Φουλ επίθεση Μαρινάκη: «Απάτη η σημερινή ΑΕΚ» (video)

Φουλ επίθεση Μαρινάκη: «Απάτη η σημερινή ΑΕΚ» (video)



Επίθεση στην ΑΕΚ και τον Δημήτρη Μελισσανίδη εξαπέλυσε ο Βαγγέλης Μαρινάκης αμέσως μετά την εμφατική νίκη του Ολυμπιακού στο ντέρμπι του «Γ. Καραϊσκάκης».

Σκληρά λόγια από τον Βαγγέλη Μαρινάκη, λίγη ώρα μετά τον θρίαμβο του Ολυμπιακό στο ντέρμπι με την ΑΕΚ (4-0).

Ο πρόεδρος του Ολυμπιακού, εξερχόμενος από το «Γ. Καραϊσκάκης», χαρακτήρισε «απάτη» την φετινή ΑΕΚ και «τσάμπα μάγκα και ευεργέτη» τον διοικητικό της ηγέτη.

Οι δηλώσεις του Βαγγέλη Μαρινάκη:

«Οι μεγάλες νίκες καταγράφονται απέναντι σε μεγάλες ομάδες. Η ΑΕΚ είναι ιστορική ομάδα, αλλά δεν είναι μεγάλη. Μεγάλη ήταν επί Μπάρλου, ακόμα και επί Ντέμη. Τότε είχαν ξοδευτεί χρήματα, η σημερινή ΑΕΚ είναι μια απάτη, δεν είναι μεγάλη ομάδα. Να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους. Μακάρι αυτοί που διοικούν την ΑΕΚ να είχαν ρίξει χρήματα και να την είχαν κάνει μεγάλη. Πώς να το κάνεις αυτό όταν έχεις αφήσει την ομάδα να πέσει στην Γ' Εθνική, όταν έχεις φεσώσει όλο τον κόσμο και το παίζεις όχι μόνο τσάμπα μάγκας, αλλά και τσάμπα ευεργέτης. Αυτές είναι οι αλήθειες και πρέπει να καταγράφονται.

«Ο Ολυμπιακός βαδίζει με σταθερά βήματα και πίστη για επιτυχίες. Συνεχίζουμε να ονειρευόμαστε και με πίστη στο έργο μας. Τα καλύτερα έρχονται. Είναι ακόμα νωρίς, είμαστε ακόμα στην αρχή. Τα πρώτα δείγματα είναι πολύ καλά, εμπιστευόμαστε τους παίκτες μας και πιστεύουμε πως μπορούν να εξελιχθούν και να παίξουν ακόμα καλύτερο ποδόσφαιρο.

Αυτή τη στιγμή πρέπει να συγκεντρωθούμε στο ματς της Τρίτης ώστε να φέρουμε ένα καλό αποτέλεσμα. Το έχουμε ξανακάνει, δεν τον φοβάμαι τον Ολυμπιακό στα δύσκολα. Θα προσπαθήσουμε με πολλή δουλειά και όραμα για το καλύτερο
».




Ομάδες που αφορά: ΜΕΤΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

45 σχόλια:

στις 18/10/2015 01:00
Polyyyy Swsta Ta Leei O Proedros Mas Gia Mazeuteite Aekakia Ante Mpravo Fagate 4-0 Mesa Sthn Edra Mas Kai Milate Re Anti na Na Zhthsete Sygnwmh Pou kanate Mlkies Oti Sas Kladeuane Eleos Pia

στις 18/10/2015 01:08
παπαρα

στις 18/10/2015 01:27
Pesta re Vaggela na xypnisoun oi apoxaunomenoi amnoi.Gia auto panta tha ypostirizoume Vaggela giati o athropos leei panta ta pragmata me o onoma tous dixws na kolwnei gia tpt.Axios!

στις 18/10/2015 01:59
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΠΙΠΑ-ΚΩΛΟ ΣΑΣ ΤΡΟΛΛΑΡΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!! ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΩΡΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ.ΜΠΡΑΒΟ ΠΡΟΕΔΡΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΨΗΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΜΑΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ!! ΖΗΤΩ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

στις 18/10/2015 02:00
se kapoia pragmata exei dikio o xontros..

στις 18/10/2015 02:30
re xontre phgene fae kanena pitoguro pou den Max edwses 3 penalty kai 3 offside

στις 18/10/2015 02:31
Siga to roster pou exei o olympiacos

στις 18/10/2015 02:46
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΡΟΕΔΡΕ ΤΟΝ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΚΑΣ ΑΝΕΤΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΝΙΚΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΓΚΡΕΜΙΣΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗ...ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ ΤΟΥΣ ΟΙ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΔΙΠΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΡΟΑΤΙΑ...

στις 18/10/2015 02:48
ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΑΤΗ Η ΑΕΚ ΟΝΤΩΣ ΠΡΟΕΔΡΕ 400 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ Ο ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΟΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΝΟΜΙΖΩ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 18/10/2015 04:47
re mlk xontre katse prwta kai pare protathlhma xwris na to exeis sthsei kai mila oso thes

στις 18/10/2015 05:32
etsi proedrara pigan na sikothoun ta arxidia na varesoun to kefali epidi anevikan kai perisi nikagan sti b legan oti etsi kai fetos ta xanoumia kai vevea gia ali mia fora i dietisia tous ekane na xasoun kai simfonoun kai ta vazelia kai olh i blakes adiolimpiaki tsaba mages oi blakes kai eixan ti dikeologia etimi apo prin to i dietisia fteei afou adi na paradextoun to gamisi tous kai o delas o anikanos to zoo xinize ti mouri tou se kathe sfirigma eno ixere oti itan sosta apla zoa kai klapsomounides

στις 18/10/2015 06:27
Exete sthsei 20 prwta8lhmata k twra kanete omada..Milaei kiolas gia lefta pou pairnei ka8e xrono 20m + apo chl kai paizei se dhmosio ghpedo. Den eimai aekshs.

στις 18/10/2015 08:33
ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΩΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΑΕΚ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΑΕΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΙΣΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥΣ ΠΗΡΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΜΠΟΥΑΝΑΝΟΤΕ 500.000 ΟΤΑΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥ.ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΤΥΠΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ.ΕΠΕΙΤΑ ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΙ ΑΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Ο ΠΑΟ ή Ο ΠΑΟΚ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ 25 ΕΚ.ΑΠΟ ΤΟ CH.LEAGUE ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΣΕ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΙΤΛΟ.ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΓΥΡΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΛΟ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΟΙΜΟΣ.ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΟΥ CH.L Ο ΓΑΒΡΟΣ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΕ.ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΚΑΤΗΦΟΡΑ.ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ ΕΠΙ ΚΟΚΚΑΛΗ ΜΗΝΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΙΧΕ ΑΠΟ

στις 18/10/2015 08:35
ΕΙΧΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ.

στις 18/10/2015 08:49
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΘΕΣΙΝΟ ΑΓΩΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΑΔΙΚΗΣΕ ΤΗΝ ΑΕΚ ΜΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ ΟΦ ΣΑΙΝΤ ΕΝΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑ ΠΕΝΑΛΤΥ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΟ.ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΣΦΥΡΙΞΕΙ.ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΙ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΟΤΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΑΝ ΧΕΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ Η ΕΚΤΑΣΗ ΤΟΥ ΣΚΟΡ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ 100% ΣΤΗΝ ΑΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΔΕΛΛΑΣ ΣΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ (ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ) ΟΤΑΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ ΤΟΝ ΣΙΜΟΕΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΥΡΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΤΟ 4-0.ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΣ Ο ΔΕΛΛΑΣ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ.

στις 18/10/2015 09:48
Zitw o olympiakos vromoapates

στις 18/10/2015 09:55
RE FILE AUTOS O XONTROS DEN PREPEI NA MILAEI GT DIXNEI KSEKATHARA POS O OLIMPIAKOS EINAI BROMIKOS OTAN TOU EXOUN DOSEI TIMORIA NA MIN KSANAASXOLITHI ME MPALA KAI SINEXIZEI NA EINAI PROEDROS TOU OLIMPIAKOU AUTO THEORITE APATI ENO KSEROU POU SINEXIZEI NA EINAI PROEDROS OLIMPIAKOS EXEI OMADARA TORRA ALLA AN DEN ITAN O MARINAKIS NA KERDIZEI XRIMATA APO STIMENA PROTATHLIMATA NA PERNEI XRIMATA MEA NA AGORAZEI PEXTES OLIMPIAKOS THA EITAN GIA TO MPOUTSO MAGES GIA AUTTO O POIOS EXEI ARXIDIA KERDIZEI DIKAIA POU MAS PEZEI TON MAGKA POU EXEI MIA OMADA POU TA 8 PROTATHLLIMATA EINAI STIMENA PERNEI XRIMATA ETSI KAI AGORAZEI PEXTES ETSI KAI ETSI NAIKAEI ARSENALAKIA BASTARDOI POUTANES OI MONADIKES OMADDES DIKAIES KAI SEBASMIOTATES OMADES STIN ELADA EINAI MONO I AEK AN KAI EIMAI KAI PANATHINAIKOS MONO I AEK META PAEI OO PAOK KAI META O PANATHINAIKOS KAI GAMO TON OLIMPIAKO

στις 18/10/2015 10:13
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΠΡΟΕΔΑΡΑ!!!!!

στις 18/10/2015 10:14
*ΠΡΟΕΔΡΑΡΑ

στις 18/10/2015 10:55
O ΠΡΕΖΆΚΙΑΣ ΞΈΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙΣ ΟΥΣΙΕΣ. Ο ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΤΑ ΥΛΙΚΑ. Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΙΕΣ......ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ....Ο ΚΑΡΑΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΤΙΣ ΑΠΑΤΕΩΝΙΕΣ. ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΓΙΑ ΑΠΑΤΕΣ,ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ ΦΥΣΕΩΣ,ΟΤΑΝ Ο ΙΔΙΟΣ,ΠΟΛΛΟΙ ΠΡΟΚΑΤΟΧΟΙ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΒΡΩΜΟΟΜΑΔΑ ΤΟΥ,ΕΧΟΥΝΕ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΜΕ ΑΠΑΤΕΩΝΙΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΥΡΙΕ ΑΠΑΤΕΩΝΑΚΗ,ΔΙΑΛΥΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ. ΑΠΑΤΕΩΝΑ ΚΩΛΟΧΟΝΤΡΕ.

στις 18/10/2015 11:14
bookadoros mia fora pou milises sosta re maga oreos na se rotiso kindineuoume apo tin elvetia na xasoume tin apeutheia prokrisi san xora i apo kamia ali mipos xereis?episis pes oti o thrilos paei stous 16 kai o paok kanei kai autos poreia sto europa den pezi na kratisoume kai fetos tin apeutheias prokrisi?

στις 18/10/2015 12:05
ΣΩΣΤΟΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ,ΒΓΗΚΕ ΝΟΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΕΙ Η ΑΕΚ Κ ΜΕΤΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΗΚΕ!!!ΤΩΡΑ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΤΗ Γ΄ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΟΝΟ ΤΑ ΦΤΩΧΑΔΑΚΙΑ ΑΝ ΧΡΩΣΤΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΡΩ ΤΟΥΣ ΠΑΝΕ ΦΥΛΑΚΗ..ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ Κ ΤΗς ΜΙΧΑΛΟΥΣ Κ ΝΑ ΤΗ ΡΙΧΝΟΥΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΧΡΕΗ ΤΗΣ Κ ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΙ!!!ΞΥΛΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ, ΚΑΛΑ ΕΙΠΕ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ!!!!ΟΥΣΤΤΤΤΤΤ..ΕΡΧΕΣΤΕ ΚΙ ΟΛΑΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟΙ

στις 18/10/2015 12:08
palio xontre potanas gie gia ti dietisia de milas re bastarde iparxoun 3 ofsait fantasmata iparxi kathari aliosi apotelesmatos mouloi kai oti einai kokkino tha gamiete

στις 18/10/2015 12:31
ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΤΟΝ ΧΟΝΤΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ.......(ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ)

στις 18/10/2015 14:15
polu kala ta eipes proedrara

στις 18/10/2015 14:24
εεεεεεεε τον μπασταρδω πλακα πλακα κατι καλα ειπε ομως ειναι γαμω σπιτως

στις 18/10/2015 14:30
πουτανας γοιιιι ολυμπιακοι

:)

στις 18/10/2015 14:51
εγω σαν ουδετερος λεω ποια ηττα απο διαιτησια ο γαυρος σας πατησε κυριολεκτικα οπως νικησε και εμας μεσα στην τουμπα δυστυχως

στις 18/10/2015 15:34
"απατη η σημερινη αεκ"...ο ολυμπιακος σου χοντρε ειναι καλυτερος που οποτε παιζεις με την αεκ οι διαιτητες τυχαινει να τα κανουν σκατα.....(δεν ειμαι αεκ )

στις 18/10/2015 15:37
η μηπως ξεχασες τοτε που παιζατε και κανατε παλι τα ιδια και κερδισατε οταν εχωσε την χερουκλα του ο χαρα

στις 18/10/2015 15:56
παρολο που ειναι αντιπαθιτικος σαν ανθρωπος εδω καλα τα ειπε. εχει δικιο ενταξει.

στις 18/10/2015 15:57
jethrotull εισαι πολυ σωστος και μπραβο σου!

στις 18/10/2015 16:35
ενταξει χοντρε η ομαδα σου φετος παιζει καλη μπαλα και δεν εχει χρειαστει τη διαιτησια ακομα...αλλα την αληθεια του ζβησιματος του χρεους του ολυμπιακου γιατι δεν τη καταγραφεις...απο τοτε αρχισε η `καλη` του πορεια

στις 18/10/2015 17:27
ρε ουνοι γαυροι παλι μας εσφαξε η διαιτησια με το γαντι το προτο γκολ ο Μποτια του ειπε κανε στην ακρη ενοχλεις και αυτοι οι ρουφιανοι του nova η κολοπλενηδες ουτε καν το σχολιασανε τρια οφσαιντ και το πεναλτυ ηταν οσο ηταν και της ΑΕΚΑΡΑΣ οποτε κατα αλλα μπραβο για δικαια νικη σας

στις 18/10/2015 18:54
gavros xania....thele...sto tlele tha meineis.....8-2 se exw.stous allous mporeis nakouniesai se emena omws me omada tis plakas sou exw kanei tin zwi kolasi sta metaxi mas...esena tin omada ekatomiriwn pou leei swsta kai o vaggelas.

στις 18/10/2015 19:42
gavrosg ΑΠΟ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (ΣΤΟΝ 3ο ΓΥΡΟ) ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΟΥ CH.L. NAI H EΛΒΕΤΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΓΥΡΟ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΙ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΙ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.ΤΩΡΑ ΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΡΕΙΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΠΑΟΚ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΛΒΕΤΙΑ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2017 ΠΑΛΙ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΟΥ CH.L

στις 18/10/2015 19:45
bookardore ooustraki to allakse?,giati μασας τα λογια σου για τον βρωμικο οκυμπιακο? δεν μας εσφαξε η διαιτησια χτες ρε κολοτουμπα? παρασιτο bookadore πηγαινε πηδα απο κανενα μπαλκονι να γινει ο κοσμος καλυτερος

στις 18/10/2015 19:46
πουστρακι τι αλλαξε@

στις 18/10/2015 19:46
γαμω την μανα σου και ολη την οικογενεια σου bookadore

στις 18/10/2015 19:49
σταματα να βαριανασαινεις ρε χοντρε μαρινακη στο βιντεο . παλι ασθμα εχεις? η φοβο που θα μπεις φυλακη? αλλα σρι ελλαδισταν που ζεις μια χαρα καθαρη θα την βγαλεις

στις 18/10/2015 19:55
Η Αεκ για ακομα ενα παιχνιδι επαιξε φοβισμενα...Ο Ολυμπιακος αξιζε την νικη γιατι οταν δεν μπορεις να διαχειριστεις ενα ηρεμο κι ολας παιχνιδι που σου αφηνει και χωρους ο Ολυμπιακος τοτε εισαι αξιος της μοιρας σου..Δεν θα με εσωναν ουτε 2-3 οφσαιντ αν δεν τα εδινε ουτε ενα πεναλτι..Αυτο που θα ηθελα ηταν ενα σωστο προπονητη που να ξερει τι παιχτες εχει και να διαχειριστει καλυτερα το ματσ..Και οχι εφοσον στο 60 εισαι στο 1-0 να μου βγαζεις τον καλυτερο σου παιχτη εκεινη την στιγμη και να βαζεις επιθετικο...Μπορουσες ΜΑΛΑΚΑ Δελλα να το αφησεις ετσι και ισως να κυνηγουσες μια ισοπαλια η εστω μια ηττα οπως σου αξιζει οχι ετσι...Καλη συνεχεια στον Ολυμπιακο που θα την εχει και ελπιζω η δικη μου ομαδα να απαγκιστρωθει απο τους οποιους ειναι απο πισω και της ρουφαν το αιμα και να βρεθει ενας σωστος ανθρωπος να βοηθησει πραγματικα...Γιατι σαν Αεκτζης δεν μου αξιζει κατι τοσο κακο...

στις 19/10/2015 03:34
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΟΥ ΑΡΧΙΕΡΕΑΣ ΤΗΣ ΔΙΑΠΛΟΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΕΧΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΟΜΑΔΕΣ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΦΤΑΣΕΤΕ RONNIE7 ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕΣ ΓΛΩΣΣΑ.

ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΜΠΑΛΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΧΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΕΥΡΩΠΗ ΦΕΤΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.

ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΑΦΑΙΡΕΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΥΠΕΛΛΑ ΟΣΑ ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ!!!

στις 19/10/2015 04:04
lucadirisio ti ton vrizis ton anthropo re xaxaxaxa aplos o bookadoros vlepi tin alithia kai ti leei den eine sa kai esas tous blakes pou eno xerete oti den pate pouthena sinexizete na lete tis idies malakies

στις 19/10/2015 20:15
lucadirisio ANTE ΓΑΜΗΣΟΥ ΕΣΥ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤΑΚΙ,Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ Η ΠΑΡΤΟΥΖΙΑΡΑ ΚΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΣΟΥ Η ΞΕΣΚΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ.ΑΝΤΕ ΡΟΥΦΟΚΑΒΛΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΙΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΧΩΣΩ ΣΤΟΝ ΚΟΛΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΤΗΣ ΣΑΜΠΑΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΡΡΑΦΗ ΠΡΩΚΤΟΥ.ΑΚΟΥ ΠΟΥΣΤΑΚΙ: ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΑΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΓΑΘΟΨΟΛΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΑΣΘΕΝΗΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΘΕΡΑΠΕΥΤΕΙΣ ΠΑΠΑΡΙ.

στις 22/10/2015 12:19
ΠΩ,ΠΩ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΝΕΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.