Σούπερ Λιγκ: H AEK «έσπασε» το αήττητο του Ολυμπιακού

Σούπερ Λιγκ: H AEK «έσπασε» το αήττητο του Ολυμπιακού



Με γκολ του Βάργκας (78’), η ΑΕΚ κέρδισε με 1-0 τον Ολυμπιακό στο ΟΑΚΑ, υποχρεώνοντας τους «ερυθρόλευκους» στην πρώτη τους ήττα στο πρωτάθλημα. Με εννέα τελείωσαν το ματς οι φιλοξενούμενοι (Μποτία 47’, Μιλιβόγιεβιτς 76’), αποβλήθηκε και ο Γκάλο (86’).

Το’ πε και το ‘κάνε! Ο Γκουστάβο Πογιέτ είχε θέσει ως στόχο να «σπάσει» το αήττητο του Ολυμπιακού και η ΑΕΚ με γκολ του Βάργκας, νίκησε με 1-0 τους «ερυθρόλευκους» στο ΟΑΚΑ, με αποτέλεσμα να γίνει η πρώτη ομάδα φέτος στην Ελλάδα που νικά τους Πειραιώτες.

Από τα πρώτα λεπτά του αγώνα, η «Ένωση» έδωσε χώρο στον Ολυμπιακό, ο οποίος είχε τον έλεγχο, ωστόσο δεν μπορούσε να βρει τον τρόπο για να διασπάσει την άμυνα των γηπεδούχων. Το πρώτο τέταρτο κύλησε χωρίς υποψία φάσης και η πρώτη τελική ήρθε στο 17’ με μια μακρινή εκτέλεση φάουλ του Ντουρμάζ, που έφυγε άουτ. Πέντε λεπτά μετά, ο Μπαρόχα έκανε κακή έξοδο σε εκτέλεση φάουλ, η μπάλα πέρασε στο δεύτερο δοκάρι, όμως ο αιφνιδιασμένος Σιόβας δεν κατάφερε να τη σπρώξει στα δίχτυα.

Σούπερ Λιγκ: H AEK «έσπασε» το αήττητο του ΟλυμπιακούΗ πρώτη επίσκεψη της ΑΕΚ στην αντίπαλη περιοχή ήρθε στο 29', όταν από την κόντρα Ζουκουλίνι-Μαζουάκου (οι άνθρωποι της ΑΕΚ διαμαρτυρήθηκαν για πέναλτι) ο Μάνταλος βρέθηκε σε πλεονεκτική θέση αλλά το σουτ κατέληξε άουτ. Οι γηπεδούχοι κέρδισαν μέτρα, ωστόσο η καλύτερη στιγμή στο πρώτο μέρος άνηκε στον Ολυμπιακό. Στο 43’, ο Μιλιβόγεβιτς έκανε τη σέντρα για τον Ντουρμάζ, αυτός έπιασε την κεφαλιά, αλλά ο Μπαρόχα κράτησε το 0-0.

Οι αριθμητικές ισορροπίες άλλαξαν με το… καλησπέρα στο δεύτερο μέρος. Στο 47’ ο Αραβίδης βγήκε στην πλάτη της άμυνας του Ολυμπιακού και έπεσε στο χορτάρι, με τον Καλογερόπουλο να σφυρίζει φάουλ και να αποβάλει τον Μποτία με κόκκινη κάρτα, απόφαση που αμφισβήτησαν έντονα οι «ερυθρόλευκοι».

Αμέσως ο Σίλβα έβγαλε τον Φορτούνη, για να βάλει σέντερ-μπακ (Ντα Κόστα), ενώ στο 52' ο Πογέτ άλλαξε το σύστημα σε 4-4-2 ρίχνοντας στο ματς τον Πέκχαρτ αντί του Ζουκουλίνι. Η ΑΕΚ εκμεταλλεύτηκε το αριθμητικό πλεονέκτημα και πήρε τον έλεγχο του αγώνα, απειλώντας για πρώτη φορά στο 49’ με φάουλ του Μπαρμπόσα (απόκρουσε με γροθιές ο Ρομπέρτο).

Σούπερ Λιγκ: H AEK «έσπασε» το αήττητο του ΟλυμπιακούΣτο 55’ ο νεοεισελθόντας Πέκχαρντ επιχείρησε το σουτ, με τη μπάλα να κοντράρει και να φτάνει στον Μάνταλο, ο οποίος όμως δεν κατάφερε να ευστοχήσει με σουτ λίγο έξω από την περιοχή. Ο Ολυμπιακός είχε οπισθοχωρήσει, ωστόσο έβρισκε χώρους στην κόντρα και στο 64' είχε καλή στιγμή με σουτ του Κασάμι, με τον Ελβετό να αναγκάζει τον Μπαρόχα σε επέμβαση.

Η ΑΕΚ απείλησε ξανά στο 68', με τον Μάνταλο να αστοχεί με κεφαλιά από πλεονεκτική θέση, ύστερα από σέντρα του Γκάλο. Ο Πογιέτ αποφάσισε να τα παίξει όλα για όλα, ρίχνοντας στο ματς τον Βάργκας αντί του Γιόχανσον, ενώ στο 75’ έβαλε και τον Μπουονανότε.

Το παιχνίδι είχε πάρει γρήγορο ρυθμό και στο 76’ έγινε η φάση που σημάδεψε τον αγώνα. Ο Ντίντακ σούταρε μπροστά στον Μιλιβόγεβιτς, ο Σέρβος ακούμπησε τη μπάλα με το χέρι και ο Καλογερόπουλος έδωσε πέναλτι, αποβαλόντας με δεύτερη κίτρινη τον μέσο του Ολυμπιακού. Το πέναλτι εκτέλεσε ο Μπουονανότε, ο Ρομπέρτο απέκρουσε με τη βοήθεια του δοκαριού και ο Βάργκας, που μπήκε πρώτος στην περιοχή, πήρε το ριμπάουντ, κάνοντας το 1-0.

Οι «ερυθρόλευκοι» ήταν δύσκολο να αντιδράσουν, παίζοντας με εννέα παίκτες. Η ΑΕΚ έκανε διαχείριση του αγώνα και παρότι έχασε με δεύτερη κίτρινη τον Γκάλο (86’), κράτησε το υπέρ της προβάδισμα μέχρι το φινάλε.

AEK: Μπαρόχα, Γκάλο, Αρθο, Κωλοβέτσιος, Ντιντάκ, Σιμόες, Ζουκουλίνι (52' Πέκχαρτ), Γιόχανσον (68' Βάργκας), Μάνταλος, Μπαρμπόσα, Αραβίδης (75' Μπουονανότε)

Ολυμπιακός: Ρομπέρτο, Ομάρ, Μποτία, Σιόβας, Μασουακού, Μιλιβόγεβιτς, Κασάμι, Πάρντο (33' Σεμπά λ.τ.), Φορτούνης (48' Ντα Κόστα), Ντουρμάζ, Ιντέγε



Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΕΛΛΑΔΑ

Σχολιασμός

73 σχόλια:

στις 13/02/2016 21:56
ntropi na fwnazei o gauros gia diaitisia otan exei parei ola ta mats stin poustia!!! opoios milisei einai apla vlakas

στις 13/02/2016 21:56
Μπραβοοοοο ΑΕΚΑΡΑ!!!!!!!!!!

στις 13/02/2016 21:57
ρουφα τ αβγο σου Θεοδωριδη μπασταρδε.Οσο και να φωναζεις απο δω και περα τηα τρως μονο πουτσα.

στις 13/02/2016 21:58
FAPPPPPPPPPP.ALLAKSANE TA KOZIA GAY-RAKIA.SILVA LOYLA SE EIDAME.A KAI OPWS EXEI PEI KAI O KYR SAVVAS NA EIXATE KALYTERI OMADA NA KERDAGATE.

[+]  GASMAN71974 στις 13/02/2016 22:00

στις 13/02/2016 22:01
ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΤΖΑΜΠΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ. ΟΠΩΣ ΠΕΡΣΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΟΚΑΡΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΠΟΥ ΦΑΓΑΝΕ ΘΑ ΚΡΥΦΤΟΥΝ

στις 13/02/2016 22:01
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΑΘΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΟΙΧΗΣΑΝ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΑΙ ΕΧΑΣΕ.ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΧΑΜΕ 3 ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 10ΡΙΑ ΚΙΤΡΙΝΕΣ.ΑΨΟΓΗ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ 1-2 ΦΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΟΦΣΑΙΝΤ.ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΠΟΥΟΝΑΝΟΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ,ΑΠΟ ΚΑΘΑΡΗ ΤΥΧΗ ΒΑΛΑΤΕ ΤΟ ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ Ο ΡΟΜΠΕΡΤΟ ΣΤΟ ΔΟΚΑΡΙ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΤΟ ΡΙΜΠΑΟΥΝΤ Ο ΒΑΡΚΓΑΣ ΚΑΙ ΣΚΟΡΑΡΕ.ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΣΧΗΜΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΗΤΤΗΤΟΙ.

στις 13/02/2016 22:01
AAX0AX0AX0AX0AX0XA0 ΠΟΥΤΣΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΤΟ ΚΩΛΟ ΤΗΣ ΜΑΝΑΑΣΣΣΣ ΣΑΣΣΣ

[+]  paxar0s στις 13/02/2016 22:03

στις 13/02/2016 22:03
NA EIXATE KALYTERI OMADA NA KERDAGATE.LEME TA EXEI PEI O MEGAS KY SAVVAS POY EKSYMNEITAI TOSA XRONIA.

στις 13/02/2016 22:06
ΧΥΝΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

[+]  akyros.gr στις 13/02/2016 22:06

[+]  akyros.gr στις 13/02/2016 22:06

στις 13/02/2016 22:07
POUTANAS GIOI OLYMPIAKOI.GYRNAEI POUTANESSSSSSSSSS

στις 13/02/2016 22:07
NA EIXATE KALYTERI OMADA NA KERDAGATE KAI DIAITISIES KAI OPADOYS KAI BALL BOYS.EGW APLA METAFERW DILWSEIS TOY MEGALOY KYR SAVVA TIS KARDIAS SAS.

[+]  mangas01 στις 13/02/2016 22:09

στις 13/02/2016 22:10
EINAI WRAIA NA EISAI APO TIN APENANTI E?EPISIS THA MAS TELANETE OTI POY ITAN ADIKIA?APLA EINAI KARTES POY SE PROIGOYMENA XRONIA DEN TA SFYRIZE KAN.MALLON SYNITHISE SAPOYNI TO KWLARAKI SAS.APO EDW KAI PERA MONO ELAIOLADO.

στις 13/02/2016 22:10
αητητο θελατε πουτανες ε? ΕΕ ΝΑΑΑΑ

στις 13/02/2016 22:10
POY RE MANGAS?POIO DEN ITAN KOKKINI?THA ME TRELANAITE.

στις 13/02/2016 22:11
Του έσκισε τα ράμματα.

στις 13/02/2016 22:14
GAYRAKIA SAS ETSOUXE POLYYYYYY??PEITE THN ALH8EIA.XAXAXA

στις 13/02/2016 22:15
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΜΕ ΞΕΠΕΡΝΑΕΙ .

στις 13/02/2016 22:17
ZHSAME N TO DOUME K AYTO T4ASOS.Xaxa:)

στις 13/02/2016 22:18
ΣΗΜΕΡΑ Η ΤΕΡΣΑΤΙΑ ΑΕΚ ΝΙΚΗΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΚΙΝΩΜΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΓΑΥΡΟ-ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ GAY-ΡΟΣ. Ο ΑΠΟΓΟΝΟΣ ΤΟΥ 6ΟΥ ΣΤΟΛΟΥ, ΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΑΚΙΑ, Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΗΔΙΑ ΤΗΣ ΕΡΥΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΟΛΟΥ. ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΦΑΠΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΡΧΗΣ ΓΕΝΟΜΕΝΗΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΓΙΑ EUROPA LEAGUE ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ. ΑΙΝΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΥΤΟ. ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Η ΑΕΚ ΦΕΤΟΣ. ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΕΚ-GAY-ROS. ΣΤΙΣ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΑΦΟΥ ΤΟ ΟΑΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΜΕ ΟΠΑΔΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΝ 2 ΟΜΑΔΩΝ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ. ΤΟ 2008 ΤΟΙ ΑΞΙΖΑΜΕ ΣΑΣ ΡΙΞΑΜΕ ΚΑΙ 4ΑΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΗΤΑΝΕ 10ΑΡΑ. ΕΚΛΕΨΕΣ ΑΠ'ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΕΝΑ ΑΞΙΟΤΑΤΟ 3ΠΟΝΤΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΜΕ ΤΟ ΣΠΑΘΙ ΤΗΣ. ΑΛΛΑ ΝΑΙ...ΣΩΣΤΑ! Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΗΤΑΝΕ "ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ"! ΟΧΙ ΚΥΡΙΟΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΝΟΜΙΜΟΤΑΤΟΣ ΗΤΑΝΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ. Α ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΓΚΕΣ ΣΑΣ ΑΠΟ ΕΠΟΧΗ "ΘΕΙΟΥ" ΕΙΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΤΗΜΕΝΑ.

στις 13/02/2016 22:20
Η πρώτη βαρβάτη φάπα στον Βαγγελάκη

στις 13/02/2016 22:23
fate to gauroi .I.

στις 13/02/2016 22:23
poio kypelo?ayto poy kathe xrono klirwneste me xania kai paniwnioo.katse kai tha allaksoyne viaia ta kozia.fetos ta palyoff stelnoyn apeytheias chl.thymeiteite me

στις 13/02/2016 22:24
Sto kipelo pali h diaitisia 8a sas ftaiei esas.Aa re mlkes komplexikoi poustogayroi.

στις 13/02/2016 22:25
BRAVO RE AEK

[+]  antihooliganos στις 13/02/2016 22:28

στις 13/02/2016 22:29
entaksei pigaine twra stin mpaniera soy na klapsoyriseis apogone.

στις 13/02/2016 22:29
ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΘΑ ΤΑ ΦΑΤΕ. ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΤΕ ΚΑΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΘΑ ΜΠΕΙ ΦΥΛΑΚΗ!

στις 13/02/2016 22:30
ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΧΑ.ΧΑ.ΧΑ ΨΩΛΗ

στις 13/02/2016 22:37
Το ματς ήταν για χ καμιά ομάδα δεν έκανε καλές ευκαιρίες.

στις 13/02/2016 22:37
Παλι φανηκε ποσο μικροψυχοι και κομπλεξικοι ειναι οι γαυροι.Που ειναι η ανωτερωτητητα ευρωπαικου επιπεδου.Παλι η διαιτησια φταιει...κλαψ κλαψ κλαψ.

στις 13/02/2016 22:38
ξεχνατε πολυ ευκολα αεκτζηδες...χαρητε ,δεν ειναι κακο..με την καλυτερη ομαδα παιζατε αλλωστε..αλλα εχουμε και κυπελλο..

στις 13/02/2016 22:43
ωραιος ο παχαρος!!!!!!

στις 13/02/2016 22:45
arxisan oi apeiles kai ta ntailikia.san to pasok tha kataliksete kai eseis vrwmiarides.mas exete viasei toses kyriakes kai tolmate na milisete gia adikia.ews edw.kairos na klapste.

στις 13/02/2016 22:45
Και οι δυο έπαιξαν δυνατά.απίστευτο fair play απο την ΑΕΚ μετά το 1-0 ενώ θα μπορούσε να κυνηγίσει πολλά γκολ,ότι δηλαδή είχε κάνει ο Ολυμπιακός στο 6-0 εκμεταλευόμενος τη ροή του αγώνα αυτη προτίμησε να κάνει πασούλες.Αντιθέτως ο Σίλβα αντί να ακολουθήσει το fair play της ΑΕΚ και να συμβιβαστεί κυνήγησε το goal βάζοντας τον Τσόρι.διαφορετική νοοτροποία ο Ολυμπιακός που δεν θέλει να χάνει και αλλη η ΑΕΚ που έδειξε ήθος...!

στις 13/02/2016 22:47
katarxas eimastan kalyteroi k ofilete na to paradextite parolo p exete 1 poly kalhtero roster , bebaios eimastan kai tyxeroi gt pada xriazete k 1 dosi tyxhs gia thn nikh , h dietisia tou kalogeropoulou p lete oti mas edose to mats gia emena htan olososth sostes kartes , epevale oso boruse thn taxh se 1 diskolo derby, sosto penalty xanaditeto ligo pio kato apo ton agona phge h bala opote sosta dothike k den prepei na milate kiolas esis gia dietisies emoticon tongue , telos afhste mas na to xarume mexri thn epomenh fora p tha xanasinadithume exume na panigirsume etsi apo otan phrame to kipelo to 11 meta tragodia mexri shmera p kaname to come back

στις 13/02/2016 22:49
O SILVA LEEI EXASE TO PODOSFAIRO.AXAXAXAXAXAXA VGIKAN TA FOYRO.MALAKA POYSTOGAY.

στις 13/02/2016 22:51
Έχω μισή ώρα και κοιτάζω τα σχόλια όλον πιο πουστηδες δεν υπάρχουν εσείς θεώρησε ότι και η δύο κοκκινες είταν τέλος πάντων τώρα ο Ολυμπιακός κοιτάζει την αντέρλεχ και δεν κοιτάζει τους ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΥΣ

στις 13/02/2016 22:54
RE FILE STIN MIA FEYGEI SE PROFANI THESI GIA GKOL OPOTE AFOY TO SFYRAS DINEIS KOKKINI KAI TO DEYTERO EINAI XERI ENTOS PERIOXIS DEYTERI KITRNI.POY ADIKITHIKATE DLD????ALLA TI SOY EIPAME TWRA.KLAPSE XARTINE DIORISMENE YPERPRWTATHLITI

στις 13/02/2016 23:02
ΜΠΡΑΒΟ ΑΕΚΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 13/02/2016 23:08
Γενικα κακο ματς και πολλα λαθη απο τον καλογεροπουλο

στις 13/02/2016 23:13
ΑΗΤΤΗΤΟ ΜΟΝΟ Ο ΠΑΟ

Μπράβο στην ΑΕΚ. Είναι η πιο φορμαρισμένη ομάδα στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή και της άξιζε η νίκη.

Υ.Γ. Εύχομαι καλή επιτυχία στην Άντερλεχτ αυτή την Πέμπτη!

στις 13/02/2016 23:16
Γενικά δύσκολες φάσεις...Την πρώτη κόκινη την κερδίζει ο Αραβίδης...Το πέναλτυ μου θύμισε το γκολ του Χάρα πέρυσι...To πρώτο βήμα έγινε ( έφυγε ο Μανιάτης ) τώρα μένει να φύγει ο Σιόβας και ο Θεωδορίδης... Φέρε κι'άλλους Ρομπέρτο Μαρινάκη

στις 13/02/2016 23:17
@Giorgosrem13 να φανταστώ Άντερλεχτ από κούνια? Άκουσα ότι έβγαλε ανακοίνωση υπέρ του Ολυμπιακού ο Αλαφούζος

[+]  stevepintz στις 13/02/2016 23:20

[+]  tolaras1998 στις 13/02/2016 23:23

στις 13/02/2016 23:24
ante geiaaaaaaaaaaaaaaa

epomenos einai o vazelos elate vazeliaaaaaa

στις 13/02/2016 23:25
Όποιος είναι αντιολυμπιακος είναι και πουθενά γιος

στις 13/02/2016 23:26
ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! #!

στις 13/02/2016 23:34
ψυχιατρε γαμω τον πειραια γαμω τους γαυρους και την θυρα την 7

στις 13/02/2016 23:34
Μεγαλη μπαλα η αεκ. με τα 3 αμυντικα χαφ , ουτε η μπαρτσα τετοιο ποδοσφαιρο......Απλα εδω θα τρελαθουμαι.

στις 13/02/2016 23:40
ο διαιτητης παντως τα κανε θαλασσα.Μονο το πεναλτυ υπερ της Αεκ ηταν σωστος.Τα υπολοιπα για κλαματα.Πεναλτυ ζουκουλινι αποβολη Μποτια και Γκαλο τι χαμπαρια μαστορα.

στις 13/02/2016 23:41
ο θρύλος έκανε το παιγνίδι του φάνηκε η διαφορα ποιότητας.. η αεκ τίποτα σπουδαίο τρεχαλατζήδες aytaa

στις 13/02/2016 23:46
Felipe είμαι υπέρ οποιασδήποτε ομάδας παίζει ενάντια ο θρήνος. Υποστηρίζεις την πιο σιχαμένη ομάδα παγκοσμίως η οποία έχει καταστρέψει το ελληνικό ποδόσφαιρο. Λες να σας υποστηρίζω κιόλας;

στις 14/02/2016 00:11
GAUROI EISTE NOUMERAAAAAAA

XRIMATODOTOUMENAAAAAAAAAAA

GAMW TOU KOKKALI TON GIOOOOOOO

GAMWW TIN IDRAKOOOOOOOOOOOOOOO

SAS EXEI VALEI SE DOULEIAAAAAA

SAS DEINEI KAI KALA LEUTAAAAAA

SAS PAEI TSAMPA EKROMESSSSSSSS ALLA XWRIS BROXESSSSSSSSSSSSSS KSILO FAGATE POLUUUUUUUUUUUUUU KAI TREXATE SAN PALAVOIIIIIIII MIA EKEI KAI MIA EDWWWWWWWWWWW STIN E8NIKI ODOOOOOOOOOOOOOOOO KOLOGAUROI EISTE MOUNIAAAAAAAA GAMW TIN 8IRA TIN 777777777777 TO KOKKALI TON POUSTARAAAAAAAA KIOLO TON PEIRAIAAAAAAAAAAAAAA

στις 14/02/2016 00:15
KLAPSTE GAUROIIIIIIIIIIIII PAEI TO SERIIIIIIIIII

στις 14/02/2016 00:39
Ο Ολυμπιακός 3 κόκκινες σε 2 συνεχόμενους αγώνες;Κάτι παίζει με τον χόντρο και θέλει να ρίξει στάχτη.Γαύροι μην κατηγορείται αυτόν που σας δίνει τα πρωταθλήματα.

στις 14/02/2016 00:48
με 9 παιχτες και εκαναν καθυστερισεις...απλα τραγικοι

στις 14/02/2016 01:44
ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΤΕ!! ΑΣΤΕ ΤΙΣ ΚΛΑΨΕΣ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΑΣ!! ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΤΕ!!! ΟΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΡΕΕΕ!!

στις 14/02/2016 04:46
tis kokkines pou pernei o gauros genika se 2o match twra to kanei gia ta matia tou kosmou siga siga gia na min lene oti sunexeia ta stinei me diaitisia..twra tha lene gia allus afou eidh to exoun sikosei to paizun klamenoi ta munakia...etsi einai toso kairo pou to sikonoun me pusties den lene KAI pou to kanoun POUTSA TRWNE CHAMPIONS LEAUGE KLASIKA K FEUGOUN..APLO!

στις 14/02/2016 07:11
etsei malakes nikate ton olympiako thn kaliteri omada kai panigireizete les kai kerdisate thn mpartselona ekei sas exoume katantisei,kai kati akoma tora dikio to protathlima e???axaxxaxaxaxxaxax eiste h diaskedastes mas noumera aothriskei...

στις 14/02/2016 07:12
alothriskei...

στις 14/02/2016 07:15
re bartsa egw goustarw me trela na peksete tsoulou ala den tixenei to gamimeno oxi h mpartsa h ali omada pou eise...

στις 14/02/2016 10:41
Are re mitsotakiiiiii klapse re malaka klapse etsi paei to seri sou etsi auto me ftiaxnei perissotero etsi

xairomai pou sas kerdisame gt i diaitisia olo me olimpiako

στις 14/02/2016 10:41
einai

στις 14/02/2016 12:23
ρε μαλακα τρομπα μητσοτακη μονο απο το ονομα καταλαβαινει κανεις ποσο βλακακος εισαι!!!

στις 14/02/2016 13:34
TSOYZEI TO 50-50.A KAI NA EIXATE KALYTERI OMADA NA KERDAGATE KAI TIN DIAITISIA.EPISIS POY PAS XWRIS METAGRAFES TON GENARI NA NIKISEIS TIN AEK.APLA PRO ENIMERWSI STOYS ANILIKOYS METAFERW FRASEIS TOY KYR SAVVA KAI TIS MEGALIS EFIMERIDAS FWS KAI PRWTATHLITIS.TPT PARAPANW.ANTE GEIA GAY-RIELES.

στις 14/02/2016 15:20
STIN SKEPASTI BROSTA 8A FTIAKSOUME PATSA APO TA MUALLA KA8E GAUROU POUSTARA

ENWSIS OLE OLE OLE ENWSIS OLE ENWSIS OLE OLE

στις 14/02/2016 21:39
Μεγαλη ΠΡΟΣΟΧΗ παιδια... ο akyros.gr kai o mangas01 δουλευουν στην παε και ειναι βαλτοι να δημιουργουν προπαγανδα.Μην τους απαντατε!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.