Τίναξε την μπάνκα με Μαρσιάλ η Γιουνάιτεντ

Τίναξε την μπάνκα με Μαρσιάλ η Γιουνάιτεντ



Παίκτης της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ είναι και επίσημα ο Άντονι Μαρσιάλ. Ο νεαρός Γάλλος επιθετικός υπέγραψε τετραετές συμβόλαιο συνεργασίας με δυνατότητα επέκτασης γι’ ακόμα ένα έτος και ανακοινώθηκε επίσημα από τους «κόκκινους διαβόλους». Στα 50 εκατ. ευρώ το ποσό της μεταγραφής από την Μονακό!

Ολοκληρώθηκε η μεταγραφή του Άντονι Μαρσιάλ στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Οι «κόκκινοι διάβολοι» ήρθαν σε συμφωνία με την Μονακό και ανακοίνωσαν την απόκτηση του Γάλλου επιθετικού, ο οποίος υπέγραψε για 4+1 χρόνια.

Το ποσό της μεταγραφής δεν έγινε επίσημο γνωστό, ωστόσο σύμφωνα με τους Άγγλους, αγγίζει τα 50 εκατ. ευρώ! Παρόλα αυτά, τα γαλλικά Μέσα υποστηρίζουν ότι μαζί με τα μπόνους, το συνολικό «deal» μπορεί να φτάσει ακόμα και τα 80 εκατ. ευρώ (!!), κάτι που δεν επιβεβαιώνεται από τα αγγλικά ΜΜΕ.

«Είμαι ενθουσιασμένος που ήρθα στην Γιουνάιτεντ. Πάντα ήθελα να παίξω στην Πρέμιερ Λιγκ, δεν βλέπω την ώρα να γνωρίσω τους συμπαίκτες μου», δήλωσε μεταξύ άλλων ο Μαρσιάλ, ο οποίος σημείωσε 9 γκολ και 4 ασίστ σε 35 παιχνίδια στο περασμένο πρωτάθλημα





Στοιχεία για τον αγώνα: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ. - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.803.203.751.901.601.151.221.73
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.401.924.401.781.72
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.951.603.3030.00

Σχολιασμός

12 σχόλια:

στις 01/09/2015 19:46
kalos paikths para polla lefta omws para ma para polla lefta

στις 01/09/2015 19:48
η γιουναιτεντ εδωσε πολλα χρηματα για τον μαρσιαλ!!

στις 01/09/2015 19:50
oso kalos paixths kai na einai .. einai upervolika polla ta lefta.....

στις 01/09/2015 20:31
παλτο . αλλη μια αποτυχημενη μεταγραφη απο τον αρχιερεα της αποτυχιας Luis van gaal. Luis van gaal we trust !!! hahaha

στις 01/09/2015 20:32
kai ? lefta den exei re? 1 dis kai kati tis edose mono gia na diafhmizei to adidas stin mpluza tis h adidas h etairia tha me trelanete twra? exei kai para exei h m.u

στις 01/09/2015 21:20
epidi iste asxetei kai dene xetwe di tis omades kai tous pextes einai poli kali metagrafi gt einai neo kai liga edose

στις 01/09/2015 22:14
kati tetoiew malakismenes omades yparxoyn kai dinoyn tosa lefta gia paparakia!!!

στις 01/09/2015 22:18
euxomai auto to paparaki na gamisei tin kathe poutano omada sas ;)

στις 02/09/2015 00:13
nai kai na gamhsei ti 8a ginei?malaka axrhste pairneis pososta mhpws?8a mporoysan ta misa kai parapanw apo ayta ta ekatommyria na ta dwsoyn se an8rwpoys poy pinane..alla oxi..axrhsto on!!

στις 02/09/2015 01:04
ΠΑΛΙ ΤΑ @@ ΤΗΣ ΣΙΤΥ ΚΑΙ ΤΣΕΛΣΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΦΕΤΟΣ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΝΑΚΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥΛΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ.. ΜΑΡΣΙΑΛ ΚΟΝΤΟΓΚΜΠΙΑ ΟΚΑΜΠΟΣ ΚΟΥΡΖΑΒΑ ΑΜΠΝΤΕΝΟΥΡ ΚΑΡΑΣΚΟ.. ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ

στις 02/09/2015 20:00
malaka arsenal mipws pinas kai esu gi auto milas etsi.autos exei liwsei gia na kataferei auto pou katafere esu kai o kathe enas san esena ti kanei ektos apo to na kathete oli mera sto internet kai na pinei kafe apo edw kai apo ekei???????????????

στις 03/09/2015 12:12
καλουτσικος παιχτης αλλα δεν αξιζει 80 εκατομυρια...σιγουρα στο μελλον θα γινει καλυτερος αλλα φετος που να βρει χρονος συμμετοχης...ειναι ακομα μικρος

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.