Πριμέρα Ντιβιζιόν Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΒΟΛΙΒΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
7 | 17 | 5 | 2 | 0 | 12:6 | |
| 2 |
|
8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 19:9 | |
| 3 |
|
7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 11:4 | |
| 4 |
|
7 | 13 | 3 | 4 | 0 | 12:6 | |
| 5 |
|
7 | 12 | 3 | 3 | 1 | 11:10 | |
| 6 |
|
7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 13:10 | |
| 7 |
|
7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 10:10 | |
| 8 |
|
7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 13:10 | |
| 9 |
|
6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 11:14 | |
| 10 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | |
| 11 |
|
7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:12 | |
| 12 |
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:5 | |
| 13 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 10:14 | |
| 14 |
|
7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 10:18 | |
| 15 |
|
7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 3:16 | |
| 16 |
|
6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 5:11 | |
Κόπα Λιμπερταδόρες
Κόπα Λιμπερταδόρες Προκριματικά
Κόπα Σουνταμερικάνα
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Αουρόρα | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 11:5 | |
| 2 | Δε Στρόνγκεστ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 7:3 | |
| 3 | Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | |
| 4 | Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 12:7 | |
| 5 | Όλγουεϊς Ρέντι | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | |
| 6 | Μπολίβαρ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 11:5 | |
| 7 | Οριέντε Πετρολέρο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | |
| 8 | Ακαδέμια Μπαλομπιέ Μπολιβιάνο | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:13 | |
| 9 | Ρεάλ Ποτόσι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:5 | |
| 10 | Ρεάλ Ορούρο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | |
| 11 | Νασιονάλ Ποτόσι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | |
| 12 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | |
| 13 | Γκουαμπίρα Μοντέρο | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 8:11 | |
| 14 | Σαν Αντόνιο Μπούλο Μπούλο | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | |
| 15 | Ρεάλ Τομαγιάπο | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2:11 | |
| 16 | GV Σαν Χοσέ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Moreno Marcelo |
Οριέντε Πετρολέρο
|
6 | 2 |
| Willie |
Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο
|
5 | 0 |
| Cauteruccio Martin |
Μπολίβαρ
|
5 | 1 |
| Menacho Miranda Rafael |
Σαν Αντόνιο Μπούλο Μπούλο
|
4 | 0 |
| Perozo Rodderyck |
Ακαδέμια Μπαλομπιέ Μπολιβιάνο
|
4 | 1 |
| Garces Bayron |
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
|
4 | 0 |
| Lom Darwin |
Δε Στρόνγκεστ
|
4 | 1 |
| Caceres Alex |
GV Σαν Χοσέ
|
3 | 2 |
| Menacho Cesar |
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
|
3 | 0 |
| Viviani Leonardo |
Αουρόρα
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Lopez Pablo |
Αουρόρα
|
2 |
| Tifner Hernan |
Ρεάλ Ορούρο
|
1 |
| Abrego Jose |
Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο
|
1 |
| Chiatti Martin |
Δε Στρόνγκεστ
|
1 |
| Ribera Carlos |
Ρεάλ Ορούρο
|
1 |
| Cuellar Hector |
Όλγουεϊς Ρέντι
|
1 |
| Chavez Luis |
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
|
1 |
| Huayhuata Ivan |
Ρεάλ Ορούρο
|
1 |
| Terrazas Adalid |
Σαν Αντόνιο Μπούλο Μπούλο
|
1 |
| Agron Bleiner |
Ρεάλ Ποτόσι
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Δε Στρόνγκεστ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Μπολίβαρ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Όλγουεϊς Ρέντι
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Αουρόρα
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Οριέντε Πετρολέρο
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Ακαδέμια Μπαλομπιέ Μπολιβιάνο
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Νασιονάλ Ποτόσι
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Σαν Αντόνιο Μπούλο Μπούλο
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Ρεάλ Ποτόσι
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Ρεάλ Ορούρο
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Γκουαμπίρα Μοντέρο
|
100% 7/7 |
0% 0/7 |
Ρεάλ Τομαγιάπο
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
GV Σαν Χοσέ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
| Συνολικά | 61% | 39% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Δε Στρόνγκεστ
|
43% 3/7 |
14% 1/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Μπολίβαρ
|
13% 1/8 |
50% 4/8 |
25% 2/8 |
13% 1/8 |
Όλγουεϊς Ρέντι
|
43% 3/7 |
29% 2/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Αουρόρα
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
14% 1/7 |
14% 1/7 |
Οριέντε Πετρολέρο
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
|
14% 1/7 |
29% 2/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Ακαδέμια Μπαλομπιέ Μπολιβιάνο
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
Νασιονάλ Ποτόσι
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Σαν Αντόνιο Μπούλο Μπούλο
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Ρεάλ Ποτόσι
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Ρεάλ Ορούρο
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
Γκουαμπίρα Μοντέρο
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Ρεάλ Τομαγιάπο
|
29% 2/7 |
29% 2/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
GV Σαν Χοσέ
|
0% 0/6 |
100% 6/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
| Συνολικά | 17% | 46% | 33% | 4% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Δε Στρόνγκεστ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Μπολίβαρ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Όλγουεϊς Ρέντι
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Αουρόρα
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Οριέντε Πετρολέρο
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Ακαδέμια Μπαλομπιέ Μπολιβιάνο
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Νασιονάλ Ποτόσι
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σαν Αντόνιο Μπούλο Μπούλο
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Ρεάλ Ποτόσι
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Ρεάλ Ορούρο
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Γκουαμπίρα Μοντέρο
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Ρεάλ Τομαγιάπο
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
GV Σαν Χοσέ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
| Συνολικά | 63% | 37% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 34% | 66% |
| Goals κατά | 34% | 66% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.99 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 54.6 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 162 | 3.00 |
| Εντός | 100 | 1.85 |
| Εκτός | 62 | 1.15 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 49 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 78 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 13.0% (7/54) | |
| 3 - 1 | 11.1% (6/54) | |
| 1 - 2 | 11.1% (6/54) | |
| 0 - 0 | 9.3% (5/54) | |
| 2 - 2 | 7.4% (4/54) | |
| 2 - 1 | 7.4% (4/54) | |
| 3 - 2 | 5.6% (3/54) | |
| 1 - 0 | 5.6% (3/54) | |
| 0 - 2 | 5.6% (3/54) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 24.1% (13/54) | |
| 2 | 22.2% (12/54) | |
| 4 | 20.4% (11/54) | |
| 5 | 9.3% (5/54) | |
| 0 | 9.3% (5/54) | |
| 1 | 7.4% (4/54) | |
| 6 | 3.7% (2/54) | |
| 7 | 3.7% (2/54) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 48.1% (26/54) | |
| X | 29.6% (16/54) | |
| 2 | 22.2% (12/54) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 27.8% (15/54) | |
| 1/X | 0.0% (0/54) | |
| 1/2 | 3.7% (2/54) | |
| X/1 | 13.0% (7/54) | |
| X/X | 24.1% (13/54) | |
| X/2 | 11.1% (6/54) | |
| 2/1 | 7.4% (4/54) | |
| 2/X | 5.6% (3/54) | |
| 2/2 | 7.4% (4/54) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 162 | 3.00 |
| Εντός | 100 | 1.85 |
| Εκτός | 62 | 1.15 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 49 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 78 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).