Forum / Συζητήσεις

Επιλογή κατηγορίας » Σχετικά με τον διαγωνισμό » ΔΗΛΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΦΑΝΤΑΣ
08/02/2014 14:12
Επειδή το άκουσα και αυτό στο chat, δηλώνω ότι έχω ΕΝΑ λογαριασμό και δεν έχω καμία σχέση με τον PITSADOROS, SALMEIDA,MARINEΡ ή όποιον άλλο λογαριασμό τέλος πάντων έχει αυτός ο τύπος. Εξάλλου εγώ ακόμα παίζω στο παιχνίδι και δεν σταμάτησα μόλις έφτασα στην κορυφή.Το λέω τώρα που έχω πέσει από την πρώτη 8αδα. Με λένε Κώστα και μένω στη Γλασκώβη και το τελευταίο που έχω χρόνο να κάνω είναι να δημιουργήσω καμιά 50αριά λογαριασμούς για να το παίζω μάγκας. Την πλάκα μου κάνω εδώ, όπως και οι περισσότεροι από εσάς...

09/02/2014 10:40
και μονο που εβγαλες forum και μιλας ετσι αναγνωριζεσαι ως PITSADOROS,SALMEIDA,MARINEP κτλπ. αναθεμα σε εσενα και στην αδια ζωη σου που εισαι και ξεγελας κοσμο μες στο σιτε πραγματικα πρεπει να εισαι σοβαρα αρρωοστος με αυτα που κανεις.. φτιαχνεις τοσα προφιλ και μιλας μονος σου και παιζεις ρολους και φανταζεσαι οτι εισαι απ το καθε προφιλ και αλλος.. αυτο το λενε ΣΚΙΖΟΦΡΕΝΙΑ.. πηγαινε κοιταξου.. (αν βεβαια καταλαβαινεις το νοημα των λεξεων.. ) δεν εισαι καλα.. λογικα καποιος εκει διπλα σου δεν μπορει θα σε προσεχει γιατι πασχεις απο φαντασιωσεις..

09/02/2014 10:43
το μονο που καταφερνεις ειναι να δειχνεις ποσο ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΕΙΣΑΙ.. πραγματικα για λυπησει εισαι..

09/02/2014 18:57
χαχαχα φίλε μου δεν παρεξηγούμαι γιατί συμφωνώ σε όλα όσα λες για αυτόν τον τύπο. Απλά το post το έκανα μια μέρα που μιλούσα στο chat και κάποιος επέμενε ότι είμαι ο ΠΙΤΣΑΔΟΡΟΣ. Δεν κατάλαβα πως προέκυψε αυτό, μάλλον επειδή κάποια στιγμή βρέθηκα στην 1η θέση. Ο τύπος μου έχει στείλει ένα σωρό ηλίθια μηνύματα, τύπου θα κάνω ένα λόμπυ στοιχήματος και σε θέλω μέσα, μετά με άλλο λογαριασμό ότι αν παίζω αυτά τα παιχνίδια σε book θα καταστραφώ και άλλες μαλακίες. Συμφωνώ και εγώ ότι ο τύπος είναι σχιζοφρενής. Λες να είμαι εγώ και να χαρακτηρίζω τον εαυτό μου σαν σχιζοφρενή?

10/02/2014 02:36
ελπιζω να ειναι οντως ετσι Glasgow.

11/02/2014 15:31
Σε ευχαριστω πολλυ φιλε!!Να σε καλα!!

11/02/2014 22:24
παρακαλώ. Όπως σου είπα και στο μήνυμα πήγαινε να σε δει ένας ψυχίατρος επειγόντως. Αυτό δεν είναι διπλή προσωπικότητα. Είναι 10πλη και βάλε. Σήμερα μου ήρθαν 2 μηνύματα από κάποιον IMPASSE με τίτλο "ise alitis kai axaristos": Eisai alitis kai axaristos .giati ema8es pragmata apo ayton kai sto telos ton ebgales kai trelo..Eisai gia poly ftysimo sobara soy milaw..giati esy ema8es apo ayton..se ayton xrwstas 130 poy exeis..All bebaia kaneis kati la8os alla den exei kamia shmasia...na brizeis ayton poy xrwstas to 130 poy exeis...krima tipota allo

11/02/2014 22:25
Τίτλος:Eisai alitis kai axaristos..

Oso skeftomai oti kati alhtes opws esy ginane magke eksaitias aytoy toy an8rwpoy kai sto telos ton bgalate trelo,apogeionomai soy lew...H AGNWMOSYNH EINAI TO XEIROTERO SAN KATARA ELLATWMA..

Aπό:

Glasgow

(11/02/2014 22:20)

χαχαχαχαχα γιατί μιλάς σε τρίτο πρόσωπο ρε φίλε. Αφού εσύ είσαι. Σοβαρά τώρα χρειάζεσαι ψυχίατρο...

11/02/2014 22:27
Προσωπικά Μηνύματα

Aπό:

IMPASSE

(11/02/2014 22:25)

Προς:

Glasgow

Τίτλος:Eisai alitis kai axaristos..

Eisai kai giatros profanws,alla mporeis na ksexwrizeis kai oti eimai to idio proswpo!!bravo idiaiteres dynatothts na se paroyme sthn nasa esena....kai afoy eimai to idio proswpo morh moynara apo poy ema8es esy kai to ftases 135 shmera>???monaxh soy??poy den ksereis oyte ti einai ayta poy rixneis an se rwthsw ena paikth na moy peis apo ta dipla me tis 5,50 apodoseis kai panw poy epiases shmera,den 8a ksereis na moy peis...axariste gia ftysimo eisai alhtaki,ela moy omws poy to katalabes la8os...ela moy nte edw se 8elw.poy eisai koytos kai to katalabes la8os to systhma...ela ante geia soy twra sygnwmh poy se eftysa sthn moyrh alla moy teleiwsan oi xartopetsetes...kai pali sygnwmh

Απάντηση

11/02/2014 22:28
έχω λιώσει...Συμβαίνουν τώρα όλα αυτά...

12/02/2014 00:03
Eχουμε γεμισει γιατρους εδω σε αυτο το site.Ολοι εξειδικευσης ψυχολογου/ψυχιατρου!!!!δεν εγραψα σε σενα glasgow στον zavures αναφερομουνα......Εσενα και ροχαλα να σου εριχνα που γραφει ο IMPASSE, θα στην ζητουσα πισω μετα......

12/02/2014 00:08
OΧΙ ΟΛΟΙ !!!ΕΓΩ ΚΥΡΙΕ ΜΑΚΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΡΩΚΤΟΛΟΓΟΣ!!ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΙΛΟΤΕΣ ΠΟY ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΙΑΤΡΟΥ ΤΕΤΟΙΑ...ΓΙΑ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΒΑΘΩΝ...ΑΛΛΑ ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΖΑΚ ΥΒ ΚΟΥΣΤΟ !!!ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ .....ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΒΑΘΗ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ...ASSHOLE

12/02/2014 04:16
Glasgow, τον εχουν μαθει και οσοι δεν τον ξερουν θα τον μαθουν αυτο το κανει σε ολους σχιζοφρενεια λεγεται αυτο που εχει ψυχικα αρρωστος (δεν το λεω κοροιδευτικα.. πραγματικα πασχει απο αυτο το πραγμα ειναι προφανες)

12/02/2014 07:22
Eιναι προφανες zavurdo....To να σου κανω πλακα ζαβουρα ή να σε δουλευω το εχεις σκεφτει??Δηλαδη απαραιτητα πρεπει και να ειμαι ψυχικα αρρωστος...Η την τριτη περιπτωση το τριτο option του ?να εισαι χαζος εσυ που βγαζεις ενα τετοιο συμπeρασμα??Ποτε μην εισαι απολυτος!!Θεωρεια σχετικοτητας κατα Αριστοτελη στο Περι φυσεως.Σε ευχαριστω παντως καλου κακου επειδη εγω δεν ειμαι απολυτος ,θα παω να το κοιταξω...Ποτε δεν ξερεις μπορει και να εχεις δικιο...Παντως οπως και να εχει baβουρας αλλαξα παλι κοπελια και ριχνω τα πουλακια μου,γεγονος που εχει να σου συμβει πολυ καιρο...Δεν το λεω κοροιδευτικα αλλα θα σε ανανεωνε να βρεις μια κοπελιτσα καποια στιγμη,ξεφευγοντας απο τις πουτανες!!Θα ηταν μεγαλη αλλαγη στην ζωη σου να εχεις δικη σου κοπελα να συνουσιαζεσαι, συγκριτικα με τις πουτανες που πηγαινεΙς εως και σημερα!!!

12/02/2014 08:45
οπως βλεπεις Glasgow και απο μονος σου και οπως εχεις ακουσει και απο αλλους... βγαζει πραγματα απο το μυαλο του ειναι προφανες... και μαλιστα αυτα που κραζει τα πραττει κι ολας... ειρωνια? οταν λεμε πως εχει σχιζοφρενεια.. κατι ξερουμε πρεπει να εχεις την ιδια τρελα στο μυαλο για να μην το καταλαβεις...

12/03/2014 09:29
Πριν καιρό είχα γράψει στο chat παρουσία των βραδυνών ,οτί:-'' ο γλασκόβης είναι συγκρίσιμος παίκτης με μένα ,όταν ακόμα είχε 125 στο ''ταμπλό''.......Και μπορεί να το φτάσει ακόμα και 180 ή και παραπάνω''-.Που το ήξερα όμως ο άτιμος???.Μάλον τελικά, μπορώ να αντιληφθώ αν ένας παίκτης είναι απο τύχη top user ή απο τέχνη.Χιχιχιχιχι

14/03/2014 10:30
Esy bet maker-salmeyda-pitsadore k.l.p. kai kala ta parathses kai olh mera eisai edw mesa na parathreis, na sxoliazeis kai na stelneis mhnymata me diaforetikous logariasmous. Sto eixa pei kai se proswpiko mhnyma. Anti na prospatheis twra na to paikseis eidikos dialekse enan apo tous 100 logariasmous sou kai ela na mas deikseis poso eidikos eisai. Alliws stamata na mas spas ta arxidia...

14/03/2014 13:47
Σου το ειπα και την αλλη φορα που το ξαναγραψες.Σταματησα να ψηφιζω για τους λογους και τις αιτιες που αναγραφονται στο σχετικο forum που δημοσιευσα και την κυριοτερη αιτια στην εξηγησα προσωπικα.Αλλα ειναι πολυ απλο να αντιληφθεις τι βαθμολογια θα ειχα αν συνεχιζα να ψηφιζω...Τσεκαρεις την ημερομηνια που σταματησε να ψηφιζει ο Πιτσαδορος συνυπολογιζεις τους ποντους του mariner της επομενης μερας που δεν ψηφισε ο πιτσαδορος για να βγει πρωτος ο mariner,υπολογισε τους ποντους του καστριτη που ψηφιζε μεταγενεστερα ,συν τους ποντους του matri_x που ψηφισε μεταγενεστερα kai απο τον καστριτη ημερολογιακα...Οποτε υπολογισε sto περιπου τι βαθμολογια εχω...ΣΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΜΑΓΚΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΕΝΑ...

14/03/2014 13:51
GLASCOW MPORW NA BOH8HSW SE KATI??109,65 METAGENESTERA APO TON KASTRITH...

14/03/2014 14:11
κai poy se filaraki.To na kaneis 3 account stis 3 prwtes 8eseis einai poly pio dyskolo apo to na bre8eis sthn prwth 8esh me to ena account.Dioti sthn prwth 8esh exoyn bre8ei polla atoma sthn tyxh.Esy to ksanagrafw den bre8hkes apo tyxh sthn prwth 8esh,dedomenoy oti einai antilhpto oti ksereis stoixhma.MPALA DEN KSEREIS....

14/03/2014 14:13
1on. Kai egw ama eixa 100 logariasmous kai athroiza mono toys thetikous tha eixa 500 vathmologia twra. Giati den athroizeis kai autous pou exoun meion na doume poso eisai?

14/03/2014 14:14
h EIDOPOIWS diafora poia einai twra oti den mporei kaneis edw mesa na kanei ayto poy ekane o betmaker me tria account taytoxrona sthn prwth 8esh dedomenoy oti gia na kaneis kati tetoio prepei na gnwrizeis poia mats 8a skasoyn sigoyra.Den mporei na ginei oyte apo tyxh oyte pshfizontas me to ena account x kai me to allo diplo....Dokimase to kai an ta katafereis xanw 10.000.Esy ksereis na rixneis mats alla h diafora mas einai oti den ksereis ti tameio 8a exeis sto telos ths hmeras..Enw egw gnwrizw...Ayth einai kai h paiktikh diafora mas syn toy oti egw ektos apo stoixhma kserw kai mpala....ayta filaraki ...

14/03/2014 14:15
2on. Afou paradexesai oti exeis pollous logariasmous giati mpaineis kathe fora kai sxoliazeis me diaforetiko kai prospoieisai oti eisai allos? Ftaime emeis meta poy se leme psyxakia?

14/03/2014 14:15
Den yparxoyn logariasmoi me meion ksexna to...

14/03/2014 14:16
giaTI KRATAw statistika lebenth moy...to exw ekshghsei polles fores...

14/03/2014 15:42
Ase re megale poy den exeis arnhtikoys. Den exeis giati ta mhdenizeis. O Salmeida pou eida tyxaia exei hmeromhnia eggrafhs 20/08 kai to prwto toy stoixhma einai 20/10. Gia 2 mhnes dhladh egrafe meion kai meta sou ekatse ena +7. Etsi to paizeis magas? Me 100 logariasmous kai mhdenismous mexri na sou katsei to +7?

14/03/2014 21:22
to voylwsame e?

15/03/2014 01:24
χαχαχαχαχαχαχααχαχαχα Ακου για να μαθαινεις τι παιζετε νεαρε.Ο salmeida ολο τον ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ βρισκοταν στην πρωτη τριαδα απλα λογω κατι πειραματων που κανω και για να μην αντιληφθουν κατι Dξουραφια σαν εσενα πως παιζω απο 136 που ειχα τον Σεπτεμβρη το εφτασα 114 και μηδενισα.Τα συν 7 με δεκα αποδοση που βλεπεις δεν εχουν κανενα αλλο σκοπο απο το να παρω πισω τρεις λογαριασμους που μου ειχαν διαγραφει με 132 ποντους και οι 3..Χρωστουμενα ηταν και τα πηρα πισω με αυτο το τροπο.Δυστυχως ομως δεν τα πηρα προσθετηκα οπως θα επρεπε αλλα ξεχωριστα και μονο σε ενα account toy mariner.πραγματι ισως να εισαι νεος στο site...Και ξερεις απο στοιχημα το επαναλαμβανω,οποτε αν παρατηρησεις πολλα ματς που εχω ριξει ειναι κατα το ημισυ ματς που εριχνες και εσυ..Οποτε σου εχω εξηγησει αν δεις τα μηνυματα σου γιατι πιστευω οτι καταλαβες το συστημα και τον τροπο που ριχνω τα ματς και ουσιαστικα ενω εισαι ασχετος απο μπαλα εμαθες ενα συστηματακι για να πηγαινεις ταμειο..Απο εμενα το εμαθες..Αν οντως λοιπον εισαι καινουργειος στο site και ειναι απλα συμπτωση η τελευταια θεωρεια τοτε θα επρεπε να αντιληφθεις καποια πραγματακια,αν εβλεπες τι ματς ριχνω...Γεγονως που δεν αμφισβητω και καταληγω συμπερασματικα για σενα οτι απλα βγαζεις κραυγες για εντυπωσιασμο...Ο ΠΙΤΣΑΔΟΡΟΣ ΕΧΕΙ ΣΥΝ 10 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΠΟ ΣΥΝ 7 ΚΑΙ Ο ΣΑΛΜΕΙΔΑ ΣΥΝ 7 ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΡΙΞΕΙ ΜΙΣΟ ΔΕΛΤΙΟ Χ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΑΠΟ 116 ΕΦΤΑΣΕ 107...ΒΑΣΗ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΡΙΧΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΑΛΥΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΙ ΔΥΟ ΑΥΤΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ MARINER ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΔΕΚΑ ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΠΟ ΣΥΝ 7.....ξεκολα το μυαλουδακι σου ,αν ενεργοποιησω παλι τους λογαριασμους παλι 1-3 θα τα εχω εγω....Και ισως να εχεις εσυ απο θεση 4-6....γιατι και εσυ μπορεις να το κανεις...Αλλα πιστεψε με ειναι πολυ πιο δυσκολο να το κανεις με 3 account apo oti me ena...

15/03/2014 01:52
Δηλαδη να σου δωσω να καταλαβεις αν σε αυτο το site απο την περιοδο που ειχα ξεκινησει να ψηφιζω με το account betprof ματς που εριχνα στο διαδικτυο με 200 ευρω το καθε παιχνιδι και στην συνεχεια μετα την διαγραφη του betprof me 130 peripoy βαθμολογια τοτε συνεχισα να ψηφιζω κρατοντας στατιστικα τοτε με το x_man παντα στα πλαισια του συστηματος που εφαρμοζω αναφερομαι ,ο x_man ξαναδιαγραφεται με βαθμολογια 132 και συνεχισε σε bennyhill ξανα διαγραφη 117 σκορ και τελος salmeida πιτσαδορος που ριχνανε ακριβως τα ιδια ματς...Αν αθροισεις τους ποντους απο τοτε βετπροφ απριλιος 2013 130 x_man μαιος 2013 132 ΙΟΥΝΙΟς ΙΟΥΛΙΟς ΠΑΥΣΗ διακοπων betmaker, συνεχεια με bennyhill αυγουστο 117 και εν συνεχεια με salmeida apo Σεπτεμβριο μεχρι γεναρη του 2014 με διακοπη για τον μηνα Οκτωβριο λογω ετερων υποχρεωσεων...Κανε ενα προχειρο υπολογισμο και θα καταλαβεις ποσο θα εγραφε ο betprof αν υπηρχε μεχρι σημερα...ΕΓΩ ΕΝΑ ACCOUNT HΘΕΛΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΤΕΤΡΕΨΑ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ...ΑΛΛΑ ΒΑ ΣΗ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΡΙΧΝΩ ΜΟΝΑ ΑΠΟΔΕΚΤΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΥΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΕΔΩ ΣΤΟ SITE EINAI TA ΑCCOUNT ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ...Αυτα φιλε ελπιζω να σου ελυσα τις απορειες σου....και ολα αυτα γιατι??ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ Ο GLASCOW ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΑΣΕΙ ΚΑΙ 180 ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ Η ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝ 130.....ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΚΑΝΕΝΑ ΨΕΜΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΣΟ ΘΑ ΨΗΦΙΖΕΙΣ ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ...ΠΟΥ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΜΩΣ ΡΕ ΦΙΛΕ???ΕΔΩ ΣΕ ΘΕΛΩ...ΕΝΩ ΕΣΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ ΕΦΤΑΣΑ ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝ 7...ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ...ΠΟΥ ΗΞΕΡΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ???ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΙΣ ΚΡΑΥΓΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ..ΣΤΑ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ...

15/03/2014 02:10
'' Με λένε Κώστα και μένω στη Γλασκώβη και το τελευταίο που έχω χρόνο να κάνω είναι να δημιουργήσω καμιά 50αριά λογαριασμούς για να το παίζω μάγκας. Την πλάκα μου κάνω εδώ, όπως και οι περισσότεροι από εσάς...''ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΝΝΟΟΥΣΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ 50 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΜΑΓΚΑΣ...ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΟΣΟΥΣ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΧΩ ,ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΠΛΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΜΑΛΟΝ ΧΑΛΙΕΣΑΙ ΦΙΛΕ ΚΩΣΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ!!!ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΩΣ ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ 230 ...ΟΣΟ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΞΥΠΝΟΣ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ,ΝΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΤΗΝ ΜΕΘΟΔΟ...2000 ΑΤΟΜΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΠΟΤΕ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΝΟΥΝ LOGIN ΚΑΙ ΕΦΥΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ...ΜΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΝΑ ''ΣΠΑΣΕΙ'' ΑΠΟ ΤΟΥΣ BOOK....ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΦΙΛΕ ΚΩΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ.....

15/03/2014 02:13
Το ψωμακι μας βγαζουμε απο το αντικειμενο..Και δεν ρισκαρουμε το αυριανο φαγητο του παιδιου μας, για καμια πρωτια σε κανενα site φιλε!!τα λεμε...

15/03/2014 03:14
Aπό:

salmeida

(23/09/2013 23:44)

Προς:

paxar0s

Τίτλος:

Χωρίς Τίτλο

kolofardia malon giati eimai asxetos apo stoixhma!!

Aπό:

paxar0s

(23/09/2013 23:46)

xaxax nai ;) exw to avenida egw epiasa 7sin tin rubin kazan tin perasmenh pemth kai me anevase 135 skor...epesa shmera sta 132 kai se vlepw 136 esena kai pathenw plaka!!

15/03/2014 13:53
εγώ στο site είμαι 3 μήνες και δεν ξέρω τι έκανες πριν και δεν με νοιάζει κιόλας. Στοίχημα όμως παίζω από το 1997, όταν ο ΟΠΑΠ δεν είχε καν εισάγει το ΠΑΜΕΣΤΟΙΧΗΜΑ, οπότε πίστεψε με δεν έχω ανάγκη να μάθω από κανέναν πως να παίζω. Ποτέ δεν ζούσα από το στοίχημα και ούτε πρόκειται να το κάνω ποτέ αφού πληρώνομαι καλά από τη δουλειά μου στο UK, αλλά έχω βγάλει αρκετά καλό χαρτζιλίκι κατά περιόδους. Όσο για το αν ξέρω μπάλα ή όχι δεν ξέρω πως το κατάλαβες... Αυτή είναι ατάκα των αγράμματων που δεν έχουν μάθει τίποτα στη ζωή τους και νομίζουν ότι η μπάλα είναι μεγάλη επιστήμη. Δεν είναι αστροφυσική η μπάλα, όλοι την καταλαβαίνουν, ακόμα και αυτοί που δεν ξέρουν να γράψουν το όνομά τους , οπότε μη νιώθεις ξεχωριστός για τις γνώσεις σου πάνω στη μπάλα. Προσωπικά έπαιζα ποδόσφαιρο μέχρι τα 25 μου σε σχετικά καλό επίπεδο (Α' τοπικό), ερασιτεχνικό βέβαια αλλά τότε πλήρωνε καλά λεφτά, παρόλα αυτά δεν το παίζω ειδικός στη μπάλα, αφού μετά από 2 πτυχία σε μαθηματικά και οικονομικά κατάλαβα ότι το να καυχιέσαι για τις γνώσεις σου στη μπάλα είναι σαν να λες ότι ξέρεις να μετράς μέχρι το 100...Όσο για το στοίχημα, είναι μαθηματικά φίλε μου αφού οι αποδόσεις προκύπτουν βάση στατιστικής και όχι βάση γνώσεων. Όσοι πιστεύουν ότι θα βγάλουν λεφτά από το στοίχημα επειδή ξέρουν μπάλα είναι πολύ γελασμένοι και έχουν άδεια τσέπη. Αν δεν εκμεταλευτείς τη στατιστική και τις αποδόσεις, οι γνώσεις σου για το ποδόσφαιρο δεν πρόκειται να σε σώσουν...

15/03/2014 21:36
Δεν νομιζω οτι καυχηθηκα για τις προπονητικες μου γνωσεις στο ποδοσφαιρο, και ποσο μαλον δεν αναφερα καν τις μαθηματικες μου γνωσεις,απλα θα τολμησω να γραψω, εφοσον το εκανες και εσυ ,οτι μπορω να επιλυσω εξισωση τεταρτου αλλα και πεμπτου βαθμου, με μεθοδο που δεν διδασκεται σε κανενα πανεπιστημιο....Δεν χρειαζεται να μου τα γραφεις ολα αυτα, κατανοησα εξαρχης και απλα ,ως προς τους τιτλους σπουδων που κατεχεις ,απο τον τροπο που παιζεις στοιχημα.Οποτε αδικα κουραζεσαι να γραφεις...

16/03/2014 07:11
ΜΑΛΙΣΤΑ!!ΕΠΑΙΖΕ ΑΠΟ ΤΟ 1997 ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ!!!ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΟ 2012 ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΜΑΣ ΜΑΘΗΜΑ Ο GLASCOW ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ LOGIN ΔΗΘΕΝ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ...ΩΡΑΙΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΣ BETMAKER ΠΟΤΕ ΦΙΛΕ GLASCOW ΒΓΑΛΕ ΤΟΝ ΣΚΑΣΜΟ ,ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ,ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥ BETMAKER NA MHN PROSBALEIS ΝΕΑΡΕ ΜΕ ΑΜΕΤΡΟΕΠΕΙΑ ΣΤΟ ΕΠΑΚΡΟ...ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑ ΤΩΡΑ ΧΘΕΣΙΝΕ...ΕΓΩ ΠΑΙΖΩ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ 1982 ΕΧΩ 2 ΔΕΚΑΤΡΙΑΡΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΠΟ ΑΠΟ ΤΟΝΒ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΑΚΟΜΑ ΣΧΟΛΙΟ...ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΥΣΗΧΑΣΕ ΠΟΛΥ ΚΡΑΥΓΗ ΚΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΟΥΣΙΑ ΜΗΔΕΝ..

16/03/2014 07:23
ΣΧΟΛΕΙΟ*

16/03/2014 17:25
Μάλιστα. Παίζεις στοίχημα από το 1982. Άρα πρέπει να είσαι 45-50 χρονών. Στα 50 σου λοιπόν κάθεσαι και μπαίνεις σε ένα site με 100 διαφορετικούς λογαριασμούς, σχολιάζεις κάθε φορά με άλλον λογαριασμό και γενικώς κάνεις όλα αυτά τα καραγκιοζολίκια που όλοι έχουν παρατηρήσει και συμφωνούν μαζί μου. Get a life ρε φίλε έστω και αργά. Κοντεύεις να γεράσεις...

16/03/2014 18:17
ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ..ΣΟΥ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΔΙΑΒΑΖΕ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ...ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΤΟΥ BETMAKER ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ,ΚΑΙ ΩΩΩ ΝΑΙ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΥΠΟΥΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΟΜΠΙ ΜΑΣ!!!ΑΛΛΟ ΤΟ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΕΝΝΟΙΕΣ....

09/04/2014 00:02
Aπό:

Glasgow

(22/02/2014 03:16)

Προς:

gamblingman

Τίτλος:Πως μπορείς και το κάνεις?

θα σταματήσω εγώ να ψηφίζω επειδή είσαι εσύ για τα σίδερα? Get a life ρε φίλε. Πόσο ακόμα θα ξεφτιλίζεσαι ρε ΠΙΤΣΑΔΟΡΕ? Μήπως σε πείραξε που έχεις 100 λογαριασμούς και εγώ έναν και βλέπεις τη σκόνη μου?

09/04/2014 00:07
Ωραια τωρα που βλεπω την σκονη σου θα μας εξηγησεις εσυ τουλαχιστον που σε χρεωσαμε για παικταρα ισαξιο μας πως το καταφερνω εγω που εχω τα πολλα account και ειμαι απο πανω σου παντα με τα ιδια ομως account??Γιατι ανεβαινουν στην βαθμολογια τα ιδια account συνεχεια??Για εξηγησε μας ρε φιλε glascow πως το κανω αν ειναι να το κανουν και αλλα παιδια χρηστες του site....Φιλαρακι βαρεθηκα!!θα το φτασω 180 να δω την μπαρα των 200 στα στατιστικα και θα την ''κανω''...Βαρεθηκα να βλεπω την ''σκονη'' σου...Γιατι ετσι οπως το παμε λεβεντη μου δεν προκειται να με περασεις ποτε!!!ΘΥΜΗΣΟΥ ΤΙ ΣΟΥ ΕΓΡΑΦΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΣΤ ΠΡΙΝ ΗΜΕΡΕΣ...ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΓΝΩΜΟΝΑΣ...ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΦΙΛΕ ΧΑΡΗΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΔΗΘΕΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ACCOUNT ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ....ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣΤΕΡ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΔΩΣΕ ΜΑΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ ---->>ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ<<-----...

09/04/2014 00:09
NAΙ!!! ΑΝ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΜΑΣΤΕΡ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΕΛΕΚΤΗΣ ΕΝΑΕΡΙΑΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΣΤΗΝ ROSCOSMOS!!(ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΡΩΣΣΙΚΗ Ν.Α.S.A)

14/05/2014 17:18
AXXXXXXXX AXXXXXXXX MARESOUN OI POUTSES AXXXXX DN MPORW EIMAI O SALMEIDA TOP URSER TIS POUTSAS AXXXXXXXXX AXXXXXXXX K KOROIDEUW TO SITE AGONES . GR EIMAI GAY KAI TO PERNW APO KOLOOOO TI STOIXIMATIKO SAIT? LATHOS MPHKE EGW POUTSES THELW EGW KAI O ALESTOS K O GLASGOW KAI ALLA TOSA DIKA MOU PROFIL POU EXW TA EXW GIA NA PERNW PARTOUZESSSSS AXXXXX AXXXXXXXX THA FTIAKSW KAI ALLA PROFIL TOSA EXW GIA NA GRAFW POSES POUTSES THELWWWWW AXXXXXX EIMAI O SALMEIDAAAAAAAAAAAAAAAA K GOUSTARW POUTSESSSS K APO STOIXIMA DEN KSERW TIN TIFLA MOU MONO MONO POUTSESSSSSS OUTE ORTHOGRAFIA KSERW AMORFOTHOS POU THELW KAI LEUTA NA BGALW APO STOIXIMA CACACACACA MONO POUTSES SALMEIDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

15/05/2014 13:04
THELW POUTSES NA PERNW EIMAI TOP URSER MONO SE AUTO POUTSES POLLES THELWWWWWWWWWWWWWWW LIPITHITE ME DOSTE M LIGI A3IA SIMASIA PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ THELW POUTSES GIATI EIMAI GAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

15/05/2014 13:33
CACACACACACA MWRI GALOTSA EDW DEN TO PAREDEXESAI ME TA ALLA PROFIL POU EINAI AUTONOHTA THA TO PARADEXTEIS TWRA????A ANDROS MEXRI MEXRI AIDIA MIKSAAAAAAAAAAA MIKSAAAAAAAAAAAAAAA I MANA SOU PIO POLLA ARXIDIA APO ESENA EXEI RE APOTIXIMENO KORMI TIGKA STA PSIXOLOGIKA EISAI RE SPASE TO KEFALI SOU KAI KANEIS DEN THA ERTHEI STO NEKROTAFEIO NA SOU DOSEI SILIPITIRIA ALLA TOSA ATOMA NA SOU BGALOUN TA ARXIDIA TOUS K NA SE KATOURISOUN CACACCACACACACA TOSO 3EFTILAS??????? CACACACACACACACA POULO MESA STO SAIT POULO KATHE MERAAAAAAAAAAAAAAAA TOP URRSER TIS PIPAS ESU TOP URSER TIS POUTSAS EGW CACACACACA

17/05/2014 02:33
ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΠΟΤΕ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΔΕΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ''ΕΡΜΗ ΤΟΝ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟ''...ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΙΛΙΕΤΙΕΣ ,ΔΙΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΙΣΤΟΡΙΚΑ Ο ΕΠΩΝΟΜΑΖΟΜΕΝΟΣ ''ΤΡΙΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ'' ....ΤΟΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ,ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΔΩ ΣΤΟ SITE ΜΑΖΙ ΜΑΣ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ 3 ΧΑΖΟΥΣ ΤΟΥΣ SITE...ME THN ΕΙΔΟΠΟΙΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ!!! ''ΤΡΙΜΑΛΑΞ Ο ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ''

17/05/2014 02:46
Εla re filos...Malista !!!Taxitsis ,pagotatsis,h patomatsis????gia poion les sygkekrimena?? gine pio sygkekrimenos!!

17/05/2014 02:53
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxax κοντά έπεσες η κατάληξη είναι σε tsis!!!!Mάλον αναφέρεται στον Τσακωμενατσίς ή καπως ετσί τελος πάντων,δεν βαρίεσαι αφού τον ανακαλύψαμε,τελός καλό όλα καλά!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα έχεις ψωμί ρε φιλαράκι ,είσαι showman,οτι και να λέμε είναι λίγο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τον Αθεόφοβο δάκρυσαμε πάλι, για αυτό σε αγάπαμε!!!

17/05/2014 14:45
CACACACACACACACA MPES KAI ME TA ALLA 100 PROFIL SOU RE ANAPIRI POU OLO TO SAIT SE KRAZEI RE MALAKISTIRI POUSTI GIE TOP URSER TIS POUTSAS RE!!!! MPIKE TO BLIMA ME TA ALLA PROFIL T NA UPERASPISTI TON EAUTO TOU RE NOUMERO HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH OLO TO SAIT KATHE MERA GELAEI ME TA XALIA SOU RE BLIMAAAAAAAAAA KAI ESU TO PAIZEIS PWS EISAI TOP ! NAI EISAI TOP TIS POUTSAS POUTANA GIE CACACAXA SARESE I DIAGRAFEI VARAVAS???? SE LIGO EXEI KAI STA EPOMENA KARAGKIOZI ENAN ENAN KAI KLAPSE META FONAKSE TIN ASTINOMIA SXIZOFRENI CACACACAXAXA TOP URSER TIS POUTSAS THA EISIA MIA ZWI ISOUN STIN ZWI SOU TORA STO PC SOU CACACACA NOUMERO MEXRI AIDIAS EISAI SE LUPMOUNTE REEEE KAKOMIRI CACACACACACACA ARE EXOUME KLASEI STA GELOIA K ESU MPAINEIS ME PROFIL SOU MPAS NA DIKSEIS KATI REEE ZWOOOOON RE ZWOOOON KANEIS DEN SE THELEI EISAI MALAKAS POUTANAS GIOS MALAKAAAA MIN MAS APODIXNIS TO ANTITHETO RE CACACACA AKOMA PIO GELOIOS DIXNEIS CACACACACA PETA TO PC SOU MPAS K SOTHEIS CACACACA KOROIDO T SAIT!!! TOP URSER TIS POUTAS MIN TO KSEXNAS SALMEIDA!!! CACACACA OLO TO SAIT TON KRAZEI K AUTOS EXEI KOLLISEI STO IDIO PROSOPO TO NOUMERO STOKOS MEXRI AIDIAS HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH MATHIMATIKI POUTSA POU EXEIS FAEI AFENTI M AXAAXAXAXAXA OI POLU KOUBA SE KANEI NA TA XANEIS TA MUALA SOU HAHAHAHAHAHHAHAHAHAH FAE TIN POUTSA SOU ! MPASTARDI!

17/05/2014 14:47
CACACACACACACACA GRAPSE TORA KAI ME TA ALLA 10000 PROFIL SOU APOTIXIMENE NOUMERO KANEIS DEN SE THELEI TO SAIT KAI MENEIS ME TO ZWI NA SE KSEFTILIZOUN RE STOKE NOUMEROOO CACACACA GRAPSE ME TA PROFIL SOU MONOS SOU MILAS EXEI 1000 PROFIL GIA NA NOMIZOUME PWS EXEI FILOUS K TON UPERASPIZOUN K EXEI KOSMO P TON THAUMAZEI HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAH ILITHIOS MEXRI AIDIAS XAXAXAXAXA POSO ZWON?????? GAMW TIN MANA SOU TON PERNEI KAI AUTI???? CACACAXCACA TOP URSER TIS POUTSASSSS LEME NIWSTO K BALTO STO SKATOPOUTSOMUALO SOU MOULE E MOULE CACACACACA

17/05/2014 14:58
TOP URSER TIS POUTSASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

17/05/2014 22:14
KOITA TI MOU ESTEILE I ADELFARA CACACACACACACA SE OLO TO SAIT POU TO KRAZEI ASTINOMILIA LEEI KAI AKOMA NA FANEI :/ CACACACACACACACA POUSTIS GIOS MEXRI AIDIAS!!!! CACACACACACA

Aπό:

tyropitas

(17/05/2014 17:38)

Προς:

ton_pernw_pitsadoros

Τίτλος:efyga gia τον εισαγγελεα ....

εφυγα για τον εισαγγελεα,ελπιζω να εχει πολλα χρηματα ο μπαμπας σου,γιατι την μαλακια που σε βαραει θα με πληρωσεις,και θα σου φαω και πολλα φραγκα..

Aπό:

ton_pernw_pitsadoros

(17/05/2014 22:11)

CACACACACACA TO MOUNI TIS MANAS SOU !!!! CACACACACACACA PES TOUS NA ERTHOUN NA MOU KLASOUN TA ARXIDIA P DN EXEIS ESU MPASTARDE AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA

18/05/2014 01:56
SARESE H DIAGRAFEI T VARAVA???? CACACACA PERIMENE POU NA DEIS KAI STA EPOMENA SUNEXISE POUSTRAKI KAI THA DEIS AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA "TOP URSER TIS POUTSAS" AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA TON PERNEIS LEME !!!

18/05/2014 19:24
Aπό:

ton_pernw_pitsadoros

(18/05/2014 19:20)

AI KATOURA RE NOUMERO EDW DEN BRISKEIS TO POULAKI SOU APO TO BRAKI SOU EMENA THA BREIS RE STOKE? AXAXAXAXAXAXARE KAI PARE M MIA PIPA "TOP URSER TIS POUTSAS EISAI" PARTO XAMPARI CACACACACACACACACACACACA

EISAI GIA TON POUTSO RE NTROMPA PIGENE GAMW TON PATERA SOU AN ZEI CACACACACACACA

Aπό:

ton_pernw_pitsadoros

(18/05/2014 19:23)

21 xronon einai ta gamisia pou se gamage o pateras sou??? CACACACACACACACACACACACACA EMATHA APO ALLOUS EDW MESA RE GELOIE POU DEN BGAINEIS APO TO SPITI SOU KAI KRIBESAI ARE GAMISIA POU THA PAREIS APO OLOUS MAS SKATOADELFARA MOU BGAZEIS KAI GLWSSA APOTIXIMENI KLASOMPANIARA CACACACACACA

FAE POUTSA RE PAPARA MONO GIA EKEI EISAI HAHAHAHAHAHAHAHA

AXRISTI

18/05/2014 19:25
0/11 MATS XTHES O "TOP URSER TIS POUTSAS" O GLASGOW POU EINAI O SALMEIDALESTOS MAS CACACACACACA

TOP URSER TIS POUTSAS LEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

21/05/2014 06:07
RE MALAKA TI DEN EISAI ELEFANTAS EMENA ENNOEIS ADE GAMISOU TOTETI EKANE RE

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Πρόγραμμα

15:00

COSMOTE SPORT 3 HD

Κισσαμικός - Πανιώνιος

Περισσότερα
Έχεις site ή blog;

Βάλε δωρεάν ζωντανά αποτελέσματα στοιχήματος στο site ή blog σου.

Πληροφορίες

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: