Τσάλεντζ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ 2021/2022
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
36 | 65 | 18 | 11 | 7 | 76:45 | |
| 2 |
|
36 | 65 | 19 | 8 | 9 | 73:49 | |
| 3 |
|
36 | 65 | 20 | 5 | 11 | 67:47 | |
| 4 |
|
36 | 60 | 18 | 6 | 12 | 68:58 | |
| 5 |
|
36 | 56 | 17 | 5 | 14 | 62:57 | |
| 6 |
|
36 | 50 | 14 | 8 | 14 | 56:54 | |
| 7 |
|
36 | 44 | 12 | 8 | 16 | 46:50 | |
| 8 |
|
36 | 44 | 11 | 11 | 14 | 44:52 | |
| 9 |
|
36 | 41 | 11 | 8 | 17 | 68:80 | |
| 10 |
|
36 | 13 | 3 | 4 | 29 | 25:93 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ααράου | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | |
| 2 | Σαφχάουζεν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 12:6 | |
| 3 | Τουν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:9 | |
| 4 | Βαντούζ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:8 | |
| 5 | Βίντερτουρ | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 12:5 | |
| 6 | Ξαμάξ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | |
| 7 | Ιβερντόν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | |
| 8 | Κρινς | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:14 | |
| 9 | Βιλ 1900 | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 8:15 | |
| 10 | Λοζάν Ουσί | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6:11 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Ardaiz Joaquin |
Σαφχάουζεν
|
20 | 6 |
| Spadanuda Kevin |
Ααράου
|
19 | 3 |
| Labeau Brighton |
Λοζάν Ουσί
|
16 | 0 |
| Buess Roman |
Βίντερτουρ
|
16 | 9 |
| Rapp Simone |
Βαντούζ
|
16 | 0 |
| Nuzzolo Raphael |
Ξαμάξ
|
15 | 6 |
| Bahloul Sofian |
Βιλ 1900
|
15 | 2 |
| Fazliu Valon |
Βιλ 1900
|
14 | 3 |
| Cicek Tunahan |
Βαντούζ
|
14 | 3 |
| Kone Koro |
Ιβερντόν
|
13 | 2 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Zumberi Lavdim |
Βιλ 1900
|
2 |
| Simani Denis |
Βαντούζ
|
2 |
| Ouattara Adam |
Ξαμάξ
|
2 |
| Urtic Marijan |
Κρινς
|
2 |
| Rodrigues Miguel |
Ιβερντόν
|
1 |
| Mulaj Liridon |
Κρινς
|
1 |
| Muntwiler Philipp |
Βιλ 1900
|
1 |
| Selasi Ransford |
Κρινς
|
1 |
| Fazliu Valon |
Βιλ 1900
|
1 |
| Gazzetta Karim |
Ξαμάξ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Βίντερτουρ
|
61% 22/36 |
39% 14/36 |
Σαφχάουζεν
|
59% 22/37 |
41% 15/37 |
Ααράου
|
57% 21/37 |
43% 16/37 |
Βαντούζ
|
64% 23/36 |
36% 13/36 |
Τουν
|
73% 27/37 |
27% 10/37 |
Ξαμάξ
|
65% 24/37 |
35% 13/37 |
Λοζάν Ουσί
|
56% 20/36 |
44% 16/36 |
Ιβερντόν
|
54% 20/37 |
46% 17/37 |
Βιλ 1900
|
81% 30/37 |
19% 7/37 |
Κρινς
|
66% 25/38 |
34% 13/38 |
| Συνολικά | 64% | 36% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Βίντερτουρ
|
14% 5/36 |
42% 15/36 |
36% 13/36 |
8% 3/36 |
Σαφχάουζεν
|
19% 7/37 |
43% 16/37 |
24% 9/37 |
14% 5/37 |
Ααράου
|
14% 5/37 |
54% 20/37 |
22% 8/37 |
11% 4/37 |
Βαντούζ
|
8% 3/36 |
47% 17/36 |
39% 14/36 |
6% 2/36 |
Τουν
|
11% 4/37 |
49% 18/37 |
38% 14/37 |
3% 1/37 |
Ξαμάξ
|
14% 5/37 |
51% 19/37 |
32% 12/37 |
3% 1/37 |
Λοζάν Ουσί
|
28% 10/36 |
44% 16/36 |
22% 8/36 |
6% 2/36 |
Ιβερντόν
|
22% 8/37 |
49% 18/37 |
27% 10/37 |
3% 1/37 |
Βιλ 1900
|
0% 0/37 |
49% 18/37 |
35% 13/37 |
16% 6/37 |
Κρινς
|
18% 7/38 |
34% 13/38 |
45% 17/38 |
3% 1/38 |
| Συνολικά | 15% | 46% | 32% | 7% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Βίντερτουρ
|
61% 22/36 |
39% 14/36 |
Σαφχάουζεν
|
68% 25/37 |
32% 12/37 |
Ααράου
|
51% 19/37 |
49% 18/37 |
Βαντούζ
|
67% 24/36 |
33% 12/36 |
Τουν
|
62% 23/37 |
38% 14/37 |
Ξαμάξ
|
62% 23/37 |
38% 14/37 |
Λοζάν Ουσί
|
58% 21/36 |
42% 15/36 |
Ιβερντόν
|
46% 17/37 |
54% 20/37 |
Βιλ 1900
|
68% 25/37 |
32% 12/37 |
Κρινς
|
50% 19/38 |
50% 19/38 |
| Συνολικά | 59% | 41% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 45% | 55% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 47.32 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.92 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 598 | 3.25 |
| Εντός | 332 | 1.80 |
| Εκτός | 266 | 1.45 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 50 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 62 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 12.5% (23/184) | |
| 2 - 0 | 8.2% (15/184) | |
| 1 - 1 | 8.2% (15/184) | |
| 0 - 0 | 6.0% (11/184) | |
| 3 - 0 | 5.4% (10/184) | |
| 2 - 2 | 5.4% (10/184) | |
| 0 - 2 | 5.4% (10/184) | |
| 3 - 1 | 4.9% (9/184) | |
| 1 - 0 | 4.9% (9/184) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 24.5% (45/184) | |
| 2 | 21.7% (40/184) | |
| 4 | 16.3% (30/184) | |
| 5 | 10.9% (20/184) | |
| 1 | 8.7% (16/184) | |
| 7 | 6.0% (11/184) | |
| 0 | 6.0% (11/184) | |
| 6 | 4.9% (9/184) | |
| 8 | 1.1% (2/184) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 49.5% (91/184) | |
| X | 20.7% (38/184) | |
| 2 | 29.9% (55/184) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 35.3% (65/184) | |
| 1/X | 6.5% (12/184) | |
| 1/2 | 2.2% (4/184) | |
| X/1 | 10.9% (20/184) | |
| X/X | 8.7% (16/184) | |
| X/2 | 9.2% (17/184) | |
| 2/1 | 3.3% (6/184) | |
| 2/X | 5.4% (10/184) | |
| 2/2 | 18.5% (34/184) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 598 | 3.25 |
| Εντός | 332 | 1.80 |
| Εκτός | 266 | 1.45 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 50 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 62 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).