Σούπερ Λιγκ: Γιορτές στην κορυφή

Σούπερ Λιγκ: Γιορτές στην κορυφή



Σε ένα επεισοδιακό παιχνίδι στην Λιβαδειά, ο ΠΑΟΚ νίκησε με 2-1 τον Λεβαδειακό και θα κάνει γιορτές στην κορυφή της Σούπερ Λιγκ καθώς πέρασε ξανά στην 1η θέση με +1 από τον Ολυμπιακό. Οφσάιντ το πρώτο γκολ του Τζαβέλλα (12’) ο οποίος πιάστηκε στα χέρια με τον Μάντζιο στο 23’ με αποτέλεσμα οι δύο παίκτες να αποβληθούν. Το άλλο γκολ ο Περέιρα (51’), μείωσαν με Κονέ (80’) οι γηπεδούχοι που έχασαν μεγάλες ευκαιρίες στο φινάλε για την ισοφάριση.

Τη νίκη που του επιτρέπει να ανέβει ξανά στην κορυφή της Σούπερ Λιγκ πήρε στη Λιβαδειά ο ΠΑΟΚ, ο οποίος κέρδισε δύσκολα με 2-1 τον Λεβαδειακό και θα κάνει γιορτές στο +1 από τον Ολυμπιακό.

Η ομάδα του Αναστασιάδη ξεκίνησε ιδανικά καθώς προηγήθηκε μόλις στο 12ο λεπτό με γκολ του Τζαβέλλα, μετά από φάση διαρκείας στην οποία ο Σαλπιγγίδης που κάνει το σουτ είναι οφσάιντ, το οποίο όμως δεν υποδείχθηκε από τον βοηθό.

Σούπερ Λιγκ: Γιορτές στην κορυφήΈντεκα λεπτά μετά, ο σκόρερ του ΠΑΟΚ αποβλήθηκε στο 23’ μαζί με τον Βαγγέλη Μάντζιο του Λεβαδειακού, καθώς οι δύο παίκτες πιάστηκαν στα χέρια και ο Παππάς τους έδειξε κόκκινη κάρτα.

Στο 27’ ο ΠΑΟΚ «άγγιξε» το δεύτερο γκολ, καθώς το σουτ του Περέιρα τράνταξε το αριστερό δοκάρι του Σηφάκη, με τον Αργεντινό όμως να βρίσκει δίχτυα στο 51ο λεπτό, «γράφοντας» το 2-0 για τους φιλοξενούμενους που μέχρι εκείνο το σημείο δεν είχαν απειληθεί σημαντικά από τον Λεβαδειακό.

Ωστόσο η εικόνα του ματς άλλαξε στη συνέχεια, με τους γηπεδούχους να κερδίζουν μέτρα, ψάχνοντας το γκολ ώστε να επιστρέψουν στο ματς. Στο 61’ ο ΠΑΟΚ έχασε με τραυματισμό τον Βίτορ και τελικώς στο 80’ ο Λεβαδειακός μείωσε σε 2-1 με κεφαλιά του Κονέ.

Μάλιστα, η ομάδα του Παντελίδη «άγγιξε» το 2-2, με τους Βοιωτούς να είχαν μεγάλες ευκαιρίες με τους Σοτέλο (82’, 85’) και Μιλοσάβλιεφ (88’, 90+1’) για να φέρουν το παιχνίδι στα ίσα, με το 2-1 όμως να μένει μέχρι το φινάλε.

Παράπονα από την διαιτησία είχε και ο ΠΑΟΚ ο οποίος διαμαρτυρήθηκε για αρκετά φάουλ υπέρ του Λεβαδειακού, με τον Αναστασιάδη να κάνει λόγο για «παρωδία» στο φινάλε της αναμέτρησης.



Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΠΑΟΚ

Σχολιασμός

66 σχόλια:

στις 21/12/2014 22:25
┏┓┏┓┏┓┏━━┓┏━┓╋┏┓┏━━━━┓┏━━━┓┏━━━┓

┃┃┃┃┃┃┗┫┣┛┃┃┗┓┃┃┃┏┓┏┓┃┃┏━━┛┃┏━┓┃

┃┃┃┃┃┃╋┃┃╋┃┏┓┗┛┃┗┛┃┃┗┛┃┗━━┓┃┗━┛┃

┃┗┛┗┛┃╋┃┃╋┃┃┗┓┃┃╋╋┃┃╋╋┃┏━━┛┃┏┓┏┛

┗┓┏┓┏┛┏┫┣┓┃┃╋┃┃┃╋╋┃┃╋╋┃┗━━┓┃┃┃┗┓

╋┗┛┗┛╋┗━━┛┗┛╋┗━┛╋╋┗┛╋╋┗━━━┛┗┛┗━┛

┏━━━┳┓╋┏┳━━━┳━┓┏━┳━━━┳━━┳━━━┳━┓╋┏┓ ┃┏━┓┃┃╋┃┃┏━┓┃┃┗┛┃┃┏━┓┣┫┣┫┏━┓┃┃┗┓┃┃ ┃┃╋┗┫┗━┛┃┃╋┃┃┏┓┏┓┃┗━┛┃┃┃┃┃╋┃┃┏┓┗┛┃ ┃┃╋┏┫┏━┓┃┗━┛┃┃┃┃┃┃┏━━┛┃┃┃┃╋┃┃┃┗┓┃┃ ┃┗━┛┃┃╋┃┃┏━┓┃┃┃┃┃┃┃╋╋┏┫┣┫┗━┛┃┃╋┃┃┃ ┗━━━┻┛╋┗┻┛╋┗┻┛┗┛┗┻┛╋╋┗━━┻━━━┻┛╋┗━┛ ┏━━━┳━━━┓┏┳┓╋┏┓╋╋┏━━━┳━━━┓┏┓┏━━━┓ ┃┏━┓┃┏━┓┣┛┃┃╋┃┃╋╋┃┏━┓┃┏━┓┣┛┃┃┏━━┛ ┗┛┏┛┃┃┃┃┣┓┃┗━┛┃╋╋┗┛┏┛┃┃┃┃┣┓┃┃┗━━┓ ┏━┛┏┫┃┃┃┃┃┣━━┓┣━━┳━┛┏┫┃┃┃┃┃┃┗━━┓┃ ┃┃┗━┫┗━┛┣┛┗┓╋┃┣━━┫┃┗━┫┗━┛┣┛┗┳━━┛┃ ┗━━━┻━━━┻━━┛╋┗┛╋╋┗━━━┻━━━┻━━┻━━━┛ ┏━━━┓┏━━━┓┏━━━┓┏┓┏━┓┏┳┳┳┳┳┳┳┳┳┳┳┓ ┃┏━┓┃┃┏━┓┃┃┏━┓┃┃┃┃┏┛┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃ ┃┗━┛┃┃┃╋┃┃┃┃╋┃┃┃┗┛┛╋┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃ ┃┏━━┛┃┗━┛┃┃┃╋┃┃┃┏┓┃╋┗┻┻┻┻┻┻┻┻┻┻┻┛ ┃┃╋╋╋┃┏━┓┃┃┗━┛┃┃┃┃┗┓┏┳┳┳┳┳┳┳┳┳┳┳┓ ┗┛╋╋╋┗┛╋┗┛┗━━━┛┗┛┗━┛┗┻┻┻┻┻┻┻┻┻┻┻┛

στις 21/12/2014 22:25
GAMO TIN PARAGKA SAS POUTANAS GIOI GAYROI MAS EVGALE TIN PSIXI O POUSTIS DIAITITIS AUTA DEN GINONTAI ME 5 VASIKOUS MEINAME CENTER BACK EPAIZAN TO DEKSI KAI ARISTERO BACK LOGO KOKKINIS KAI TRAUMATISMOU TOU VITOR LIGO PRIN TO TELOS OMOS GIA ALLI MIA FORA MILISE I PSIXI TOU PROTATHLITI XEIMONA PROSKINATE KOLOPSARA TIN MEGALITERI OMADA TIS ELLADOS 3 MINES EISTE KATO APO TA @@ MAS TOU XRONOU ERXONTAI MEGALITERA GAMISIA!!!

στις 21/12/2014 22:32
Και παλι δε μου αρεσε η ομαδα.....! ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ.....! ενω την προηγουημενη βδομαδα λεγαμε για μαντουρο και μαρτενς... εκτος ομαδα.. και βλεπεις μαντουρο... βασικο.. ο οποιος δεν εχει αντοχες.. δε μπορουσε να παρει 1 κεφαλια... Εμμονη του κοουτς με αυτον το παικτη πολυ λανθασμενη.......! Το γκολ του τσαββελα.. ξεκιναει απο οφσαιτε του σαλπι.....! Σωστες οι κοκκινες... τωρα το πεναλτι..Πρωσοπικη γνωμη ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΑΛΤΙ.......! οταν λεμε αληθειες χωρις μαυρα κοκκινα πρασινα γυαλια... υπαρχει χερι...! ΤΟ ΘΕΛΕ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΝΑΛΤΙ....! ανυπαρκτα φαουλ κατα του Παοκ.. οπως και ορισμενες κιτρινες.......! Αλλα για μενα δεν ειναι δικαιολογιες...! ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ.. ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟΤΕΡΜΑ 2 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ 2 ΓΚΟΛ...! ενω η λιβαδεια μπορουσε και 3 να βαλει ειχε Κλασικες ευκαριες Λυπαμαι Κυριοι του ΠΑΟΚ αλλα δεν εχουμε ομαδα για κουπα...... !ΜΙΣΗ ΟΜΑΔΑ ΕΞΩ......! ιτανζ πολυ καλος περευρα πολυ καλος...! κανενας αλλος δε μαρεσε.....! Εαν δε φερουμε

στις 21/12/2014 22:32
Εαν δε φερουμε ΕΤΟΙΜΟΥΣ 4-5 ΠΑΙΚΤΕΣ που θα ανεβασουν λιγο το επιπεδο τον ΠΑΟΚ...! πρωταθλημα δε παιρνουμε.. ειτε με σπρωξιμο στο οσφο ειτε χωρις.. με αυτη τη ομαδα δεν υπαρχει ΚΟΥΠΑ.....ΔΥΣΤΗΧΩΣ.!

στις 21/12/2014 22:35
και περσυ ειχαμε προβληματα τραυματισμων........ οπως και φετος.... ποιον εχουμε γυμναστη ρε παιδια?? χαχχαχαα!!!

στις 21/12/2014 22:43
Με το ετσι και το θελω

Το πρωταθλημα το εχουνε στημενο

Για τον ΠΑΟΚ παιξτε τοπι

Να παραμιλαει ολη η Ευρωπη

στις 21/12/2014 22:44
Paok against all

στις 21/12/2014 22:48
░░░░░░▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓░░░░░░

░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓░░░░

░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░░░░░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░

░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░░░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░

░░░░▓▓▓░░░▓▓▓▓▓░░░▓▓▓▓▓░░░▓▓▓░░░░

░░▓▓▓▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓▓▓▓░░

░▓▓░▓▓▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓▓▓░▓▓░ ▓▓░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░▓▓ ▓░▓▓░▓▓▓▓░░░▓▓░▓▓░░░▓░▓░▓▓▓▓░▓▓░▓ ▓░▓░▓░▓▓▓░▓░▓░▓░▓░▓░▓░░▓▓▓▓░▓░▓░▓ ▓░▓░▓▓▓▓▓░▓░▓░▓░▓░░░▓░▓░▓▓▓▓▓░▓░▓ ▓▓▓░▓░▓░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░▓░▓░▓▓▓ ▓░▓░▓░▓░▓▓▓░▓▓░▓▓▓░▓▓░▓▓▓░▓░▓░▓░▓ ▓░▓▓▓░▓░▓▓▓░▓▓░▓▓▓░▓▓░▓▓▓░▓░▓▓▓░▓ ▓░▓░▓░▓▓░▓▓░▓▓░▓▓▓░▓▓░▓▓░▓▓░▓░▓░▓ ▓░▓░▓▓▓░▓░▓▓▓▓░▓▓▓░▓▓▓▓░▓░▓▓▓░▓░▓ ▓░▓░▓░▓▓░▓░▓▓▓░▓▓▓░▓▓▓░▓░▓▓░▓░▓░▓ ▓▓▓░▓░▓░▓░▓▓░▓▓▓▓▓▓▓░▓▓░▓░▓░▓░▓▓▓ ▓░▓░▓▓░▓░▓▓░▓▓░▓▓▓░▓▓░▓▓░▓░▓▓░▓░▓ ▓░▓░▓░▓░▓░░▓▓░▓░▓░▓░▓▓░░▓░▓░▓░▓░▓ ▓░▓▓░▓░░░░▓▓░▓░▓░▓░▓░▓▓░░░░▓░▓▓░▓ ▓░▓░▓░░░░▓▓░▓░▓▓░▓▓░▓░▓▓░░░░▓░▓░▓ ▓▓░▓░░░░▓▓▓▓▓░▓▓░▓▓░▓▓▓▓▓░░░░▓░▓▓ ▓░▓░░░░░░░▓▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓▓░░░░░░░▓░░

στις 21/12/2014 23:01
ARMENOS POU XATHIKES RE DEN ME APANTISES SE TIPOTA APO AUTA POU SE EGRAPSA SE EXO IKANO EPEIDI EISAI ASXETOS NA MIN KSEREIS NA MIDENIZEIS OUTE TO SCORE OUTE NA VLEPEIS TA PALIA SXOLIA TELOS PANTON TO THEMA EINAI OTI TA VLEPEIS TA PERISSOTERA LATHOS DILADI EISAI ANTIGRAFI GAYROU POU DEN KSEREI BALITSA THA STA GRAPSO PALI ANALITIKA OLA BAS KAI MATHEIS TA VASIKA PRIN VGO NA TO GIORTASO...

στις 21/12/2014 23:08
POS NA SOU ARESEI I OMADA OTAN PAIZOUME ME MISI VASIKI 11ADA TO MANDURO TON EVALE IPOXREOTIKA MESA STO GIPEDO EPEIDI O TZANDARIS ITAN EKTOS APOSTOLIS LOGO TIMORIAS TOU AUTOS AFOU LES OTI EISAI PAOKTSIS EPREPE NA TO KSEREIS...DEN BOROUSE NA KANEI KATI ALLO O AGGELOS AFOU ETIXE ETSI ENNOEITAI OTI DEN AKSIZEI O PAIXTIS GIA AUTO O SIMERINOS ITAN O TELEUTAIOS TOU AGONAS...TO GOAL TOU TZAVELLA EINAI KANONIKOTATO OFFSIDE EINAI O SALPIGIDIS AFOU GINEI APOKROUSI APO TON TERMATOFILAKA KAI FISIKA DEN IPARXEI KANENA PENALTY AFOU TO XERI EINAI AKOUSIO LOGO GIRISMENIS PLATIS DEN BOROUSE NA TO APOFIGEI...PISTEUEIS OTI EINAI ALITHEIES ALLA DEN EINAI ETSI PERISSOTERO PENALTY ITAN I FASI TOU GOLASA POU DEN EIPES TIPOTA GIA AUTO OUTE ANAFERTHIKES STO PATIMA TOU VITOR APO PAIXTI TOU LEVADEIAKOU POU MATOSE KAI ANAGKASTIKE NA KANEI RAMATA OTAN VGIKE EKSO...

στις 21/12/2014 23:13
META POS GINETAI ENO PAIZO ME CENTER BACK ENA ARISTERO KAI ENA DEKSI BACK NA MIN PAIZEI MONOTERMA STO TELOS O LEVADEIAKOS???OLA STRAVA TA VLEPEIS KAI DEN KSERO GIATI VALE LIGO TO MIALO SOU NA DOULEUEI 100% THA ERTHEI TON IANOURAIO KORIFAIOS CENTER BACK OPOTE DEN PAIZEI NA DEIS KSANA KATI TETOIO...MONOS SOU GRAFEIS OTI ITAN I MISI OMADA EKSO KAI TIN KRINEIS SAN NA PAIZAME KANONIKA OS PARADEIGMA PREPEI NA PERNEIS TO DIPLO MESA STO KARAISKAKI KAI OXI AUTOUS TOUS AGONES POU PAIZOUME ME XILIA PROVLIMATA...DEN EINAI THEMA GIMNASTI MONO OI TRAUMATISMOI EPITELOUS MATHE TA VASIKA EXO VARETHEI NA SE DIORTHONO LOGO MLKIAS IPOFEROUME SE FILIKO TIS SLOVAKIAS TRAUMATISTIKE O MAK...OSOUS PAIXTES KALOUS KAI NA FEROUME ME TETOIA PARAGKA APOKLEIETAI NA TO SIKOSOUME PROTA PREPEI NA KOITAS POS THA GKREMISTEI AUTO TO TERATOURGIMA ALLIOS PROKOPI DEN IPARXEI KAI I REAL MADRID NA EPAIZE STIN ELLADA PALI DEUTERI THA EVGAINE...

στις 21/12/2014 23:17
XAXAXAXAXAXAXAXA POSO PONESE O TELEUTAIOS VIASMOS MEXRI KAI O PAXAZOS POU EINAI APISTEUTA KAMENOS DEN EIXE TI NA GRAPSEI METANOITE KOLOPSARA THEMA XRONOU EINAI NA PESEI I PARAGKA!!!

στις 21/12/2014 23:26
Einai auto pou leme...VGALANE KI KOLOI GLWSSA....O allos leei ton paok tin kalyteri omada tis ellados...gia poio logo???epeidi vriskete stin koryfi edw kai 2-3 mines meta apo 30 kai den thimamai posa xronia....okaaaaayyyy

στις 21/12/2014 23:27
pragmatika milame gia komikotragikes morfes

στις 21/12/2014 23:52
o paok ektos pou einai sthn koryfh opoy sas vriskei sas gamaei gavrieles kai mprostarhs o klaus opou dei kokkino afaniazei

στις 22/12/2014 00:09
XAXAXAXAXAXAXAXA POSO PONESE TO SXOLIO ME TO POU GRAFO OUTE O PAXAZOS DEN EIXE TI NA GRAPSEI PETAXTIKAN AMESOS 2 GAYROI TORA XORIS KSEFTILISTIKATE APOKLEIETAI NA ITAN TIXAIO...I ALITHEIA DEN EINAI DIKAIOLOGIES KAI OUTE EIMASTE EMEIS PAXAZOI NA KLAIME EPEIDI DEN KATAFERE NA NIKISEI MIA OMADA ENO EIXE TIN VOITHEIA TIS PARAGKAS XAXAXAXAXAXAXAXA KALA RE ASTRONAUTI ESI KANEIS LATHOS STIN ORTHOGRAFIA KAI LES EMAS MIKRA PAIDIA???MIA ZOI SAS VIAZOUME EIDIKA STIN EDRA MAS KAI TA TELEUTAIA XRONIA PANTA DEUTEROI TERMATIZOUME AN DEN IPIRXE I PARAGKA ENNOEITAI OTI TO PROTATHLIMA THA ITAN DIKO MAS!!!XAXAXAXAXAXA EINAI AUTO POU LES THES NA PEIS VGALANE KAI OI KOLOI GLOSSA KANEIS ALLOS DEN TO LEEI AN DEN IPIRXE PARAGKA THA IMOUN STIN KORIFI KAI PRIN 20 XRONIA TETOIO ATHLO APOKLEIETAI NA TON EIXATE KATAFEREI ESEIS PROTATHLITIS XEIMONA ME DIAITISIA 80-20 KATA KAI ESENA 80-20 IPER OTAN DISKOLEUESAI EKTOS EDRAS OPOS ME TON ASTERA TRIPOLIS DEN IPARXEI SE ALLI XORA!!!

στις 22/12/2014 00:12
DEN EINAI PARAMITHAKI I EGKLIMATIKI ORGANOSI POU EXETE ALLA PRAGKATIKOTITA DEN XREIAZETAI NA BEI STO KORIDALLO O PROEDROS SAS OS ARXIGOS EGKLIMATIKIS ORGANOSIS GIA NA TO KATALAVEIS AKOMI KAI GAYROI TO PARADEXONTAI...

στις 22/12/2014 00:43
sostos o leon-64,o monos file...ka8iste re na doume pios 8a to parei sto telos to prwta8lima kai meta milate....o enas leei to exoume parei hdh epidi eimaste prwta8lites xeimona hmarton dld...o osfp eunohte ayto einai sigoyro alla ama den pareis paixtes prwta8lima den....sto telos merikoi 8a kribontai distixws epidi protrexoun!!!makari na to prospa8isei oso mporei o paok toulaxiston n exei kapio endiaferon!!!

στις 22/12/2014 00:54
edo kai xronia kanoume kales metagrafes o vierinha pou eixame ferei itan megalo talento borei na efere pio gnostous paixtes o gayros logo kerdon apo tin paragka afou evgaine kathe xrono sto champions league alla auto den simainei oti eixe kaliteri omada an itan etsi opos ta les den tha xreiazotan tin paragka pou paradexesai kai esi oti iparxei xaxaxaxaxaxaxa pos ta les etsi an itan thema kourasis to protathlima tora tha eixa parei 10 ektos tou oti tha ginoun metagrafes exoun dio evdomades kenes kai eimaste ektos Europis opote den iparxei thema kourasis...aektzi ta exeis berdepsei entelos dioti den vlepeis ti grafo grafo pentakathara prin ligi ora (OSOUS PAIXTES KALOUS KAI NA FEROUME ME TETOIA PARAGKA APOKLEIETAI NA TO SIKOSOUME PROTA PREPEI NA KOITAS POS THA GKREMISTEI AUTO TO TERATOURGIMA ALLIOS PROKOPI DEN IPARXEI KAI I REAL MADRID NA EPAIZE STIN ELLADA PALI DEUTERI THA EVGAINE) makari na itan thema paixton mono thema paragkas einai kirios kai meta milas esi pou exeis katoxirosei idi

στις 22/12/2014 00:55
to protathlima ston gayro prin liges meres???

στις 22/12/2014 01:15
mirallas>vierinha gia sugrine ligo poustopaidi den xreiazete kan na diavasw tin upoloiph paragrafo koblexismou mia zwh katw ap tous athinaious tha ste giati eiste vrwmiarides koblexikoi k aouganoi TSAGIA POUTANES STO 2o gyrw tha pesei polu klapsa

στις 22/12/2014 01:15
ree paokia den p0aizetai mpala me to zori kai thn paNAGIA KERDATE

στις 22/12/2014 01:16
oso xalia kai na maste mono me th fanela tha to paroume

στις 22/12/2014 01:19
file nevermore se 8imame fsk t idio pragma leme apla diaforetika...simfonoume kai oi duo loipon oti t prwtralima 8a t parei o osfp ...apla esu logo paragkas kai egw logw kai paragkas kai va8os pagkou...apla ayto!!!mn les omws 8a to paroume h to exoume parei hdh giati den xereis ti 8a ginei st telos ...kai monos s to les.... kai h real na r8ei!!!:p

στις 22/12/2014 01:28
OMG PIO ASXETOS PETHAINEIS POU PAS ME AUTO TO ONOMA KATARXAS TO BE EINAI O IXOS TOU PROVATOU EPEIDI EISAI PROVATO???O VIERINHA PAIZEI STIN WOLFSBURG POU EINAI DEUTERI AUTI TIN STIGMI PISO APO TIN BAYERN KAI O MIRALLAS PAIZEI STIN EVERTON POU EINAI EKTOS 10ADAS STIN PREMIER LEAGUE POUTANAS GIE ASXETE SE OLA AFOU SE PONAEI I ALITHEIA POS NA DIAVASEIS OLA OSA EXO GRAPSEI PANTA THA EISTE KATO APO TA @@ MAS APO EDO KAI PERA EIDIKA AN DIALITHEI I PARAGKA ERXONTAI MEGALITERA GAMISIA STON DEUTERO GIRO STIN TOUBA THA GINEI TIS POUTANAS KAI APO TIN LEOFORO DEN PERNAS -4 VATHMOUS APO TORA EISAI POUTANAS GIE XAXAXAXAXAXAA MPAMIA APO POU KSEFITROSES ESI 1-2 KERDISES TON LEVADEIAKO STO 91' KAI LES GIA EMAS APO TON POLI PAPA POU TROS THA XAZEPSEIS TELEIOS MIN AKOUS OTI SE LENE EXOUME PIO VARIA FANELA EMEIS DEN EXEI LEROTHEI ME VROMIA POTE OLA AUTA TA XRONIA!!!

στις 22/12/2014 01:32
omg aektsi tha me trelaneis esi prin ligo egrapses kathiste na doume pios tha parei to protathlima kai meta milate kai tora mou les oti simfonoume oti tha to parei o gayros pragmatika exeis berdeutei entelos den egrapsa pouthena oti tha parei o gayros oute egrapsa oti tha parei o paok opos eleges prin vathos pagkou exo kai ego exo xrisimopoiisei 20 paixtes os tora pote egrapsa oti to protathlima to exoume parei idi den vlepeis kala mou fainetai stin parenthesi alla grafo...

στις 22/12/2014 01:39
exw mperdeytei file ok...kalh s nixta kai kales giortes!!!

στις 22/12/2014 08:06
Γκολ οφσάιντ και δεν δόθηκε πέναλτι στο χέρι του Παπαδόπουλου και γκρινιάζουν για διαιτησία κι απο πανω... Αλλα ετσι τους μάθανε. Να σκούζουν αφού δεν εχουν ομάδα.

Αν είχε κερδίσει ετσι ο Ολυμπιακος σημερα θα ειχαν κινητοποιήσει εισαγγελείς κι αθλητικούς δικαστές. Επειδή ειναι ΠΑΟΚ όμως , πέρασαν ολα στα ψιλά...

στις 22/12/2014 10:14
σωστα, κανενας δεν παιρνει μια ομαδα για να κανει το κεφι του και να παιρναει την ωρα του, ολα γινοντε για τα λεφτα και μονο γι αυτα, το προβλημα ειναι οτι ο μαρινακης το εχεσε και το αφησε, ειναι τοσο πολυ σιγουρος οτι δεν θα τον κανουν τιποτα που ουτε τα προσχηματα δεν κρατησε

στις 22/12/2014 10:17
και ισως αυτο να του στοιχησει,το κακο ειναι να μην πληρωσει το μαρμαρο και ο ολυμπιακος γιατι τοτε θα του βγει πολυ ξυνο, σαμπως οτι εκανε τοεκανε για τον ολυμπιακο; χεσμενο τον εχει, εβγαλε μυρια για την τσεπη του και εκανε του κωλου μεταγραφες για την ομαδα ολοι τα ξερετε αυτα

στις 22/12/2014 10:19
αυτος ειπε θα παιρνω τα πρωταθληματα με τον ενα η τον αλλον τροπο καθοτι δεν υπαρχει αντιπαλο δεος απο μεριας προεδρων και ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι οι γαυροι γιατι ειναι πρωταθλητες και αυτος γιατι γεμιζε την τσεπη του

στις 22/12/2014 10:22
τωρα ομως εχει απεναντυ του αλλα λαμογια που ειπαν φτανει ρε μαγκα αρκετα εφαγες καντην με ελαφρα πηδηματακια κανε στην ακρη και ειρθε ο καιρος να φαμε και εμεις τωρα και αν το συνεχισεις το μονο που θα καταφερεις θα ειναι η ομαδα στην βου εθνικη και εσυ στην φυλακη οποτε εγω πιστευω οτι σε λιγο καιρο θα βγει και θα πει

στις 22/12/2014 10:26
οτι ο ολυμπιακος δεχετε μεγαλο πολεμο απο αλλους γιατι τον φθονουν και δεν μπορω να συνεχισω να προσφερω στην ομαδα δεδομενων των πραγματων, σας ζητω συγνωμη περασα πολυ ωραια χρονια με την ομαδα αλλα αποχωρω και πιος δεν θα παιρνουσε καλα με την ομαδα ρε μαρινακη οταν εβαζες 5 και επαιρνες 105;

στις 22/12/2014 10:36
η πολιτικη σκηνη ειναι τοσο χαλια στην ελλαδα αυτην την στιγμη που δεν ξερεις τι θα ξημερωσει, αν ελεγε καποιος παλια οτι ο τσοχατσοπουλος θα πηγαινε φυλακη θα το ελεγαν τρελλο και μαλακα ελα ντε που βγηκε αληθεια αυτο; ετσι και τωρα αν πει καποιος οτι θα παει στην βου ο ολυμπιακος αυτον θα τον πουν τρεις φορες μαλακα

στις 22/12/2014 10:36
Gavrakia skaste afti ti stigmi iste kato apta @@ mas.ke tora manges oli kseroume pios perni protaflima ektos apafton pou stinoun ta pexnidia ke den mas afinoune na pame brosta ine oti den ksodevoume lefta re pedia o olimpiakos ksodevi toulaxiston diofores perisotera apomas opote i piotita ton pekton pezi rolo,i dikimas kaikan fia den travane alo den to vlepete?eprepe na imastan +7.opote re pedia as vali ke o savidis ligo va8ia to xeri stin cepi ke apotelezma ta ine pio kaliteri afti ine alifia

στις 22/12/2014 10:39
αυτοι ομως που κυβερναν δεν εχουν μπεσα ακομη και για τους δικους τους ετσι οταν θα κανυον μετρημα τα κουκια εκει θα δουνε και ποσα ειναι, τα κουκια του ολυμπιακου; η τα κουκια ολων των αλλων; εγω καθομε χαλαρα και περιμενω στοιχημα

1,05 φευγει ο μαρινακης

17 μενει

στις 22/12/2014 13:18
συγνωμη παιδια αλλα ο ΠΑΟΚ ηταν ξανα στην κορυφη το 2009 αλλα μετα ειχε χασει 2-0 απο την σφαγη του σπαθα στο αρης-ΠΑΟΚ 2-0

στις 22/12/2014 15:32
Εάν το να βάζεις το πρώτο γκολ με οφσάιντ, να μην δίνεται κατά σου πέναλντι ,να φωνάζεις για διαιτησία στο δεύτερο ημίχρονο που σε έπαιζε μονότερμα η αντίπαλη ομάδα δεν είναι αλλοίωση αποτελέσματος κ τρομοκρατία(ναι για τις πρακτικές που σας έμαθε ο twitty μιλάω), προφανώς για την τρομοκρατία της μπουγάτσας, τότε τι είναι?

στις 22/12/2014 15:54
cuba2013 ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕ ΚΡΥΦΟΒΑΖΕΛΕ Η ΔΕΝ ΞΑΙΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΣΑΙ, ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΤΟ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΛΑΜΟΓΙΟ ΚΑΙ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΡΥΦΤΕΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙ ΤΙΣ ΒΡΩΜΙΕΣ ΤΟΥ, ΠΟΙΕΣ ΒΡΩΜΙΕΣ ΡΕ ΚΡΥΦΟΒΕΖΕΛΕ??? ΠΕΣΜΑΣ ΜΙΑ ΕΣΤΩ ΜΙΑ??? ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΕΝΑ ΕΥΡΩ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΗΜΟΣΙΟ? ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ??? ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΑΣΗ ΕΠΑΓΚΕΛΜΑΤΙΚΗ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΕ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ?? ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΕΓΩ ΚΡΥΦΟΒΑΖΕΛΕ, ΟΟΟΟΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΑΦΟΥΖΟ ΠΟΥ ΧΡΩΣΤΑΝΕ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ ΑΠΟ ΦΟΡΟΔΙΑΦΥΓΕΣ ΚΑΙ ΛΑΘΡΕΜΠΟΡΙΑ,ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΦΙΛΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΣ ΓΝΩΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΧΕΙΣ, ΟΜΩΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΤΕ ΛΑΣΠΗ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ

στις 22/12/2014 16:45
ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ ΓΑΥΡΟ ΘΑ ΠΑΕΙ.....

ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΜΕΝΑ.

στις 22/12/2014 18:55
Pantos o megaliteros Ilithios edw mesa einai o NeverMore .. kerdizei me diafora :P

στις 22/12/2014 18:57
milane filathloi tou paok gia protathlima afiste tous .. 20 xronia perasan .. exoun trelathei ta pedia.. oxi oti tha to paroun to apedi3an oti dn mporoun ..! tespa plaka exei olo auto :P sto telos allos tha kleei kai o xontros tha gelaei .. :) ... Paok :P PIOS PAOK MOREEEE miliste gia kamia megali omada..! eimai proodeutiki kai 3erw pos einai na eisai looserrr :)

στις 22/12/2014 18:58
o paok me 14 pextes nmzete oti tha parei protathlima pou stin 22 agonistiki tha parakalate gia o3igono

στις 22/12/2014 22:03
I PROTASI { O PREDRO SAS STON ISAGELEA GIA NA APOLOGITHI GIA STIMENOUS AGONES }ERWTISI???? OSA LEME VGENOYN MILANE OI DIKASTES GIA STIMENA PROTATHLIMATA ????? GIA BRAVOUS TIS NYXTAS POU PERNOUNE ENDOLES APO TON MARINAKI???? ARGISATE MERIKOI GAYROI NA KATALAVETE TIN OMADA SAS KAI TON PROEDRO SAS AFTA DEN TA LEW EGO TA LENE TA XARTIA !!! KLAPSTE PSOLOGAYROI!!

στις 23/12/2014 01:00
re file cuba2013 edw m ta xalas....giati na katseis na exhghseis s eka8e provato oti exeis dikio...ama deis poso duskolo einai na allaxei kapios ton eayto t des poso duskolo einai na allaxeis tous allous!!!xaxaxaxax krufovazelos leei o allos,nai les kai ama htan 8a fobotan n sto pei kai mesa apo to pc....re su cuba mipws eisai tou alafouzou praktoras????xaxaxax pantws se ola osa les eisai apolita sostos mn asxolise...la8os s pou apadises den axizei 8a t deis....

στις 23/12/2014 01:01
kai o melisanidis kai oloi lamogia den ton vgazw ap exw

στις 23/12/2014 02:07
Το ματς δεν ηταν "παρωδια", πολυ ευγενης ηταν ο Αγγελος. Το ματς ηταν φαρσοκωμωδια !!!

Φαινεται πως στο διαλειμα θα πληροφορηθηκε ο Παπας πως το πρωτο γκολ του ΠΑΟΚ ηταν οφσα'ι'ντ και χεστηκε πανω του μηπως και τον απωλησει ο Μαρινακης και επρεπε στο δευτερο ημιχρονο να ισοφαρισει ο Λεβαδειακος παση θυσια. Επι 20 λεπτα, απο το 70' και μετα

στις 23/12/2014 02:08
οποτε ακουμπουσε μπαλα ο ΠΑΟΚ ηταν φαουλ. Μα οποτε την ακουμπουσε !!! Οποιος εχει ματια και μυαλο και ειδε το ματς καταλαβαινει. Εγω παντως δεν εχω ξαναδει τετοιο πραγμα !!!

στις 23/12/2014 02:10
Η φαση του Παπαδοπουλου δεν ηταν πεναλτυ. Δεν ηταν πεναλτυ για τον απλουστατο λογο πως και τα δυο χερια του Παπαδοπουλου ακουμπουσαν κατω.

στις 23/12/2014 02:30
Φιλε cuba2013 σε μεγαλο ποσοστο συμφωνω με οσα γραφεις, βλεπεις και εγω παρακολουθω και μ' αρεσει το ποδοσφαιρο απο πολυ παλια. Πολυ πριν γινει το ποδοσφαιρο στην Ελλαδα επαγγελματικο και πεσουν τα μεγαλα συμφεροντα στο πρωταθλημα. Τοτε που εβλεπες μεγαλα ταλεντα που ξερανε πολλα κιλα μπαλλα να πατανε στο χορταρι. Ταλεντα οπως ο Κουδας, ο Γαλακος, ο Χατζηπαναγης, ο Δεληκαρης και ενα σωρο αλλοι παικταραδες. Τοτε που κατα μεγαλο ποσοστο τα πρωταθληματα κερδιζοταν μεσα στο γρασιδι !!!

στις 23/12/2014 08:37
Toulaxiston merikoi exete 3ipnisei pleon kai blepete .. oti auto p zoume dn einai athlitismos.. einai Alitia kai thrasos...! Gamo ti xoria pou zoume.. kai gamo tina panagia ton media..! mas exoun arrwstisei kai dn to xete parei xampari..!

στις 23/12/2014 08:39
file akis... auta p les itan prin tin dekatia tou 70.. meta apo kei asto

OLA GAMITHIKAN mpike to xrima kai oi xorigoi vlepeis kai 3afnika to podosfero theopioithike kai egine i megaliterh tripa tou ellinikou dimosiou...!

στις 23/12/2014 08:42
Auti Ti Stigmi loipon p milame enas proedros pou eprepe na einai filaki einai o MELISANIDIS..! Leo egw twra..! alla stin ellada vlepete etsi paei .. eisai alitis kai exis lefta... EKANES TIN TIXI SOU ..! pou tin espro3e ston gkremo o idios.. gia na mporei na 3eplinei ta ekatomia tous... pou exoun flomosei tous opadous sto psema ... kai erxomaste kai kanoume... Na sas do twra pou tha erhete me meso oro ilikias 37 xronon mesa stin omada ti tha kanete pragmatika..!

στις 23/12/2014 15:50
XAXAXAXAXAXAXA MITSTHEGREEK LEEI POU PAS PERIPTOSARA ME AUTO TO NAME PALI KALA POU DEN EVALES MITSOSTHEGREEK EPEIDI TAIRIAZEI OMOS PERISSOTERO THA SE LEO ETSI...ZOARA TERASTIA OUTE POSA XRONIA EXOUME NA PAROUME PROTATHLIMA DEN KSEREIS AN DEN MILISOUME EMEIS GIA PROTATHLIMA KOLOPSARO POIOS PREPEI NA MILISEI???TOSA XRONIA VAZO STOIXIMA PISTEUEIS OTI TA PROTATHLIMATA POU PERNEIS EINAI KANONIKA ME TOSO PAPA POU SAS EXOUN POULISEI LOGIKO TO VRISKO ALLA I ALITHEIA EINAI DIAFORETIKI KAI PONAEI...EGO TO APEDEIKSA OTI BORO NA GINO PROTATHLITS AFOU SE VIASA MESA STO KOTETSI ME DIAITISIA IPER SOU ESI TO MONO POU APEDEIKSES EINAI OTI SINEXIZEI NA IPARXEI PARAGKA...TI THA KANEI O XONTROS XAXAXAXAXAXAXA KOLOPSARO STO TELOS O PROEDROS SAS THA EINAI SE KELI VIP KAI O DIKOS MAS THA EINAI STON LEUKO PIRGO PANO NA SIKONEI TIN KOUPA ME 100.000 PAOKTSIDES APO KATO NA PANIGIRIZOUN!!!

στις 23/12/2014 15:56
XAXAXAXAXAXAXA TI OMADA EISAI LEEI POU TIN THIMITHIKES AUTI TIN OMADOULA GIOTOBALO APO TIN MIA LES MILISTE GIA MEGALES OMADES KAI APO TIN ALLI ANAFERESE STIN PROODEUTIKI XAXAXAXAXAXAXA POSA GOUSTA THA VGALO AKOMA STO SITE EXO VARETHEI NA GELAO...ENO DEN KSEREIS OUTE APO ORTHOGRAFIA ASXETE SE OLA GRAFEIS KAI STA ELLINIKA O PAOK ME TIS METAGRAFES POU THA KANEI THA EXEI 22 PAIXTES POU THA BOROUN NA PAIKSOUN VASIKOI ESEIS KOITAKSTE NA MIN FERETE PALI PALTA KAI TOUS DIOXNETE META APO ENA 6MINO STIN 22i AGONISTIKI LEEI THA PARAKALATE GIA OKSIGONO XAXAXAXAXAXA POS TO KSEREIS OTI THA EINAI AUTI I AGONISTIKI AKRIVOS SE PIRE TILEFONO ATOMO APO TIN PARAGKA???MERIKOI EXOUN KSIPNISEI ESI KOIMASAI AKOMA ORTHIOS ME APOTELESMA NA VGAZOUME ATELEIOTA GOUSTA DEN MILAS SIGKEKRIMENA ALITIA KAI THRASOS EINAI AUTO POU KANEI O MARINAKIS EMEIS DEN EIMASTE XOMENOI STA SKATA...AUTO PROTI FORA TO VLEPO ESI EXEIS ARROSTISEI APO TA MEDIA XAXAXAXAXAXAXA AN IPOSTIRIZEIS PROODEUTIKI AUTA PATHAINEIS DEN DOULEUEI TO MIA

στις 23/12/2014 16:09
KATI ALLO FTAIEI KAI VRISKETAI EPANO SOU PSAKSTO KALITERA THA TO VREIS SIGOURA SE KAPOIA XRONIA...TI GRAFEIS PALI RE PERIPTOSARA TO PODOSFAIRO STIN ELLADA DEN DIALITHIKE APO TOUS XORIGOUS TON OMADON ALLA APO TIN PARAGKA KAI TIN EISODO TOU STOIXIMATOS POU EGINE TO 2000 AFOU STINONTAI POLLOI AGONES ME STOXO TOU KERDOS OUTE TA VASIKA DEN GNORIZEIS I MEGALITERI TRIPA TOU DIMOSIOU PROERXETAI APO TIS MIZES POU PAIRNANE DIAFOROI POLITIKOI KAI APO TA ASFALISTIKA TAMEIA POU EXOUN BEI MESA POLLA DIS EURO ME TIS MLKIES POU KANOUNE APO TIS PTOXEUSEIS TON OMADON ZITIMA NA EXEI XASEI TO KRATOS KAMIA 100 EKATOMMIRIA MONO...POIOS THA EPREPE NA EINAI STIN FILAKI TORA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA MITSO EISAI ENTELOS GIA TON POUTSO ZITIMA XRONOU EINAI NA BEI STIN FILAKI O MARINAKIS OS ARXIGOS EGKLIMATIKIS ORGANOSIS KAI ESEIS ME LES OTI PREPEI NA BEI O MELISSANIDIS APLA TRAGIKO OTI KAI NA PO EINAI LIGO...AUTO TO EISAI ALITIS KAI EXEIS LEFTA EPREPE NA TO PEIS GIA TON MARINAKI DEN ITAN MLKS O MELISSANIDIS NA XO

στις 23/12/2014 16:12
XOSEI XRIMA GIA TIN OMADA ENO XROSTAEI POLLA EKATOMMIRIA I OMADA TOU KAI META ASXETE ENTELOS I AEK OTAN ANEVEI STIN SUPER LEAGUE ZITIMA NA KRATISEI 3-4 PAIXTES APO AUTI TIN OMADA AFOU OI PERISSOTEROI DEN KANOUNE GIA PROTATHLITISMO APOKLEIETAI NA VGEI ME AUTOUS STIN EUROPI 37 XRONON MESO ORO LEEI XAXAXAXAXAXAXAXA PERIMENE ESI ANAPIRE NA ERTHOUN ME TIN OMADA STIN SUPER LEAGUE...

στις 23/12/2014 16:19
K1N1GOS MATHE PROTA POS GRAFETAI TO OFFSIDE KAI META MILA GIA DIAITISIA TO PENALTY POU DEN MAS EDOSE TO DOLOFONIKO PATIMA POU MATOSE TON VITOR KAI OTI EDINE SE KATHE EPAFI PAIXTI TOU PAOK ME ANTIPALO FOUL DEN EIPES TIPOTA...TO XERI ITAN AKOUSIO AFOU EIXE GIRISMENI TIN PLATI TOU XAXAXAXAXAXAXA PIO TIFLOS PETHAINEIS ESEIS EXETE SINITHISEI ME DIAITISIA IPER SAS EMEIS EXOUME NA PAROUME PENALTY KAIRO ESEIS SE KATHE AGONA SXEDON KERDIZETE KAI APO ENA ENO DEN EINAI AN DEN EXOUME OMADA POS ME PROSKINESES MESA STO KOTETSI SOU TOSO POLI GIA TON POUTSO EISTE???

στις 23/12/2014 16:29
CUBA ME AUTA POU GRAFEIS SE KOVO GIA SPORO GINETAI ENA PAIDAKI NA ANALIEI ME AUTON TON TROPO TI SIMVAINEI STO ELLINIKO PODOSFAIRO???PALI KALA POU KSEREIS APO ORTHOGRAFIA ALLA DEN VGAZEI NOIMA I PROTASI AUTOS NEVERMORE EXEI MEGALO KAIMO APOKLEIETAI AN ISOUN PANO APO 18 XRONON NA TO EGRAFES ETSI EKTOS KAI AN EISAI ALVANOS...TO PODOSFAIRO EINAI ENA KOMMATI TIS ZOIS MOU TORA AN DEN EINAI DIKO SOU EPEIDI DEN PAS OUTE STO GIPEDO EINAI ALLO THEMA AUTO AN DEN POROTHO TORA POU EGINA PROTATHLITIS XEIMONA META APO 30 XRONIA POTE THA POROTHO???POUSTIES KANEI MONO O GAYROS OPOTE OLOI OI ALLOI DEN KALIPTOUN TIPOTA DEN MILAO GIA STIMENA ALLA GIA DIAITISIA ENNOEITAI OTI STINOUN OLOI AGONES...SIGA MIN EXEI KAI DISEKATOMMIRIA KOSMO APO PISO 100.000 XILIADES OPADOUS NA EXETE SE OLI TIN ELLADA KANEIS DEN EIPE OTI O SAVVIDIS EINAI PANAGIA ENNOEITAI OTI STO MELLON THELEI NA VGALEI XRIMA KAI AUTO THA GINEI APO TIN EISODO MAS STOUS OMILOUS TOU CHAMPIONS LEAGUE MEXRI TORA OMOS MONO VAZEI 40 EKATOMMIRIA OS TORA

στις 23/12/2014 16:36
GAYRE DEN KSEREIS POLLA APO OTI KATALAVA O PROEDROS DEN ZITAEI NA TOU XARISOUN TA XREI ALLA NA DIAGRAFOUN OI PROSAUKSISEIS KAI META TA LEFTA THELEI NA TA DOSEI KATEUTHEIAN KAI OXI SE 100 DOSEIS...EDO DEN KSEREIS TI PAIZEI ME TIN RITHMISI STA XREI TOU PAOK KAI KSEREIS OTI VRISKONTAI POLI MEGALA KEFALIA APO PISO???XAXAXAXAXAXAXA KALO TO ENDIAFERON TO MEGALO EINAI O PAOK EKSALOU EINAI XRONIA PROEDROS SE OMADES DIOTI TO GOUSTAREI ENNOEITAI FISIKA OTI DEN TOU FTANEI MONO AUTO BROSTA STON MARINAKI O PROEDROS MAS EINAI PANAGIA KAI AUTO POU PERIMENO TORA EINAI TO THAUMA POU THA GKREMISEI TIN PARAGKA NOMIZEIS OTI DEN THA ALLAKSEI TIPOTA ESI OS GAYROS EPREPE KANONIKA NA ZITAS TO ANTITHETO I NA ALLAKSEIS OMADA IDI PANTOS TO PROTO VIMA EGINE PARAITITHIKE O PROEDROS TIS EPO!!!

στις 23/12/2014 20:41
XAXAXAXAXAXAXAXAXA GAY-RAKIA SIGA SIGA PREPEI NA PROSGEIWTHEITE KAI NA KATALAVETE OTI AN O XONTROS DEN SPRWKSEI TIN EPO GIA NA PAREI TO PRWTATHLIMA DEN EXETE TIN PARAMIKRI ELPIDA,GIA VATHOS ROSTER TOU GAY MILISAN POU PERNEI KATHE XRONO TA STIMENA MURIA KAI AKOMA PISTEUETE OTI THA PARETE TON PAOK STIN TOUMPA KAI KAT EPEKTASI PRWTATHLIMA ALLA DEN THA KRATISEI POLU AUTO TO PARALIRIMA!! SUGXARITIRIA STIN PAOKARA

στις 24/12/2014 17:05
CUBA APO OTI EXO KATALAVEI EISAI TON AKRON AN DEN PAEI STO GIPEDO KANENAS FILATHLOS GIA ENA XRONO OI OMADES THA XASOUN EKATOMMIRIA EURO ME APOTELESMA NA MIN EXOUN NA PLIROSOUN TOUS PAIXTES KATI TETOIO EGINE IDI ME TIN NIKI VOLOU DEN EXEI NA PLIROSEI OUTE TIS DIAITITES EPEIDI DEN KOVEI EISITIRIA...NA PESEI I PARAGKA THELOUME OXI NA KATASTRAFEI TO ELLINIKO PROTATHLIMA MIN TA BERDEUEIS TOSO EUKOLA KAI META GENIKEUEIS XORIS LOGO LAMOGIA EINAI EKTOS APO TON PROEDRO SAS OI ALLOI PROEDROI POU STIRIZOUN TIN PARAGKA OS DORIFOROI...BERDEUEIS GAYRE TIN POLITIKI ME TIS PODOSFAIRIKIES OMADES ENO EINAI DIAFORETIKA OI POLITIKOI PAIRNOUNE LEFTA MONO DEN DINOUN POTE SE ANTITHESI ME TOUS PROEDROUS POU VAZOUN EKATOMMIRIA GIA NA KRATISOUN TIN OMADA STIN SUPER LEAGUE...OSOI EXOUN LEFTA DEN EINAI MLKS NA VALOUN TA XRIMATA TOUS STON IRAKLI I STON PANIONIO ENO IPARXOUN MEGALITERES OMADES ENTOS ELLADAS KAI STO EKSOTERIKO STIS MEGALES OMADES IPARXEI TO XRIMA GIATI AUTES VGAINOUN EUROPI KAI EXOUN XILIADES OPADOU

στις 24/12/2014 17:15
OI KIVERNISEIS DEN ELEGXONTAI ALLA EUNOOUN TOUS MEGALOEPEIXIRIMATIES POU TOUS STIRIZOUN KAI TO ANTITHETO TORA POU PAEI KONTRA O MARINAKIS STIN NEA DIMOKRATIA THA PATISEI MESO TIS DIOKSIS POU THA TOU ASKITHEI APO TON EISAGGELEA GIA DIEUTHINSI EGKLIMATIKIS ORGANOSIS...O FAKELOS EXEI IDI ANOIKSEI GAYRE KAI DEN TO EXEIS PAREI XAMBARI THA KATALAVEIS TI SE LEO TOU XRONOU TORA AKOMI TA EXEIS BERDEMENA EGO DEN BORO NA KATALAVO TIN LOGIKI SOU PANTOS POS GINETAI ENO GNORIZEIS TIS POUSTIES TIS OMADAS SOU NA TIN IPOSTIRIZEIS AKOMA AUTO GIA EMENA EINAI AUTOKATASTROFIKO KAI TO APOTELESMA EINAI NA SE THEOROUN KRIFOVAZELO...

DEN KSERO AN EISAI PITSIRIKOS PANTOS AUTOKATASTROFIKES TASEIS KAI TROPO SKEPSIS POU ODIGEI STA AKRA MONO SPOROI EXOUN POU DEN EXOUN ORIMASEI AKOMA...AUTO POU PAIZOTAN PALIA ITAN KATI SAN 5x5 FILIKA BROSTA STIN SIMERINI POIOTITA TON OMADON EPEIDI DEN PREPEI NA TA EXEIS DEI PALIA KIOLAS POS ITAN EINAI LOGIKO NA MIN KATALAVAINEIS TIN DIAFORA...

στις 24/12/2014 17:27
EXEIS MEINEI 10 XRONIA PISO TORA VLEPEIS BALA KAI OXI KSILO AFOU APAGOREUONTAI SE KAUTES EDRES OI METAKINISEIS OPADON MONOS SOU TA LES MONO ELLINES PAIXTES IPIRXAN KALOI OPOTE DEN BOREI NA SIGKRITHEI ME TO SIMERINO EPIPEDO AN GINOTAN NA PAIKSOUNE TORA METAKSI TOUS MIA OMADA TOU 1980 ME TIN SIMERINI THA ETROGE TOULAXISTON 4 GOAL DIOTI EXOUN ALLAKSEI ARKETA PRAGMATA APO SISTIMATA MEXRI DIATROFI PODOSFAIRISTON...XAXAXAXAXAXAXA TI EXEIS KANEI LEEI THELEIS NA PEIS OTI ERXOSOUN PRIN 20-30 XRONIA STIN TOUBA KAI STO XARILAOU???SE LIGO THA ME PEIS OTI EISAI KAI PAPPOUS XAXAXAXAXAXAXA EPEIDI I ATMOSFAIRA STO GIPEDO TOU PAOK DEN BOREI NA SIGKRITHEI ME KAMIA ALLI DEN XANO TIPOTA POU DEN ERXOMAI STO KARAISKAKI EINAI TO IDIO GIA EMENA POU TO VLEPO APO TIN TILEORASI...PANO APO OLA I IGEIA MAS ENNOEITAI AUTO DEN PROKEITE NA XASO TIN ZOI MOU GIA TON PAOK ALLA EPEIDI TON AKRON TO ANAFEREIS KAI AUTO TO DIKO TOUS SIMFERON THA ITAN NA PIGAINAN OPADOI SE OLA TA GIPEDA ELEUTHERA OSTE NA KOVANE PERISSOTERA EI

στις 24/12/2014 17:28
EISITIRIA ALLA KATI TETOIO DEN GINETAI KAI FISIKA DEN PAIRNOUME ENTOLES APO TON PROEDRO PANTA KANOUME OTI GOUSTAROUME KAI AS PLIRONEI O PROEDROS TA SPASMENA...

στις 25/12/2014 15:50
DEN SE EIPA OTI MILAS OS GAYROS EGO EGRAPSA POS GINETAI ENO KSEREIS OLES TIS POUSTIES TIS OMADAS SOU NA TIN IPOSTIRIZEIS AKOMA ENNOEITAI OTI PALI MILAS ME EILIKRINEIA EPEIDI ANAFERTHIKES SE OLOUS TOUS PROEDROUS LEGONTAS TOUS LAMOGIA SE EIPA OTI GENIKEUEIS XORIS LOGO...TO IDIO KANEIS KAI TORA EMEIS PROSPATHOUME NA GKREMISOUME TIN PARAGKA KAI OXI NA TIN MEGALOSOUME AUTO DILOSE KAI O PROEDROS MAS ME ALLA LOGIA...ELPIZO TOU XRONOU NA DOUME TIN ALLAGI POU OLOI EKTOS TON GAYRON ONEIREUONTAI KALI XRONIA KAI ALLA MIALA ELPIZO TO 2015 NA MAS FEREI...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.