Παραιτήθηκε ο Μπιέλσα!

Παραιτήθηκε ο Μπιέλσα!

Αφορά τον αγώνα ΡΕΜΣ - ΜΑΡΣΕΪΓ


Η εντός έδρας ήττα-σοκ της Μαρσέιγ από την Καέν στην πρώτη αγωνιστική του Σαμπιονά έφερε την παραίτηση-βόμβα του Μαρσέλο Μπιέλσα από την τεχνική ηγεσία της ομάδας!

Παρελθόν από την τεχνική ηγεσία της Μαρσέιγ αναμένεται να αποτελέσει ο Μαρσέλο Μπιέλσα. Ο Αργεντινός τεχνικός υπέβαλε την παραίτηση του αμέσως μετά την ήττα (0-1) από την Καέν στο Βελοντρόμ και το μόνο που απομένει είναι να γίνει δεκτή από τη διοίκηση του συλλόγου.

«Παραιτούμε από τη θέση του προπονητή της Μαρσέιγ. Τελείωσα τη δουλειά μου εδώ και επιστρέφω στη χώρα μου. Έχω ήδη ενημερώσει τον πρόεδρο μέσω γραπτής επιστολής», δήλωσε ο Μπιέλσα, πυροδοτώντας τη… βόμβα.

Ο ίδιος πρόσθεσε: «Είμαι λυπημένος και απογοητευμένος γιατί δεν περίμενα την ήττα. Στο πρώτο ημίχρονο, είχαμε προβλήματα στη δημιουργία του παιχνιδιού, ωστόσο στο δεύτερο ήμασταν πολύ καλοί και έπρεπε να νικήσουμε. Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία».

Αξίζει να σημειωθεί πως το όνομα του Μπιέλσα έχει ακουστεί για την τεχνική ηγεσία της Εθνικής Μεξικού. Μάλιστα, ο ατζέντης του φέρεται ότι έχει συναντηθεί με μέλη της μεξικανικής ποδοσφαιρικής ομοσπονδίας και πλέον μένει να φανεί αν θα είναι αυτός ο αντικαταστάτης του Μιγκέλ Ερέρα.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΡΕΜΣ - ΜΑΡΣΕΪΓ
1Χ2OverUnder1X12X2
3.153.152.001.801.701.581.221.22
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.601.852.501.601.85
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.101.803.0017.00

Σχολιασμός

23 σχόλια:

στις 09/08/2015 01:17
Ειναι καλος προπονητης παντως.

στις 09/08/2015 01:24
Θα ηταν καλος και για εθνικη ελλαδος.. τι λετε?

στις 09/08/2015 01:59
xriazomaste kapion pou na vlepi tus pektes san ikogenia oxi san doulous (makarian - ranieri )

στις 09/08/2015 02:51
sigoura tha itan to kalitero gia tin ethniki auti tin stigmi...

στις 09/08/2015 04:06
Aaa kala..eseis nwmizete oti mono o coach fteh g thn katantia ths ethinikis?re ta pedia koimounte orthiei k plhronou xenodoxeio..an mazevame omada apo edw mesa ta nisia feroe mia fora tha ta kerdizame tou pousti dld..tespa epidei to prama pige alou..o mpielsa kalos einai apla ligo xerokefalos isos fteh t proxorimeno ths ilikias tou.twra autos efuge g alous logous pou emeis dn xeroume ,.dn paratas n

Mia omada etc oti na nai kati pextike sta paraskinia 100%

στις 09/08/2015 07:18
freedom εισαι μεγαλο μυαλο φιλαρακι κοσμεις το agones....Pragmati θα σου δωσω μια πληροφορια που ισχυει....το ματσακι ηταν στημενο στο 2 ----->>100%....Οποτε καταλαβες τι εγινε στα παρασκηνια....

στις 09/08/2015 13:41
anaximandros gt to les auto re palikara xereis kati p dn xeroume?h exeis anthrwpo apo mesa?

στις 09/08/2015 14:02
Tιποτα κι ξερει. Ειναι τρανος μαλακας απλα. Σχολιαζει σε καθε αγωνα για στημενα ματς

στις 09/08/2015 14:12
pou einai o Paxaros gamw thn panagia?

pws tha paiksoume stoixhma fetos? <3

στις 09/08/2015 14:20
@T4soa -------->>><<Ειναι τρανος μαλακας απλα.>> ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΑΣΟ ΜΕΤΑΦΡΑΣΕ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΛΕΞΙΚΟ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ?ΑΡΧΑΙΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ?...βοηθησε μας να σε καταλαβουμε φιλε μου παοκιτση τατσο

στις 09/08/2015 14:22
Αναξιμανδρρε. Οι αποψεις σου συστελλοντε σε πλατωνικα υψηπετη. Εκ του συσταδην εισαι φλομπας.

Pontoc εστι γη ελληνικη

στις 09/08/2015 14:26
Προσπαθεις να μιμηθεις θο αυθεντικο σπραρουλιασμα και συστελεσε με σαραβατσιανα στοιχεια.

στις 09/08/2015 14:26
Το* συστελεται*

στις 09/08/2015 14:27
Σμπαρουλιασμα*. Εισαι δυστοπικος.

στις 09/08/2015 14:30
Tα σχολια σου περιεχουν ανουσια πολυκυκλικη γκαζατοτροπικη υποβολιμαια δωνικη τελετουργια .

στις 09/08/2015 14:31
Νομιζω ημουν ξεκαθαρος? Ή εισαι τυπου κουνταλινι?

στις 09/08/2015 14:50
Hahahahahahahahahaha kala ta leei o tasos hahaha r p einai o paxaros!hahahahaha exeis dikio r pexth p na pexeis stoixima xwris paxaro !hahaha swraios taso

στις 09/08/2015 16:48
Αναρχιμανδρε δεν μιλας τωρα μωρη χλαμουτσα ε?

στις 09/08/2015 18:10
Re sy t4sos τι ναρκωτικα παιρνεις??Εχουν κυκλοφορησει στην αγορα ή einai εφευρεσεις δικες σου??ΤΙ να σου πει βρε τριμαλακα τσοπανοβοσκε??Ουτε το ονομα σου δεν ξερεις να γραψεις στο ξαναλεω...ΖΗτημα αν εισαι αποφοιτος δευτεροβαθμιας εκπαιδευσης...Γυμνασιο μεχρι ποια ταξη εβγαλες ρε θηριο???Με μαγεψες με αυτη την ρηξικευλεθη πολυποικικη γραφη σου...Βεβαια οι μισες λεξεις δεν υπαρχουν ειναι δικης σου επινοησης.....Χαχαχαχαχαχα πουλαει και πνευμα ο αδαεις πλατυεμλυνθας

στις 09/08/2015 18:19
Στησανε το παιχνιδι στο διπλο freedom απο την διοικηση της ομαδας,για αυτο υπεβαλλε την παραιτηση του,οντως ισχυει...Δεν μπορω να καταγραψω περισσοτερα...

στις 09/08/2015 18:30
Gamata re file..kati tetoio pisteva k egw gt eida kati stigmiotipa k ta paidia htan sta paparia tous les k kanan diakopes

στις 09/08/2015 22:03
Ιμπασε= Αναρχιμανδρος ο ιδιος ειναι χαχχαχαχα κανε κιαλα αccount.

R μπετοβλακα μαθε ελληνικα πρωτον που θα μ πεις οτι εφευρισκω λεξεις. Δευτερον t4sos tasos ksipna blaka

στις 16/08/2015 20:52
Εφευρίσκεις ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.