Δελφάκης στο Καραϊσκάκη, Σιδηρόπουλος στην Λιβαδειά

Δελφάκης στο Καραϊσκάκη, Σιδηρόπουλος στην Λιβαδειά



Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές της πρεμιέρας της Σούπερ Λίγκ, με τον Γιάννη Δελφάκη να ορίζεται για το ματς του Ολυμπιακού με τη Βέροια, ενώ ο Τάσος Σιδηρόπουλος θα είναι ο διαιτητής στο Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός.

Τους διαιτητές της πρεμιέρας της Σούπερ Λιγκ όρισε η ΚΕΔ, με τους Δελφάκη, Σιδηρόπουλο να σφυρίζουν τους δύο «αιωνίους». Ο πρώτος θα είναι ο διαιτητής της αναμέτρησης του Ολυμπιακού με τη Βέροια στο «Καραϊσκάκη», ενώ ο δεύτερος ορίστηκε για το ματς του Παναθηναϊκού με τον Λεβαδειακό στη Λιβαδειά.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών:

Σάββατο (10/9)

16:00 Κέρκυρα – Πλατανιάς: Παπαδόπουλος (Μερκενίδης, Καραγκιζόπουλος)
18:15 Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης: Παπαπέτρου (Αλεξέας, Ζησιμόπουλος)
20:30 Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός: Σιδηρόπουλος (Ευθυμιάδης, Κωσταράς)

Κυριακή (11/9)

16:00 ΑΕΚ – Ξάνθη: Κομίνης (Καλφόγλου, Τάτσης)
18:15 ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός: Κιοτζένης (Σίπκας, Δίπλαρης)
18:15 ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος: Βάτσιος (Καραϊσαρίδης, Κοντίζας)
20:30 Ολυμπιακός – Βέροια: Δελφάκης (Κασσαβέτης, Δόσης)

Δευτέρα (12/9)

19:30 ΑΕΛ – Ηρακλής: Ευαγγέλου (Μεσσήνης, Λάμπρου)




Στοιχεία για τον αγώνα: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
7.753.801.352.151.452.551.151
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
7.751.931.822.451.35
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.551.684.0030.00

Σχολιασμός

23 σχόλια:

στις 08/09/2016 18:15
"Δελφακης στο καραισκακη" νταξει τελειωσει το στησανε και αυτο

στις 08/09/2016 18:16
Στημενο πρωταθλημα παλι και θα χαιρονται τα προβατα

στις 08/09/2016 18:35
TI ΛΕΣ ΒΡΕ ΤΡΟΜΠΑ?

στις 08/09/2016 19:00
ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕ

στις 08/09/2016 19:31
Τα χατιρια σας κανανε βρε μαλακισμενο, που και κλωτσες να σου ριξουμε το παπουτσι μας θα χαλασουμε. Που στελνεις και σχολια, ολοκληρος αντρας μαλακα. Ακομα δεν αρχισε το πρωταθλημα, να πεις την μαλακια σου. Τραβα ρε μαλακα να δεις ΠΑΟΚ-Παναιτωλικος, που εισαι μονο πληκτρολογιο κι αντιολυμπιακισμο. Κιοτζενης διαιτητης, ακου ονομα και κοψε συμπερασμα. Παιξε καλα την Αγρινιαρα μωρη ταναπου, γιατι: διαιτητη θυμισου τον Ραμμο και το αυτι σου! Με την κωλομαδα σας μας αδικουσαν τοτε το 1976 και του φαγαμε τ΄αυτι...

στις 08/09/2016 21:03
Εσυ ρε μαλακα που σχολιαζεις τα σχολια μου καλυτερος εισαι?

στις 08/09/2016 21:37
ΠΑΟΚΚΤΣΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΕ ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΟΥ ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΑ

στις 08/09/2016 21:37
ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ*

στις 08/09/2016 21:40
To malaka einai MMAAALLLAKA?Me thermaiko mesa?Re phgente kremasthte malakes,pou exete ena apo ta xeirotera lamogia proedro,o xeiroteros sta valkania,lathrea tsigara poutanes kai poios kserei ti allo,den ntrepesai pou enas rwsopontios exei agorash thn oamada sou kai kathe xrono kseftilizesai???Persi den katevikate na paiksete me olumpiako,auto den ksana egine pote,h aek etrwge 6 kai phgaine kai as etrwge alla 10,eseis kai o pao persu kseftilistikate kai kseftilisate thn istoria sas re teleutaioi,oi men pou den katevikan gia agwna(LOGO PERIODOU LOGIKA)kai oi den pou kanane epeisodia spasane to ghpedo tous kai thn mish athina giati?GIATI THA TRWGANE 8 GOAL APO TON OLUMPIAKO.NTROPH SAS KAI EIXATE KAI ISTORIA...NTROPH NTROPH NTROPH .!.

στις 08/09/2016 21:42
Twra koita na piaseis na vrizeis kai na as zalizeis ta paparia san 12xrono pou tou phran thn plastelinh.APO POTE EXEIS NA DEIS PRWTATHLIMA KAI KUPELLO?NA SOU PW EGW?PRIN THN LARISA NOMIZW.PIASTE TA GIAOURTIA KAI ANTE STO GHPEDO.KSUPNATE PROVATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

στις 08/09/2016 21:51
ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ!

στις 08/09/2016 21:52
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΑΙ ΤΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ Ο ΠΑΠΑΣ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΜΑΓΚΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΦΥΡΗΧΤΡΑ

στις 08/09/2016 21:52
Αν δεν ξες αγορι μου τι εγινε μην σχολιαζεις

στις 08/09/2016 21:53
Γιατι ρε να κατεβω για να βαλουν παλι εναν παπα να με ξεφτιλιζει;

στις 08/09/2016 21:54
Αλλα οι ΠΑΟΚΤΣΙΔΕΣ ΤΑ ΚΑΝΑΝΕ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ 50-50 ΤΟ ΜΑΤΣ. ΝΑ ΛΕΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΕΠΕΙ

στις 08/09/2016 21:55
ΓΙΔΙΑ!

στις 08/09/2016 22:08
Ρε χαμενο δε πας να γαμηθεις και να μας φερεις και τα γαμοσημα?

στις 08/09/2016 22:14
Παναιτωλικος,Παναιτωλικος,Παναιτωλικο οεοεοε Τιτορμε θεε...

στις 08/09/2016 22:17
Δεν γαμιεσαι ρε κομπλεξαρα

στις 08/09/2016 22:17
ΩΩΩΩΩΩΩΩ ΠΑΟΚΑΡΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕΣ'ΤΟ ΜΥΑΛΟΟΟΟ!!!!!

στις 09/09/2016 07:56
ΩΩΩΩΩΩΩΩ ΠΑΟΚΑΡΑ ΕΧΩ ΠΟΥΤΣΑ ΜΕΣ'ΤΟΚΩΛΟΟΟΟ!!!!!

στις 09/09/2016 08:21
ΜΠΕΕΕΕΕΕ!!!!!

στις 09/09/2016 14:35
Και ο χοντρος τσομπανης

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.