926. μεχρι το 1970 ησασταν η μειοψηφια στη θεσσαλονικη ουτε επιτυχιες ειχατε ουτε προπαγανδα μπουζα ουτε τιποτα. τα 3 πρωταθληματα που εχει ο ΑΡΗΣ δεν θα τα φτασεις ποτε πρωταθλητη του σεπτεμβρη.

ΓΑΜΙΕΤΕ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΗ ΟΛΕ ΟΛΕ Κ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΡΗ ΟΛΕ ΟΛΕ Κ ΤΑ ΧΑΝΟΥΜΙΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΑΡΗ ΟΛΕ ΟΛΕ ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΣΤΟ ΓΕΝΙ ΤΖΑΜΙ ΑΡΗ ΟΛΕ ΟΛΕ ΑΡΗ ΘΕΕ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΑΡΗ ΟΛΕ ΟΛΕ

ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΕ ΔΙΚΕΦΑΛΕ

στις 02/10/2016 16:36
Ελα ντε ρε ΠΑΟΚ μέγα παράρτημα του γαύρου.....Θυμησε μου λίγο το 2012-2013 πως σωθηκες????Οσες νίκες δεν είχες κανει σε όλη τη σεζόν ρε φαπαναστασιακε τις έκανες τις τελευταίες αγωνιστικές...0-1 με ατρόμητο που εβαλες γκολ στο 88 και επαιζες με 10 παιχτες(!!!!!) 5-1 με αστέρα 4-2 με λεβαδειακο και τι σύμπτωση???? Και οι 4 παραρτήματα του γαυρου....Ασε ρε ενα μπουρδέλο είστε όλοι σας...Ολοι όμως...με το καλό να κληρωθουμε στο κύπελλο να φάτε κάνα ντορτι παλι..4αροσυλλεκτες..

στις 02/10/2016 16:39
25η αγωνιστική με λειβαδεια 28η με ατρόμητο και 29η με αστέρα...Αντε ψάξε να πεις καμια παπαρια τώρα για να καυλωσετε όλοι σας..

στις 03/10/2016 03:04
ειπε ο γνωστος κλαρινοσυλλεκτης 4αροσυλλεκτης που μεχρι κ ο γιωργακης ο κολτσιδας εχει σκοραρει σε 4αρα με προσποιηση! εναντιον του...ρε τι γελιο. τα'πα κ πιο πανω. κ ο βαζελος..παραρτημα του γαυρου ειναι κ η βεροια. και η ξανθη.. και η κουλα. ολο το πρωταθλημα παραρτηματα ειναι οποτε οποιος νικαει καποιον νικαει αυτοματα παραρτημα του γαυρου. αν εμπαινε το δοκαρι του λεοζινιο στο 60' με ατρομητο πιθανον και να χα πεσει. αλλωστε το παλικαρι ηθελε και σημαδεψε απ τα 35 μετρα... το μονο σιγουρο ειναι πως η κουλα επεσε απο μονη της με την μπουκα στο αυτογκολ... δεν την εριξε ο γαυρος. ολα τα αλλα ειναι ιστοριες για αρκουδες. και για κομπλεξικα παιδια του Νικου Γκαλη σαν και σενα

στις 03/10/2016 03:11
το τι παππα σας πουλαει ο καπνοβιομηχανος συντροφος του πουτιν κ προσεχως καναλαρχης με ξοφλημενη πρωτη δοση απ τα δανεια δεν περιγραφεται. το "μαγικο" σημερινο 0-0 με βεροια που εστειλε τον κοσμακη στη λαιμητομο μονο αυτος μπορουσε να το στησει με αυτη τη σιχαμενη τη βεροια

στις 03/10/2016 18:13
Αλλα ειπα αλλα λετε τεσπα..

στις 04/10/2016 22:11
xaxaxaxaxaxa ti grafeis pali re periptosara oute narkotika na exeis parei me ta xalia sas gelaw oute auto den katalaves poutanas gie skouliki akroati tou aris fm kai karpazoeispraktora tis papanastasiou den kseniktisa gia na se mathw ta vasika alla molis eixa girisei spiti...oso kai na ponaei i alitheia prepei na tin ksereis paparologies mono esi grafeis me apotelesma na gelame me auta pou vlepoume 5 dipla se 10 xronia exei parei sto kotetsi sas xalara kai akoma pisteueis oti einai pelatis sou o gayros panta tou ekova vathmous leei xaxaxaxaxa oli i Ellada kserei edo kai xronia oti eisai to megalitero poutanaki tou vaggela opws ithele ta estine diladi alla pou na se swsei me toso megala palta pou eixate...den eipa einai to ekswxiko tou to xarilaou alla to megalitero bourdelo pou ipirxe gia na kovei vathmous apo tis alles omades opws kanei akoma kathe doriforos tou akomi kai twra full amina voitheia apo tin diaitisia me apotelesma na menei stin isopalia opws egine kai tora me tin veroia.

στις 04/10/2016 22:16
eixes xeiroteri omada apo auti pou epese katigories xaxaxaxaxaxa ti les pali re anarxokoumounisti poso gia ton poutso paidaki eisai i omada eixe parei ena asso mono kai auto apo stisimo mesa stin edra sou kai me les twra oti eixes xeiroteri omada xaxaxaxaxaxa klaiw oute otan epeses pali katigoria den eixes toso xalia omada...ta exeis berdepsei ola parto allo apo tin arxi bas kai ksipniseis den ginetai na eisai toso asxetos ena poutanaki tou vaggela eisai pou ton voithas opws apodeiktike xoris logo tin paragka oute ena kipellaki den se afise na pareis xaxaxaxaxa ti me thimises twra ekei pou eixate sigouro pirate sto telos telika ta @@ tou 50 xronia atitlos kleineis kai akoma den exeis valei mialo min klapseis twra mono pou ta diavazeis ola auta...eisai toso megalo stravadi pou enw eides poso sklira mas epaize i veroia thewreis tin omada parartima mas poso boufos eisai telika kathe xrono oi sisxetismoi allazoun kai fisika epeidi den exeis plirofories sxetika me ton paok oute apo xamila g

στις 04/10/2016 22:22
pali kala pou den egrapses oti exeis kales sxeseis mono me ton panionio kai oti den exei kamia sxesi me to sistima pou elegxei tin paragka xaxaxaxaxa periptosara ti allo tha dw ta megalitera poutanakia tou eisastan kai o panionios sinexizei autoi kai an exoun parei daneikous apo gayro...

emeis den xreiastikame pote na stisoume agona gia na sothoume mono gia ta lefta ginetai auto afou den vgainei allios oloi ton kanoun auto apo real mexri erasitexnikes omades oute fisika stinoume agwnes me ton gayro gia na parei prwtathlima autos opws egrafes gia alli mia fora oti sou erxetai sto kefali gia na gelame perissotero...milas gia eunoiki diaxeirisi apo to kratos eno exeis bei sto arthro 44 eno den eprepe epeidi itan gemato lamogia xaxaxaxaxaxa tosa xrei se diagrapsan kai pali omadoula katantises toso kseftila kaneis allos i aek amesos anevike a ethniki esi theleis akoma afou den paizei voitheia apo tin paragka thema xronou einai gkremistei...

στις 04/10/2016 22:26
50 xronia kleineis atitlos to 2020 kai akoma sinexizeis na ipostirizeis to poutanaki tou vaggela logo xamilou iq opws exei kathe skouliki pou tou poulane papa esi fisika eisai to megalitero provato akoma kai arianos se douleuei opote ti na leme tora den exeis parei pote epaggelmatiko protathlima kai pisteueis oti eixes kaliteri omada xaxaxaxaxa prin ena aiona akoma kai egw tha epaiza kalitera me tis gnoseis pou exw tora pano sto podosfairo...tora skoupise ta xisia mou kai alli fora poutanogenima tha prosexeis ti grafeis gia tin megaliteri omada tis Makedonias kai oxi mono esi kai o gayros eidika sto kipello eiste oi megaliteroi pelates mou mono me pousties pernouse o gayros edw pou ta leme akoma kai o aris germanias pire perisi ta @@ mas opote katalavaineis poso pisw exete meinei mia psoloarpaxtra omadoula tha eisai panta pou den prokeite na mas ftasete pote!!!

στις 04/10/2016 22:40
╔═══╦═╗─╔╦══╦═══╦═══╦═══╦═╗╔═╦════╦═══╗

║╔═╗║║╚╗║╠╣╠╣╔═╗║╔═╗║╔═╗╠╗╚╝╔╣╔╗╔╗║╔══╝

║║─║║╔╗╚╝║║║║╚═╝║║─║║╚═╝║╚╗╔╝╚╝║║╚╣╚══╗

║╚═╝║║╚╗║║║║║╔══╣╚═╝║╔╗╔╝╔╝╚╗──║║─║╔══╝

║╔═╗║║─║║╠╣╠╣║──║╔═╗║║║╚╦╝╔╗╚╗─║║─║╚══╗

╚╝─╚╩╝─╚═╩══╩╝──╚╝─╚╩╝╚═╩═╝╚═╝─╚╝─╚═══╝

╔═══╦═══╦╗──╔═══╦════╦══╗╔═╗╔═╦═══╦╗─╔╗ ║╔═╗║╔══╣║──║╔═╗║╔╗╔╗╠╣╠╝║║╚╝║║╔═╗║║─║║ ║╚═╝║╚══╣║──║║─║╠╝║║╚╝║║─║╔╗╔╗║║─║║║─║║ ║╔══╣╔══╣║─╔╣╚═╝║─║║──║║─║║║║║║║─║║║─║║ ║║──║╚══╣╚═╝║╔═╗║─║║─╔╣╠╗║║║║║║╚═╝║╚═╝║ ╚╝──╚═══╩═══╩╝─╚╝─╚╝─╚══╝╚╝╚╝╚╩═══╩═══╝ ╔════╦╗─╔╦═══╗╔═══╦═══╗╔═══╗╔═╗╔═╗╔═══╗ ║╔╗╔╗║║─║║╔═╗║║╔═╗║╔══╝║╔══╝╚╗╚╝╔╝║╔═╗║ ╚╝║║╚╣╚═╝║║─║║║╚══╣╚══╗║╚══╗─╚╗╔╝─║║─║║ ──║║─║╔═╗║╚═╝║╚══╗║╔══╝║╔══╝─╔╝╚╗─║║─║║ ──║║─║║─║║╔═╗║║╚═╝║╚══╗║╚══╗╔╝╔╗╚╗║╚═╝║ ──╚╝─╚╝─╚╩╝─╚╝╚═══╩═══╝╚═══╝╚═╝╚═╝╚═══╝ ╔═╗╔═╗╔══╗╔═══╗╔════╗╔═══╗╔══╗╔╦╦╦╦╦╦╦╗ ║║╚╝║║╚╣╠╝║╔═╗║╚══╗═║║╔═╗║╚╣╠╝║║║║║║║║║ ║╔╗╔╗║─║║─║║─║║──╔╝╔╝║║─║║─║║─║║║║║║║║║ ║║║║║║─║║─║╚═╝║─╔╝╔╝─║║─║║─║║─╚╩╩╩╩╩╩╩╝ ║║║║║║╔╣╠╗║╔═╗║╔╝═╚═╗║╚═╝║╔╣╠╗╔╦╦╦╦╦╦╦╗ ╚╝╚╝╚╝╚══╝╚╝─╚╝╚════╝╚═══╝╚══╝╚╩╩╩╩╩╩╩╝

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.