Συμπαίκτης του Βέλλιου στην Νότιγχαμ ο Μπέντνερ

Συμπαίκτης του Βέλλιου στην Νότιγχαμ ο Μπέντνερ

Αφορά τον αγώνα ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΝΟΤΙΓΧΑΜ


Στην Νότιγχαμ Φόρεστ του Απόστολου Βέλλιου θα συνεχίσει την καριέρα του ο Νίκλας Μπέντνερ. Ο Δανός επιθετικός είχε μείνει ελεύθερος από την Βόλφσμπουργκ και τελικά θα συνεχίσει στην αγγλική Τσάμπιονσιπ, υπογράφοντας διετές συμβόλαιο με την ομάδα του Νότιγχαμ.

Παίκτης της Νότιγχαμ Φόρεστ είναι και επίσημα ο Νίκλας Μπέντνερ. Ο «Λόρδος» αποχώρησε από την Βόλφσμπουργκ και τελικά θα επιστρέψει στο αγγλικό ποδόσφαιρο, έπειτα από το 2014, όταν και αποχώρησε από την Άρσεναλ.

Ο 28χρονος υπέγραψε διετές συμβόλαιο με την ομάδα του Απόστολου Βέλλιου και μάλιστα ενδέχεται να βρεθεί απέναντι στην Άρσεναλ, αφού οι δύο ομάδες θα διασταυρώσουν τα ξίφη τους για τον 3ο γύρο του Λιγκ Καπ Αγγλίας.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΝΟΤΙΓΧΑΜ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.653.354.401.751.7511.21.9
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.101.954.601.701.80
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.301.722.9030.00

Σχολιασμός

12 σχόλια:

στις 07/09/2016 21:01
Δεν τον βλεπω να παιζει παλι θα ξυνετε

στις 07/09/2016 21:09
HAIL THE LORD

στις 07/09/2016 21:33
Η ΝΕΑ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΜΠΟΥΧΕΣΑ.ΘΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΠΕΙ ΦΥΛΑΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΟΥΝ ΕΚΕΙ.ΘΑ ΥΠΟΣΤΕΙ ...ΠΟΛΛΑ.ΘΑ ΠΑΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ GAY ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΕΣ ΓΑΒΡΙΕΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΟ STRING ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΟΧΕΙΛΑ ΤΟΝ lazo_1 ΚΑΙ ΤΟΝ FORTOYNHS-17.MEΓΑΛΕΣ ΛΟΥΓΚΡΕΣ!

[+]  FORTOUNHS-17 στις 07/09/2016 21:46

στις 07/09/2016 21:59
FORTOUNHS-17 ΕΞΕΤΑΣΕΣ ΤΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ?ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΤΑ ΧΥΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΜΗΛΙΕΡΗ ΤΗΣ ΕΡΗΜΟΥ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ?ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΧΥΣΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΕΠΙΒΗΤΟΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ.

στις 07/09/2016 23:13
ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΛΑΚΟΜΠΟΥΚΩΜΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΛΕΓΕΣΑΙ ΑΙΝΤΕ ΣΥΡΕ ΚΑΙ ΓΑΜΙΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΗΔΙΑ!

στις 08/09/2016 08:45
ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΔΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΤΟΥ ΟΝΟΜΑ.

στις 08/09/2016 13:47
Επρεπε να παρει αυτον ο χοντρος και να δωσει τον καρντοζο εκει

στις 08/09/2016 13:48
Αλλα οτι και να παρει στο τελος ταρχιδια μου θα παρετε γαυρακια

στις 08/09/2016 20:15
Και ελεγε ο Σαββισης οτι τον εχουν κλεισμενο....

στις 08/09/2016 20:16
Σαββιδης*

στις 09/09/2016 09:10
stevepintz ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΓΛΥΦΟΜΟΥΝΙ ΜΕ ΤΟΝ FORTOUNHS-17 ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΜΩΡΗ ΛΟΥΓΚΡΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ.ΑΝΤΕ ΠΟΥΣΤΑΚΙ ΠΙΣΟΓΛΕΝΤΗ ΠΟΥ ΘΙΚΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΕ ΚΥΛΟΤΑ.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.