Forum / Συζητήσεις

Επιλογή κατηγορίας » Συζήτηση για το Στοίχημα » Πως να κερδισεις σιγουρα στο στοιχημα!!
08/09/2014 11:46
διαλεγεις μια ομαδα πχ. Mantchester United.Θα παιζεις καθε φορα αυτην την ομαδα x.Καθε φορα που θα παιζεις αυτην την ομαδα x θα βαζεις τα διπλα λεφτα απο την προηγουμενη φορα.πχ πρωτη φορα 1,2 ευρω,την δευτερη 2,4,την τριτη 4,8,την τεταρτη 9,6 και παει λεγοντας.Σιγουρα καποτε απο ολη την σεζον θα ερθει x οποτε αφου το x εχει παντα αποδοση 3, κατι αφου καθε φορα διπλασιαζεις τα λεφτα σου τοτε τα λεφτα που εχεισ πονταρει θα τριπλασιαστουν οποτε απο οσα λεφτα εχεισ χαλασει θα γινουν τα τριπλασια!!Δοκιμαστετο και θα με θημηθητε

09/09/2014 11:51
καλημερα φιλε παλιο καλο συστημα πληρωνει σε βαθος χρονου απλα θελει υπομονη και ειναι οτι πρεπει για μη τζογαδορους.

επειδη το παιζω το συγκεκριμενο συμβουλη μου ειναι να διαλεξεις μια ομαδα απο πρωταθληματα των (χ) β΄ιταλιας ,β'γαλλιας ωστε να πληρωθεις τουλαχιστον 12 φορες το λιγοτερο

και παντα διαλεγουμε ομαδα που δεν θα πεσει και δεν κανει πρωταθλητισμο.καλα κερδη

09/09/2014 23:22
sostos

13/11/2014 09:10
Παιδιά, ΤΙΠΟΤΑ δεν είναι σίγουρο στο στοίχημα.

Έχω ασχοληθεί με το συγκεκριμένο τρόπο παιγνιδιού βάζοντας δικούς μου όρους που ακολουθώ πιστά.

Πρέπει και εδώ να έχεις την ΤΥΧΗ με το μέρος σου και θα σας αναλύσω γιατί το λέω αυτό.

Πέρυσι ξεκίνησα με τον ΠΑΣ Γιάννινα με τον τρόπο αυτό που αναφέρετε του διπλασιασμού πονταρίσματος.

Ο ΠΑΣ έφερε συνολικά 5 Ισσοπαλίες στα 34 παιγνίδια, βγηκε 11ος.

Ισσοπαλίες έφερε την 1η - 9η - 28η - 31η και 34η αγωνιστική.

Όλα ήταν καλά μέχρι την 9η. Είχα πληρωθεί 2 φορές. Φυσικά κάθε φορά που κερδίζεις ξεκινάς από την αρχή πάλι με το μίνιμουν (1 Ευρώ).

Αρχίζω ξανά με το 1 Ευρώ έχοντας θέσει σαν όριο τα 100 Ευρώ να μη τα ξεπεράσω σε ποντάρισμα και να αρχίζω από την αρχή.

Αυτό σημαίνει ότι στις 7 αγωνιστικές (με 64 ευρώ) σταματάω και αρχίζω από το 1 πάλι.Κάθε λοιπόν 7 αγωνιστικές χωρίς Χ με το ποσό πονταρίματος 64 ευρώ (την 7η)έχω παίξει και "χασει" 127 ευρώ.

Εως την 28η που ήρθε Χ ξανά το ποσό πονταρίσματος ηταν 16 ευρώ και πήρα 48.Συν δυο φορές από 12 τα επόμενα κοντινά Χ.

Για να μη σας ζαλίσω τελικά έχασα και 150 ευρώ.

Αν συνέχιζα τον διπλασιασμό χωρίς το όριο των 100 ευρώ, από την 9η Αγωνιστική μέχρι την 28η θα έπρεπε να πονταρω 262.144.00 χαχαχαχχ ναι ΔΙΑΚΟΣΙΕΣ ΕΞΗΝΤΑ ΔΥΟ ΧΙΛΙΑΔΕΣ....

Ανέφικτο φυσικά, άσχετα που υπάρχουν και τα όρια πονταρίσματος που δεν επιτρέπουν μεγάλα πονταρίσματα, αλλά και όρια στις πληρωμές.

Είχα επιλέξει τα Γιάννινα γιατί έφερναν συχνά Χ όπως και τον Παναιτωλικό τον Αστέρα Τρίπολης κλπ.

Συμπέρασμα: Πρέπει να είσαι Κ@@όφαρδος για να δουλέψει το σύστημα και η ομάδα που επέλεξες να φέρνει Χ κάθε 6-7 αγωνιστικές ώστε το ποσό που ποντάρεις να μην είναι δυσβάσταχτο (με τέτοια κρίση ποιός μπορεί άραγε??)

Για παράδειγμα λέω ότι αν ξεκινήσεις από 1 Ευρώ μέχρι την 10η αγωνιστική θα είναι το ποσό που θα ποντάρεις 512.00 ευρώ!!!!!

ΤΥΧΗ λοιπόν και εδώ...

30/11/2014 11:54
Για να παρεις 2

Ευρο καθαρο κερδος...

02/10/2015 14:18
malakies

09/10/2015 22:56
και απτην αλλη πρεπει να το δεχετε ο ΟΠΑΠ μονο αποδεκτο..αλλιως δεν μπορεις να το παιξεις εκτος ιντερνετ

01/07/2016 23:07
Μελετάς όλα τα παιχνίδια και τα πιο πιθανά να έρθουν τα παίζεις ή μονά ή δυάδες..Δυάδες πχ σε αποδοση 2,3,4 ευρώ..Ξεκινάς πρώτα με μια μπάνκα και μετα θα δεις την διαφορά αν είσαι καλός

06/07/2016 01:44
η θα πάρεις τα ρχιδια μου

03/08/2016 05:15
βρισκεις εναν αγωνα over 2.10 αποδοση και σε αλλη εταιρεια το under εστω λιγο πανω απο το 2 και καθαρισες..τετοια ματς εχει περιπου 4-5 καθε αγωνιστικη.

08/09/2016 04:52
exo parakolouthisi oti to 3.10 apodosi kai 2.70 sixna kathonte x .to exete parakolouthisi i leo malakies.....

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: