Σούπερ Λίγκα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα 2021/2022
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Γκρουπ Πρωταθλητή | ||||||||
| 1 |
|
32 | 74 | 22 | 8 | 2 | 71:25 | |
| 2 |
|
32 | 63 | 17 | 12 | 3 | 58:23 | |
| 3 |
|
32 | 60 | 17 | 9 | 6 | 36:17 | |
| 4 |
|
32 | 46 | 12 | 10 | 10 | 39:37 | |
| 5 |
|
32 | 39 | 10 | 9 | 13 | 34:46 | |
| 6 |
|
32 | 34 | 8 | 10 | 14 | 43:52 | |
| Γκρουπ Υποβιβασμού | ||||||||
| 1 |
|
32 | 48 | 13 | 9 | 10 | 58:43 | |
| 2 |
|
32 | 40 | 11 | 7 | 14 | 42:57 | |
| 3 |
|
32 | 40 | 12 | 4 | 16 | 32:42 | |
| 4 |
|
32 | 34 | 9 | 7 | 16 | 29:51 | |
| 5 |
|
32 | 30 | 7 | 9 | 16 | 33:50 | |
| 6 |
|
32 | 18 | 4 | 6 | 22 | 27:59 | |
| Σούπερ Λίγκα | ||||||||
| 1 |
|
22 | 53 | 16 | 5 | 1 | 52:16 | |
| 2 |
|
22 | 45 | 13 | 6 | 3 | 29:12 | |
| 3 |
|
22 | 41 | 11 | 8 | 3 | 39:17 | |
| 4 |
|
22 | 36 | 10 | 6 | 6 | 28:23 | |
| 5 |
|
22 | 32 | 9 | 5 | 8 | 28:28 | |
| 6 |
|
22 | 30 | 8 | 6 | 8 | 34:33 | |
| 7 |
|
22 | 27 | 7 | 6 | 9 | 21:32 | |
| 8 |
|
22 | 25 | 6 | 7 | 9 | 32:33 | |
| 9 |
|
22 | 23 | 7 | 2 | 13 | 20:31 | |
| 10 |
|
22 | 21 | 5 | 6 | 11 | 27:43 | |
| 11 |
|
22 | 19 | 4 | 7 | 11 | 22:36 | |
| 12 |
|
22 | 10 | 2 | 4 | 16 | 19:47 | |
Πλέι Οφ
Πλέι Άουτ
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ρουζομπερόκ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:3 | |
| 2 | Τρεντσίν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13:6 | |
| 3 | Σπαρτάκ Τρνάβα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 5:2 | |
| 4 | Σλόβαν Μπρατισλάβας | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | |
| 5 | Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | |
| 6 | Ντουνάισκα Στρέντα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | |
| 7 | Ποχρόνιε | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | |
| 8 | Τατράν Λιπτόβσκι Μίκουλας | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | |
| 9 | Ζλάτε Μοράφτσε | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | |
| 10 | Ζίλινα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | |
| 11 | Σέρεντ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2:9 | |
| 12 | Σένιτσα | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0:8 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Kadak Jakub |
Τρεντσίν
|
13 | 3 |
| Azango Philip |
Τρεντσίν
|
11 | 0 |
| Regali Martin |
Ρουζομπερόκ
|
10 | 0 |
| Henty Ezekiel |
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
9 | 0 |
| Krstovic Nikola |
Ντουνάισκα Στρέντα
|
9 | 0 |
| Lacny Milos |
Ποχρόνιε
|
8 | 0 |
| Ristovski Milan |
Σπαρτάκ Τρνάβα
|
8 | 0 |
| Zmrhal Jaromir |
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
8 | 0 |
| Kupusovic Njegos |
Τρεντσίν
|
8 | 0 |
| Mraz Samuel |
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
7 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Ljubicic Marin |
Σέρεντ
|
10 |
| Regali Martin |
Ρουζομπερόκ
|
9 |
| Hasa Roman |
Σέρεντ
|
8 |
| Pajer Adam |
Ποχρόνιε
|
8 |
| Luteran Oliver |
Ρουζομπερόκ
|
8 |
| Bamidele Yusuf |
Σπαρτάκ Τρνάβα
|
8 |
| Lacny Milos |
Ποχρόνιε
|
8 |
| Madlenak Matej |
Ρουζομπερόκ
|
7 |
| Dimun Milan |
Ντουνάισκα Στρέντα
|
7 |
| Savvidis Kyriakos |
Σπαρτάκ Τρνάβα
|
7 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Spiriak Dominik |
Ποχρόνιε
|
2 |
| Lavrincik Samuel |
Τρεντσίν
|
1 |
| Piroska Juraj |
Σένιτσα
|
1 |
| Dias Roberto |
Σέρεντ
|
1 |
| Horak Tomas |
Ζλάτε Μοράφτσε
|
1 |
| Bichakhchyan Vahan |
Ζίλινα
|
1 |
| Bartos Richard |
Τατράν Λιπτόβσκι Μίκουλας
|
1 |
| Fabry Andrej |
Σέρεντ
|
1 |
| Steinhuebel Christian |
Ποχρόνιε
|
1 |
| Oshima Takuto |
Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
56% 18/32 |
44% 14/32 |
Τρεντσίν
|
59% 20/34 |
41% 14/34 |
Ρουζομπερόκ
|
50% 16/32 |
50% 16/32 |
Τατράν Λιπτόβσκι Μίκουλας
|
67% 22/33 |
33% 11/33 |
Σπαρτάκ Τρνάβα
|
25% 8/32 |
75% 24/32 |
Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε
|
47% 15/32 |
53% 17/32 |
Ντουνάισκα Στρέντα
|
41% 14/34 |
59% 20/34 |
Σένιτσα
|
56% 18/32 |
44% 14/32 |
Σέρεντ
|
44% 14/32 |
56% 18/32 |
Ζλάτε Μοράφτσε
|
44% 14/32 |
56% 18/32 |
Ζίλινα
|
58% 19/33 |
42% 14/33 |
Ποχρόνιε
|
44% 14/32 |
56% 18/32 |
| Συνολικά | 49% | 51% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
25% 8/32 |
34% 11/32 |
38% 12/32 |
3% 1/32 |
Τρεντσίν
|
21% 7/34 |
41% 14/34 |
32% 11/34 |
6% 2/34 |
Ρουζομπερόκ
|
31% 10/32 |
34% 11/32 |
34% 11/32 |
0% 0/32 |
Τατράν Λιπτόβσκι Μίκουλας
|
18% 6/33 |
39% 13/33 |
39% 13/33 |
3% 1/33 |
Σπαρτάκ Τρνάβα
|
44% 14/32 |
53% 17/32 |
3% 1/32 |
0% 0/32 |
Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε
|
38% 12/32 |
47% 15/32 |
16% 5/32 |
0% 0/32 |
Ντουνάισκα Στρέντα
|
29% 10/34 |
41% 14/34 |
29% 10/34 |
0% 0/34 |
Σένιτσα
|
31% 10/32 |
53% 17/32 |
16% 5/32 |
0% 0/32 |
Σέρεντ
|
28% 9/32 |
44% 14/32 |
28% 9/32 |
0% 0/32 |
Ζλάτε Μοράφτσε
|
31% 10/32 |
38% 12/32 |
28% 9/32 |
3% 1/32 |
Ζίλινα
|
12% 4/33 |
52% 17/33 |
36% 12/33 |
0% 0/33 |
Ποχρόνιε
|
25% 8/32 |
47% 15/32 |
25% 8/32 |
3% 1/32 |
| Συνολικά | 28% | 44% | 27% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
50% 16/32 |
50% 16/32 |
Τρεντσίν
|
53% 18/34 |
47% 16/34 |
Ρουζομπερόκ
|
47% 15/32 |
53% 17/32 |
Τατράν Λιπτόβσκι Μίκουλας
|
61% 20/33 |
39% 13/33 |
Σπαρτάκ Τρνάβα
|
22% 7/32 |
78% 25/32 |
Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε
|
50% 16/32 |
50% 16/32 |
Ντουνάισκα Στρέντα
|
50% 17/34 |
50% 17/34 |
Σένιτσα
|
50% 16/32 |
50% 16/32 |
Σέρεντ
|
53% 17/32 |
47% 15/32 |
Ζλάτε Μοράφτσε
|
50% 16/32 |
50% 16/32 |
Ζίλινα
|
64% 21/33 |
36% 12/33 |
Ποχρόνιε
|
47% 15/32 |
53% 17/32 |
| Συνολικά | 50% | 50% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 41% | 59% |
| Goals κατά | 46% | 54% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.57 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.13 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 513 | 2.63 |
| Εντός | 285 | 1.46 |
| Εκτός | 228 | 1.17 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 62 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 78 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 10.8% (21/195) | |
| 1 - 1 | 10.3% (20/195) | |
| 0 - 1 | 8.7% (17/195) | |
| 0 - 0 | 8.2% (16/195) | |
| 2 - 2 | 6.7% (13/195) | |
| 2 - 1 | 6.7% (13/195) | |
| 2 - 0 | 6.7% (13/195) | |
| 1 - 2 | 6.2% (12/195) | |
| 0 - 2 | 6.2% (12/195) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 23.1% (45/195) | |
| 3 | 20.5% (40/195) | |
| 1 | 19.5% (38/195) | |
| 4 | 15.4% (30/195) | |
| 0 | 8.2% (16/195) | |
| 5 | 7.2% (14/195) | |
| 6 | 4.6% (9/195) | |
| 7 | 1.5% (3/195) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 42.6% (83/195) | |
| X | 25.6% (50/195) | |
| 2 | 31.8% (62/195) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 24.1% (47/195) | |
| 1/X | 3.6% (7/195) | |
| 1/2 | 1.0% (2/195) | |
| X/1 | 16.9% (33/195) | |
| X/X | 16.4% (32/195) | |
| X/2 | 12.3% (24/195) | |
| 2/1 | 1.5% (3/195) | |
| 2/X | 5.6% (11/195) | |
| 2/2 | 18.5% (36/195) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 513 | 2.63 |
| Εντός | 285 | 1.46 |
| Εκτός | 228 | 1.17 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 62 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 78 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).